Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 24. forduló

2017.03.26 - 11:00

Győr, ALCUFER Stadion (-)

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
JAKAB ÁRPÁD
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
IMRŐ JÁNOS, MOLNÁR ISTVÁN
GYIRMÓT FC GYŐR II.
III. KER. TVE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

12'

KENESEI KRISZTIÁN
FARKAS ZOLTÁN GYULA

19'

1 - 1

 

TÓTH NORBERT

78'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 23 18 1 4 52 22 30 55
2 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 22 18 0 4 59 15 44 54
3 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 22 13 3 6 41 17 24 42
4 FC AJKA FC AJKA 22 12 5 5 38 26 12 41
5 III. KER. TVE III. KER. TVE 23 12 3 8 41 29 12 39
6 CSORNAI SE CSORNAI SE 23 12 3 8 34 27 7 39
7 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 23 11 4 8 47 36 11 37
8 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 23 11 2 10 36 26 10 35
9 VIDEOTON FC II. VIDEOTON FC II. 23 10 2 11 35 40 -5 32
10 GYIRMÓT FC GYŐR II. GYIRMÓT FC GYŐR II. 22 8 7 7 28 27 1 31
11 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 22 8 3 11 25 33 -8 27
12 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 23 6 7 10 20 34 -14 25
13 CSEPEL FC CSEPEL FC 22 6 5 11 21 30 -9 23
14 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 23 6 4 13 22 33 -11 22
15 DIÓSD DIÓSD 23 5 1 17 11 63 -52 16
16 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 22 3 7 12 11 32 -21 16
17 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 23 3 3 17 18 49 -31 12
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TATABÁNYA FC (Kizárva) ETO FC GYŐR 11 7 3 1 16 3 13 24 11 8 2 1 14 4 10 26 22 15 5 2 30 7 23 50
2 TATABÁNYA FC (Kizárva) ÉRDI VSE 11 6 2 3 9 4 5 20 12 6 5 1 14 5 9 23 23 12 7 4 23 9 14 43
3 TATABÁNYA FC (Kizárva) KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 11 5 4 2 10 5 5 19 11 6 3 2 10 3 7 21 22 11 7 4 20 8 12 40
4 TATABÁNYA FC (Kizárva) BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 12 9 1 2 15 5 10 28 11 1 6 4 7 13 -6 9 23 10 7 6 22 18 4 37
5 TATABÁNYA FC (Kizárva) FC AJKA 11 4 6 1 11 7 4 18 11 5 4 2 7 5 2 19 22 9 10 3 18 12 6 37
6 TATABÁNYA FC (Kizárva) III. KER. TVE 11 4 4 3 8 8 0 16 12 5 3 4 11 8 3 18 23 9 7 7 19 16 3 34
7 TATABÁNYA FC (Kizárva) PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 12 4 5 3 6 4 2 17 11 4 4 3 9 6 3 16 23 8 9 6 15 10 5 33
8 TATABÁNYA FC (Kizárva) VIDEOTON FC II. 12 6 4 2 16 11 5 22 11 2 4 5 4 7 -3 10 23 8 8 7 20 18 2 32
9 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSORNAI SE 12 5 4 3 8 4 4 19 11 3 4 4 6 9 -3 13 23 8 8 7 14 13 1 32
10 TATABÁNYA FC (Kizárva) TARR ANDRÁSHIDA SC 11 5 3 3 9 6 3 18 11 2 3 6 4 12 -8 9 22 7 6 9 13 18 -5 27
11 TATABÁNYA FC (Kizárva) VLS VESZPRÉM 12 2 5 5 6 8 -2 11 11 3 5 3 4 5 -1 14 23 5 10 8 10 13 -3 25
12 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSEPEL FC 11 3 2 6 6 10 -4 11 11 2 7 2 2 3 -1 13 22 5 9 8 8 13 -5 24
13 TATABÁNYA FC (Kizárva) HÉVÍZ SK 11 2 5 4 4 6 -2 11 12 2 7 3 5 7 -2 13 23 4 12 7 9 13 -4 24
14 TATABÁNYA FC (Kizárva) GYIRMÓT FC GYŐR II. 11 2 6 3 5 6 -1 12 11 2 5 4 6 9 -3 11 22 4 11 7 11 15 -4 23
15 TATABÁNYA FC (Kizárva) SÁRVÁR FC 11 1 6 4 2 5 -3 9 11 2 5 4 2 5 -3 11 22 3 11 8 4 10 -6 20
16 TATABÁNYA FC (Kizárva) DIÓSD 11 2 5 4 4 8 -4 11 12 1 0 11 2 21 -19 3 23 3 5 15 6 29 -23 14
17 TATABÁNYA FC (Kizárva) KOMÁROM VSE 11 1 5 5 3 10 -7 8 12 0 3 9 3 16 -13 3 23 1 8 14 6 26 -20 11
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TATABÁNYA FC (Kizárva) ÉRDI VSE 11 7 1 3 24 10 14 22 12 11 0 1 28 12 16 33 23 18 1 4 52 22 30 55
2 TATABÁNYA FC (Kizárva) ETO FC GYŐR 11 9 0 2 31 6 25 27 11 9 0 2 28 9 19 27 22 18 0 4 59 15 44 54
3 TATABÁNYA FC (Kizárva) KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 11 7 2 2 23 8 15 23 11 6 1 4 18 9 9 19 22 13 3 6 41 17 24 42
4 TATABÁNYA FC (Kizárva) FC AJKA 11 6 2 3 16 12 4 20 11 6 3 2 22 14 8 21 22 12 5 5 38 26 12 41
5 TATABÁNYA FC (Kizárva) III. KER. TVE 11 6 2 3 22 11 11 20 12 6 1 5 19 18 1 19 23 12 3 8 41 29 12 39
6 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSORNAI SE 12 8 1 3 22 12 10 25 11 4 2 5 12 15 -3 14 23 12 3 8 34 27 7 39
7 TATABÁNYA FC (Kizárva) BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 12 8 1 3 29 16 13 25 11 3 3 5 18 20 -2 12 23 11 4 8 47 36 11 37
8 TATABÁNYA FC (Kizárva) PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 12 6 1 5 16 14 2 19 11 5 1 5 20 12 8 16 23 11 2 10 36 26 10 35
9 TATABÁNYA FC (Kizárva) VIDEOTON FC II. 12 9 0 3 28 16 12 27 11 1 2 8 7 24 -17 5 23 10 2 11 35 40 -5 32
10 TATABÁNYA FC (Kizárva) GYIRMÓT FC GYŐR II. 11 5 4 2 17 10 7 19 11 3 3 5 11 17 -6 12 22 8 7 7 28 27 1 31
11 TATABÁNYA FC (Kizárva) TARR ANDRÁSHIDA SC 11 7 1 3 16 8 8 22 11 1 2 8 9 25 -16 5 22 8 3 11 25 33 -8 27
12 TATABÁNYA FC (Kizárva) VLS VESZPRÉM 12 3 4 5 13 19 -6 13 11 3 3 5 7 15 -8 12 23 6 7 10 20 34 -14 25
13 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSEPEL FC 11 5 0 6 15 15 0 15 11 1 5 5 6 15 -9 8 22 6 5 11 21 30 -9 23
14 TATABÁNYA FC (Kizárva) HÉVÍZ SK 11 5 2 4 14 13 1 17 12 1 2 9 8 20 -12 5 23 6 4 13 22 33 -11 22
15 TATABÁNYA FC (Kizárva) DIÓSD 11 4 1 6 7 20 -13 13 12 1 0 11 4 43 -39 3 23 5 1 17 11 63 -52 16
16 TATABÁNYA FC (Kizárva) SÁRVÁR FC 11 1 5 5 6 17 -11 8 11 2 2 7 5 15 -10 8 22 3 7 12 11 32 -21 16
17 TATABÁNYA FC (Kizárva) KOMÁROM VSE 11 2 3 6 11 22 -11 9 12 1 0 11 7 27 -20 3 23 3 3 17 18 49 -31 12
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
0 - 03 - 01 - 01 - 20 - 2--3 - 11 - 0-2 - 01 - 23 - 1-1 - 0--
CSEPEL FC
2 - 00 - 24 - 02 - 3---0 - 22 - 1-0 - 20 - 32 - 0-2 - 0-1 - 2
CSORNAI SE
1 - 02 - 15 - 0-0 - 30 - 24 - 11 - 1--3 - 01 - 03 - 22 - 10 - 1--
DIÓSD
---0 - 4--2 - 12 - 11 - 00 - 40 - 10 - 51 - 20 - 21 - 0-0 - 0
ÉRDI VSE
-2 - 23 - 02 - 00 - 11 - 4-4 - 02 - 0-1 - 22 - 12 - 0-5 - 0--
ETO FC GYŐR
2 - 04 - 0-7 - 01 - 2--0 - 12 - 13 - 15 - 11 - 04 - 0---2 - 0
FC AJKA
2 - 00 - 0-3 - 01 - 32 - 31 - 0-2 - 02 - 11 - 1-2 - 1---0 - 3
VIDEOTON FC II.
4 - 01 - 02 - 13 - 02 - 31 - 06 - 3-1 - 25 - 20 - 4-1 - 02 - 1---
GYIRMÓT FC GYŐR II.
0 - 0---0 - 1-2 - 21 - 14 - 13 - 12 - 11 - 1-0 - 21 - 0-3 - 0
HÉVÍZ SK
--1 - 01 - 2-3 - 41 - 2-0 - 0-0 - 32 - 01 - 02 - 10 - 0-3 - 1
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
4 - 13 - 13 - 14 - 01 - 30 - 42 - 35 - 02 - 11 - 1--1 - 03 - 1---
III. KER. TVE
--1 - 25 - 0--0 - 01 - 02 - 3-2 - 20 - 14 - 13 - 21 - 0-3 - 0
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
5 - 23 - 01 - 1-0 - 11 - 01 - 36 - 0--2 - 1--0 - 01 - 0-3 - 0
KOMÁROM VSE
--0 - 04 - 2---1 - 40 - 01 - 02 - 41 - 20 - 20 - 52 - 3-0 - 0
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
1 - 30 - 01 - 2-2 - 11 - 31 - 02 - 0-2 - 10 - 13 - 2-3 - 0--0 - 1
SÁRVÁR FC
2 - 10 - 0--1 - 30 - 40 - 30 - 0-1 - 11 - 1-1 - 3-0 - 1-0 - 0
TATABÁNYA FC
-----------------
VLS VESZPRÉM
2 - 20 - 20 - 34 - 01 - 21 - 40 - 01 - 03 - 1-0 - 0---0 - 41 - 1-

Meccsek

GYIRMÓT FC GYŐR II.

2016. 08. 07. 16:30
Andráshida SC Sporttelep
2016. 08. 07. 16:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2016. 08. 21. 17:30
Érdi Sporttelep
2016. 08. 21. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2016. 08. 28. 11:00
ALCUFER Stadion
2016. 08. 28. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
VLS VESZPRÉM
2016. 09. 04. 16:30
Hévízi Sportpálya
2016. 09. 04. 16:30
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2016. 09. 11. 11:00
ALCUFER Stadion
2016. 09. 11. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2016. 09. 18. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 09. 18. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2016. 09. 25. 11:00
ALCUFER Stadion
2016. 09. 25. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
VIDEOTON FC II.
2016. 10. 02. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2016. 10. 02. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2016. 10. 09. 11:00
ALCUFER Stadion
2016. 10. 09. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 10. 16. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 10. 16. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2016. 10. 22. 11:00
ALCUFER Stadion
2016. 10. 22. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
FC AJKA
2016. 10. 30. 13:30
Csornai SE
2016. 10. 30. 13:30
Csornai SE
CSORNAI SE
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2016. 11. 06. 17:00
ETO Stadion
2016. 11. 06. 17:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2016. 11. 12. 11:00
ALCUFER Stadion
2016. 11. 12. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
ELMARDT
SÁRVÁR FC
2016. 11. 23. 13:00
ALCUFER Stadion
2016. 11. 23. 13:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
SÁRVÁR FC
2016. 11. 20. 13:00
Csepel Stadion
2016. 11. 20. 13:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2016. 11. 27. 11:00
ALCUFER Stadion
2016. 11. 27. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2016. 12. 04. 11:00
ALCUFER Stadion
2016. 12. 04. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
TARR ANDRÁSHIDA SC
2017. 02. 26. 11:00
ALCUFER Stadion
2017. 02. 26. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
ÉRDI VSE
2017. 03. 05. 14:30
Egyetemi Városi Stadion
2017. 03. 05. 14:30
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2017. 03. 12. 11:00
ALCUFER Stadion
2017. 03. 12. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
HÉVÍZ SK
2017. 03. 19. 15:00
Új Bozsik Stadion
2017. 03. 19. 15:00
Új Bozsik Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2017. 03. 26. 11:00
ALCUFER Stadion
2017. 03. 26. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
III. KER. TVE
2017. 04. 02. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2017. 04. 02. 11:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2017. 04. 09. 11:00
ALCUFER Stadion
2017. 04. 09. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
KOMÁROM VSE
2017. 04. 16. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 04. 16. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2017. 04. 23. 11:00
ALCUFER Stadion
2017. 04. 23. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
DIÓSD
2017. 04. 30. 15:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2017. 04. 30. 15:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2017. 05. 07. 11:00
ALCUFER Stadion
2017. 05. 07. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
CSORNAI SE
2017. 05. 14. 11:00
ALCUFER Stadion
2017. 05. 14. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
ETO FC GYŐR
2017. 05. 21. 18:00
Sárvár FC Sporttelep
2017. 05. 21. 18:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2017. 05. 28. 11:00
ALCUFER Stadion
2017. 05. 28. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
CSEPEL FC
2017. 06. 04. 18:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2017. 06. 04. 18:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
GYIRMÓT FC GYŐR II.

III. KER. TVE

2016. 08. 06. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 08. 06. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSORNAI SE
2016. 08. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2016. 08. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
III. KER. TVE
2016. 08. 21. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 08. 21. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KOMÁROM VSE
2016. 08. 28. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 08. 28. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2016. 09. 03. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 09. 03. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DIÓSD
2016. 09. 10. 19:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2016. 09. 10. 19:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
III. KER. TVE
2016. 09. 18. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 09. 18. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2016. 09. 24. 18:00
ETO Stadion
2016. 09. 24. 18:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
III. KER. TVE
2016. 10. 01. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 10. 01. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SÁRVÁR FC
2016. 10. 08. 15:00
Csepel Stadion
2016. 10. 08. 15:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
III. KER. TVE
2016. 10. 15. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 10. 15. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2016. 10. 22. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2016. 10. 22. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
III. KER. TVE
2016. 11. 05. 13:30
Érdi Sporttelep
2016. 11. 05. 13:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2016. 11. 12. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 11. 12. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
VLS VESZPRÉM
2016. 11. 19. 13:00
Hévízi Sportpálya
2016. 11. 19. 13:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
III. KER. TVE
2016. 11. 27. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 11. 27. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2016. 12. 03. 13:00
Csornai SE
2016. 12. 03. 13:00
Csornai SE
CSORNAI SE
III. KER. TVE
2017. 02. 19. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 02. 19. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
VIDEOTON FC II.
2017. 02. 25. 14:00
Komárom Molaji Sporttelep
2017. 02. 25. 14:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
III. KER. TVE
2017. 03. 05. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 03. 05. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2017. 03. 11. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 03. 11. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
III. KER. TVE
2017. 03. 18. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 03. 18. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FC AJKA
2017. 03. 26. 11:00
ALCUFER Stadion
2017. 03. 26. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
III. KER. TVE
2017. 04. 01. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 04. 01. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ETO FC GYŐR
2017. 04. 08. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
2017. 04. 08. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
III. KER. TVE
2017. 04. 15. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 04. 15. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSEPEL FC
2017. 04. 22. 17:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2017. 04. 22. 17:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
III. KER. TVE
2017. 04. 29. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 04. 29. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2017. 05. 13. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 05. 13. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2017. 05. 20. 18:00
Egyetemi Városi Stadion
2017. 05. 20. 18:00
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
III. KER. TVE
2017. 05. 27. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 05. 27. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
HÉVÍZ SK
2017. 06. 04. 18:00
Budai II. László Stadion
2017. 06. 04. 18:00
Budai II. László Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
III. KER. TVE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple