Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 3. forduló

2016.08.21 - 17:30

Budapest, III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ (III. kerületi Torna és Vívó Egylet Stadion)

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
SZABÓ LEVENTE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DR. AMBRUS DÁNIEL JÁNOS, KATONA BRIGITTA
III. KER. TVE
KOMÁROM VSE
90'
45'

Gólok

KENESEI KRISZTIÁN

27'

1 - 0

 

BARTHA ROLAND

38'

2 - 0

 

 

2 - 1

41'

PEKLER BARNA
KENESEI KRISZTIÁN

65'

3 - 1

 

BARTHA ROLAND

85'

4 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 3 3 0 0 12 3 9 9
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 3 3 0 0 9 1 8 9
3 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 3 3 0 0 7 1 6 9
4 CSORNAI SE CSORNAI SE 3 3 0 0 8 3 5 9
5 III. KER. TVE III. KER. TVE 3 2 0 1 9 3 6 6
6 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 3 2 0 1 7 4 3 6
7 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 3 2 0 1 4 3 1 6
8 DIÓSD DIÓSD 3 1 1 1 2 3 -1 4
9 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 2 1 0 1 2 1 1 3
10 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 3 1 0 2 3 4 -1 3
11 CSEPEL FC CSEPEL FC 3 1 0 2 3 5 -2 3
12 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 3 0 2 1 0 4 -4 2
13 FC AJKA FC AJKA 2 0 1 1 1 3 -2 1
14 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 3 0 0 3 1 6 -5 0
15 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 3 0 0 3 3 9 -6 0
16 GYIRMÓT FC GYŐR II. GYIRMÓT FC GYŐR II. 2 0 0 2 1 7 -6 0
17 VIDEOTON FC II. VIDEOTON FC II. 3 0 0 3 1 13 -12 0
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TATABÁNYA FC (Kizárva) BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 2 2 0 0 4 1 3 6 1 0 1 0 1 1 0 1 3 2 1 0 5 2 3 7
2 TATABÁNYA FC (Kizárva) ÉRDI VSE 2 2 0 0 3 0 3 6 1 0 1 0 1 1 0 1 3 2 1 0 4 1 3 7
3 TATABÁNYA FC (Kizárva) KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 2 1 1 0 1 0 1 4 1 1 0 0 2 0 2 3 3 2 1 0 3 0 3 7
4 TATABÁNYA FC (Kizárva) III. KER. TVE 2 1 0 1 2 3 -1 3 1 1 0 0 4 0 4 3 3 2 0 1 6 3 3 6
5 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSORNAI SE 2 1 0 1 1 1 0 3 1 1 0 0 2 0 2 3 3 2 0 1 3 1 2 6
6 TATABÁNYA FC (Kizárva) TARR ANDRÁSHIDA SC 2 2 0 0 2 0 2 6 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 2 0 1 2 1 1 6
7 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSEPEL FC 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4 3 1 2 0 1 0 1 5
8 TATABÁNYA FC (Kizárva) PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 0 1 2 2 0 3 3 1 1 1 2 2 0 4
9 TATABÁNYA FC (Kizárva) DIÓSD 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 0 1 1 1 0 3 3 1 1 1 1 1 0 4
10 TATABÁNYA FC (Kizárva) HÉVÍZ SK 2 1 0 1 1 1 0 3 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 1 1 1 1 0 4
11 TATABÁNYA FC (Kizárva) ETO FC GYŐR 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 1 1 0 3
12 TATABÁNYA FC (Kizárva) FC AJKA 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
13 TATABÁNYA FC (Kizárva) VLS VESZPRÉM 2 0 1 1 0 1 -1 1 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 2 1 0 1 -1 2
14 TATABÁNYA FC (Kizárva) KOMÁROM VSE 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 0 2 1 3 -2 0 3 0 1 2 2 4 -2 1
15 TATABÁNYA FC (Kizárva) SÁRVÁR FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 0 1 2 0 3 -3 1
16 TATABÁNYA FC (Kizárva) GYIRMÓT FC GYŐR II. 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 0 3 -3 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
17 TATABÁNYA FC (Kizárva) VIDEOTON FC II. 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 0 3 -3 0 3 0 0 3 0 7 -7 0
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TATABÁNYA FC (Kizárva) BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 2 2 0 0 8 1 7 6 1 1 0 0 4 2 2 3 3 3 0 0 12 3 9 9
2 TATABÁNYA FC (Kizárva) ÉRDI VSE 2 2 0 0 6 0 6 6 1 1 0 0 3 1 2 3 3 3 0 0 9 1 8 9
3 TATABÁNYA FC (Kizárva) KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 2 2 0 0 4 0 4 6 1 1 0 0 3 1 2 3 3 3 0 0 7 1 6 9
4 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSORNAI SE 2 2 0 0 6 2 4 6 1 1 0 0 2 1 1 3 3 3 0 0 8 3 5 9
5 TATABÁNYA FC (Kizárva) III. KER. TVE 2 1 0 1 5 3 2 3 1 1 0 0 4 0 4 3 3 2 0 1 9 3 6 6
6 TATABÁNYA FC (Kizárva) PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 5 3 2 3 3 2 0 1 7 4 3 6
7 TATABÁNYA FC (Kizárva) TARR ANDRÁSHIDA SC 2 2 0 0 4 1 3 6 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 2 0 1 4 3 1 6
8 TATABÁNYA FC (Kizárva) DIÓSD 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 0 1 2 3 -1 3 3 1 1 1 2 3 -1 4
9 TATABÁNYA FC (Kizárva) ETO FC GYŐR 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 2 1 1 3
10 TATABÁNYA FC (Kizárva) HÉVÍZ SK 2 1 0 1 2 2 0 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 1 0 2 3 4 -1 3
11 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSEPEL FC 1 1 0 0 2 0 2 3 2 0 0 2 1 5 -4 0 3 1 0 2 3 5 -2 3
12 TATABÁNYA FC (Kizárva) VLS VESZPRÉM 2 0 1 1 0 4 -4 1 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 2 1 0 4 -4 2
13 TATABÁNYA FC (Kizárva) FC AJKA 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 1 3 -2 1
14 TATABÁNYA FC (Kizárva) SÁRVÁR FC 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 0 3 -3 0 3 0 0 3 1 6 -5 0
15 TATABÁNYA FC (Kizárva) KOMÁROM VSE 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 0 0 2 1 5 -4 0 3 0 0 3 3 9 -6 0
16 TATABÁNYA FC (Kizárva) GYIRMÓT FC GYŐR II. 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 1 7 -6 0 2 0 0 2 1 7 -6 0
17 TATABÁNYA FC (Kizárva) VIDEOTON FC II. 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 1 9 -8 0 3 0 0 3 1 13 -12 0
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
-------3 - 1------1 - 0--
CSEPEL FC
--------------2 - 0--
CSORNAI SE
-2 - 1----4 - 1----------
DIÓSD
----------------0 - 0
ÉRDI VSE
---2 - 0---4 - 0---------
ETO FC GYŐR
2 - 0----------------
FC AJKA
----1 - 3------------
VIDEOTON FC II.
----------0 - 4------
GYIRMÓT FC GYŐR II.
-----------------
HÉVÍZ SK
---1 - 2--------1 - 0----
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
-------5 - 0-----3 - 1---
III. KER. TVE
--1 - 2---------4 - 1----
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
-3 - 0---1 - 0-----------
KOMÁROM VSE
----------2 - 4------
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
---------2 - 1-------
SÁRVÁR FC
------------1 - 3----
TATABÁNYA FC
-----------------
VLS VESZPRÉM
------0 - 0-------0 - 4--

Meccsek

III. KER. TVE

2016. 08. 06. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 08. 06. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSORNAI SE
2016. 08. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2016. 08. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
III. KER. TVE
2016. 08. 21. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 08. 21. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KOMÁROM VSE
2016. 08. 28. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 08. 28. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2016. 09. 03. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 09. 03. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DIÓSD
2016. 09. 10. 19:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2016. 09. 10. 19:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
III. KER. TVE
2016. 09. 18. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 09. 18. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2016. 09. 24. 18:00
ETO Stadion
2016. 09. 24. 18:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
III. KER. TVE
2016. 10. 01. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 10. 01. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SÁRVÁR FC
2016. 10. 08. 15:00
Csepel Stadion
2016. 10. 08. 15:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
III. KER. TVE
2016. 10. 15. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 10. 15. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2016. 10. 22. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2016. 10. 22. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
III. KER. TVE
2016. 11. 05. 13:30
Érdi Sporttelep
2016. 11. 05. 13:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2016. 11. 12. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 11. 12. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
VLS VESZPRÉM
2016. 11. 19. 13:00
Hévízi Sportpálya
2016. 11. 19. 13:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
III. KER. TVE
2016. 11. 27. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 11. 27. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2016. 12. 03. 13:00
Csornai SE
2016. 12. 03. 13:00
Csornai SE
CSORNAI SE
III. KER. TVE
2017. 02. 19. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 02. 19. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
VIDEOTON FC II.
2017. 02. 25. 14:00
Komárom Molaji Sporttelep
2017. 02. 25. 14:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
III. KER. TVE
2017. 03. 05. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 03. 05. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2017. 03. 11. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 03. 11. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
III. KER. TVE
2017. 03. 18. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 03. 18. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FC AJKA
2017. 03. 26. 11:00
ALCUFER Stadion
2017. 03. 26. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
III. KER. TVE
2017. 04. 01. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 04. 01. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ETO FC GYŐR
2017. 04. 08. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
2017. 04. 08. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
III. KER. TVE
2017. 04. 15. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 04. 15. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSEPEL FC
2017. 04. 22. 17:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2017. 04. 22. 17:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
III. KER. TVE
2017. 04. 29. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 04. 29. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2017. 05. 13. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 05. 13. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2017. 05. 20. 18:00
Egyetemi Városi Stadion
2017. 05. 20. 18:00
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
III. KER. TVE
2017. 05. 27. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 05. 27. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
HÉVÍZ SK
2017. 06. 04. 18:00
Budai II. László Stadion
2017. 06. 04. 18:00
Budai II. László Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
III. KER. TVE

KOMÁROM VSE

2016. 08. 06. 17:30
Hévízi Sportpálya
2016. 08. 06. 17:30
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
KOMÁROM VSE
2016. 08. 14. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2016. 08. 14. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2016. 08. 21. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 08. 21. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KOMÁROM VSE
2016. 08. 28. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2016. 08. 28. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
VIDEOTON FC II.
2016. 09. 03. 16:30
Csornai SE
2016. 09. 03. 16:30
Csornai SE
CSORNAI SE
KOMÁROM VSE
2016. 09. 11. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 09. 11. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
KOMÁROM VSE
2016. 09. 17. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2016. 09. 17. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
DIÓSD
2016. 09. 24. 19:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2016. 09. 24. 19:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
KOMÁROM VSE
2016. 10. 02. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2016. 10. 02. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2016. 10. 08. 17:00
ETO Stadion
2016. 10. 08. 17:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
KOMÁROM VSE
2016. 10. 15. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
2016. 10. 15. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
SÁRVÁR FC
2016. 10. 22. 14:30
Csepel Stadion
2016. 10. 22. 14:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
KOMÁROM VSE
2016. 10. 29. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
2016. 10. 29. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2016. 11. 05. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
2016. 11. 05. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
KOMÁROM VSE
2016. 11. 19. 13:00
Érdi Sporttelep
2016. 11. 19. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
KOMÁROM VSE
2016. 11. 26. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2016. 11. 26. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
VLS VESZPRÉM
2016. 12. 03. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2016. 12. 03. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
HÉVÍZ SK
2017. 02. 19. 14:00
Új Bozsik Stadion
2017. 02. 19. 14:00
Új Bozsik Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
KOMÁROM VSE
2017. 02. 25. 14:00
Komárom Molaji Sporttelep
2017. 02. 25. 14:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
III. KER. TVE
2017. 03. 05. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2017. 03. 05. 11:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
KOMÁROM VSE
2017. 03. 11. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
2017. 03. 11. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
CSORNAI SE
2017. 03. 19. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2017. 03. 19. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2017. 03. 26. 16:00
Diósdi TC Sporttelep
2017. 03. 26. 16:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
KOMÁROM VSE
2017. 04. 01. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
2017. 04. 01. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
FC AJKA
2017. 04. 09. 11:00
ALCUFER Stadion
2017. 04. 09. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
KOMÁROM VSE
2017. 04. 15. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2017. 04. 15. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
ETO FC GYŐR
2017. 04. 22. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2017. 04. 22. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
KOMÁROM VSE
2017. 04. 29. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2017. 04. 29. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
CSEPEL FC
2017. 05. 06. 17:30
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2017. 05. 06. 17:30
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
KOMÁROM VSE
2017. 05. 13. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2017. 05. 13. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2017. 05. 27. 14:00
Komárom Molaji Sporttelep
2017. 05. 27. 14:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
ÉRDI VSE
2017. 06. 04. 18:00
Egyetemi Városi Stadion
2017. 06. 04. 18:00
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
KOMÁROM VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple