Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 4. forduló

2016.08.28 - 11:00

Felcsút, Puskás Akadémia Pancho Aréna

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
OLÁH GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TEMLEITNER KRISZTIÁN, ALBERT GERGŐ
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
90'
45'

Gólok

HUDÁK MARTIN

9'

1 - 0

 

KOVÁCS TAMÁS

57'

2 - 0

 

KOVÁTS ZOLTÁN

59'

3 - 0

 

 

3 - 1

84'

KASZAI GÁBOR

 

3 - 2

86'

KENESEI KRISZTIÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 4 4 0 0 16 3 13 12
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 4 4 0 0 11 2 9 12
3 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 4 3 1 0 8 2 6 10
4 CSORNAI SE CSORNAI SE 4 3 1 0 9 4 5 10
5 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 4 3 0 1 10 6 4 9
6 III. KER. TVE III. KER. TVE 4 2 0 2 11 6 5 6
7 CSEPEL FC CSEPEL FC 4 2 0 2 5 5 0 6
8 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 4 2 0 2 4 5 -1 6
9 FC AJKA FC AJKA 3 1 1 1 3 3 0 4
10 DIÓSD DIÓSD 4 1 1 2 2 7 -5 4
11 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 3 1 0 2 3 3 0 3
12 GYIRMÓT FC GYŐR II. GYIRMÓT FC GYŐR II. 3 1 0 2 4 7 -3 3
13 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 4 1 0 3 3 6 -3 3
14 VIDEOTON FC II. VIDEOTON FC II. 4 1 0 3 5 14 -9 3
15 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 4 0 2 2 0 7 -7 2
16 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 3 0 0 3 1 6 -5 0
17 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 4 0 0 4 4 13 -9 0
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TATABÁNYA FC (Kizárva) BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 2 2 0 0 4 1 3 6 2 1 1 0 2 1 1 4 4 3 1 0 6 2 4 10
2 TATABÁNYA FC (Kizárva) ÉRDI VSE 2 2 0 0 3 0 3 6 2 1 1 0 2 1 1 4 4 3 1 0 5 1 4 10
3 TATABÁNYA FC (Kizárva) KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 3 1 2 0 2 1 1 5 1 1 0 0 2 0 2 3 4 2 2 0 4 1 3 8
4 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSORNAI SE 2 1 0 1 1 1 0 3 2 1 1 0 3 1 2 4 4 2 1 1 4 2 2 7
5 TATABÁNYA FC (Kizárva) PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 2 1 1 0 1 0 1 4 2 1 0 1 2 2 0 3 4 2 1 1 3 2 1 7
6 TATABÁNYA FC (Kizárva) TARR ANDRÁSHIDA SC 2 2 0 0 2 0 2 6 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 2 1 1 2 1 1 7
7 TATABÁNYA FC (Kizárva) III. KER. TVE 2 1 0 1 2 3 -1 3 2 1 0 1 4 1 3 3 4 2 0 2 6 4 2 6
8 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSEPEL FC 2 0 2 0 0 0 0 2 2 1 1 0 1 0 1 4 4 1 3 0 1 0 1 6
9 TATABÁNYA FC (Kizárva) HÉVÍZ SK 2 1 0 1 1 1 0 3 2 0 2 0 0 0 0 2 4 1 2 1 1 1 0 5
10 TATABÁNYA FC (Kizárva) DIÓSD 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 1 0 1 1 1 0 3 4 1 1 2 1 2 -1 4
11 TATABÁNYA FC (Kizárva) ETO FC GYŐR 2 1 0 1 1 1 0 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 0 2 1 2 -1 3
12 TATABÁNYA FC (Kizárva) GYIRMÓT FC GYŐR II. 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 0 2 0 3 -3 0 3 1 0 2 1 3 -2 3
13 TATABÁNYA FC (Kizárva) VIDEOTON FC II. 1 0 0 1 0 4 -4 0 3 1 0 2 2 3 -1 3 4 1 0 3 2 7 -5 3
14 TATABÁNYA FC (Kizárva) FC AJKA 2 0 2 0 1 1 0 2 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 3 0 1 1 0 3
15 TATABÁNYA FC (Kizárva) VLS VESZPRÉM 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 0 2 2 0 2 -2 2
16 TATABÁNYA FC (Kizárva) SÁRVÁR FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 0 1 2 0 3 -3 1
17 TATABÁNYA FC (Kizárva) KOMÁROM VSE 2 0 1 1 1 3 -2 1 2 0 0 2 1 3 -2 0 4 0 1 3 2 6 -4 1
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TATABÁNYA FC (Kizárva) BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 2 2 0 0 8 1 7 6 2 2 0 0 8 2 6 6 4 4 0 0 16 3 13 12
2 TATABÁNYA FC (Kizárva) ÉRDI VSE 2 2 0 0 6 0 6 6 2 2 0 0 5 2 3 6 4 4 0 0 11 2 9 12
3 TATABÁNYA FC (Kizárva) KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 3 2 1 0 5 1 4 7 1 1 0 0 3 1 2 3 4 3 1 0 8 2 6 10
4 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSORNAI SE 2 2 0 0 6 2 4 6 2 1 1 0 3 2 1 4 4 3 1 0 9 4 5 10
5 TATABÁNYA FC (Kizárva) PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 2 2 0 0 5 3 2 6 2 1 0 1 5 3 2 3 4 3 0 1 10 6 4 9
6 TATABÁNYA FC (Kizárva) III. KER. TVE 2 1 0 1 5 3 2 3 2 1 0 1 6 3 3 3 4 2 0 2 11 6 5 6
7 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSEPEL FC 2 2 0 0 4 0 4 6 2 0 0 2 1 5 -4 0 4 2 0 2 5 5 0 6
8 TATABÁNYA FC (Kizárva) TARR ANDRÁSHIDA SC 2 2 0 0 4 1 3 6 2 0 0 2 0 4 -4 0 4 2 0 2 4 5 -1 6
9 TATABÁNYA FC (Kizárva) FC AJKA 2 1 0 1 3 3 0 3 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 1 1 3 3 0 4
10 TATABÁNYA FC (Kizárva) DIÓSD 2 0 1 1 0 4 -4 1 2 1 0 1 2 3 -1 3 4 1 1 2 2 7 -5 4
11 TATABÁNYA FC (Kizárva) ETO FC GYŐR 2 1 0 1 3 2 1 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 0 2 3 3 0 3
12 TATABÁNYA FC (Kizárva) GYIRMÓT FC GYŐR II. 1 1 0 0 3 0 3 3 2 0 0 2 1 7 -6 0 3 1 0 2 4 7 -3 3
13 TATABÁNYA FC (Kizárva) HÉVÍZ SK 2 1 0 1 2 2 0 3 2 0 0 2 1 4 -3 0 4 1 0 3 3 6 -3 3
14 TATABÁNYA FC (Kizárva) VIDEOTON FC II. 1 0 0 1 0 4 -4 0 3 1 0 2 5 10 -5 3 4 1 0 3 5 14 -9 3
15 TATABÁNYA FC (Kizárva) VLS VESZPRÉM 2 0 1 1 0 4 -4 1 2 0 1 1 0 3 -3 1 4 0 2 2 0 7 -7 2
16 TATABÁNYA FC (Kizárva) SÁRVÁR FC 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 0 3 -3 0 3 0 0 3 1 6 -5 0
17 TATABÁNYA FC (Kizárva) KOMÁROM VSE 2 0 0 2 3 8 -5 0 2 0 0 2 1 5 -4 0 4 0 0 4 4 13 -9 0
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
-------3 - 1------1 - 0--
CSEPEL FC
2 - 0-------------2 - 0--
CSORNAI SE
-2 - 1----4 - 1----------
DIÓSD
---------0 - 4------0 - 0
ÉRDI VSE
---2 - 0---4 - 0---------
ETO FC GYŐR
2 - 0---1 - 2------------
FC AJKA
----1 - 3---2 - 0--------
VIDEOTON FC II.
----------0 - 4------
GYIRMÓT FC GYŐR II.
----------------3 - 0
HÉVÍZ SK
---1 - 2--------1 - 0----
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
-------5 - 0-----3 - 1---
III. KER. TVE
--1 - 2---------4 - 1----
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
-3 - 01 - 1--1 - 0-----------
KOMÁROM VSE
-------1 - 4--2 - 4------
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
---------2 - 1-3 - 2-----
SÁRVÁR FC
------------1 - 3----
TATABÁNYA FC
-----------------
VLS VESZPRÉM
------0 - 0-------0 - 4--

Meccsek

PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

2016. 08. 07. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2016. 08. 07. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
VLS VESZPRÉM
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 08. 14. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 08. 14. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
HÉVÍZ SK
2016. 08. 21. 16:00
Csepel Stadion
2016. 08. 21. 16:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 08. 28. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 08. 28. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2016. 09. 04. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2016. 09. 04. 11:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 09. 11. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 09. 11. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
KOMÁROM VSE
2016. 09. 18. 16:00
Csornai SE
2016. 09. 18. 16:00
Csornai SE
CSORNAI SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 09. 25. 16:00
Diósdi TC Sporttelep
2016. 09. 25. 16:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 10. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 10. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
FC AJKA
2016. 10. 09. 11:00
ALCUFER Stadion
2016. 10. 09. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 10. 16. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 10. 16. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ETO FC GYŐR
2016. 10. 22. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
2016. 10. 22. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 10. 30. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 10. 30. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
CSEPEL FC
2016. 11. 06. 13:30
Kaposvári Rákóczi Stadion
2016. 11. 06. 13:30
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 11. 12. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 11. 12. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
TARR ANDRÁSHIDA SC
2016. 11. 27. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 11. 27. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ÉRDI VSE
2016. 12. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 12. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
VLS VESZPRÉM
2017. 02. 19. 14:00
Hévízi Sportpálya
2017. 02. 19. 14:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2017. 02. 26. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 02. 26. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2017. 03. 05. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 03. 05. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2017. 03. 12. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 03. 12. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
VIDEOTON FC II.
2017. 03. 19. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2017. 03. 19. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2017. 03. 26. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 03. 26. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
CSORNAI SE
2017. 04. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 04. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
DIÓSD
2017. 04. 09. 16:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2017. 04. 09. 16:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2017. 04. 16. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 04. 16. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2017. 04. 23. 18:00
ETO Stadion
2017. 04. 23. 18:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2017. 04. 30. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 04. 30. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
SÁRVÁR FC
2017. 05. 07. 17:30
Csepel Stadion
2017. 05. 07. 17:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2017. 05. 14. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 05. 14. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2017. 05. 21. 18:00
Andráshida SC Sporttelep
2017. 05. 21. 18:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2017. 06. 04. 18:00
Érdi Sporttelep
2017. 06. 04. 18:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

III. KER. TVE

2016. 08. 06. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 08. 06. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSORNAI SE
2016. 08. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2016. 08. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
III. KER. TVE
2016. 08. 21. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 08. 21. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KOMÁROM VSE
2016. 08. 28. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 08. 28. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2016. 09. 03. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 09. 03. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DIÓSD
2016. 09. 10. 19:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2016. 09. 10. 19:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
III. KER. TVE
2016. 09. 18. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 09. 18. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2016. 09. 24. 18:00
ETO Stadion
2016. 09. 24. 18:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
III. KER. TVE
2016. 10. 01. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 10. 01. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SÁRVÁR FC
2016. 10. 08. 15:00
Csepel Stadion
2016. 10. 08. 15:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
III. KER. TVE
2016. 10. 15. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 10. 15. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2016. 10. 22. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2016. 10. 22. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
III. KER. TVE
2016. 11. 05. 13:30
Érdi Sporttelep
2016. 11. 05. 13:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2016. 11. 12. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 11. 12. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
VLS VESZPRÉM
2016. 11. 19. 13:00
Hévízi Sportpálya
2016. 11. 19. 13:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
III. KER. TVE
2016. 11. 27. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 11. 27. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2016. 12. 03. 13:00
Csornai SE
2016. 12. 03. 13:00
Csornai SE
CSORNAI SE
III. KER. TVE
2017. 02. 19. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 02. 19. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
VIDEOTON FC II.
2017. 02. 25. 14:00
Komárom Molaji Sporttelep
2017. 02. 25. 14:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
III. KER. TVE
2017. 03. 05. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 03. 05. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2017. 03. 11. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 03. 11. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
III. KER. TVE
2017. 03. 18. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 03. 18. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FC AJKA
2017. 03. 26. 11:00
ALCUFER Stadion
2017. 03. 26. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
III. KER. TVE
2017. 04. 01. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 04. 01. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ETO FC GYŐR
2017. 04. 08. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
2017. 04. 08. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
III. KER. TVE
2017. 04. 15. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 04. 15. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSEPEL FC
2017. 04. 22. 17:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2017. 04. 22. 17:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
III. KER. TVE
2017. 04. 29. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 04. 29. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2017. 05. 13. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 05. 13. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2017. 05. 20. 18:00
Egyetemi Városi Stadion
2017. 05. 20. 18:00
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
III. KER. TVE
2017. 05. 27. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 05. 27. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
HÉVÍZ SK
2017. 06. 04. 18:00
Budai II. László Stadion
2017. 06. 04. 18:00
Budai II. László Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
III. KER. TVE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple