Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 2. forduló

2016.08.14 - 11:00

Székesfehérvár, MOL Aréna Sóstó

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
MOLNÁR ÁDÁM
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MOLNÁR MÁTÉ, KESZTHELYI TAMÁS
VIDEOTON FC II.
III. KER. TVE
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 2 2 0 0 9 2 7 6
2 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 2 2 0 0 6 1 5 6
3 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 2 2 0 0 5 1 4 6
4 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 2 2 0 0 4 1 3 6
5 CSORNAI SE CSORNAI SE 2 2 0 0 4 2 2 6
6 III. KER. TVE III. KER. TVE 2 1 0 1 5 2 3 3
7 CSEPEL FC CSEPEL FC 2 1 0 1 3 2 1 3
8 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 2 1 0 1 2 1 1 3
9 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 2 1 0 1 3 3 0 3
10 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 2 1 0 1 2 2 0 3
11 DIÓSD DIÓSD 2 0 1 1 0 2 -2 1
12 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 2 0 1 1 0 4 -4 1
13 FC AJKA FC AJKA 1 0 0 1 1 3 -2 0
14 GYIRMÓT FC GYŐR II. GYIRMÓT FC GYŐR II. 1 0 0 1 1 3 -2 0
15 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 2 0 0 2 2 5 -3 0
16 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 2 0 0 2 1 5 -4 0
17 VIDEOTON FC II. VIDEOTON FC II. 2 0 0 2 0 9 -9 0
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TATABÁNYA FC (Kizárva) KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 3 0 3 6
2 TATABÁNYA FC (Kizárva) BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 1 2 4
3 TATABÁNYA FC (Kizárva) ÉRDI VSE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4
4 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSEPEL FC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4
5 TATABÁNYA FC (Kizárva) HÉVÍZ SK 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
6 TATABÁNYA FC (Kizárva) PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4
7 TATABÁNYA FC (Kizárva) III. KER. TVE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 1 0 0 4 0 4 3 2 1 0 1 4 2 2 3
8 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSORNAI SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 0 1 2 1 1 3
9 TATABÁNYA FC (Kizárva) ETO FC GYŐR 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 1 1 0 3
10 TATABÁNYA FC (Kizárva) TARR ANDRÁSHIDA SC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 1 1 0 3
11 TATABÁNYA FC (Kizárva) FC AJKA 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
12 TATABÁNYA FC (Kizárva) KOMÁROM VSE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 1 2 -1 1
13 TATABÁNYA FC (Kizárva) DIÓSD 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
14 TATABÁNYA FC (Kizárva) VLS VESZPRÉM 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 1 -1 1
15 TATABÁNYA FC (Kizárva) SÁRVÁR FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 2 -2 1
16 TATABÁNYA FC (Kizárva) GYIRMÓT FC GYŐR II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
17 TATABÁNYA FC (Kizárva) VIDEOTON FC II. 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 6 -6 0
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TATABÁNYA FC (Kizárva) BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 4 2 2 3 2 2 0 0 9 2 7 6
2 TATABÁNYA FC (Kizárva) PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 4 0 4 3 2 2 0 0 6 1 5 6
3 TATABÁNYA FC (Kizárva) ÉRDI VSE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 5 1 4 6
4 TATABÁNYA FC (Kizárva) KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 4 1 3 6
5 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSORNAI SE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 4 2 2 6
6 TATABÁNYA FC (Kizárva) III. KER. TVE 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 1 0 0 4 0 4 3 2 1 0 1 5 2 3 3
7 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSEPEL FC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 3 2 1 3
8 TATABÁNYA FC (Kizárva) ETO FC GYŐR 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 2 1 1 3
9 TATABÁNYA FC (Kizárva) TARR ANDRÁSHIDA SC 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 3 3 0 3
10 TATABÁNYA FC (Kizárva) HÉVÍZ SK 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 2 2 0 3
11 TATABÁNYA FC (Kizárva) DIÓSD 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 0 2 -2 1
12 TATABÁNYA FC (Kizárva) VLS VESZPRÉM 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 4 -4 1
13 TATABÁNYA FC (Kizárva) FC AJKA 1 0 0 1 1 3 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
14 TATABÁNYA FC (Kizárva) GYIRMÓT FC GYŐR II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
15 TATABÁNYA FC (Kizárva) KOMÁROM VSE 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 2 5 -3 0
16 TATABÁNYA FC (Kizárva) SÁRVÁR FC 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 1 5 -4 0
17 TATABÁNYA FC (Kizárva) VIDEOTON FC II. 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 0 2 0 9 -9 0
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
-------3 - 1---------
CSEPEL FC
--------------2 - 0--
CSORNAI SE
-2 - 1---------------
DIÓSD
----------------0 - 0
ÉRDI VSE
---2 - 0-------------
ETO FC GYŐR
2 - 0----------------
FC AJKA
----1 - 3------------
VIDEOTON FC II.
----------0 - 4------
GYIRMÓT FC GYŐR II.
-----------------
HÉVÍZ SK
------------1 - 0----
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
-------5 - 0---------
III. KER. TVE
--1 - 2--------------
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
-----1 - 0-----------
KOMÁROM VSE
----------2 - 4------
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
---------2 - 1-------
SÁRVÁR FC
------------1 - 3----
TATABÁNYA FC
-----------------
VLS VESZPRÉM
--------------0 - 4--

Meccsek

VIDEOTON FC II.

2016. 08. 07. 17:30
Új Bozsik Stadion
2016. 08. 07. 17:30
Új Bozsik Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
VIDEOTON FC II.
2016. 08. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2016. 08. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
III. KER. TVE
2016. 08. 21. 17:00
Csornai SE
2016. 08. 21. 17:00
Csornai SE
CSORNAI SE
VIDEOTON FC II.
2016. 08. 28. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2016. 08. 28. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
VIDEOTON FC II.
2016. 09. 04. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2016. 09. 04. 11:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 09. 11. 16:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 09. 11. 16:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
VIDEOTON FC II.
2016. 09. 18. 16:00
MOL Aréna Sóstó
2016. 09. 18. 16:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
FC AJKA
2016. 09. 25. 11:00
ALCUFER Stadion
2016. 09. 25. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
VIDEOTON FC II.
2016. 10. 02. 15:00
2016. 10. 02. 15:00
VIDEOTON FC II.
ETO FC GYŐR
2016. 10. 09. 15:00
Sárvár FC Sporttelep
2016. 10. 09. 15:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
VIDEOTON FC II.
2016. 10. 16. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2016. 10. 16. 11:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
CSEPEL FC
2016. 10. 22. 14:30
Kaposvári Rákóczi Stadion
2016. 10. 22. 14:30
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
VIDEOTON FC II.
2016. 10. 30. 13:30
MOL Aréna Sóstó
2016. 10. 30. 13:30
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
TARR ANDRÁSHIDA SC
2016. 11. 12. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2016. 11. 12. 11:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
ÉRDI VSE
2016. 11. 20. 13:00
Egyetemi Városi Stadion
2016. 11. 20. 13:00
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
VIDEOTON FC II.
2016. 11. 27. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2016. 11. 27. 11:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
HÉVÍZ SK
2016. 12. 04. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2016. 12. 04. 11:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2017. 02. 19. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 02. 19. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
VIDEOTON FC II.
2017. 02. 26. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2017. 02. 26. 11:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
CSORNAI SE
2017. 03. 05. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2017. 03. 05. 11:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
KOMÁROM VSE
2017. 03. 12. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 03. 12. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
VIDEOTON FC II.
2017. 03. 19. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2017. 03. 19. 11:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
DIÓSD
2017. 03. 26. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2017. 03. 26. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
VIDEOTON FC II.
2017. 04. 02. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2017. 04. 02. 11:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2017. 04. 09. 18:00
ETO Stadion
2017. 04. 09. 18:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
VIDEOTON FC II.
2017. 04. 16. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2017. 04. 16. 11:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
SÁRVÁR FC
2017. 04. 23. 17:00
Csepel Stadion
2017. 04. 23. 17:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
VIDEOTON FC II.
2017. 04. 28. 14:00
MOL Aréna Sóstó
2017. 04. 28. 14:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2017. 05. 07. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
2017. 05. 07. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
VIDEOTON FC II.
2017. 05. 21. 18:00
Érdi Sporttelep
2017. 05. 21. 18:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
VIDEOTON FC II.
2017. 05. 26. 13:00
MOL Aréna Sóstó
2017. 05. 26. 13:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
VLS VESZPRÉM
2017. 06. 04. 18:00
Hévízi Sportpálya
2017. 06. 04. 18:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
VIDEOTON FC II.

III. KER. TVE

2016. 08. 06. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 08. 06. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSORNAI SE
2016. 08. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2016. 08. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
III. KER. TVE
2016. 08. 21. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 08. 21. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KOMÁROM VSE
2016. 08. 28. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 08. 28. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2016. 09. 03. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 09. 03. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DIÓSD
2016. 09. 10. 19:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2016. 09. 10. 19:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
III. KER. TVE
2016. 09. 18. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 09. 18. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2016. 09. 24. 18:00
ETO Stadion
2016. 09. 24. 18:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
III. KER. TVE
2016. 10. 01. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 10. 01. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SÁRVÁR FC
2016. 10. 08. 15:00
Csepel Stadion
2016. 10. 08. 15:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
III. KER. TVE
2016. 10. 15. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 10. 15. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2016. 10. 22. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2016. 10. 22. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
III. KER. TVE
2016. 11. 05. 13:30
Érdi Sporttelep
2016. 11. 05. 13:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2016. 11. 12. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 11. 12. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
VLS VESZPRÉM
2016. 11. 19. 13:00
Hévízi Sportpálya
2016. 11. 19. 13:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
III. KER. TVE
2016. 11. 27. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 11. 27. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2016. 12. 03. 13:00
Csornai SE
2016. 12. 03. 13:00
Csornai SE
CSORNAI SE
III. KER. TVE
2017. 02. 19. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 02. 19. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
VIDEOTON FC II.
2017. 02. 25. 14:00
Komárom Molaji Sporttelep
2017. 02. 25. 14:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
III. KER. TVE
2017. 03. 05. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 03. 05. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2017. 03. 11. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 03. 11. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
III. KER. TVE
2017. 03. 18. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 03. 18. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FC AJKA
2017. 03. 26. 11:00
ALCUFER Stadion
2017. 03. 26. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
III. KER. TVE
2017. 04. 01. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 04. 01. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ETO FC GYŐR
2017. 04. 08. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
2017. 04. 08. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
III. KER. TVE
2017. 04. 15. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 04. 15. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSEPEL FC
2017. 04. 22. 17:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2017. 04. 22. 17:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
III. KER. TVE
2017. 04. 29. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 04. 29. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2017. 05. 13. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 05. 13. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2017. 05. 20. 18:00
Egyetemi Városi Stadion
2017. 05. 20. 18:00
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
III. KER. TVE
2017. 05. 27. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 05. 27. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
HÉVÍZ SK
2017. 06. 04. 18:00
Budai II. László Stadion
2017. 06. 04. 18:00
Budai II. László Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
III. KER. TVE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple