Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 22. forduló

2017.03.11 - 14:30

Diósd, Diósdi TC Sporttelep

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
ÚJHELYI TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ZORINÁCZ ÁDÁM, KATONA BRIGITTA
DIÓSD
III. KER. TVE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

52'

MÓCZÓ NORBERT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 21 17 0 4 49 20 29 51
2 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 20 16 0 4 52 11 41 48
3 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 21 13 3 5 41 16 25 42
4 III. KER. TVE III. KER. TVE 21 12 2 7 40 27 13 38
5 FC AJKA FC AJKA 20 11 4 5 37 26 11 37
6 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 21 10 4 7 44 32 12 34
7 CSORNAI SE CSORNAI SE 21 10 3 8 31 26 5 33
8 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 21 10 2 9 30 24 6 32
9 VIDEOTON FC II. VIDEOTON FC II. 21 9 2 10 32 39 -7 29
10 GYIRMÓT FC GYŐR II. GYIRMÓT FC GYŐR II. 20 7 7 6 25 24 1 28
11 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 21 8 3 10 25 32 -7 27
12 CSEPEL FC CSEPEL FC 20 6 4 10 18 26 -8 22
13 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 21 6 3 12 18 28 -10 21
14 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 21 5 6 10 17 32 -15 21
15 DIÓSD DIÓSD 21 5 1 15 10 58 -48 16
16 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 20 3 5 12 9 30 -21 14
17 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 21 2 3 16 16 43 -27 9
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TATABÁNYA FC (Kizárva) ETO FC GYŐR 10 6 3 1 14 2 12 21 10 7 2 1 12 3 9 23 20 13 5 2 26 5 21 44
2 TATABÁNYA FC (Kizárva) ÉRDI VSE 10 6 2 2 9 3 6 20 11 5 5 1 13 5 8 20 21 11 7 3 22 8 14 40
3 TATABÁNYA FC (Kizárva) KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 10 5 4 1 10 4 6 19 11 6 3 2 10 3 7 21 21 11 7 3 20 7 13 40
4 TATABÁNYA FC (Kizárva) BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 11 8 1 2 14 5 9 25 10 1 6 3 6 11 -5 9 21 9 7 5 20 16 4 34
5 TATABÁNYA FC (Kizárva) FC AJKA 10 3 6 1 10 7 3 15 10 5 3 2 7 5 2 18 20 8 9 3 17 12 5 33
6 TATABÁNYA FC (Kizárva) III. KER. TVE 10 4 3 3 8 8 0 15 11 5 2 4 10 7 3 17 21 9 5 7 18 15 3 32
7 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSORNAI SE 11 5 3 3 8 4 4 18 10 3 4 3 6 8 -2 13 21 8 7 6 14 12 2 31
8 TATABÁNYA FC (Kizárva) VIDEOTON FC II. 11 5 4 2 14 11 3 19 10 2 4 4 4 6 -2 10 21 7 8 6 18 17 1 29
9 TATABÁNYA FC (Kizárva) PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 11 3 5 3 5 4 1 14 10 3 4 3 7 6 1 13 21 6 9 6 12 10 2 27
10 TATABÁNYA FC (Kizárva) TARR ANDRÁSHIDA SC 11 5 3 3 9 6 3 18 10 2 2 6 4 12 -8 8 21 7 5 9 13 18 -5 26
11 TATABÁNYA FC (Kizárva) GYIRMÓT FC GYŐR II. 10 2 5 3 4 5 -1 11 10 2 5 3 6 8 -2 11 20 4 10 6 10 13 -3 22
12 TATABÁNYA FC (Kizárva) VLS VESZPRÉM 11 2 5 4 6 7 -1 11 10 2 5 3 2 4 -2 11 21 4 10 7 8 11 -3 22
13 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSEPEL FC 10 3 2 5 5 8 -3 11 10 1 7 2 1 3 -2 10 20 4 9 7 6 11 -5 21
14 TATABÁNYA FC (Kizárva) HÉVÍZ SK 10 2 5 3 3 4 -1 11 11 1 7 3 4 7 -3 10 21 3 12 6 7 11 -4 21
15 TATABÁNYA FC (Kizárva) SÁRVÁR FC 10 1 6 3 2 4 -2 9 10 1 5 4 1 5 -4 8 20 2 11 7 3 9 -6 17
16 TATABÁNYA FC (Kizárva) DIÓSD 10 1 5 4 3 8 -5 8 11 1 0 10 2 19 -17 3 21 2 5 14 5 27 -22 11
17 TATABÁNYA FC (Kizárva) KOMÁROM VSE 10 1 5 4 3 8 -5 8 11 0 3 8 3 15 -12 3 21 1 8 12 6 23 -17 11
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TATABÁNYA FC (Kizárva) ÉRDI VSE 10 7 0 3 22 8 14 21 11 10 0 1 27 12 15 30 21 17 0 4 49 20 29 51
2 TATABÁNYA FC (Kizárva) ETO FC GYŐR 10 8 0 2 28 5 23 24 10 8 0 2 24 6 18 24 20 16 0 4 52 11 41 48
3 TATABÁNYA FC (Kizárva) KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 10 7 2 1 23 7 16 23 11 6 1 4 18 9 9 19 21 13 3 5 41 16 25 42
4 TATABÁNYA FC (Kizárva) III. KER. TVE 10 6 1 3 22 11 11 19 11 6 1 4 18 16 2 19 21 12 2 7 40 27 13 38
5 TATABÁNYA FC (Kizárva) FC AJKA 10 5 2 3 15 12 3 17 10 6 2 2 22 14 8 20 20 11 4 5 37 26 11 37
6 TATABÁNYA FC (Kizárva) BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 11 7 1 3 27 15 12 22 10 3 3 4 17 17 0 12 21 10 4 7 44 32 12 34
7 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSORNAI SE 11 7 1 3 21 12 9 22 10 3 2 5 10 14 -4 11 21 10 3 8 31 26 5 33
8 TATABÁNYA FC (Kizárva) PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 11 6 1 4 15 12 3 19 10 4 1 5 15 12 3 13 21 10 2 9 30 24 6 32
9 TATABÁNYA FC (Kizárva) VIDEOTON FC II. 11 8 0 3 25 16 9 24 10 1 2 7 7 23 -16 5 21 9 2 10 32 39 -7 29
10 TATABÁNYA FC (Kizárva) GYIRMÓT FC GYŐR II. 10 4 4 2 15 9 6 16 10 3 3 4 10 15 -5 12 20 7 7 6 25 24 1 28
11 TATABÁNYA FC (Kizárva) TARR ANDRÁSHIDA SC 11 7 1 3 16 8 8 22 10 1 2 7 9 24 -15 5 21 8 3 10 25 32 -7 27
12 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSEPEL FC 10 5 0 5 14 13 1 15 10 1 4 5 4 13 -9 7 20 6 4 10 18 26 -8 22
13 TATABÁNYA FC (Kizárva) HÉVÍZ SK 10 5 2 3 11 9 2 17 11 1 1 9 7 19 -12 4 21 6 3 12 18 28 -10 21
14 TATABÁNYA FC (Kizárva) VLS VESZPRÉM 11 3 3 5 12 18 -6 12 10 2 3 5 5 14 -9 9 21 5 6 10 17 32 -15 21
15 TATABÁNYA FC (Kizárva) DIÓSD 10 4 1 5 6 18 -12 13 11 1 0 10 4 40 -36 3 21 5 1 15 10 58 -48 16
16 TATABÁNYA FC (Kizárva) SÁRVÁR FC 10 1 4 5 5 16 -11 7 10 2 1 7 4 14 -10 7 20 3 5 12 9 30 -21 14
17 TATABÁNYA FC (Kizárva) KOMÁROM VSE 10 2 3 5 11 17 -6 9 11 0 0 11 5 26 -21 0 21 2 3 16 16 43 -27 9
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
0 - 03 - 01 - 01 - 20 - 2--3 - 11 - 0-2 - 01 - 23 - 1-1 - 0--
CSEPEL FC
2 - 00 - 24 - 02 - 3---0 - 22 - 1-0 - 20 - 32 - 0-2 - 0--
CSORNAI SE
-2 - 15 - 0-0 - 30 - 24 - 11 - 1--3 - 01 - 03 - 22 - 10 - 1--
DIÓSD
---0 - 4--2 - 12 - 11 - 00 - 40 - 10 - 5-0 - 21 - 0-0 - 0
ÉRDI VSE
--3 - 02 - 00 - 11 - 4-4 - 02 - 0-1 - 22 - 12 - 0-5 - 0--
ETO FC GYŐR
2 - 04 - 0-7 - 01 - 2--0 - 12 - 1-5 - 11 - 04 - 0---2 - 0
FC AJKA
2 - 00 - 0-3 - 01 - 32 - 3--2 - 02 - 11 - 1-2 - 1---0 - 3
VIDEOTON FC II.
4 - 01 - 02 - 1-2 - 31 - 06 - 3-1 - 25 - 20 - 4-1 - 02 - 1---
GYIRMÓT FC GYŐR II.
0 - 0---0 - 1-2 - 21 - 14 - 13 - 1-1 - 1-0 - 21 - 0-3 - 0
HÉVÍZ SK
--1 - 01 - 2--1 - 2-0 - 0-0 - 32 - 01 - 02 - 10 - 0-3 - 1
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
4 - 13 - 13 - 14 - 01 - 30 - 42 - 35 - 0-1 - 1--1 - 03 - 1---
III. KER. TVE
--1 - 25 - 0---1 - 02 - 3-2 - 20 - 14 - 13 - 21 - 0-3 - 0
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
5 - 23 - 01 - 1--1 - 01 - 36 - 0--2 - 1--0 - 01 - 0-3 - 0
KOMÁROM VSE
--0 - 04 - 2---1 - 40 - 01 - 02 - 41 - 20 - 2-2 - 3-0 - 0
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
1 - 30 - 0--2 - 11 - 31 - 02 - 0-2 - 10 - 13 - 2-3 - 0--0 - 1
SÁRVÁR FC
2 - 10 - 0--1 - 30 - 40 - 30 - 0--1 - 1-1 - 3-0 - 1-0 - 0
TATABÁNYA FC
-----------------
VLS VESZPRÉM
2 - 20 - 20 - 34 - 01 - 21 - 40 - 01 - 03 - 1-0 - 0---0 - 4--

Meccsek

DIÓSD

2016. 08. 06. 17:30
Érdi Sporttelep
2016. 08. 06. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
DIÓSD
2016. 08. 13. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 08. 13. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
VLS VESZPRÉM
2016. 08. 21. 17:30
Hévízi Sportpálya
2016. 08. 21. 17:30
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
DIÓSD
2016. 08. 28. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 08. 28. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2016. 09. 03. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 09. 03. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DIÓSD
2016. 09. 11. 16:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 09. 11. 16:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
VIDEOTON FC II.
2016. 09. 17. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2016. 09. 17. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
DIÓSD
2016. 09. 25. 16:00
Diósdi TC Sporttelep
2016. 09. 25. 16:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 10. 01. 15:00
Csornai SE
2016. 10. 01. 15:00
Csornai SE
CSORNAI SE
DIÓSD
2016. 10. 08. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2016. 10. 08. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
FÉLBESZAKADT
DIÓSD
2016. 11. 08. 14:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2016. 11. 08. 14:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
DIÓSD
2016. 10. 16. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 10. 16. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2016. 10. 22. 17:00
ETO Stadion
2016. 10. 22. 17:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
DIÓSD
2016. 10. 29. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 10. 29. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
SÁRVÁR FC
2016. 11. 05. 13:30
Csepel Stadion
2016. 11. 05. 13:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
DIÓSD
2016. 11. 12. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 11. 12. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2016. 11. 19. 13:00
Andráshida SC Sporttelep
2016. 11. 19. 13:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
DIÓSD
2016. 12. 03. 13:00
Csepel Stadion
2016. 12. 03. 13:00
Csepel Stadion
DIÓSD
ÉRDI VSE
2017. 02. 18. 15:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2017. 02. 18. 15:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
VLS VESZPRÉM
DIÓSD
2017. 02. 25. 14:00
Diósdi TC Sporttelep
2017. 02. 25. 14:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
HÉVÍZ SK
2017. 03. 05. 14:30
Új Bozsik Stadion
2017. 03. 05. 14:30
Új Bozsik Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
DIÓSD
2017. 03. 11. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 03. 11. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
III. KER. TVE
2017. 03. 19. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2017. 03. 19. 11:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
DIÓSD
2017. 03. 26. 16:00
Diósdi TC Sporttelep
2017. 03. 26. 16:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
KOMÁROM VSE
2017. 04. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 04. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
DIÓSD
2017. 04. 08. 16:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 04. 08. 16:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
CSORNAI SE
2017. 04. 15. 16:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 04. 15. 16:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
FC AJKA
2017. 04. 23. 11:00
ALCUFER Stadion
2017. 04. 23. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
DIÓSD
2017. 04. 29. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
2017. 04. 29. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
ETO FC GYŐR
2017. 05. 06. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
2017. 05. 06. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
DIÓSD
2017. 05. 13. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 05. 13. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
CSEPEL FC
2017. 05. 20. 18:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2017. 05. 20. 18:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
DIÓSD
2017. 05. 27. 18:00
Diósdi TC Sporttelep
2017. 05. 27. 18:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
TARR ANDRÁSHIDA SC

III. KER. TVE

2016. 08. 06. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 08. 06. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSORNAI SE
2016. 08. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2016. 08. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
III. KER. TVE
2016. 08. 21. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 08. 21. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KOMÁROM VSE
2016. 08. 28. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 08. 28. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2016. 09. 03. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 09. 03. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DIÓSD
2016. 09. 10. 19:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2016. 09. 10. 19:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
III. KER. TVE
2016. 09. 18. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 09. 18. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2016. 09. 24. 18:00
ETO Stadion
2016. 09. 24. 18:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
III. KER. TVE
2016. 10. 01. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 10. 01. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SÁRVÁR FC
2016. 10. 08. 15:00
Csepel Stadion
2016. 10. 08. 15:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
III. KER. TVE
2016. 10. 15. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 10. 15. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2016. 10. 22. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2016. 10. 22. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
III. KER. TVE
2016. 11. 05. 13:30
Érdi Sporttelep
2016. 11. 05. 13:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2016. 11. 12. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 11. 12. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
VLS VESZPRÉM
2016. 11. 19. 13:00
Hévízi Sportpálya
2016. 11. 19. 13:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
III. KER. TVE
2016. 11. 27. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 11. 27. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2016. 12. 03. 13:00
Csornai SE
2016. 12. 03. 13:00
Csornai SE
CSORNAI SE
III. KER. TVE
2017. 02. 19. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 02. 19. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
VIDEOTON FC II.
2017. 02. 25. 14:00
Komárom Molaji Sporttelep
2017. 02. 25. 14:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
III. KER. TVE
2017. 03. 05. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 03. 05. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2017. 03. 11. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 03. 11. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
III. KER. TVE
2017. 03. 18. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 03. 18. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FC AJKA
2017. 03. 26. 11:00
ALCUFER Stadion
2017. 03. 26. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
III. KER. TVE
2017. 04. 01. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 04. 01. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ETO FC GYŐR
2017. 04. 08. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
2017. 04. 08. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
III. KER. TVE
2017. 04. 15. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 04. 15. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSEPEL FC
2017. 04. 22. 17:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2017. 04. 22. 17:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
III. KER. TVE
2017. 04. 29. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 04. 29. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2017. 05. 13. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 05. 13. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2017. 05. 20. 18:00
Egyetemi Városi Stadion
2017. 05. 20. 18:00
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
III. KER. TVE
2017. 05. 27. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 05. 27. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
HÉVÍZ SK
2017. 06. 04. 18:00
Budai II. László Stadion
2017. 06. 04. 18:00
Budai II. László Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
III. KER. TVE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple