Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 17. forduló

2016.11.27 - 11:00

Felcsút, Puskás Akadémia Pancho Aréna

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
DOLNEGÓ BÁLINT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BORNEMISSZA NORBERT, SZVETNYIK BENCE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ÉRDI VSE
90'
45'

Gólok

HUDÁK MARTIN

20'

1 - 0

 

 

1 - 1

29'

MELCZER VILMOS
HUDÁK MARTIN

67'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 16 14 0 2 40 14 26 42
2 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 16 12 0 4 46 11 35 36
3 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 16 10 3 3 32 12 20 33
4 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 16 9 2 5 25 17 8 29
5 FC AJKA FC AJKA 16 8 4 4 29 20 9 28
6 III. KER. TVE III. KER. TVE 16 8 2 6 33 21 12 26
7 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 16 8 1 7 22 23 -1 25
8 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 16 7 4 5 35 25 10 25
9 GYIRMÓT FC GYŐR II. GYIRMÓT FC GYŐR II. 16 6 6 4 20 19 1 24
10 CSORNAI SE CSORNAI SE 16 7 2 7 24 24 0 23
11 CSEPEL FC CSEPEL FC 16 6 2 8 18 21 -3 20
12 VIDEOTON FC II. VIDEOTON FC II. 16 6 2 8 24 33 -9 20
13 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 16 5 3 8 14 19 -5 18
14 DIÓSD DIÓSD 16 4 1 11 9 45 -36 13
15 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 16 2 4 10 6 25 -19 10
16 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 16 1 6 9 6 29 -23 9
17 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 16 1 2 13 14 39 -25 5
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TATABÁNYA FC (Kizárva) ETO FC GYŐR 8 6 1 1 14 2 12 19 8 6 1 1 11 3 8 19 16 12 2 2 25 5 20 38
2 TATABÁNYA FC (Kizárva) ÉRDI VSE 8 6 1 1 9 2 7 19 8 4 3 1 11 5 6 15 16 10 4 2 20 7 13 34
3 TATABÁNYA FC (Kizárva) KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 8 3 4 1 6 4 2 13 8 5 1 2 8 3 5 16 16 8 5 3 14 7 7 29
4 TATABÁNYA FC (Kizárva) BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 9 7 0 2 11 5 6 21 7 1 5 1 3 4 -1 8 16 8 5 3 14 9 5 29
5 TATABÁNYA FC (Kizárva) FC AJKA 8 2 5 1 8 6 2 11 8 4 2 2 6 5 1 14 16 6 7 3 14 11 3 25
6 TATABÁNYA FC (Kizárva) III. KER. TVE 8 3 2 3 6 7 -1 11 8 4 1 3 8 6 2 13 16 7 3 6 14 13 1 24
7 TATABÁNYA FC (Kizárva) TARR ANDRÁSHIDA SC 9 5 2 2 9 5 4 17 7 2 1 4 4 7 -3 7 16 7 3 6 13 12 1 24
8 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSORNAI SE 9 4 2 3 7 4 3 14 7 2 2 3 4 7 -3 8 16 6 4 6 11 11 0 22
9 TATABÁNYA FC (Kizárva) VIDEOTON FC II. 8 3 3 2 7 8 -1 12 8 2 4 2 4 4 0 10 16 5 7 4 11 12 -1 22
10 TATABÁNYA FC (Kizárva) PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 8 2 4 2 4 3 1 10 8 3 2 3 5 4 1 11 16 5 6 5 9 7 2 21
11 TATABÁNYA FC (Kizárva) GYIRMÓT FC GYŐR II. 7 2 2 3 3 4 -1 8 9 2 5 2 6 6 0 11 16 4 7 5 9 10 -1 19
12 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSEPEL FC 8 3 2 3 5 5 0 11 8 1 5 2 1 3 -2 8 16 4 7 5 6 8 -2 19
13 TATABÁNYA FC (Kizárva) HÉVÍZ SK 8 2 3 3 2 3 -1 9 8 1 5 2 3 5 -2 8 16 3 8 5 5 8 -3 17
14 TATABÁNYA FC (Kizárva) SÁRVÁR FC 7 0 4 3 0 4 -4 4 9 1 5 3 1 4 -3 8 16 1 9 6 1 8 -7 12
15 TATABÁNYA FC (Kizárva) VLS VESZPRÉM 9 0 5 4 1 7 -6 5 7 1 3 3 1 4 -3 6 16 1 8 7 2 11 -9 11
16 TATABÁNYA FC (Kizárva) KOMÁROM VSE 7 1 3 3 3 6 -3 6 9 0 2 7 3 14 -11 2 16 1 5 10 6 20 -14 8
17 TATABÁNYA FC (Kizárva) DIÓSD 7 0 4 3 2 6 -4 4 9 1 0 8 2 13 -11 3 16 1 4 11 4 19 -15 7
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TATABÁNYA FC (Kizárva) ÉRDI VSE 8 7 0 1 21 3 18 21 8 7 0 1 19 11 8 21 16 14 0 2 40 14 26 42
2 TATABÁNYA FC (Kizárva) ETO FC GYŐR 8 6 0 2 25 5 20 18 8 6 0 2 21 6 15 18 16 12 0 4 46 11 35 36
3 TATABÁNYA FC (Kizárva) KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 8 5 2 1 17 5 12 17 8 5 1 2 15 7 8 16 16 10 3 3 32 12 20 33
4 TATABÁNYA FC (Kizárva) PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 8 5 1 2 13 10 3 16 8 4 1 3 12 7 5 13 16 9 2 5 25 17 8 29
5 TATABÁNYA FC (Kizárva) FC AJKA 8 4 2 2 13 8 5 14 8 4 2 2 16 12 4 14 16 8 4 4 29 20 9 28
6 TATABÁNYA FC (Kizárva) III. KER. TVE 8 4 1 3 18 9 9 13 8 4 1 3 15 12 3 13 16 8 2 6 33 21 12 26
7 TATABÁNYA FC (Kizárva) TARR ANDRÁSHIDA SC 9 7 0 2 16 6 10 21 7 1 1 5 6 17 -11 4 16 8 1 7 22 23 -1 25
8 TATABÁNYA FC (Kizárva) BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 9 5 1 3 22 15 7 16 7 2 3 2 13 10 3 9 16 7 4 5 35 25 10 25
9 TATABÁNYA FC (Kizárva) GYIRMÓT FC GYŐR II. 7 3 3 1 11 7 4 12 9 3 3 3 9 12 -3 12 16 6 6 4 20 19 1 24
10 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSORNAI SE 9 5 1 3 17 12 5 16 7 2 1 4 7 12 -5 7 16 7 2 7 24 24 0 23
11 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSEPEL FC 8 5 0 3 14 8 6 15 8 1 2 5 4 13 -9 5 16 6 2 8 18 21 -3 20
12 TATABÁNYA FC (Kizárva) VIDEOTON FC II. 8 5 0 3 17 13 4 15 8 1 2 5 7 20 -13 5 16 6 2 8 24 33 -9 20
13 TATABÁNYA FC (Kizárva) HÉVÍZ SK 8 4 2 2 8 6 2 14 8 1 1 6 6 13 -7 4 16 5 3 8 14 19 -5 18
14 TATABÁNYA FC (Kizárva) DIÓSD 7 3 1 3 5 13 -8 10 9 1 0 8 4 32 -28 3 16 4 1 11 9 45 -36 13
15 TATABÁNYA FC (Kizárva) SÁRVÁR FC 7 0 3 4 2 12 -10 3 9 2 1 6 4 13 -9 7 16 2 4 10 6 25 -19 10
16 TATABÁNYA FC (Kizárva) VLS VESZPRÉM 9 1 3 5 5 17 -12 6 7 0 3 4 1 12 -11 3 16 1 6 9 6 29 -23 9
17 TATABÁNYA FC (Kizárva) KOMÁROM VSE 7 1 2 4 9 15 -6 5 9 0 0 9 5 24 -19 0 16 1 2 13 14 39 -25 5
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
-3 - 01 - 01 - 2---3 - 11 - 0-2 - 01 - 23 - 1-1 - 0--
CSEPEL FC
2 - 0-4 - 02 - 3---0 - 22 - 1-0 - 2-2 - 0-2 - 0--
CSORNAI SE
-2 - 15 - 0-0 - 30 - 24 - 11 - 1----3 - 22 - 10 - 1--
DIÓSD
------2 - 12 - 1-0 - 4-0 - 5-0 - 21 - 0-0 - 0
ÉRDI VSE
--3 - 02 - 0---4 - 02 - 0-1 - 22 - 12 - 0-5 - 0--
ETO FC GYŐR
2 - 04 - 0-7 - 01 - 2--0 - 12 - 1-5 - 1-4 - 0----
FC AJKA
2 - 00 - 0-3 - 01 - 32 - 3--2 - 0-1 - 1-2 - 1----
VIDEOTON FC II.
4 - 01 - 0--2 - 31 - 06 - 3-1 - 2-0 - 4--2 - 1---
GYIRMÓT FC GYŐR II.
------2 - 21 - 1-3 - 1-1 - 1-0 - 21 - 0-3 - 0
HÉVÍZ SK
--1 - 01 - 2----0 - 0-0 - 32 - 01 - 0-0 - 0-3 - 1
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
4 - 13 - 13 - 1-1 - 30 - 42 - 35 - 0-1 - 1---3 - 1---
III. KER. TVE
--1 - 25 - 0----2 - 3-2 - 20 - 14 - 1-1 - 0-3 - 0
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
-3 - 01 - 1--1 - 01 - 36 - 0--2 - 1--0 - 0--3 - 0
KOMÁROM VSE
---4 - 2---1 - 40 - 0-2 - 4-0 - 2-2 - 3-0 - 0
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
1 - 30 - 0--2 - 11 - 31 - 0--2 - 1-3 - 2-3 - 0---
SÁRVÁR FC
-----0 - 40 - 30 - 0--1 - 1-1 - 3-0 - 1-0 - 0
TATABÁNYA FC
-----------------
VLS VESZPRÉM
2 - 20 - 20 - 3-1 - 21 - 40 - 01 - 0--0 - 0---0 - 4--

Meccsek

PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

2016. 08. 07. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2016. 08. 07. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
VLS VESZPRÉM
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 08. 14. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 08. 14. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
HÉVÍZ SK
2016. 08. 21. 16:00
Csepel Stadion
2016. 08. 21. 16:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 08. 28. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 08. 28. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2016. 09. 04. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2016. 09. 04. 11:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 09. 11. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 09. 11. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
KOMÁROM VSE
2016. 09. 18. 16:00
Csornai SE
2016. 09. 18. 16:00
Csornai SE
CSORNAI SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 09. 25. 16:00
Diósdi TC Sporttelep
2016. 09. 25. 16:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 10. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 10. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
FC AJKA
2016. 10. 09. 11:00
ALCUFER Stadion
2016. 10. 09. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 10. 16. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 10. 16. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ETO FC GYŐR
2016. 10. 22. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
2016. 10. 22. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 10. 30. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 10. 30. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
CSEPEL FC
2016. 11. 06. 13:30
Kaposvári Rákóczi Stadion
2016. 11. 06. 13:30
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 11. 12. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 11. 12. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
TARR ANDRÁSHIDA SC
2016. 11. 27. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 11. 27. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ÉRDI VSE
2016. 12. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 12. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
VLS VESZPRÉM
2017. 02. 19. 14:00
Hévízi Sportpálya
2017. 02. 19. 14:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2017. 02. 26. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 02. 26. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2017. 03. 05. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 03. 05. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2017. 03. 12. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 03. 12. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
VIDEOTON FC II.
2017. 03. 19. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2017. 03. 19. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2017. 03. 26. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 03. 26. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
CSORNAI SE
2017. 04. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 04. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
DIÓSD
2017. 04. 09. 16:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2017. 04. 09. 16:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2017. 04. 16. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 04. 16. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2017. 04. 23. 18:00
ETO Stadion
2017. 04. 23. 18:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2017. 04. 30. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 04. 30. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
SÁRVÁR FC
2017. 05. 07. 17:30
Csepel Stadion
2017. 05. 07. 17:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2017. 05. 14. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 05. 14. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2017. 05. 21. 18:00
Andráshida SC Sporttelep
2017. 05. 21. 18:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2017. 06. 04. 18:00
Érdi Sporttelep
2017. 06. 04. 18:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

ÉRDI VSE

2016. 08. 06. 17:30
Érdi Sporttelep
2016. 08. 06. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
DIÓSD
2016. 08. 13. 19:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2016. 08. 13. 19:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
ÉRDI VSE
2016. 08. 21. 17:30
Érdi Sporttelep
2016. 08. 21. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2016. 08. 27. 18:00
ETO Stadion
2016. 08. 27. 18:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
ÉRDI VSE
2016. 09. 03. 16:30
Érdi Sporttelep
2016. 09. 03. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
SÁRVÁR FC
2016. 09. 10. 16:30
Csepel Stadion
2016. 09. 10. 16:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
ÉRDI VSE
2016. 09. 17. 16:00
Érdi Sporttelep
2016. 09. 17. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2016. 09. 24. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
2016. 09. 24. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
ÉRDI VSE
2016. 10. 08. 15:00
Érdi Sporttelep
2016. 10. 08. 15:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
CSORNAI SE
2016. 10. 15. 14:30
Egyetemi Városi Stadion
2016. 10. 15. 14:30
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
ÉRDI VSE
2016. 10. 22. 14:30
Érdi Sporttelep
2016. 10. 22. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
HÉVÍZ SK
2016. 10. 30. 13:30
Csepel Stadion
2016. 10. 30. 13:30
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
ÉRDI VSE
2016. 11. 05. 13:30
Érdi Sporttelep
2016. 11. 05. 13:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2016. 11. 12. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2016. 11. 12. 11:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
ÉRDI VSE
2016. 11. 19. 13:00
Érdi Sporttelep
2016. 11. 19. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
KOMÁROM VSE
2016. 11. 27. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 11. 27. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ÉRDI VSE
2016. 12. 03. 13:00
Csepel Stadion
2016. 12. 03. 13:00
Csepel Stadion
DIÓSD
ÉRDI VSE
2017. 02. 18. 14:00
Érdi Sporttelep
2017. 02. 18. 14:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
FC AJKA
2017. 02. 26. 11:00
ALCUFER Stadion
2017. 02. 26. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
ÉRDI VSE
2017. 03. 04. 14:30
Érdi Sporttelep
2017. 03. 04. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
ETO FC GYŐR
2017. 03. 11. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
2017. 03. 11. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
ÉRDI VSE
2017. 03. 18. 15:00
Érdi Sporttelep
2017. 03. 18. 15:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
CSEPEL FC
2017. 03. 26. 16:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2017. 03. 26. 16:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
ÉRDI VSE
2017. 04. 01. 16:30
Érdi Sporttelep
2017. 04. 01. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2017. 04. 15. 16:30
Csornai SE
2017. 04. 15. 16:30
Csornai SE
CSORNAI SE
ÉRDI VSE
2017. 04. 22. 17:00
Érdi Sporttelep
2017. 04. 22. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
VLS VESZPRÉM
2017. 04. 29. 17:00
Hévízi Sportpálya
2017. 04. 29. 17:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
ÉRDI VSE
2017. 05. 07. 17:30
Érdi Sporttelep
2017. 05. 07. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2017. 05. 13. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 05. 13. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2017. 05. 21. 18:00
Érdi Sporttelep
2017. 05. 21. 18:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
VIDEOTON FC II.
2017. 05. 27. 14:00
Komárom Molaji Sporttelep
2017. 05. 27. 14:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
ÉRDI VSE
2017. 06. 04. 18:00
Érdi Sporttelep
2017. 06. 04. 18:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple