Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 20. forduló

2017.02.25 - 14:00

Komárom, Komárom Molaji Sporttelep

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
MÓRI TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BOGNÁR LÁSZLÓ, MAKKOSNÉ PETZ BRIGITTA
KOMÁROM VSE
III. KER. TVE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

31'

KENESEI KRISZTIÁN

 

0 - 2

33'

GÁLFI LÁSZLÓ
SOLYMOS ZOLTÁN

79'

1 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 19 16 0 3 46 18 28 48
2 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 18 14 0 4 49 11 38 42
3 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 19 12 3 4 36 13 23 39
4 III. KER. TVE III. KER. TVE 19 10 2 7 36 25 11 32
5 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 19 9 4 6 39 30 9 31
6 FC AJKA FC AJKA 18 9 4 5 33 24 9 31
7 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 19 9 2 8 26 21 5 29
8 CSORNAI SE CSORNAI SE 19 9 2 8 30 26 4 29
9 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 19 8 2 9 23 27 -4 26
10 VIDEOTON FC II. VIDEOTON FC II. 19 8 2 9 31 37 -6 26
11 GYIRMÓT FC GYŐR II. GYIRMÓT FC GYŐR II. 18 6 7 5 20 20 0 25
12 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 19 6 3 10 16 22 -6 21
13 CSEPEL FC CSEPEL FC 19 6 3 10 18 26 -8 21
14 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 19 4 6 9 14 29 -15 18
15 DIÓSD DIÓSD 19 5 1 13 10 53 -43 16
16 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 19 3 5 11 8 27 -19 14
17 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 19 2 2 15 16 42 -26 8
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TATABÁNYA FC (Kizárva) ETO FC GYŐR 9 6 2 1 14 2 12 20 9 7 1 1 12 3 9 22 18 13 3 2 26 5 21 42
2 TATABÁNYA FC (Kizárva) ÉRDI VSE 9 6 1 2 9 3 6 19 10 5 4 1 13 5 8 19 19 11 5 3 22 8 14 38
3 TATABÁNYA FC (Kizárva) KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 9 4 4 1 7 4 3 16 10 6 2 2 10 3 7 20 19 10 6 3 17 7 10 36
4 TATABÁNYA FC (Kizárva) BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 10 7 1 2 11 5 6 22 9 1 6 2 5 9 -4 9 19 8 7 4 16 14 2 31
5 TATABÁNYA FC (Kizárva) III. KER. TVE 9 4 2 3 7 7 0 14 10 5 1 4 10 7 3 16 19 9 3 7 17 14 3 30
6 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSORNAI SE 10 5 2 3 8 4 4 17 9 3 3 3 6 8 -2 12 19 8 5 6 14 12 2 29
7 TATABÁNYA FC (Kizárva) FC AJKA 9 2 6 1 8 6 2 12 9 5 2 2 7 5 2 17 18 7 8 3 15 11 4 29
8 TATABÁNYA FC (Kizárva) VIDEOTON FC II. 10 4 4 2 13 11 2 16 9 2 4 3 4 5 -1 10 19 6 8 5 17 16 1 26
9 TATABÁNYA FC (Kizárva) TARR ANDRÁSHIDA SC 10 5 2 3 9 6 3 17 9 2 2 5 4 9 -5 8 19 7 4 8 13 15 -2 25
10 TATABÁNYA FC (Kizárva) PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 10 2 5 3 4 4 0 11 9 3 3 3 6 5 1 12 19 5 8 6 10 9 1 23
11 TATABÁNYA FC (Kizárva) GYIRMÓT FC GYŐR II. 9 2 4 3 3 4 -1 10 9 2 5 2 6 6 0 11 18 4 9 5 9 10 -1 21
12 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSEPEL FC 10 3 2 5 5 8 -3 11 9 1 6 2 1 3 -2 9 19 4 8 7 6 11 -5 20
13 TATABÁNYA FC (Kizárva) HÉVÍZ SK 9 2 4 3 3 4 -1 10 10 1 6 3 3 6 -3 9 19 3 10 6 6 10 -4 19
14 TATABÁNYA FC (Kizárva) VLS VESZPRÉM 10 1 5 4 4 7 -3 8 9 2 4 3 2 4 -2 10 19 3 9 7 6 11 -5 18
15 TATABÁNYA FC (Kizárva) SÁRVÁR FC 9 1 5 3 2 4 -2 8 10 1 5 4 1 5 -4 8 19 2 10 7 3 9 -6 16
16 TATABÁNYA FC (Kizárva) DIÓSD 9 1 4 4 3 8 -5 7 10 1 0 9 2 16 -14 3 19 2 4 13 5 24 -19 10
17 TATABÁNYA FC (Kizárva) KOMÁROM VSE 9 1 4 4 3 8 -5 7 10 0 3 7 3 14 -11 3 19 1 7 11 6 22 -16 10
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TATABÁNYA FC (Kizárva) ÉRDI VSE 9 7 0 2 22 7 15 21 10 9 0 1 24 11 13 27 19 16 0 3 46 18 28 48
2 TATABÁNYA FC (Kizárva) ETO FC GYŐR 9 7 0 2 26 5 21 21 9 7 0 2 23 6 17 21 18 14 0 4 49 11 38 42
3 TATABÁNYA FC (Kizárva) KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 9 6 2 1 18 5 13 20 10 6 1 3 18 8 10 19 19 12 3 4 36 13 23 39
4 TATABÁNYA FC (Kizárva) III. KER. TVE 9 5 1 3 19 9 10 16 10 5 1 4 17 16 1 16 19 10 2 7 36 25 11 32
5 TATABÁNYA FC (Kizárva) BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 10 6 1 3 23 15 8 19 9 3 3 3 16 15 1 12 19 9 4 6 39 30 9 31
6 TATABÁNYA FC (Kizárva) FC AJKA 9 4 2 3 13 11 2 14 9 5 2 2 20 13 7 17 18 9 4 5 33 24 9 31
7 TATABÁNYA FC (Kizárva) PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 10 5 1 4 13 12 1 16 9 4 1 4 13 9 4 13 19 9 2 8 26 21 5 29
8 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSORNAI SE 10 6 1 3 20 12 8 19 9 3 1 5 10 14 -4 10 19 9 2 8 30 26 4 29
9 TATABÁNYA FC (Kizárva) TARR ANDRÁSHIDA SC 10 7 0 3 16 8 8 21 9 1 2 6 7 19 -12 5 19 8 2 9 23 27 -4 26
10 TATABÁNYA FC (Kizárva) VIDEOTON FC II. 10 7 0 3 24 16 8 21 9 1 2 6 7 21 -14 5 19 8 2 9 31 37 -6 26
11 TATABÁNYA FC (Kizárva) GYIRMÓT FC GYŐR II. 9 3 4 2 11 8 3 13 9 3 3 3 9 12 -3 12 18 6 7 5 20 20 0 25
12 TATABÁNYA FC (Kizárva) HÉVÍZ SK 9 5 2 2 10 7 3 17 10 1 1 8 6 15 -9 4 19 6 3 10 16 22 -6 21
13 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSEPEL FC 10 5 0 5 14 13 1 15 9 1 3 5 4 13 -9 6 19 6 3 10 18 26 -8 21
14 TATABÁNYA FC (Kizárva) VLS VESZPRÉM 10 2 3 5 9 17 -8 9 9 2 3 4 5 12 -7 9 19 4 6 9 14 29 -15 18
15 TATABÁNYA FC (Kizárva) DIÓSD 9 4 1 4 6 17 -11 13 10 1 0 9 4 36 -32 3 19 5 1 13 10 53 -43 16
16 TATABÁNYA FC (Kizárva) SÁRVÁR FC 9 1 4 4 4 13 -9 7 10 2 1 7 4 14 -10 7 19 3 5 11 8 27 -19 14
17 TATABÁNYA FC (Kizárva) KOMÁROM VSE 9 2 2 5 11 17 -6 8 10 0 0 10 5 25 -20 0 19 2 2 15 16 42 -26 8
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
-3 - 01 - 01 - 20 - 2--3 - 11 - 0-2 - 01 - 23 - 1-1 - 0--
CSEPEL FC
2 - 00 - 24 - 02 - 3---0 - 22 - 1-0 - 20 - 32 - 0-2 - 0--
CSORNAI SE
-2 - 15 - 0-0 - 30 - 24 - 11 - 1--3 - 0-3 - 22 - 10 - 1--
DIÓSD
---0 - 4--2 - 12 - 11 - 00 - 4-0 - 5-0 - 21 - 0-0 - 0
ÉRDI VSE
--3 - 02 - 0-1 - 4-4 - 02 - 0-1 - 22 - 12 - 0-5 - 0--
ETO FC GYŐR
2 - 04 - 0-7 - 01 - 2--0 - 12 - 1-5 - 11 - 04 - 0----
FC AJKA
2 - 00 - 0-3 - 01 - 32 - 3--2 - 0-1 - 1-2 - 1---0 - 3
VIDEOTON FC II.
4 - 01 - 02 - 1-2 - 31 - 06 - 3-1 - 25 - 20 - 4--2 - 1---
GYIRMÓT FC GYŐR II.
0 - 0---0 - 1-2 - 21 - 1-3 - 1-1 - 1-0 - 21 - 0-3 - 0
HÉVÍZ SK
--1 - 01 - 2----0 - 0-0 - 32 - 01 - 02 - 10 - 0-3 - 1
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
4 - 13 - 13 - 1-1 - 30 - 42 - 35 - 0-1 - 1--1 - 03 - 1---
III. KER. TVE
--1 - 25 - 0---1 - 02 - 3-2 - 20 - 14 - 1-1 - 0-3 - 0
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
-3 - 01 - 1--1 - 01 - 36 - 0--2 - 1--0 - 01 - 0-3 - 0
KOMÁROM VSE
---4 - 2---1 - 40 - 01 - 02 - 41 - 20 - 2-2 - 3-0 - 0
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
1 - 30 - 0--2 - 11 - 31 - 0--2 - 10 - 13 - 2-3 - 0--0 - 1
SÁRVÁR FC
2 - 10 - 0---0 - 40 - 30 - 0--1 - 1-1 - 3-0 - 1-0 - 0
TATABÁNYA FC
-----------------
VLS VESZPRÉM
2 - 20 - 20 - 34 - 01 - 21 - 40 - 01 - 0--0 - 0---0 - 4--

Meccsek

KOMÁROM VSE

2016. 08. 06. 17:30
Hévízi Sportpálya
2016. 08. 06. 17:30
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
KOMÁROM VSE
2016. 08. 14. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2016. 08. 14. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2016. 08. 21. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 08. 21. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KOMÁROM VSE
2016. 08. 28. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2016. 08. 28. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
VIDEOTON FC II.
2016. 09. 03. 16:30
Csornai SE
2016. 09. 03. 16:30
Csornai SE
CSORNAI SE
KOMÁROM VSE
2016. 09. 11. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 09. 11. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
KOMÁROM VSE
2016. 09. 17. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2016. 09. 17. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
DIÓSD
2016. 09. 24. 19:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2016. 09. 24. 19:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
KOMÁROM VSE
2016. 10. 02. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2016. 10. 02. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2016. 10. 08. 17:00
ETO Stadion
2016. 10. 08. 17:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
KOMÁROM VSE
2016. 10. 15. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
2016. 10. 15. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
SÁRVÁR FC
2016. 10. 22. 14:30
Csepel Stadion
2016. 10. 22. 14:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
KOMÁROM VSE
2016. 10. 29. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
2016. 10. 29. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2016. 11. 05. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
2016. 11. 05. 13:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
KOMÁROM VSE
2016. 11. 19. 13:00
Érdi Sporttelep
2016. 11. 19. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
KOMÁROM VSE
2016. 11. 26. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2016. 11. 26. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
VLS VESZPRÉM
2016. 12. 03. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2016. 12. 03. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
HÉVÍZ SK
2017. 02. 19. 14:00
Új Bozsik Stadion
2017. 02. 19. 14:00
Új Bozsik Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
KOMÁROM VSE
2017. 02. 25. 14:00
Komárom Molaji Sporttelep
2017. 02. 25. 14:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
III. KER. TVE
2017. 03. 05. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2017. 03. 05. 11:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
KOMÁROM VSE
2017. 03. 11. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
2017. 03. 11. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
CSORNAI SE
2017. 03. 19. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2017. 03. 19. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2017. 03. 26. 16:00
Diósdi TC Sporttelep
2017. 03. 26. 16:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
KOMÁROM VSE
2017. 04. 01. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
2017. 04. 01. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
FC AJKA
2017. 04. 09. 11:00
ALCUFER Stadion
2017. 04. 09. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
KOMÁROM VSE
2017. 04. 15. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2017. 04. 15. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
ETO FC GYŐR
2017. 04. 22. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2017. 04. 22. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
KOMÁROM VSE
2017. 04. 29. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2017. 04. 29. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
CSEPEL FC
2017. 05. 06. 17:30
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2017. 05. 06. 17:30
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
KOMÁROM VSE
2017. 05. 13. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2017. 05. 13. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2017. 05. 27. 14:00
Komárom Molaji Sporttelep
2017. 05. 27. 14:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
ÉRDI VSE
2017. 06. 04. 18:00
Egyetemi Városi Stadion
2017. 06. 04. 18:00
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
KOMÁROM VSE

III. KER. TVE

2016. 08. 06. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 08. 06. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSORNAI SE
2016. 08. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2016. 08. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
III. KER. TVE
2016. 08. 21. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 08. 21. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KOMÁROM VSE
2016. 08. 28. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 08. 28. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2016. 09. 03. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 09. 03. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DIÓSD
2016. 09. 10. 19:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2016. 09. 10. 19:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
III. KER. TVE
2016. 09. 18. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 09. 18. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2016. 09. 24. 18:00
ETO Stadion
2016. 09. 24. 18:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
III. KER. TVE
2016. 10. 01. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 10. 01. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SÁRVÁR FC
2016. 10. 08. 15:00
Csepel Stadion
2016. 10. 08. 15:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
III. KER. TVE
2016. 10. 15. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 10. 15. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2016. 10. 22. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2016. 10. 22. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
III. KER. TVE
2016. 11. 05. 13:30
Érdi Sporttelep
2016. 11. 05. 13:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2016. 11. 12. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 11. 12. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
VLS VESZPRÉM
2016. 11. 19. 13:00
Hévízi Sportpálya
2016. 11. 19. 13:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
III. KER. TVE
2016. 11. 27. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 11. 27. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2016. 12. 03. 13:00
Csornai SE
2016. 12. 03. 13:00
Csornai SE
CSORNAI SE
III. KER. TVE
2017. 02. 19. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 02. 19. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
VIDEOTON FC II.
2017. 02. 25. 14:00
Komárom Molaji Sporttelep
2017. 02. 25. 14:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
III. KER. TVE
2017. 03. 05. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 03. 05. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2017. 03. 11. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 03. 11. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
III. KER. TVE
2017. 03. 18. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 03. 18. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FC AJKA
2017. 03. 26. 11:00
ALCUFER Stadion
2017. 03. 26. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
III. KER. TVE
2017. 04. 01. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 04. 01. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ETO FC GYŐR
2017. 04. 08. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
2017. 04. 08. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
III. KER. TVE
2017. 04. 15. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 04. 15. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSEPEL FC
2017. 04. 22. 17:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2017. 04. 22. 17:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
III. KER. TVE
2017. 04. 29. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 04. 29. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2017. 05. 13. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 05. 13. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2017. 05. 20. 18:00
Egyetemi Városi Stadion
2017. 05. 20. 18:00
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
III. KER. TVE
2017. 05. 27. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 05. 27. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
HÉVÍZ SK
2017. 06. 04. 18:00
Budai II. László Stadion
2017. 06. 04. 18:00
Budai II. László Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
III. KER. TVE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple