Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 14. forduló

2016.11.05 - 13:30

Érd, Érdi Sporttelep

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
MENCSIK LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZARVAS LÁSZLÓ, FARKAS DÁVID
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

4'

DOMOKOS BÁLINT
MELCZER VILMOS

55'

1 - 1

 

 

1 - 2

90'

SZILÁGYI MÁTÉ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 13 12 0 1 34 10 24 36
2 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 13 9 2 2 25 8 17 29
3 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 13 9 0 4 35 11 24 27
4 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 14 8 2 4 22 13 9 26
5 CSORNAI SE CSORNAI SE 13 7 2 4 23 17 6 23
6 FC AJKA FC AJKA 13 6 3 4 24 19 5 21
7 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 13 6 2 5 29 21 8 20
8 VIDEOTON FC II. VIDEOTON FC II. 13 6 2 5 21 27 -6 20
9 III. KER. TVE III. KER. TVE 13 6 1 6 25 19 6 19
10 CSEPEL FC CSEPEL FC 13 6 1 6 18 15 3 19
11 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 13 6 1 6 18 20 -2 19
12 GYIRMÓT FC GYŐR II. GYIRMÓT FC GYŐR II. 13 4 5 4 16 18 -2 17
13 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 13 4 2 7 11 14 -3 14
14 DIÓSD DIÓSD 14 4 1 9 9 39 -30 13
15 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 13 1 4 8 5 20 -15 7
16 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 13 0 5 8 5 26 -21 5
17 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 14 1 1 12 14 37 -23 4
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TATABÁNYA FC (Kizárva) ETO FC GYŐR 7 5 1 1 12 2 10 16 6 4 1 1 9 3 6 13 13 9 2 2 21 5 16 29
2 TATABÁNYA FC (Kizárva) ÉRDI VSE 7 5 1 1 8 2 6 16 6 3 2 1 7 3 4 11 13 8 3 2 15 5 10 27
3 TATABÁNYA FC (Kizárva) KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 7 3 4 0 5 1 4 13 6 4 0 2 7 3 4 12 13 7 4 2 12 4 8 25
4 TATABÁNYA FC (Kizárva) BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 7 6 0 1 9 4 5 18 6 1 4 1 3 4 -1 7 13 7 4 2 12 8 4 25
5 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSORNAI SE 7 4 1 2 7 3 4 13 6 2 2 2 4 5 -1 8 13 6 3 4 11 8 3 21
6 TATABÁNYA FC (Kizárva) PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 6 2 3 1 3 1 2 9 8 3 2 3 5 4 1 11 14 5 5 4 8 5 3 20
7 TATABÁNYA FC (Kizárva) VIDEOTON FC II. 6 3 2 1 5 4 1 11 7 2 3 2 4 4 0 9 13 5 5 3 9 8 1 20
8 TATABÁNYA FC (Kizárva) TARR ANDRÁSHIDA SC 8 4 2 2 8 5 3 14 5 1 1 3 3 5 -2 4 13 5 3 5 11 10 1 18
9 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSEPEL FC 7 3 2 2 5 4 1 11 6 1 4 1 1 1 0 7 13 4 6 3 6 5 1 18
10 TATABÁNYA FC (Kizárva) FC AJKA 6 1 4 1 6 6 0 7 7 3 2 2 3 4 -1 11 13 4 6 3 9 10 -1 18
11 TATABÁNYA FC (Kizárva) III. KER. TVE 6 2 1 3 4 7 -3 7 7 3 1 3 7 6 1 10 13 5 2 6 11 13 -2 17
12 TATABÁNYA FC (Kizárva) HÉVÍZ SK 7 2 3 2 2 2 0 9 6 0 4 2 1 4 -3 4 13 2 7 4 3 6 -3 13
13 TATABÁNYA FC (Kizárva) GYIRMÓT FC GYŐR II. 5 1 1 3 2 4 -2 4 8 1 5 2 5 6 -1 8 13 2 6 5 7 10 -3 12
14 TATABÁNYA FC (Kizárva) SÁRVÁR FC 6 0 4 2 0 3 -3 4 7 1 4 2 1 3 -2 7 13 1 8 4 1 6 -5 11
15 TATABÁNYA FC (Kizárva) VLS VESZPRÉM 8 0 4 4 1 7 -6 4 5 1 2 2 1 2 -1 5 13 1 6 6 2 9 -7 9
16 TATABÁNYA FC (Kizárva) KOMÁROM VSE 6 1 2 3 3 6 -3 5 8 0 2 6 3 13 -10 2 14 1 4 9 6 19 -13 7
17 TATABÁNYA FC (Kizárva) DIÓSD 6 0 4 2 2 5 -3 4 8 1 0 7 2 12 -10 3 14 1 4 9 4 17 -13 7
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TATABÁNYA FC (Kizárva) ÉRDI VSE 7 6 0 1 19 3 16 18 6 6 0 0 15 7 8 18 13 12 0 1 34 10 24 36
2 TATABÁNYA FC (Kizárva) KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 7 5 2 0 16 2 14 17 6 4 0 2 9 6 3 12 13 9 2 2 25 8 17 29
3 TATABÁNYA FC (Kizárva) ETO FC GYŐR 7 5 0 2 21 5 16 15 6 4 0 2 14 6 8 12 13 9 0 4 35 11 24 27
4 TATABÁNYA FC (Kizárva) PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 6 4 1 1 10 6 4 13 8 4 1 3 12 7 5 13 14 8 2 4 22 13 9 26
5 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSORNAI SE 7 5 1 1 17 8 9 16 6 2 1 3 6 9 -3 7 13 7 2 4 23 17 6 23
6 TATABÁNYA FC (Kizárva) FC AJKA 6 3 1 2 11 8 3 10 7 3 2 2 13 11 2 11 13 6 3 4 24 19 5 21
7 TATABÁNYA FC (Kizárva) BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 7 4 0 3 18 13 5 12 6 2 2 2 11 8 3 8 13 6 2 5 29 21 8 20
8 TATABÁNYA FC (Kizárva) VIDEOTON FC II. 6 5 0 1 14 8 6 15 7 1 2 4 7 19 -12 5 13 6 2 5 21 27 -6 20
9 TATABÁNYA FC (Kizárva) III. KER. TVE 6 3 0 3 13 7 6 9 7 3 1 3 12 12 0 10 13 6 1 6 25 19 6 19
10 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSEPEL FC 7 5 0 2 14 6 8 15 6 1 1 4 4 9 -5 4 13 6 1 6 18 15 3 19
11 TATABÁNYA FC (Kizárva) TARR ANDRÁSHIDA SC 8 6 0 2 15 6 9 18 5 0 1 4 3 14 -11 1 13 6 1 6 18 20 -2 19
12 TATABÁNYA FC (Kizárva) GYIRMÓT FC GYŐR II. 5 2 2 1 9 6 3 8 8 2 3 3 7 12 -5 9 13 4 5 4 16 18 -2 17
13 TATABÁNYA FC (Kizárva) HÉVÍZ SK 7 4 2 1 8 3 5 14 6 0 0 6 3 11 -8 0 13 4 2 7 11 14 -3 14
14 TATABÁNYA FC (Kizárva) DIÓSD 6 3 1 2 5 8 -3 10 8 1 0 7 4 31 -27 3 14 4 1 9 9 39 -30 13
15 TATABÁNYA FC (Kizárva) SÁRVÁR FC 6 0 3 3 2 8 -6 3 7 1 1 5 3 12 -9 4 13 1 4 8 5 20 -15 7
16 TATABÁNYA FC (Kizárva) VLS VESZPRÉM 8 0 3 5 4 17 -13 3 5 0 2 3 1 9 -8 2 13 0 5 8 5 26 -21 5
17 TATABÁNYA FC (Kizárva) KOMÁROM VSE 6 1 1 4 9 15 -6 4 8 0 0 8 5 22 -17 0 14 1 1 12 14 37 -23 4
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
-3 - 0-1 - 2---3 - 11 - 0-2 - 01 - 23 - 1-1 - 0--
CSEPEL FC
2 - 0-4 - 02 - 3----2 - 1-0 - 2-2 - 0-2 - 0--
CSORNAI SE
-2 - 15 - 0--0 - 24 - 11 - 1----3 - 22 - 1---
DIÓSD
------2 - 12 - 1-0 - 4---0 - 21 - 0-0 - 0
ÉRDI VSE
--3 - 02 - 0---4 - 02 - 0-1 - 22 - 1--5 - 0--
ETO FC GYŐR
2 - 0--7 - 01 - 2--0 - 12 - 1-5 - 1-4 - 0----
FC AJKA
---3 - 01 - 32 - 3--2 - 0-1 - 1-2 - 1----
VIDEOTON FC II.
4 - 01 - 0---1 - 06 - 3---0 - 4--2 - 1---
GYIRMÓT FC GYŐR II.
------2 - 21 - 1-3 - 1---0 - 2--3 - 0
HÉVÍZ SK
--1 - 01 - 2----0 - 0--2 - 01 - 0-0 - 0-3 - 1
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
4 - 13 - 1--1 - 30 - 42 - 35 - 0-----3 - 1---
III. KER. TVE
--1 - 25 - 0----2 - 3--0 - 14 - 1-1 - 0--
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
-3 - 01 - 1--1 - 0-6 - 0--2 - 1--0 - 0--3 - 0
KOMÁROM VSE
---4 - 2---1 - 40 - 0-2 - 4-0 - 2-2 - 3--
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
-0 - 0---1 - 31 - 0--2 - 1-3 - 2-3 - 0---
SÁRVÁR FC
------0 - 30 - 0--1 - 1-1 - 3-0 - 1-0 - 0
TATABÁNYA FC
-----------------
VLS VESZPRÉM
2 - 20 - 20 - 3-1 - 21 - 40 - 0---0 - 0---0 - 4--

Meccsek

ÉRDI VSE

2016. 08. 06. 17:30
Érdi Sporttelep
2016. 08. 06. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
DIÓSD
2016. 08. 13. 19:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2016. 08. 13. 19:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
ÉRDI VSE
2016. 08. 21. 17:30
Érdi Sporttelep
2016. 08. 21. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2016. 08. 27. 18:00
ETO Stadion
2016. 08. 27. 18:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
ÉRDI VSE
2016. 09. 03. 16:30
Érdi Sporttelep
2016. 09. 03. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
SÁRVÁR FC
2016. 09. 10. 16:30
Csepel Stadion
2016. 09. 10. 16:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
ÉRDI VSE
2016. 09. 17. 16:00
Érdi Sporttelep
2016. 09. 17. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2016. 09. 24. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
2016. 09. 24. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
ÉRDI VSE
2016. 10. 08. 15:00
Érdi Sporttelep
2016. 10. 08. 15:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
CSORNAI SE
2016. 10. 15. 14:30
Egyetemi Városi Stadion
2016. 10. 15. 14:30
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
ÉRDI VSE
2016. 10. 22. 14:30
Érdi Sporttelep
2016. 10. 22. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
HÉVÍZ SK
2016. 10. 30. 13:30
Csepel Stadion
2016. 10. 30. 13:30
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
ÉRDI VSE
2016. 11. 05. 13:30
Érdi Sporttelep
2016. 11. 05. 13:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2016. 11. 12. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2016. 11. 12. 11:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
ÉRDI VSE
2016. 11. 19. 13:00
Érdi Sporttelep
2016. 11. 19. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
KOMÁROM VSE
2016. 11. 27. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 11. 27. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ÉRDI VSE
2016. 12. 03. 13:00
Csepel Stadion
2016. 12. 03. 13:00
Csepel Stadion
DIÓSD
ÉRDI VSE
2017. 02. 18. 14:00
Érdi Sporttelep
2017. 02. 18. 14:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
FC AJKA
2017. 02. 26. 11:00
ALCUFER Stadion
2017. 02. 26. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
ÉRDI VSE
2017. 03. 04. 14:30
Érdi Sporttelep
2017. 03. 04. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
ETO FC GYŐR
2017. 03. 11. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
2017. 03. 11. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
ÉRDI VSE
2017. 03. 18. 15:00
Érdi Sporttelep
2017. 03. 18. 15:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
CSEPEL FC
2017. 03. 26. 16:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2017. 03. 26. 16:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
ÉRDI VSE
2017. 04. 01. 16:30
Érdi Sporttelep
2017. 04. 01. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2017. 04. 15. 16:30
Csornai SE
2017. 04. 15. 16:30
Csornai SE
CSORNAI SE
ÉRDI VSE
2017. 04. 22. 17:00
Érdi Sporttelep
2017. 04. 22. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
VLS VESZPRÉM
2017. 04. 29. 17:00
Hévízi Sportpálya
2017. 04. 29. 17:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
ÉRDI VSE
2017. 05. 07. 17:30
Érdi Sporttelep
2017. 05. 07. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2017. 05. 13. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 05. 13. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2017. 05. 21. 18:00
Érdi Sporttelep
2017. 05. 21. 18:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
VIDEOTON FC II.
2017. 05. 27. 14:00
Komárom Molaji Sporttelep
2017. 05. 27. 14:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
ÉRDI VSE
2017. 06. 04. 18:00
Érdi Sporttelep
2017. 06. 04. 18:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

III. KER. TVE

2016. 08. 06. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 08. 06. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSORNAI SE
2016. 08. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2016. 08. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
III. KER. TVE
2016. 08. 21. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 08. 21. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KOMÁROM VSE
2016. 08. 28. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 08. 28. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2016. 09. 03. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 09. 03. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DIÓSD
2016. 09. 10. 19:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2016. 09. 10. 19:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
III. KER. TVE
2016. 09. 18. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 09. 18. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2016. 09. 24. 18:00
ETO Stadion
2016. 09. 24. 18:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
III. KER. TVE
2016. 10. 01. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 10. 01. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SÁRVÁR FC
2016. 10. 08. 15:00
Csepel Stadion
2016. 10. 08. 15:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
III. KER. TVE
2016. 10. 15. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 10. 15. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2016. 10. 22. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2016. 10. 22. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
III. KER. TVE
2016. 11. 05. 13:30
Érdi Sporttelep
2016. 11. 05. 13:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2016. 11. 12. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 11. 12. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
VLS VESZPRÉM
2016. 11. 19. 13:00
Hévízi Sportpálya
2016. 11. 19. 13:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
III. KER. TVE
2016. 11. 27. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 11. 27. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2016. 12. 03. 13:00
Csornai SE
2016. 12. 03. 13:00
Csornai SE
CSORNAI SE
III. KER. TVE
2017. 02. 19. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 02. 19. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
VIDEOTON FC II.
2017. 02. 25. 14:00
Komárom Molaji Sporttelep
2017. 02. 25. 14:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
III. KER. TVE
2017. 03. 05. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 03. 05. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2017. 03. 11. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 03. 11. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
III. KER. TVE
2017. 03. 18. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 03. 18. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FC AJKA
2017. 03. 26. 11:00
ALCUFER Stadion
2017. 03. 26. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
III. KER. TVE
2017. 04. 01. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 04. 01. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ETO FC GYŐR
2017. 04. 08. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
2017. 04. 08. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
III. KER. TVE
2017. 04. 15. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 04. 15. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSEPEL FC
2017. 04. 22. 17:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2017. 04. 22. 17:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
III. KER. TVE
2017. 04. 29. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 04. 29. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2017. 05. 13. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 05. 13. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2017. 05. 20. 18:00
Egyetemi Városi Stadion
2017. 05. 20. 18:00
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
III. KER. TVE
2017. 05. 27. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 05. 27. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
HÉVÍZ SK
2017. 06. 04. 18:00
Budai II. László Stadion
2017. 06. 04. 18:00
Budai II. László Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
III. KER. TVE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple