Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 17. forduló

2016.11.27 - 13:00

Budapest, III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ (III. kerületi Torna és Vívó Egylet Stadion)

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
ÚJHELYI TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DR. AMBRUS DÁNIEL JÁNOS, PIPICZ NORBERT
III. KER. TVE
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 16 14 0 2 40 14 26 42
2 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 16 12 0 4 46 11 35 36
3 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 16 10 3 3 32 12 20 33
4 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 16 9 2 5 25 17 8 29
5 FC AJKA FC AJKA 16 8 4 4 29 20 9 28
6 III. KER. TVE III. KER. TVE 16 8 2 6 33 21 12 26
7 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 16 8 1 7 22 23 -1 25
8 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 16 7 4 5 35 25 10 25
9 GYIRMÓT FC GYŐR II. GYIRMÓT FC GYŐR II. 16 6 6 4 20 19 1 24
10 CSORNAI SE CSORNAI SE 16 7 2 7 24 24 0 23
11 CSEPEL FC CSEPEL FC 16 6 2 8 18 21 -3 20
12 VIDEOTON FC II. VIDEOTON FC II. 16 6 2 8 24 33 -9 20
13 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 16 5 3 8 14 19 -5 18
14 DIÓSD DIÓSD 16 4 1 11 9 45 -36 13
15 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 16 2 4 10 6 25 -19 10
16 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 16 1 6 9 6 29 -23 9
17 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 16 1 2 13 14 39 -25 5
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TATABÁNYA FC (Kizárva) ETO FC GYŐR 8 6 1 1 14 2 12 19 8 6 1 1 11 3 8 19 16 12 2 2 25 5 20 38
2 TATABÁNYA FC (Kizárva) ÉRDI VSE 8 6 1 1 9 2 7 19 8 4 3 1 11 5 6 15 16 10 4 2 20 7 13 34
3 TATABÁNYA FC (Kizárva) KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 8 3 4 1 6 4 2 13 8 5 1 2 8 3 5 16 16 8 5 3 14 7 7 29
4 TATABÁNYA FC (Kizárva) BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 9 7 0 2 11 5 6 21 7 1 5 1 3 4 -1 8 16 8 5 3 14 9 5 29
5 TATABÁNYA FC (Kizárva) FC AJKA 8 2 5 1 8 6 2 11 8 4 2 2 6 5 1 14 16 6 7 3 14 11 3 25
6 TATABÁNYA FC (Kizárva) III. KER. TVE 8 3 2 3 6 7 -1 11 8 4 1 3 8 6 2 13 16 7 3 6 14 13 1 24
7 TATABÁNYA FC (Kizárva) TARR ANDRÁSHIDA SC 9 5 2 2 9 5 4 17 7 2 1 4 4 7 -3 7 16 7 3 6 13 12 1 24
8 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSORNAI SE 9 4 2 3 7 4 3 14 7 2 2 3 4 7 -3 8 16 6 4 6 11 11 0 22
9 TATABÁNYA FC (Kizárva) VIDEOTON FC II. 8 3 3 2 7 8 -1 12 8 2 4 2 4 4 0 10 16 5 7 4 11 12 -1 22
10 TATABÁNYA FC (Kizárva) PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 8 2 4 2 4 3 1 10 8 3 2 3 5 4 1 11 16 5 6 5 9 7 2 21
11 TATABÁNYA FC (Kizárva) GYIRMÓT FC GYŐR II. 7 2 2 3 3 4 -1 8 9 2 5 2 6 6 0 11 16 4 7 5 9 10 -1 19
12 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSEPEL FC 8 3 2 3 5 5 0 11 8 1 5 2 1 3 -2 8 16 4 7 5 6 8 -2 19
13 TATABÁNYA FC (Kizárva) HÉVÍZ SK 8 2 3 3 2 3 -1 9 8 1 5 2 3 5 -2 8 16 3 8 5 5 8 -3 17
14 TATABÁNYA FC (Kizárva) SÁRVÁR FC 7 0 4 3 0 4 -4 4 9 1 5 3 1 4 -3 8 16 1 9 6 1 8 -7 12
15 TATABÁNYA FC (Kizárva) VLS VESZPRÉM 9 0 5 4 1 7 -6 5 7 1 3 3 1 4 -3 6 16 1 8 7 2 11 -9 11
16 TATABÁNYA FC (Kizárva) KOMÁROM VSE 7 1 3 3 3 6 -3 6 9 0 2 7 3 14 -11 2 16 1 5 10 6 20 -14 8
17 TATABÁNYA FC (Kizárva) DIÓSD 7 0 4 3 2 6 -4 4 9 1 0 8 2 13 -11 3 16 1 4 11 4 19 -15 7
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TATABÁNYA FC (Kizárva) ÉRDI VSE 8 7 0 1 21 3 18 21 8 7 0 1 19 11 8 21 16 14 0 2 40 14 26 42
2 TATABÁNYA FC (Kizárva) ETO FC GYŐR 8 6 0 2 25 5 20 18 8 6 0 2 21 6 15 18 16 12 0 4 46 11 35 36
3 TATABÁNYA FC (Kizárva) KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 8 5 2 1 17 5 12 17 8 5 1 2 15 7 8 16 16 10 3 3 32 12 20 33
4 TATABÁNYA FC (Kizárva) PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 8 5 1 2 13 10 3 16 8 4 1 3 12 7 5 13 16 9 2 5 25 17 8 29
5 TATABÁNYA FC (Kizárva) FC AJKA 8 4 2 2 13 8 5 14 8 4 2 2 16 12 4 14 16 8 4 4 29 20 9 28
6 TATABÁNYA FC (Kizárva) III. KER. TVE 8 4 1 3 18 9 9 13 8 4 1 3 15 12 3 13 16 8 2 6 33 21 12 26
7 TATABÁNYA FC (Kizárva) TARR ANDRÁSHIDA SC 9 7 0 2 16 6 10 21 7 1 1 5 6 17 -11 4 16 8 1 7 22 23 -1 25
8 TATABÁNYA FC (Kizárva) BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 9 5 1 3 22 15 7 16 7 2 3 2 13 10 3 9 16 7 4 5 35 25 10 25
9 TATABÁNYA FC (Kizárva) GYIRMÓT FC GYŐR II. 7 3 3 1 11 7 4 12 9 3 3 3 9 12 -3 12 16 6 6 4 20 19 1 24
10 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSORNAI SE 9 5 1 3 17 12 5 16 7 2 1 4 7 12 -5 7 16 7 2 7 24 24 0 23
11 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSEPEL FC 8 5 0 3 14 8 6 15 8 1 2 5 4 13 -9 5 16 6 2 8 18 21 -3 20
12 TATABÁNYA FC (Kizárva) VIDEOTON FC II. 8 5 0 3 17 13 4 15 8 1 2 5 7 20 -13 5 16 6 2 8 24 33 -9 20
13 TATABÁNYA FC (Kizárva) HÉVÍZ SK 8 4 2 2 8 6 2 14 8 1 1 6 6 13 -7 4 16 5 3 8 14 19 -5 18
14 TATABÁNYA FC (Kizárva) DIÓSD 7 3 1 3 5 13 -8 10 9 1 0 8 4 32 -28 3 16 4 1 11 9 45 -36 13
15 TATABÁNYA FC (Kizárva) SÁRVÁR FC 7 0 3 4 2 12 -10 3 9 2 1 6 4 13 -9 7 16 2 4 10 6 25 -19 10
16 TATABÁNYA FC (Kizárva) VLS VESZPRÉM 9 1 3 5 5 17 -12 6 7 0 3 4 1 12 -11 3 16 1 6 9 6 29 -23 9
17 TATABÁNYA FC (Kizárva) KOMÁROM VSE 7 1 2 4 9 15 -6 5 9 0 0 9 5 24 -19 0 16 1 2 13 14 39 -25 5
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
-3 - 01 - 01 - 2---3 - 11 - 0-2 - 01 - 23 - 1-1 - 0--
CSEPEL FC
2 - 0-4 - 02 - 3---0 - 22 - 1-0 - 2-2 - 0-2 - 0--
CSORNAI SE
-2 - 15 - 0-0 - 30 - 24 - 11 - 1----3 - 22 - 10 - 1--
DIÓSD
------2 - 12 - 1-0 - 4-0 - 5-0 - 21 - 0-0 - 0
ÉRDI VSE
--3 - 02 - 0---4 - 02 - 0-1 - 22 - 12 - 0-5 - 0--
ETO FC GYŐR
2 - 04 - 0-7 - 01 - 2--0 - 12 - 1-5 - 1-4 - 0----
FC AJKA
2 - 00 - 0-3 - 01 - 32 - 3--2 - 0-1 - 1-2 - 1----
VIDEOTON FC II.
4 - 01 - 0--2 - 31 - 06 - 3-1 - 2-0 - 4--2 - 1---
GYIRMÓT FC GYŐR II.
------2 - 21 - 1-3 - 1-1 - 1-0 - 21 - 0-3 - 0
HÉVÍZ SK
--1 - 01 - 2----0 - 0-0 - 32 - 01 - 0-0 - 0-3 - 1
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
4 - 13 - 13 - 1-1 - 30 - 42 - 35 - 0-1 - 1---3 - 1---
III. KER. TVE
--1 - 25 - 0----2 - 3-2 - 20 - 14 - 1-1 - 0-3 - 0
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
-3 - 01 - 1--1 - 01 - 36 - 0--2 - 1--0 - 0--3 - 0
KOMÁROM VSE
---4 - 2---1 - 40 - 0-2 - 4-0 - 2-2 - 3-0 - 0
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
1 - 30 - 0--2 - 11 - 31 - 0--2 - 1-3 - 2-3 - 0---
SÁRVÁR FC
-----0 - 40 - 30 - 0--1 - 1-1 - 3-0 - 1-0 - 0
TATABÁNYA FC
-----------------
VLS VESZPRÉM
2 - 20 - 20 - 3-1 - 21 - 40 - 01 - 0--0 - 0---0 - 4--

Meccsek

III. KER. TVE

2016. 08. 06. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 08. 06. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSORNAI SE
2016. 08. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2016. 08. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
III. KER. TVE
2016. 08. 21. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 08. 21. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KOMÁROM VSE
2016. 08. 28. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 08. 28. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2016. 09. 03. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 09. 03. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DIÓSD
2016. 09. 10. 19:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2016. 09. 10. 19:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
III. KER. TVE
2016. 09. 18. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 09. 18. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2016. 09. 24. 18:00
ETO Stadion
2016. 09. 24. 18:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
III. KER. TVE
2016. 10. 01. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 10. 01. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SÁRVÁR FC
2016. 10. 08. 15:00
Csepel Stadion
2016. 10. 08. 15:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
III. KER. TVE
2016. 10. 15. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 10. 15. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2016. 10. 22. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2016. 10. 22. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
III. KER. TVE
2016. 11. 05. 13:30
Érdi Sporttelep
2016. 11. 05. 13:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2016. 11. 12. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 11. 12. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
VLS VESZPRÉM
2016. 11. 19. 13:00
Hévízi Sportpálya
2016. 11. 19. 13:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
III. KER. TVE
2016. 11. 27. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 11. 27. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2016. 12. 03. 13:00
Csornai SE
2016. 12. 03. 13:00
Csornai SE
CSORNAI SE
III. KER. TVE
2017. 02. 19. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 02. 19. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
VIDEOTON FC II.
2017. 02. 25. 14:00
Komárom Molaji Sporttelep
2017. 02. 25. 14:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
III. KER. TVE
2017. 03. 05. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 03. 05. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2017. 03. 11. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 03. 11. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
III. KER. TVE
2017. 03. 18. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 03. 18. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FC AJKA
2017. 03. 26. 11:00
ALCUFER Stadion
2017. 03. 26. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
III. KER. TVE
2017. 04. 01. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 04. 01. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ETO FC GYŐR
2017. 04. 08. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
2017. 04. 08. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
III. KER. TVE
2017. 04. 15. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 04. 15. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSEPEL FC
2017. 04. 22. 17:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2017. 04. 22. 17:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
III. KER. TVE
2017. 04. 29. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 04. 29. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2017. 05. 13. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 05. 13. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2017. 05. 20. 18:00
Egyetemi Városi Stadion
2017. 05. 20. 18:00
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
III. KER. TVE
2017. 05. 27. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 05. 27. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
HÉVÍZ SK
2017. 06. 04. 18:00
Budai II. László Stadion
2017. 06. 04. 18:00
Budai II. László Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
III. KER. TVE

BUDAPEST HONVÉD-MFA II.

2016. 08. 07. 17:30
Új Bozsik Stadion
2016. 08. 07. 17:30
Új Bozsik Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
VIDEOTON FC II.
2016. 08. 14. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2016. 08. 14. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2016. 08. 21. 16:00
Csepel Stadion
2016. 08. 21. 16:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 08. 28. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 08. 28. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2016. 09. 04. 16:30
Új Bozsik Stadion
2016. 09. 04. 16:30
Új Bozsik Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
FC AJKA
2016. 09. 11. 11:00
ALCUFER Stadion
2016. 09. 11. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2016. 09. 18. 16:00
Új Bozsik Stadion
2016. 09. 18. 16:00
Új Bozsik Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
ETO FC GYŐR
2016. 09. 25. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
2016. 09. 25. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2016. 10. 02. 15:00
Új Bozsik Stadion
2016. 10. 02. 15:00
Új Bozsik Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
CSEPEL FC
2016. 10. 09. 15:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2016. 10. 09. 15:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2016. 10. 16. 14:30
Új Bozsik Stadion
2016. 10. 16. 14:30
Új Bozsik Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
TARR ANDRÁSHIDA SC
2016. 10. 30. 13:30
Csepel Stadion
2016. 10. 30. 13:30
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
ÉRDI VSE
2016. 11. 06. 13:30
Egyetemi Városi Stadion
2016. 11. 06. 13:30
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2016. 11. 12. 13:30
Új Bozsik Stadion
2016. 11. 12. 13:30
Új Bozsik Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
HÉVÍZ SK
2016. 11. 20. 13:00
Új Bozsik Stadion
2016. 11. 20. 13:00
Új Bozsik Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
CSORNAI SE
2016. 11. 27. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 11. 27. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2016. 12. 04. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2016. 12. 04. 11:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2017. 02. 19. 14:00
Új Bozsik Stadion
2017. 02. 19. 14:00
Új Bozsik Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
KOMÁROM VSE
2017. 02. 26. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 02. 26. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2017. 03. 05. 14:30
Új Bozsik Stadion
2017. 03. 05. 14:30
Új Bozsik Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
DIÓSD
2017. 03. 12. 15:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2017. 03. 12. 15:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2017. 03. 19. 15:00
Új Bozsik Stadion
2017. 03. 19. 15:00
Új Bozsik Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2017. 03. 26. 16:00
ETO Stadion
2017. 03. 26. 16:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2017. 04. 02. 16:30
Új Bozsik Stadion
2017. 04. 02. 16:30
Új Bozsik Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
SÁRVÁR FC
2017. 04. 09. 16:30
Csepel Stadion
2017. 04. 09. 16:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2017. 04. 14. 15:00
Csepel Stadion
2017. 04. 14. 15:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2017. 04. 23. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
2017. 04. 23. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2017. 05. 07. 17:30
Érdi Sporttelep
2017. 05. 07. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2017. 05. 14. 17:30
Új Bozsik Stadion
2017. 05. 14. 17:30
Új Bozsik Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
VLS VESZPRÉM
2017. 05. 21. 18:00
Hévízi Sportpálya
2017. 05. 21. 18:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2017. 05. 27. 15:30
Csornai SE
2017. 05. 27. 15:30
Csornai SE
CSORNAI SE
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2017. 06. 04. 18:00
Budai II. László Stadion
2017. 06. 04. 18:00
Budai II. László Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
III. KER. TVE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple