Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 7. forduló

2016.09.17 - 16:00

Érd, Érdi Sporttelep

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
KOVÁCS GÁBOR PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FEHÉR MIKLÓS, REINICZ GÁBOR
ÉRDI VSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

3'

KERTÉSZ TAMÁS
MELCZER VILMOS

35'

1 - 1

 

KELEMEN PATRIK

44'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 7 7 0 0 21 5 16 21
2 CSORNAI SE CSORNAI SE 7 5 1 1 14 10 4 16
3 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 6 4 1 1 11 5 6 13
4 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 6 4 0 2 13 5 8 12
5 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 7 4 0 3 19 13 6 12
6 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 7 4 0 3 15 10 5 12
7 III. KER. TVE III. KER. TVE 7 3 1 3 19 10 9 10
8 GYIRMÓT FC GYŐR II. GYIRMÓT FC GYŐR II. 6 3 1 2 10 10 0 10
9 CSEPEL FC CSEPEL FC 6 3 0 3 9 8 1 9
10 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 6 3 0 3 8 7 1 9
11 VIDEOTON FC II. VIDEOTON FC II. 7 3 0 4 14 20 -6 9
12 FC AJKA FC AJKA 6 2 2 2 10 12 -2 8
13 DIÓSD DIÓSD 7 2 1 4 6 17 -11 7
14 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 7 1 2 4 4 8 -4 5
15 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 7 1 0 6 10 21 -11 3
16 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 7 0 3 4 1 13 -12 3
17 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 6 0 2 4 1 11 -10 2
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TATABÁNYA FC (Kizárva) ÉRDI VSE 4 4 0 0 7 1 6 12 3 2 1 0 5 1 4 7 7 6 1 0 12 2 10 19
2 TATABÁNYA FC (Kizárva) BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 4 3 0 1 5 3 2 9 3 1 2 0 3 2 1 5 7 4 2 1 8 5 3 14
3 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSORNAI SE 4 3 0 1 4 1 3 9 3 1 1 1 3 4 -1 4 7 4 1 2 7 5 2 13
4 TATABÁNYA FC (Kizárva) ETO FC GYŐR 3 2 0 1 3 2 1 6 3 2 0 1 5 1 4 6 6 4 0 2 8 3 5 12
5 TATABÁNYA FC (Kizárva) KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 3 1 2 0 2 1 1 5 3 2 0 1 5 2 3 6 6 3 2 1 7 3 4 11
6 TATABÁNYA FC (Kizárva) TARR ANDRÁSHIDA SC 4 3 0 1 5 2 3 9 2 0 1 1 0 1 -1 1 6 3 1 2 5 3 2 10
7 TATABÁNYA FC (Kizárva) III. KER. TVE 4 2 0 2 4 6 -2 6 3 1 1 1 5 2 3 4 7 3 1 3 9 8 1 10
8 TATABÁNYA FC (Kizárva) PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 3 2 1 0 3 0 3 7 4 1 0 3 2 4 -2 3 7 3 1 3 5 4 1 10
9 TATABÁNYA FC (Kizárva) VIDEOTON FC II. 3 2 0 1 4 4 0 6 4 1 1 2 3 4 -1 4 7 3 1 3 7 8 -1 10
10 TATABÁNYA FC (Kizárva) GYIRMÓT FC GYŐR II. 2 1 1 0 2 1 1 4 4 1 1 2 3 4 -1 4 6 2 2 2 5 5 0 8
11 TATABÁNYA FC (Kizárva) HÉVÍZ SK 4 1 2 1 1 1 0 5 3 0 2 1 1 2 -1 2 7 1 4 2 2 3 -1 7
12 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSEPEL FC 3 0 2 1 0 3 -3 2 3 1 2 0 1 0 1 5 6 1 4 1 1 3 -2 7
13 TATABÁNYA FC (Kizárva) DIÓSD 3 0 2 1 1 2 -1 2 4 1 0 3 2 4 -2 3 7 1 2 4 3 6 -3 5
14 TATABÁNYA FC (Kizárva) KOMÁROM VSE 3 1 1 1 3 4 -1 4 4 0 0 4 1 7 -6 0 7 1 1 5 4 11 -7 4
15 TATABÁNYA FC (Kizárva) FC AJKA 3 0 3 0 2 2 0 3 3 0 1 2 0 4 -4 1 6 0 4 2 2 6 -4 4
16 TATABÁNYA FC (Kizárva) VLS VESZPRÉM 4 0 2 2 0 4 -4 2 3 0 2 1 0 1 -1 2 7 0 4 3 0 5 -5 4
17 TATABÁNYA FC (Kizárva) SÁRVÁR FC 2 0 1 1 0 2 -2 1 4 0 2 2 0 3 -3 2 6 0 3 3 0 5 -5 3
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TATABÁNYA FC (Kizárva) ÉRDI VSE 4 4 0 0 13 1 12 12 3 3 0 0 8 4 4 9 7 7 0 0 21 5 16 21
2 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSORNAI SE 4 4 0 0 11 5 6 12 3 1 1 1 3 5 -2 4 7 5 1 1 14 10 4 16
3 TATABÁNYA FC (Kizárva) KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 3 2 1 0 5 1 4 7 3 2 0 1 6 4 2 6 6 4 1 1 11 5 6 13
4 TATABÁNYA FC (Kizárva) ETO FC GYŐR 3 2 0 1 5 3 2 6 3 2 0 1 8 2 6 6 6 4 0 2 13 5 8 12
5 TATABÁNYA FC (Kizárva) BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 4 2 0 2 10 8 2 6 3 2 0 1 9 5 4 6 7 4 0 3 19 13 6 12
6 TATABÁNYA FC (Kizárva) PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 3 3 0 0 8 3 5 9 4 1 0 3 7 7 0 3 7 4 0 3 15 10 5 12
7 TATABÁNYA FC (Kizárva) III. KER. TVE 4 2 0 2 12 6 6 6 3 1 1 1 7 4 3 4 7 3 1 3 19 10 9 10
8 TATABÁNYA FC (Kizárva) GYIRMÓT FC GYŐR II. 2 2 0 0 6 1 5 6 4 1 1 2 4 9 -5 4 6 3 1 2 10 10 0 10
9 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSEPEL FC 3 2 0 1 6 3 3 6 3 1 0 2 3 5 -2 3 6 3 0 3 9 8 1 9
10 TATABÁNYA FC (Kizárva) TARR ANDRÁSHIDA SC 4 3 0 1 8 3 5 9 2 0 0 2 0 4 -4 0 6 3 0 3 8 7 1 9
11 TATABÁNYA FC (Kizárva) VIDEOTON FC II. 3 2 0 1 8 8 0 6 4 1 0 3 6 12 -6 3 7 3 0 4 14 20 -6 9
12 TATABÁNYA FC (Kizárva) FC AJKA 3 1 1 1 4 4 0 4 3 1 1 1 6 8 -2 4 6 2 2 2 10 12 -2 8
13 TATABÁNYA FC (Kizárva) DIÓSD 3 1 1 1 2 5 -3 4 4 1 0 3 4 12 -8 3 7 2 1 4 6 17 -11 7
14 TATABÁNYA FC (Kizárva) HÉVÍZ SK 4 1 2 1 2 2 0 5 3 0 0 3 2 6 -4 0 7 1 2 4 4 8 -4 5
15 TATABÁNYA FC (Kizárva) KOMÁROM VSE 3 1 0 2 7 10 -3 3 4 0 0 4 3 11 -8 0 7 1 0 6 10 21 -11 3
16 TATABÁNYA FC (Kizárva) VLS VESZPRÉM 4 0 1 3 1 10 -9 1 3 0 2 1 0 3 -3 2 7 0 3 4 1 13 -12 3
17 TATABÁNYA FC (Kizárva) SÁRVÁR FC 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 0 1 3 0 8 -8 1 6 0 2 4 1 11 -10 2
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
-3 - 0-----3 - 1---1 - 2--1 - 0--
CSEPEL FC
2 - 0--2 - 3----------2 - 0--
CSORNAI SE
-2 - 1----4 - 1-----3 - 22 - 1---
DIÓSD
------2 - 1--0 - 4------0 - 0
ÉRDI VSE
---2 - 0---4 - 0---2 - 1--5 - 0--
ETO FC GYŐR
2 - 0---1 - 2---2 - 1--------
FC AJKA
----1 - 3---2 - 0-1 - 1------
VIDEOTON FC II.
------6 - 3---0 - 4--2 - 1---
GYIRMÓT FC GYŐR II.
---------3 - 1------3 - 0
HÉVÍZ SK
---1 - 2----0 - 0---1 - 0-0 - 0--
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
-----0 - 42 - 35 - 0-----3 - 1---
III. KER. TVE
--1 - 25 - 0----2 - 3---4 - 1----
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
-3 - 01 - 1--1 - 0-----------
KOMÁROM VSE
---4 - 2---1 - 4--2 - 4------
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
---------2 - 1-3 - 2-3 - 0---
SÁRVÁR FC
------------1 - 3---0 - 0
TATABÁNYA FC
-----------------
VLS VESZPRÉM
-0 - 2---1 - 40 - 0-------0 - 4--

Meccsek

ÉRDI VSE

2016. 08. 06. 17:30
Érdi Sporttelep
2016. 08. 06. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
DIÓSD
2016. 08. 13. 19:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2016. 08. 13. 19:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
ÉRDI VSE
2016. 08. 21. 17:30
Érdi Sporttelep
2016. 08. 21. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2016. 08. 27. 18:00
ETO Stadion
2016. 08. 27. 18:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
ÉRDI VSE
2016. 09. 03. 16:30
Érdi Sporttelep
2016. 09. 03. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
SÁRVÁR FC
2016. 09. 10. 16:30
Csepel Stadion
2016. 09. 10. 16:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
ÉRDI VSE
2016. 09. 17. 16:00
Érdi Sporttelep
2016. 09. 17. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2016. 09. 24. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
2016. 09. 24. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
ÉRDI VSE
2016. 10. 08. 15:00
Érdi Sporttelep
2016. 10. 08. 15:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
CSORNAI SE
2016. 10. 15. 14:30
Egyetemi Városi Stadion
2016. 10. 15. 14:30
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
ÉRDI VSE
2016. 10. 22. 14:30
Érdi Sporttelep
2016. 10. 22. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
HÉVÍZ SK
2016. 10. 30. 13:30
Csepel Stadion
2016. 10. 30. 13:30
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
ÉRDI VSE
2016. 11. 05. 13:30
Érdi Sporttelep
2016. 11. 05. 13:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2016. 11. 12. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2016. 11. 12. 11:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
ÉRDI VSE
2016. 11. 19. 13:00
Érdi Sporttelep
2016. 11. 19. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
KOMÁROM VSE
2016. 11. 27. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 11. 27. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ÉRDI VSE
2016. 12. 03. 13:00
Csepel Stadion
2016. 12. 03. 13:00
Csepel Stadion
DIÓSD
ÉRDI VSE
2017. 02. 18. 14:00
Érdi Sporttelep
2017. 02. 18. 14:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
FC AJKA
2017. 02. 26. 11:00
ALCUFER Stadion
2017. 02. 26. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
ÉRDI VSE
2017. 03. 04. 14:30
Érdi Sporttelep
2017. 03. 04. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
ETO FC GYŐR
2017. 03. 11. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
2017. 03. 11. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
ÉRDI VSE
2017. 03. 18. 15:00
Érdi Sporttelep
2017. 03. 18. 15:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
CSEPEL FC
2017. 03. 26. 16:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2017. 03. 26. 16:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
ÉRDI VSE
2017. 04. 01. 16:30
Érdi Sporttelep
2017. 04. 01. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2017. 04. 15. 16:30
Csornai SE
2017. 04. 15. 16:30
Csornai SE
CSORNAI SE
ÉRDI VSE
2017. 04. 22. 17:00
Érdi Sporttelep
2017. 04. 22. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
VLS VESZPRÉM
2017. 04. 29. 17:00
Hévízi Sportpálya
2017. 04. 29. 17:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
ÉRDI VSE
2017. 05. 07. 17:30
Érdi Sporttelep
2017. 05. 07. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2017. 05. 13. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 05. 13. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2017. 05. 21. 18:00
Érdi Sporttelep
2017. 05. 21. 18:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
VIDEOTON FC II.
2017. 05. 27. 14:00
Komárom Molaji Sporttelep
2017. 05. 27. 14:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
ÉRDI VSE
2017. 06. 04. 18:00
Érdi Sporttelep
2017. 06. 04. 18:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC

2016. 08. 06. 17:30
Kaposvári Rákóczi Stadion
2016. 08. 06. 17:30
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
ETO FC GYŐR
2016. 08. 13. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
2016. 08. 13. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2016. 08. 21. 17:30
Kaposvári Rákóczi Stadion
2016. 08. 21. 17:30
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
CSEPEL FC
2016. 08. 27. 17:30
Kaposvári Rákóczi Stadion
2016. 08. 27. 17:30
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
CSORNAI SE
2016. 09. 03. 16:30
Andráshida SC Sporttelep
2016. 09. 03. 16:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2016. 09. 17. 16:00
Érdi Sporttelep
2016. 09. 17. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2016. 09. 24. 16:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2016. 09. 24. 16:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
VLS VESZPRÉM
2016. 10. 01. 15:00
Hévízi Sportpálya
2016. 10. 01. 15:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2016. 10. 09. 15:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2016. 10. 09. 15:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2016. 10. 15. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 10. 15. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2016. 10. 22. 14:30
Kaposvári Rákóczi Stadion
2016. 10. 22. 14:30
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
VIDEOTON FC II.
2016. 10. 29. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
2016. 10. 29. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2016. 11. 06. 13:30
Kaposvári Rákóczi Stadion
2016. 11. 06. 13:30
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 11. 12. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 11. 12. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2016. 11. 19. 13:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2016. 11. 19. 13:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
FC AJKA
2016. 11. 27. 11:00
ALCUFER Stadion
2016. 11. 27. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2016. 12. 03. 16:00
ETO Stadion
2016. 12. 03. 16:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2017. 02. 18. 14:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2017. 02. 18. 14:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
SÁRVÁR FC
2017. 02. 25. 14:00
Csepel Stadion
2017. 02. 25. 14:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2017. 03. 04. 14:30
Csornai SE
2017. 03. 04. 14:30
Csornai SE
CSORNAI SE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2017. 03. 11. 14:30
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2017. 03. 11. 14:30
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
TARR ANDRÁSHIDA SC
2017. 03. 26. 16:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2017. 03. 26. 16:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
ÉRDI VSE
2017. 04. 01. 16:30
Egyetemi Városi Stadion
2017. 04. 01. 16:30
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2017. 04. 08. 16:30
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2017. 04. 08. 16:30
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
HÉVÍZ SK
2017. 04. 14. 15:00
Csepel Stadion
2017. 04. 14. 15:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2017. 04. 22. 17:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2017. 04. 22. 17:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
III. KER. TVE
2017. 04. 28. 14:00
MOL Aréna Sóstó
2017. 04. 28. 14:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2017. 05. 06. 17:30
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2017. 05. 06. 17:30
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
KOMÁROM VSE
2017. 05. 14. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 05. 14. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2017. 05. 20. 18:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2017. 05. 20. 18:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
DIÓSD
2017. 05. 27. 18:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2017. 05. 27. 18:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2017. 06. 04. 18:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2017. 06. 04. 18:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
GYIRMÓT FC GYŐR II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple