Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 32. forduló

2017.05.20 - 18:00

Veszprém, Egyetemi Városi Stadion

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
HORVÁTH TIBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HOFBAUER ROLAND, BEDE TAMÁS
VLS VESZPRÉM
III. KER. TVE
90'
45'

Gólok

SIMON BENJAMIN

67'

1 - 0

 

BÜKI BALTAZÁR GÉZA

70'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 30 26 0 4 81 19 62 78
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 30 23 2 5 66 29 37 71
3 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 30 19 4 7 58 22 36 61
4 FC AJKA FC AJKA 30 16 5 9 52 38 14 53
5 CSORNAI SE CSORNAI SE 30 16 4 10 42 32 10 52
6 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 31 16 2 13 52 36 16 50
7 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 30 13 6 11 61 45 16 45
8 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 30 12 4 14 37 44 -7 40
9 CSEPEL FC CSEPEL FC 30 11 7 12 32 34 -2 40
10 III. KER. TVE III. KER. TVE 30 12 3 15 44 43 1 39
11 GYIRMÓT FC GYŐR II. GYIRMÓT FC GYŐR II. 30 10 9 11 34 36 -2 39
12 VIDEOTON FC II. VIDEOTON FC II. 30 10 5 15 39 55 -16 35
13 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 30 9 7 14 28 47 -19 34
14 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 30 8 8 14 24 40 -16 32
15 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 30 7 7 16 24 40 -16 28
16 DIÓSD DIÓSD 31 5 1 25 15 89 -74 16
17 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 30 4 4 22 21 61 -40 16
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TATABÁNYA FC (Kizárva) ETO FC GYŐR 15 10 4 1 22 4 18 34 15 10 4 1 17 4 13 34 30 20 8 2 39 8 31 68
2 TATABÁNYA FC (Kizárva) KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 15 7 6 2 12 5 7 27 15 8 4 3 13 6 7 28 30 15 10 5 25 11 14 55
3 TATABÁNYA FC (Kizárva) ÉRDI VSE 15 8 3 4 13 6 7 27 15 6 7 2 14 7 7 25 30 14 10 6 27 13 14 52
4 TATABÁNYA FC (Kizárva) FC AJKA 15 6 6 3 13 11 2 24 15 7 6 2 12 6 6 27 30 13 12 5 25 17 8 51
5 TATABÁNYA FC (Kizárva) BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 15 11 1 3 21 9 12 34 15 1 9 5 8 15 -7 12 30 12 10 8 29 24 5 46
6 TATABÁNYA FC (Kizárva) PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 16 6 6 4 9 5 4 24 15 5 6 4 11 8 3 21 31 11 12 8 20 13 7 45
7 TATABÁNYA FC (Kizárva) III. KER. TVE 15 5 5 5 9 11 -2 20 15 6 4 5 12 9 3 22 30 11 9 10 21 20 1 42
8 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSORNAI SE 15 6 6 3 10 4 6 24 15 4 5 6 7 12 -5 17 30 10 11 9 17 16 1 41
9 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSEPEL FC 15 4 5 6 8 11 -3 17 15 5 8 2 7 3 4 23 30 9 13 8 15 14 1 40
10 TATABÁNYA FC (Kizárva) VIDEOTON FC II. 15 6 6 3 16 12 4 24 15 3 4 8 5 12 -7 13 30 9 10 11 21 24 -3 37
11 TATABÁNYA FC (Kizárva) TARR ANDRÁSHIDA SC 15 6 5 4 10 7 3 23 15 3 4 8 5 14 -9 13 30 9 9 12 15 21 -6 36
12 TATABÁNYA FC (Kizárva) VLS VESZPRÉM 15 3 7 5 8 8 0 16 15 4 7 4 6 8 -2 19 30 7 14 9 14 16 -2 35
13 TATABÁNYA FC (Kizárva) SÁRVÁR FC 15 2 7 6 4 8 -4 13 15 4 6 5 7 7 0 18 30 6 13 11 11 15 -4 31
14 TATABÁNYA FC (Kizárva) HÉVÍZ SK 15 2 8 5 4 8 -4 14 15 2 10 3 5 7 -2 16 30 4 18 8 9 15 -6 30
15 TATABÁNYA FC (Kizárva) GYIRMÓT FC GYŐR II. 15 3 8 4 6 7 -1 17 15 2 6 7 6 12 -6 12 30 5 14 11 12 19 -7 29
16 TATABÁNYA FC (Kizárva) DIÓSD 15 2 5 8 4 14 -10 11 16 2 2 12 4 24 -20 8 31 4 7 20 8 38 -30 19
17 TATABÁNYA FC (Kizárva) KOMÁROM VSE 15 1 7 7 3 13 -10 10 15 1 3 11 4 18 -14 6 30 2 10 18 7 31 -24 16
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TATABÁNYA FC (Kizárva) ETO FC GYŐR 15 13 0 2 43 10 33 39 15 13 0 2 38 9 29 39 30 26 0 4 81 19 62 78
2 TATABÁNYA FC (Kizárva) ÉRDI VSE 15 11 1 3 36 15 21 34 15 12 1 2 30 14 16 37 30 23 2 5 66 29 37 71
3 TATABÁNYA FC (Kizárva) KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 15 10 3 2 31 8 23 33 15 9 1 5 27 14 13 28 30 19 4 7 58 22 36 61
4 TATABÁNYA FC (Kizárva) FC AJKA 15 8 2 5 21 17 4 26 15 8 3 4 31 21 10 27 30 16 5 9 52 38 14 53
5 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSORNAI SE 15 11 1 3 27 13 14 34 15 5 3 7 15 19 -4 18 30 16 4 10 42 32 10 52
6 TATABÁNYA FC (Kizárva) PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 16 8 1 7 25 20 5 25 15 8 1 6 27 16 11 25 31 16 2 13 52 36 16 50
7 TATABÁNYA FC (Kizárva) BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 15 10 1 4 41 21 20 31 15 3 5 7 20 24 -4 14 30 13 6 11 61 45 16 45
8 TATABÁNYA FC (Kizárva) TARR ANDRÁSHIDA SC 15 9 2 4 22 14 8 29 15 3 2 10 15 30 -15 11 30 12 4 14 37 44 -7 40
9 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSEPEL FC 15 7 1 7 18 17 1 22 15 4 6 5 14 17 -3 18 30 11 7 12 32 34 -2 40
10 TATABÁNYA FC (Kizárva) III. KER. TVE 15 6 2 7 24 18 6 20 15 6 1 8 20 25 -5 19 30 12 3 15 44 43 1 39
11 TATABÁNYA FC (Kizárva) GYIRMÓT FC GYŐR II. 15 7 5 3 22 13 9 26 15 3 4 8 12 23 -11 13 30 10 9 11 34 36 -2 39
12 TATABÁNYA FC (Kizárva) VIDEOTON FC II. 15 9 2 4 29 19 10 29 15 1 3 11 10 36 -26 6 30 10 5 15 39 55 -16 35
13 TATABÁNYA FC (Kizárva) VLS VESZPRÉM 15 6 4 5 18 20 -2 22 15 3 3 9 10 27 -17 12 30 9 7 14 28 47 -19 34
14 TATABÁNYA FC (Kizárva) SÁRVÁR FC 15 4 5 6 12 20 -8 17 15 4 3 8 12 20 -8 15 30 8 8 14 24 40 -16 32
15 TATABÁNYA FC (Kizárva) HÉVÍZ SK 15 6 4 5 16 17 -1 22 15 1 3 11 8 23 -15 6 30 7 7 16 24 40 -16 28
16 TATABÁNYA FC (Kizárva) DIÓSD 15 4 1 10 8 33 -25 13 16 1 0 15 7 56 -49 3 31 5 1 25 15 89 -74 16
17 TATABÁNYA FC (Kizárva) KOMÁROM VSE 15 2 4 9 13 29 -16 10 15 2 0 13 8 32 -24 6 30 4 4 22 21 61 -40 16
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
0 - 03 - 01 - 01 - 20 - 2-2 - 23 - 11 - 01 - 02 - 01 - 23 - 11 - 31 - 0-2 - 1
CSEPEL FC
2 - 00 - 24 - 02 - 3-1 - 01 - 00 - 22 - 10 - 00 - 20 - 32 - 01 - 22 - 0-1 - 2
CSORNAI SE
1 - 02 - 15 - 02 - 10 - 30 - 24 - 11 - 12 - 0-3 - 01 - 03 - 22 - 10 - 1-1 - 0
DIÓSD
-0 - 20 - 20 - 40 - 51 - 42 - 12 - 11 - 00 - 40 - 10 - 51 - 20 - 21 - 0-0 - 0
ÉRDI VSE
2 - 12 - 23 - 02 - 00 - 11 - 45 - 14 - 02 - 03 - 21 - 22 - 12 - 0-5 - 0-2 - 1
ETO FC GYŐR
2 - 04 - 02 - 17 - 01 - 24 - 24 - 00 - 12 - 13 - 15 - 11 - 04 - 02 - 1--2 - 0
FC AJKA
2 - 00 - 02 - 03 - 01 - 32 - 31 - 02 - 02 - 02 - 11 - 1-2 - 10 - 11 - 4-0 - 3
VIDEOTON FC II.
4 - 01 - 02 - 13 - 02 - 31 - 06 - 30 - 01 - 25 - 20 - 41 - 31 - 02 - 10 - 0--
GYIRMÓT FC GYŐR II.
0 - 0-0 - 02 - 10 - 10 - 22 - 21 - 14 - 13 - 12 - 11 - 13 - 00 - 21 - 0-3 - 0
HÉVÍZ SK
2 - 10 - 31 - 01 - 20 - 03 - 41 - 2-0 - 00 - 00 - 32 - 01 - 02 - 10 - 0-3 - 1
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
4 - 13 - 13 - 14 - 01 - 30 - 42 - 35 - 02 - 11 - 1-2 - 31 - 03 - 13 - 1-7 - 1
III. KER. TVE
1 - 31 - 21 - 25 - 00 - 10 - 10 - 01 - 02 - 3-2 - 20 - 14 - 13 - 21 - 0-3 - 0
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
5 - 23 - 01 - 13 - 00 - 11 - 01 - 36 - 0-0 - 02 - 13 - 02 - 00 - 01 - 0-3 - 0
KOMÁROM VSE
0 - 11 - 10 - 04 - 2-0 - 21 - 31 - 40 - 01 - 02 - 41 - 20 - 20 - 52 - 3-0 - 0
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
1 - 30 - 01 - 26 - 12 - 11 - 31 - 02 - 02 - 12 - 10 - 13 - 20 - 23 - 01 - 2-0 - 1
SÁRVÁR FC
2 - 10 - 0-2 - 11 - 30 - 40 - 30 - 02 - 01 - 11 - 12 - 11 - 30 - 10 - 1-0 - 0
TATABÁNYA FC
-----------------
VLS VESZPRÉM
2 - 20 - 20 - 34 - 01 - 21 - 40 - 01 - 03 - 11 - 00 - 02 - 02 - 1-0 - 41 - 1-

Meccsek

VLS VESZPRÉM

2016. 08. 07. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2016. 08. 07. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
VLS VESZPRÉM
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 08. 13. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 08. 13. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
VLS VESZPRÉM
2016. 08. 21. 17:30
Perutz Stadion
2016. 08. 21. 17:30
Perutz Stadion
VLS VESZPRÉM
FC AJKA
2016. 08. 28. 11:00
ALCUFER Stadion
2016. 08. 28. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
VLS VESZPRÉM
2016. 09. 03. 16:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2016. 09. 03. 16:30
Ajkai Városi Sportcentrum
VLS VESZPRÉM
ETO FC GYŐR
2016. 09. 10. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
2016. 09. 10. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
VLS VESZPRÉM
2016. 09. 17. 16:00
Egyetemi Városi Stadion
2016. 09. 17. 16:00
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
CSEPEL FC
2016. 09. 24. 16:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2016. 09. 24. 16:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
VLS VESZPRÉM
2016. 10. 01. 15:00
Egyetemi Városi Stadion
2016. 10. 01. 15:00
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
TARR ANDRÁSHIDA SC
2016. 10. 15. 14:30
Egyetemi Városi Stadion
2016. 10. 15. 14:30
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
ÉRDI VSE
2016. 10. 22. 14:30
Egyetemi Városi Stadion
2016. 10. 22. 14:30
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
CSORNAI SE
2016. 10. 29. 14:30
Hévízi Sportpálya
2016. 10. 29. 14:30
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
VLS VESZPRÉM
2016. 11. 06. 13:30
Egyetemi Városi Stadion
2016. 11. 06. 13:30
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2016. 11. 12. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 11. 12. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
VLS VESZPRÉM
2016. 11. 20. 13:00
Egyetemi Városi Stadion
2016. 11. 20. 13:00
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
VIDEOTON FC II.
2016. 11. 26. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2016. 11. 26. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
VLS VESZPRÉM
2016. 12. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 12. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
VLS VESZPRÉM
2017. 02. 18. 15:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2017. 02. 18. 15:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
VLS VESZPRÉM
DIÓSD
2017. 02. 25. 15:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2017. 02. 25. 15:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
VLS VESZPRÉM
2017. 03. 05. 14:30
Egyetemi Városi Stadion
2017. 03. 05. 14:30
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2017. 03. 11. 16:00
ETO Stadion
2017. 03. 11. 16:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
VLS VESZPRÉM
2017. 03. 18. 15:00
Egyetemi Városi Stadion
2017. 03. 18. 15:00
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
SÁRVÁR FC
2017. 03. 26. 16:00
Csepel Stadion
2017. 03. 26. 16:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
VLS VESZPRÉM
2017. 04. 01. 16:30
Egyetemi Városi Stadion
2017. 04. 01. 16:30
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2017. 04. 08. 16:30
Andráshida SC Sporttelep
2017. 04. 08. 16:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
VLS VESZPRÉM
2017. 04. 22. 17:00
Érdi Sporttelep
2017. 04. 22. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
VLS VESZPRÉM
2017. 04. 29. 17:00
Csornai SE
2017. 04. 29. 17:00
Csornai SE
CSORNAI SE
VLS VESZPRÉM
2017. 05. 06. 17:30
Egyetemi Városi Stadion
2017. 05. 06. 17:30
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
HÉVÍZ SK
2017. 05. 14. 17:30
Új Bozsik Stadion
2017. 05. 14. 17:30
Új Bozsik Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
VLS VESZPRÉM
2017. 05. 20. 18:00
Egyetemi Városi Stadion
2017. 05. 20. 18:00
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
III. KER. TVE
2017. 05. 26. 13:00
MOL Aréna Sóstó
2017. 05. 26. 13:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
VLS VESZPRÉM
2017. 06. 04. 18:00
Egyetemi Városi Stadion
2017. 06. 04. 18:00
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
KOMÁROM VSE

III. KER. TVE

2016. 08. 06. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 08. 06. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSORNAI SE
2016. 08. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2016. 08. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
III. KER. TVE
2016. 08. 21. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 08. 21. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KOMÁROM VSE
2016. 08. 28. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 08. 28. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2016. 09. 03. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 09. 03. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DIÓSD
2016. 09. 10. 19:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2016. 09. 10. 19:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
III. KER. TVE
2016. 09. 18. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 09. 18. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2016. 09. 24. 18:00
ETO Stadion
2016. 09. 24. 18:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
III. KER. TVE
2016. 10. 01. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 10. 01. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SÁRVÁR FC
2016. 10. 08. 15:00
Csepel Stadion
2016. 10. 08. 15:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
III. KER. TVE
2016. 10. 15. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 10. 15. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2016. 10. 22. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2016. 10. 22. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
III. KER. TVE
2016. 11. 05. 13:30
Érdi Sporttelep
2016. 11. 05. 13:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2016. 11. 12. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 11. 12. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
VLS VESZPRÉM
2016. 11. 19. 13:00
Hévízi Sportpálya
2016. 11. 19. 13:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
III. KER. TVE
2016. 11. 27. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 11. 27. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2016. 12. 03. 13:00
Csornai SE
2016. 12. 03. 13:00
Csornai SE
CSORNAI SE
III. KER. TVE
2017. 02. 19. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 02. 19. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
VIDEOTON FC II.
2017. 02. 25. 14:00
Komárom Molaji Sporttelep
2017. 02. 25. 14:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
III. KER. TVE
2017. 03. 05. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 03. 05. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2017. 03. 11. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 03. 11. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
III. KER. TVE
2017. 03. 18. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 03. 18. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FC AJKA
2017. 03. 26. 11:00
ALCUFER Stadion
2017. 03. 26. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
III. KER. TVE
2017. 04. 01. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 04. 01. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ETO FC GYŐR
2017. 04. 08. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
2017. 04. 08. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
III. KER. TVE
2017. 04. 15. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 04. 15. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSEPEL FC
2017. 04. 22. 17:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2017. 04. 22. 17:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
III. KER. TVE
2017. 04. 29. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 04. 29. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2017. 05. 13. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 05. 13. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2017. 05. 20. 18:00
Egyetemi Városi Stadion
2017. 05. 20. 18:00
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
III. KER. TVE
2017. 05. 27. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 05. 27. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
HÉVÍZ SK
2017. 06. 04. 18:00
Budai II. László Stadion
2017. 06. 04. 18:00
Budai II. László Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
III. KER. TVE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple