Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 15. forduló

2016.11.12 - 13:30

Budapest, III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ (III. kerületi Torna és Vívó Egylet Stadion)

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
GYÖRKI BENCE JÓZSEF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PÁPAI ZOLTÁN, NAGY PETRA
III. KER. TVE
VLS VESZPRÉM
90'
45'

Gólok

PÁLFALVI CSABA DÁNIEL

9'

1 - 0

 

BARTHA ROLAND

42'

2 - 0

 

SZŰCS LÁSZLÓ

71'

3 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 14 13 0 1 37 12 25 39
2 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 14 10 2 2 30 8 22 32
3 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 14 10 0 4 38 11 27 30
4 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 15 8 2 5 23 16 7 26
5 CSORNAI SE CSORNAI SE 14 7 2 5 23 20 3 23
6 III. KER. TVE III. KER. TVE 14 7 1 6 28 19 9 22
7 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 14 7 1 6 21 21 0 22
8 FC AJKA FC AJKA 14 6 4 4 24 19 5 22
9 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 14 6 3 5 30 22 8 21
10 CSEPEL FC CSEPEL FC 14 6 2 6 18 15 3 20
11 VIDEOTON FC II. VIDEOTON FC II. 14 6 2 6 23 30 -7 20
12 GYIRMÓT FC GYŐR II. GYIRMÓT FC GYŐR II. 14 5 5 4 17 18 -1 20
13 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 14 4 3 7 12 15 -3 15
14 DIÓSD DIÓSD 15 4 1 10 9 44 -35 13
15 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 14 1 4 9 5 21 -16 7
16 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 14 0 5 9 5 29 -24 5
17 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 14 1 1 12 14 37 -23 4
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TATABÁNYA FC (Kizárva) ETO FC GYŐR 7 5 1 1 12 2 10 16 7 5 1 1 10 3 7 16 14 10 2 2 22 5 17 32
2 TATABÁNYA FC (Kizárva) ÉRDI VSE 7 5 1 1 8 2 6 16 7 4 2 1 10 4 6 14 14 9 3 2 18 6 12 30
3 TATABÁNYA FC (Kizárva) KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 7 3 4 0 5 1 4 13 7 5 0 2 8 3 5 15 14 8 4 2 13 4 9 28
4 TATABÁNYA FC (Kizárva) BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 8 6 0 2 9 5 4 18 6 1 4 1 3 4 -1 7 14 7 4 3 12 9 3 25
5 TATABÁNYA FC (Kizárva) TARR ANDRÁSHIDA SC 8 4 2 2 8 5 3 14 6 2 1 3 4 5 -1 7 14 6 3 5 12 10 2 21
6 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSORNAI SE 8 4 1 3 7 4 3 13 6 2 2 2 4 5 -1 8 14 6 3 5 11 9 2 21
7 TATABÁNYA FC (Kizárva) III. KER. TVE 7 3 1 3 6 7 -1 10 7 3 1 3 7 6 1 10 14 6 2 6 13 13 0 20
8 TATABÁNYA FC (Kizárva) PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 7 2 3 2 3 2 1 9 8 3 2 3 5 4 1 11 15 5 5 5 8 6 2 20
9 TATABÁNYA FC (Kizárva) VIDEOTON FC II. 7 3 2 2 6 7 -1 11 7 2 3 2 4 4 0 9 14 5 5 4 10 11 -1 20
10 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSEPEL FC 7 3 2 2 5 4 1 11 7 1 5 1 1 1 0 8 14 4 7 3 6 5 1 19
11 TATABÁNYA FC (Kizárva) FC AJKA 7 1 5 1 6 6 0 8 7 3 2 2 3 4 -1 11 14 4 7 3 9 10 -1 19
12 TATABÁNYA FC (Kizárva) HÉVÍZ SK 7 2 3 2 2 2 0 9 7 1 4 2 2 4 -2 7 14 3 7 4 4 6 -2 16
13 TATABÁNYA FC (Kizárva) GYIRMÓT FC GYŐR II. 6 2 1 3 3 4 -1 7 8 1 5 2 5 6 -1 8 14 3 6 5 8 10 -2 15
14 TATABÁNYA FC (Kizárva) SÁRVÁR FC 6 0 4 2 0 3 -3 4 8 1 4 3 1 4 -3 7 14 1 8 5 1 7 -6 11
15 TATABÁNYA FC (Kizárva) VLS VESZPRÉM 8 0 4 4 1 7 -6 4 6 1 2 3 1 4 -3 5 14 1 6 7 2 11 -9 9
16 TATABÁNYA FC (Kizárva) KOMÁROM VSE 6 1 2 3 3 6 -3 5 8 0 2 6 3 13 -10 2 14 1 4 9 6 19 -13 7
17 TATABÁNYA FC (Kizárva) DIÓSD 7 0 4 3 2 6 -4 4 8 1 0 7 2 12 -10 3 15 1 4 10 4 18 -14 7
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TATABÁNYA FC (Kizárva) ÉRDI VSE 7 6 0 1 19 3 16 18 7 7 0 0 18 9 9 21 14 13 0 1 37 12 25 39
2 TATABÁNYA FC (Kizárva) KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 7 5 2 0 16 2 14 17 7 5 0 2 14 6 8 15 14 10 2 2 30 8 22 32
3 TATABÁNYA FC (Kizárva) ETO FC GYŐR 7 5 0 2 21 5 16 15 7 5 0 2 17 6 11 15 14 10 0 4 38 11 27 30
4 TATABÁNYA FC (Kizárva) PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 7 4 1 2 11 9 2 13 8 4 1 3 12 7 5 13 15 8 2 5 23 16 7 26
5 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSORNAI SE 8 5 1 2 17 11 6 16 6 2 1 3 6 9 -3 7 14 7 2 5 23 20 3 23
6 TATABÁNYA FC (Kizárva) III. KER. TVE 7 4 0 3 16 7 9 12 7 3 1 3 12 12 0 10 14 7 1 6 28 19 9 22
7 TATABÁNYA FC (Kizárva) TARR ANDRÁSHIDA SC 8 6 0 2 15 6 9 18 6 1 1 4 6 15 -9 4 14 7 1 6 21 21 0 22
8 TATABÁNYA FC (Kizárva) FC AJKA 7 3 2 2 11 8 3 11 7 3 2 2 13 11 2 11 14 6 4 4 24 19 5 22
9 TATABÁNYA FC (Kizárva) BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 8 4 1 3 19 14 5 13 6 2 2 2 11 8 3 8 14 6 3 5 30 22 8 21
10 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSEPEL FC 7 5 0 2 14 6 8 15 7 1 2 4 4 9 -5 5 14 6 2 6 18 15 3 20
11 TATABÁNYA FC (Kizárva) VIDEOTON FC II. 7 5 0 2 16 11 5 15 7 1 2 4 7 19 -12 5 14 6 2 6 23 30 -7 20
12 TATABÁNYA FC (Kizárva) GYIRMÓT FC GYŐR II. 6 3 2 1 10 6 4 11 8 2 3 3 7 12 -5 9 14 5 5 4 17 18 -1 20
13 TATABÁNYA FC (Kizárva) HÉVÍZ SK 7 4 2 1 8 3 5 14 7 0 1 6 4 12 -8 1 14 4 3 7 12 15 -3 15
14 TATABÁNYA FC (Kizárva) DIÓSD 7 3 1 3 5 13 -8 10 8 1 0 7 4 31 -27 3 15 4 1 10 9 44 -35 13
15 TATABÁNYA FC (Kizárva) SÁRVÁR FC 6 0 3 3 2 8 -6 3 8 1 1 6 3 13 -10 4 14 1 4 9 5 21 -16 7
16 TATABÁNYA FC (Kizárva) VLS VESZPRÉM 8 0 3 5 4 17 -13 3 6 0 2 4 1 12 -11 2 14 0 5 9 5 29 -24 5
17 TATABÁNYA FC (Kizárva) KOMÁROM VSE 6 1 1 4 9 15 -6 4 8 0 0 8 5 22 -17 0 14 1 1 12 14 37 -23 4
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
-3 - 0-1 - 2---3 - 11 - 0-2 - 01 - 23 - 1-1 - 0--
CSEPEL FC
2 - 0-4 - 02 - 3----2 - 1-0 - 2-2 - 0-2 - 0--
CSORNAI SE
-2 - 15 - 0-0 - 30 - 24 - 11 - 1----3 - 22 - 1---
DIÓSD
------2 - 12 - 1-0 - 4-0 - 5-0 - 21 - 0-0 - 0
ÉRDI VSE
--3 - 02 - 0---4 - 02 - 0-1 - 22 - 1--5 - 0--
ETO FC GYŐR
2 - 0--7 - 01 - 2--0 - 12 - 1-5 - 1-4 - 0----
FC AJKA
-0 - 0-3 - 01 - 32 - 3--2 - 0-1 - 1-2 - 1----
VIDEOTON FC II.
4 - 01 - 0--2 - 31 - 06 - 3---0 - 4--2 - 1---
GYIRMÓT FC GYŐR II.
------2 - 21 - 1-3 - 1---0 - 21 - 0-3 - 0
HÉVÍZ SK
--1 - 01 - 2----0 - 0--2 - 01 - 0-0 - 0-3 - 1
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
4 - 13 - 1--1 - 30 - 42 - 35 - 0-1 - 1---3 - 1---
III. KER. TVE
--1 - 25 - 0----2 - 3--0 - 14 - 1-1 - 0-3 - 0
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
-3 - 01 - 1--1 - 0-6 - 0--2 - 1--0 - 0--3 - 0
KOMÁROM VSE
---4 - 2---1 - 40 - 0-2 - 4-0 - 2-2 - 3--
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
1 - 30 - 0---1 - 31 - 0--2 - 1-3 - 2-3 - 0---
SÁRVÁR FC
------0 - 30 - 0--1 - 1-1 - 3-0 - 1-0 - 0
TATABÁNYA FC
-----------------
VLS VESZPRÉM
2 - 20 - 20 - 3-1 - 21 - 40 - 0---0 - 0---0 - 4--

Meccsek

III. KER. TVE

2016. 08. 06. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 08. 06. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSORNAI SE
2016. 08. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2016. 08. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
III. KER. TVE
2016. 08. 21. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 08. 21. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KOMÁROM VSE
2016. 08. 28. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 08. 28. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2016. 09. 03. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 09. 03. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DIÓSD
2016. 09. 10. 19:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2016. 09. 10. 19:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
III. KER. TVE
2016. 09. 18. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 09. 18. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2016. 09. 24. 18:00
ETO Stadion
2016. 09. 24. 18:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
III. KER. TVE
2016. 10. 01. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 10. 01. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SÁRVÁR FC
2016. 10. 08. 15:00
Csepel Stadion
2016. 10. 08. 15:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
III. KER. TVE
2016. 10. 15. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 10. 15. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2016. 10. 22. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2016. 10. 22. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
III. KER. TVE
2016. 11. 05. 13:30
Érdi Sporttelep
2016. 11. 05. 13:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2016. 11. 12. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 11. 12. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
VLS VESZPRÉM
2016. 11. 19. 13:00
Hévízi Sportpálya
2016. 11. 19. 13:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
III. KER. TVE
2016. 11. 27. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 11. 27. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2016. 12. 03. 13:00
Csornai SE
2016. 12. 03. 13:00
Csornai SE
CSORNAI SE
III. KER. TVE
2017. 02. 19. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 02. 19. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
VIDEOTON FC II.
2017. 02. 25. 14:00
Komárom Molaji Sporttelep
2017. 02. 25. 14:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
III. KER. TVE
2017. 03. 05. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 03. 05. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2017. 03. 11. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 03. 11. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
III. KER. TVE
2017. 03. 18. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 03. 18. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FC AJKA
2017. 03. 26. 11:00
ALCUFER Stadion
2017. 03. 26. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
III. KER. TVE
2017. 04. 01. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 04. 01. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ETO FC GYŐR
2017. 04. 08. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
2017. 04. 08. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
III. KER. TVE
2017. 04. 15. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 04. 15. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSEPEL FC
2017. 04. 22. 17:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2017. 04. 22. 17:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
III. KER. TVE
2017. 04. 29. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 04. 29. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2017. 05. 13. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 05. 13. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2017. 05. 20. 18:00
Egyetemi Városi Stadion
2017. 05. 20. 18:00
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
III. KER. TVE
2017. 05. 27. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 05. 27. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
HÉVÍZ SK
2017. 06. 04. 18:00
Budai II. László Stadion
2017. 06. 04. 18:00
Budai II. László Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
III. KER. TVE

VLS VESZPRÉM

2016. 08. 07. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2016. 08. 07. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
VLS VESZPRÉM
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 08. 13. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 08. 13. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
VLS VESZPRÉM
2016. 08. 21. 17:30
Perutz Stadion
2016. 08. 21. 17:30
Perutz Stadion
VLS VESZPRÉM
FC AJKA
2016. 08. 28. 11:00
ALCUFER Stadion
2016. 08. 28. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
VLS VESZPRÉM
2016. 09. 03. 16:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2016. 09. 03. 16:30
Ajkai Városi Sportcentrum
VLS VESZPRÉM
ETO FC GYŐR
2016. 09. 10. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
2016. 09. 10. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
VLS VESZPRÉM
2016. 09. 17. 16:00
Egyetemi Városi Stadion
2016. 09. 17. 16:00
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
CSEPEL FC
2016. 09. 24. 16:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2016. 09. 24. 16:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
VLS VESZPRÉM
2016. 10. 01. 15:00
Egyetemi Városi Stadion
2016. 10. 01. 15:00
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
TARR ANDRÁSHIDA SC
2016. 10. 15. 14:30
Egyetemi Városi Stadion
2016. 10. 15. 14:30
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
ÉRDI VSE
2016. 10. 22. 14:30
Egyetemi Városi Stadion
2016. 10. 22. 14:30
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
CSORNAI SE
2016. 10. 29. 14:30
Hévízi Sportpálya
2016. 10. 29. 14:30
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
VLS VESZPRÉM
2016. 11. 06. 13:30
Egyetemi Városi Stadion
2016. 11. 06. 13:30
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2016. 11. 12. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 11. 12. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
VLS VESZPRÉM
2016. 11. 20. 13:00
Egyetemi Városi Stadion
2016. 11. 20. 13:00
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
VIDEOTON FC II.
2016. 11. 26. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2016. 11. 26. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
VLS VESZPRÉM
2016. 12. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 12. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
VLS VESZPRÉM
2017. 02. 18. 15:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2017. 02. 18. 15:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
VLS VESZPRÉM
DIÓSD
2017. 02. 25. 15:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2017. 02. 25. 15:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
VLS VESZPRÉM
2017. 03. 05. 14:30
Egyetemi Városi Stadion
2017. 03. 05. 14:30
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2017. 03. 11. 16:00
ETO Stadion
2017. 03. 11. 16:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
VLS VESZPRÉM
2017. 03. 18. 15:00
Egyetemi Városi Stadion
2017. 03. 18. 15:00
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
SÁRVÁR FC
2017. 03. 26. 16:00
Csepel Stadion
2017. 03. 26. 16:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
VLS VESZPRÉM
2017. 04. 01. 16:30
Egyetemi Városi Stadion
2017. 04. 01. 16:30
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2017. 04. 08. 16:30
Andráshida SC Sporttelep
2017. 04. 08. 16:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
VLS VESZPRÉM
2017. 04. 22. 17:00
Érdi Sporttelep
2017. 04. 22. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
VLS VESZPRÉM
2017. 04. 29. 17:00
Csornai SE
2017. 04. 29. 17:00
Csornai SE
CSORNAI SE
VLS VESZPRÉM
2017. 05. 06. 17:30
Egyetemi Városi Stadion
2017. 05. 06. 17:30
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
HÉVÍZ SK
2017. 05. 14. 17:30
Új Bozsik Stadion
2017. 05. 14. 17:30
Új Bozsik Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
VLS VESZPRÉM
2017. 05. 20. 18:00
Egyetemi Városi Stadion
2017. 05. 20. 18:00
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
III. KER. TVE
2017. 05. 26. 13:00
MOL Aréna Sóstó
2017. 05. 26. 13:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
VLS VESZPRÉM
2017. 06. 04. 18:00
Egyetemi Városi Stadion
2017. 06. 04. 18:00
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
KOMÁROM VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple