Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 9. forduló

2016.10.01 - 15:00

Budapest, III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ (III. kerületi Torna és Vívó Egylet Stadion)

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
URBÁN ESZTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TEMLEITNER KRISZTIÁN, ZORINÁCZ ÁDÁM
III. KER. TVE
SÁRVÁR FC
90'
45'

Gólok

KENESEI KRISZTIÁN

90'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 8 8 0 0 23 6 17 24
2 CSORNAI SE CSORNAI SE 8 6 1 1 19 10 9 19
3 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 9 6 0 3 18 10 8 18
4 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 9 5 1 3 23 15 8 16
5 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 8 5 1 2 14 7 7 16
6 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 8 5 0 3 18 7 11 15
7 III. KER. TVE III. KER. TVE 9 4 1 4 21 15 6 13
8 VIDEOTON FC II. VIDEOTON FC II. 9 4 1 4 16 21 -5 13
9 CSEPEL FC CSEPEL FC 8 4 0 4 12 12 0 12
10 GYIRMÓT FC GYŐR II. GYIRMÓT FC GYŐR II. 8 3 3 2 11 11 0 12
11 FC AJKA FC AJKA 8 3 2 3 12 14 -2 11
12 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 8 3 1 4 11 11 0 10
13 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 9 2 2 5 7 10 -3 8
14 DIÓSD DIÓSD 9 2 1 6 6 24 -18 7
15 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 9 1 1 7 11 23 -12 4
16 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 9 0 4 5 3 18 -15 4
17 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 8 0 3 5 2 13 -11 3
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TATABÁNYA FC (Kizárva) ÉRDI VSE 4 4 0 0 7 1 6 12 4 3 1 0 7 2 5 10 8 7 1 0 14 3 11 22
2 TATABÁNYA FC (Kizárva) BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 5 4 0 1 6 3 3 12 4 1 3 0 3 2 1 6 9 5 3 1 9 5 4 18
3 TATABÁNYA FC (Kizárva) ETO FC GYŐR 4 3 0 1 6 2 4 9 4 2 1 1 5 1 4 7 8 5 1 2 11 3 8 16
4 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSORNAI SE 5 4 0 1 6 1 5 12 3 1 1 1 3 4 -1 4 8 5 1 2 9 5 4 16
5 TATABÁNYA FC (Kizárva) KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 4 2 2 0 3 1 2 8 4 2 0 2 5 3 2 6 8 4 2 2 8 4 4 14
6 TATABÁNYA FC (Kizárva) PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 4 2 2 0 3 0 3 8 5 2 0 3 4 4 0 6 9 4 2 3 7 4 3 14
7 TATABÁNYA FC (Kizárva) VIDEOTON FC II. 4 2 1 1 4 4 0 7 5 2 1 2 4 4 0 7 9 4 2 3 8 8 0 14
8 TATABÁNYA FC (Kizárva) TARR ANDRÁSHIDA SC 5 3 0 2 6 4 2 9 3 1 1 1 2 2 0 4 8 4 1 3 8 6 2 13
9 TATABÁNYA FC (Kizárva) III. KER. TVE 5 2 1 2 4 6 -2 7 4 1 1 2 5 5 0 4 9 3 2 4 9 11 -2 11
10 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSEPEL FC 4 1 2 1 2 3 -1 5 4 1 2 1 1 1 0 5 8 2 4 2 3 4 -1 10
11 TATABÁNYA FC (Kizárva) HÉVÍZ SK 5 2 2 1 2 1 1 8 4 0 2 2 1 4 -3 2 9 2 4 3 3 5 -2 10
12 TATABÁNYA FC (Kizárva) GYIRMÓT FC GYŐR II. 3 1 1 1 2 2 0 4 5 1 2 2 3 4 -1 5 8 2 3 3 5 6 -1 9
13 TATABÁNYA FC (Kizárva) KOMÁROM VSE 4 1 2 1 3 4 -1 5 5 0 1 4 2 8 -6 1 9 1 3 5 5 12 -7 6
14 TATABÁNYA FC (Kizárva) FC AJKA 4 0 4 0 3 3 0 4 4 0 2 2 0 4 -4 2 8 0 6 2 3 7 -4 6
15 TATABÁNYA FC (Kizárva) DIÓSD 4 0 2 2 1 4 -3 2 5 1 0 4 2 6 -4 3 9 1 2 6 3 10 -7 5
16 TATABÁNYA FC (Kizárva) SÁRVÁR FC 3 0 2 1 0 2 -2 2 5 0 3 2 0 3 -3 3 8 0 5 3 0 5 -5 5
17 TATABÁNYA FC (Kizárva) VLS VESZPRÉM 5 0 2 3 1 6 -5 2 4 0 2 2 0 2 -2 2 9 0 4 5 1 8 -7 4
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TATABÁNYA FC (Kizárva) ÉRDI VSE 4 4 0 0 13 1 12 12 4 4 0 0 10 5 5 12 8 8 0 0 23 6 17 24
2 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSORNAI SE 5 5 0 0 16 5 11 15 3 1 1 1 3 5 -2 4 8 6 1 1 19 10 9 19
3 TATABÁNYA FC (Kizárva) PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 4 4 0 0 9 3 6 12 5 2 0 3 9 7 2 6 9 6 0 3 18 10 8 18
4 TATABÁNYA FC (Kizárva) BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 5 3 0 2 13 9 4 9 4 2 1 1 10 6 4 7 9 5 1 3 23 15 8 16
5 TATABÁNYA FC (Kizárva) KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 4 3 1 0 8 1 7 10 4 2 0 2 6 6 0 6 8 5 1 2 14 7 7 16
6 TATABÁNYA FC (Kizárva) ETO FC GYŐR 4 3 0 1 10 4 6 9 4 2 0 2 8 3 5 6 8 5 0 3 18 7 11 15
7 TATABÁNYA FC (Kizárva) III. KER. TVE 5 3 0 2 13 6 7 9 4 1 1 2 8 9 -1 4 9 4 1 4 21 15 6 13
8 TATABÁNYA FC (Kizárva) VIDEOTON FC II. 4 3 0 1 9 8 1 9 5 1 1 3 7 13 -6 4 9 4 1 4 16 21 -5 13
9 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSEPEL FC 4 3 0 1 8 4 4 9 4 1 0 3 4 8 -4 3 8 4 0 4 12 12 0 12
10 TATABÁNYA FC (Kizárva) GYIRMÓT FC GYŐR II. 3 2 1 0 7 2 5 7 5 1 2 2 4 9 -5 5 8 3 3 2 11 11 0 12
11 TATABÁNYA FC (Kizárva) FC AJKA 4 2 1 1 6 5 1 7 4 1 1 2 6 9 -3 4 8 3 2 3 12 14 -2 11
12 TATABÁNYA FC (Kizárva) TARR ANDRÁSHIDA SC 5 3 0 2 9 5 4 9 3 0 1 2 2 6 -4 1 8 3 1 4 11 11 0 10
13 TATABÁNYA FC (Kizárva) HÉVÍZ SK 5 2 2 1 4 2 2 8 4 0 0 4 3 8 -5 0 9 2 2 5 7 10 -3 8
14 TATABÁNYA FC (Kizárva) DIÓSD 4 1 1 2 2 7 -5 4 5 1 0 4 4 17 -13 3 9 2 1 6 6 24 -18 7
15 TATABÁNYA FC (Kizárva) KOMÁROM VSE 4 1 1 2 7 10 -3 4 5 0 0 5 4 13 -9 0 9 1 1 7 11 23 -12 4
16 TATABÁNYA FC (Kizárva) VLS VESZPRÉM 5 0 2 3 3 12 -9 2 4 0 2 2 0 6 -6 2 9 0 4 5 3 18 -15 4
17 TATABÁNYA FC (Kizárva) SÁRVÁR FC 3 0 2 1 2 4 -2 2 5 0 1 4 0 9 -9 1 8 0 3 5 2 13 -11 3
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
-3 - 0-1 - 2---3 - 1---1 - 2--1 - 0--
CSEPEL FC
2 - 0--2 - 3----2 - 1-----2 - 0--
CSORNAI SE
-2 - 15 - 0---4 - 1-----3 - 22 - 1---
DIÓSD
------2 - 1--0 - 4---0 - 2--0 - 0
ÉRDI VSE
---2 - 0---4 - 0---2 - 1--5 - 0--
ETO FC GYŐR
2 - 0---1 - 2---2 - 1-5 - 1------
FC AJKA
----1 - 3---2 - 0-1 - 1-2 - 1----
VIDEOTON FC II.
-----1 - 06 - 3---0 - 4--2 - 1---
GYIRMÓT FC GYŐR II.
-------1 - 1-3 - 1------3 - 0
HÉVÍZ SK
---1 - 2----0 - 0--2 - 01 - 0-0 - 0--
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
-3 - 1---0 - 42 - 35 - 0-----3 - 1---
III. KER. TVE
--1 - 25 - 0----2 - 3---4 - 1-1 - 0--
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
-3 - 01 - 1--1 - 0----------3 - 0
KOMÁROM VSE
---4 - 2---1 - 40 - 0-2 - 4------
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
------1 - 0--2 - 1-3 - 2-3 - 0---
SÁRVÁR FC
----------1 - 1-1 - 3---0 - 0
TATABÁNYA FC
-----------------
VLS VESZPRÉM
2 - 20 - 2---1 - 40 - 0-------0 - 4--

Meccsek

III. KER. TVE

2016. 08. 06. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 08. 06. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSORNAI SE
2016. 08. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2016. 08. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
III. KER. TVE
2016. 08. 21. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 08. 21. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KOMÁROM VSE
2016. 08. 28. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 08. 28. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2016. 09. 03. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 09. 03. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DIÓSD
2016. 09. 10. 19:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2016. 09. 10. 19:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
III. KER. TVE
2016. 09. 18. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 09. 18. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2016. 09. 24. 18:00
ETO Stadion
2016. 09. 24. 18:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
III. KER. TVE
2016. 10. 01. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 10. 01. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SÁRVÁR FC
2016. 10. 08. 15:00
Csepel Stadion
2016. 10. 08. 15:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
III. KER. TVE
2016. 10. 15. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 10. 15. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2016. 10. 22. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2016. 10. 22. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
III. KER. TVE
2016. 11. 05. 13:30
Érdi Sporttelep
2016. 11. 05. 13:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2016. 11. 12. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 11. 12. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
VLS VESZPRÉM
2016. 11. 19. 13:00
Hévízi Sportpálya
2016. 11. 19. 13:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
III. KER. TVE
2016. 11. 27. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 11. 27. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2016. 12. 03. 13:00
Csornai SE
2016. 12. 03. 13:00
Csornai SE
CSORNAI SE
III. KER. TVE
2017. 02. 19. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 02. 19. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
VIDEOTON FC II.
2017. 02. 25. 14:00
Komárom Molaji Sporttelep
2017. 02. 25. 14:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
III. KER. TVE
2017. 03. 05. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 03. 05. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2017. 03. 11. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 03. 11. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
III. KER. TVE
2017. 03. 18. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 03. 18. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FC AJKA
2017. 03. 26. 11:00
ALCUFER Stadion
2017. 03. 26. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
III. KER. TVE
2017. 04. 01. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 04. 01. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ETO FC GYŐR
2017. 04. 08. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
2017. 04. 08. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
III. KER. TVE
2017. 04. 15. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 04. 15. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSEPEL FC
2017. 04. 22. 17:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2017. 04. 22. 17:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
III. KER. TVE
2017. 04. 29. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 04. 29. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2017. 05. 13. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 05. 13. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2017. 05. 20. 18:00
Egyetemi Városi Stadion
2017. 05. 20. 18:00
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
III. KER. TVE
2017. 05. 27. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 05. 27. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
HÉVÍZ SK
2017. 06. 04. 18:00
Budai II. László Stadion
2017. 06. 04. 18:00
Budai II. László Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
III. KER. TVE

SÁRVÁR FC

2016. 08. 06. 17:30
Csepel Stadion
2016. 08. 06. 17:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
SÁRVÁR FC
2016. 08. 13. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
2016. 08. 13. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2016. 08. 21. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
2016. 08. 21. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
SÁRVÁR FC
2016. 09. 03. 16:30
Érdi Sporttelep
2016. 09. 03. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
SÁRVÁR FC
2016. 09. 10. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
2016. 09. 10. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
VLS VESZPRÉM
2016. 09. 17. 16:00
Hévízi Sportpálya
2016. 09. 17. 16:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
SÁRVÁR FC
2016. 09. 25. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
2016. 09. 25. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2016. 10. 01. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 10. 01. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SÁRVÁR FC
2016. 10. 09. 15:00
Sárvár FC Sporttelep
2016. 10. 09. 15:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
VIDEOTON FC II.
2016. 10. 15. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
2016. 10. 15. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
SÁRVÁR FC
2016. 10. 22. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
2016. 10. 22. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 10. 29. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 10. 29. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
SÁRVÁR FC
2016. 11. 05. 13:30
Sárvár FC Sporttelep
2016. 11. 05. 13:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
FC AJKA
2016. 11. 12. 11:00
ALCUFER Stadion
2016. 11. 12. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
ELMARDT
SÁRVÁR FC
2016. 11. 23. 13:00
ALCUFER Stadion
2016. 11. 23. 13:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
SÁRVÁR FC
2016. 11. 19. 13:00
Sárvár FC Sporttelep
2016. 11. 19. 13:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
ETO FC GYŐR
2016. 11. 27. 13:00
Csornai SE
2016. 11. 27. 13:00
Csornai SE
CSORNAI SE
SÁRVÁR FC
2016. 12. 03. 13:00
Sárvár FC Sporttelep
2016. 12. 03. 13:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
CSEPEL FC
2017. 02. 18. 14:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2017. 02. 18. 14:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
SÁRVÁR FC
2017. 02. 25. 14:00
Sárvár FC Sporttelep
2017. 02. 25. 14:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
TARR ANDRÁSHIDA SC
2017. 03. 11. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
2017. 03. 11. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
ÉRDI VSE
2017. 03. 18. 15:00
Egyetemi Városi Stadion
2017. 03. 18. 15:00
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
SÁRVÁR FC
2017. 03. 26. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
2017. 03. 26. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
HÉVÍZ SK
2017. 04. 02. 16:30
Új Bozsik Stadion
2017. 04. 02. 16:30
Új Bozsik Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
SÁRVÁR FC
2017. 04. 08. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
2017. 04. 08. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
III. KER. TVE
2017. 04. 16. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2017. 04. 16. 11:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
SÁRVÁR FC
2017. 04. 22. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2017. 04. 22. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
KOMÁROM VSE
2017. 04. 30. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 04. 30. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
SÁRVÁR FC
2017. 05. 06. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
2017. 05. 06. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
DIÓSD
2017. 05. 13. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2017. 05. 13. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
SÁRVÁR FC
2017. 05. 21. 18:00
Sárvár FC Sporttelep
2017. 05. 21. 18:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2017. 05. 28. 18:00
ETO Stadion
2017. 05. 28. 18:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
SÁRVÁR FC
2017. 06. 04. 18:00
Sárvár FC Sporttelep
2017. 06. 04. 18:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
CSORNAI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple