Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 2. forduló

2017.08.27 - 16:30

Újlengyel, Újlengyeli sportpálya

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
FODOR ZSOLT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CSATLÓS ATTILA ZSOLT, DRÓTÁR PÉTER
Újlengyel DSE
Újhartyán VSE
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 2 2 0 0 10 3 7 6 10.5
2 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 2 2 0 0 9 2 7 6 11.5
3 Örkény SE Örkény SE 2 2 0 0 9 2 7 6 11.5
4 Pereg SE Pereg SE 2 2 0 0 5 1 4 6 14
5 Bugyi SE Bugyi SE 2 2 0 0 4 0 4 6 12.5
6 Üllő SE Üllő SE 2 1 0 1 8 4 4 3 12.5
7 Dömsödi SE Dömsödi SE 2 1 0 1 7 6 1 3 9
8 Ócsa VSE Ócsa VSE 2 1 0 1 4 5 -1 3 12
9 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 2 1 0 1 5 7 -2 3 3.5
10 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 2 1 0 1 4 7 -3 3 5
11 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 2 0 1 1 2 4 -2 1 8.5
12 Diósdi TC Diósdi TC 2 0 1 1 3 7 -4 1 6
13 Halásztelek FC Halásztelek FC 2 0 0 2 2 5 -3 0 3
14 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 2 0 0 2 1 5 -4 0 6.5
15 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 2 0 0 2 1 8 -7 0 5.5
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 2 0 0 2 1 9 -8 -1 4.5 (-1 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Taksony SE II. Örkény SE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 5 0 5 6
2 Taksony SE II. Újlengyel DSE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 4 0 4 6
3 Taksony SE II. Felsőpakonyi KSE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 3 0 3 6
4 Taksony SE II. Ráckeve VAFC 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4
5 Taksony SE II. Bugyi SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4
6 Taksony SE II. Dömsödi SE 1 1 0 0 4 0 4 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 4 3 1 3
7 Taksony SE II. Üllő SE 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 4 3 1 3
8 Taksony SE II. Ócsa VSE 2 1 0 1 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 2 1 1 3
9 Taksony SE II. Újhartyán VSE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 2 3 -1 3
10 Taksony SE II. Törökbálinti TC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 1 2 -1 3 2 1 0 1 1 2 -1 3
11 Taksony SE II. Pereg SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
12 Taksony SE II. Halásztelek FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 1 -1 1
13 Taksony SE II. Tököl VSK II. 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 1 1 1 5 -4 1
14 Taksony SE II. Diósdi TC 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 1 4 -3 0
15 Taksony SE II. Alsónémedi SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 -1 2 0 0 2 1 5 -4 -1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Taksony SE II. Újlengyel DSE 1 1 0 0 5 2 3 3 1 1 0 0 5 1 4 3 2 2 0 0 10 3 7 6
2 Taksony SE II. Felsőpakonyi KSE 1 1 0 0 6 0 6 3 1 1 0 0 3 2 1 3 2 2 0 0 9 2 7 6
3 Taksony SE II. Örkény SE 1 1 0 0 6 2 4 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 9 2 7 6
4 Taksony SE II. Pereg SE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 5 1 4 6
5 Taksony SE II. Bugyi SE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 4 0 4 6
6 Taksony SE II. Üllő SE 1 1 0 0 6 1 5 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 8 4 4 3
7 Taksony SE II. Dömsödi SE 1 1 0 0 5 0 5 3 1 0 0 1 2 6 -4 0 2 1 0 1 7 6 1 3
8 Taksony SE II. Ócsa VSE 2 1 0 1 4 5 -1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 4 5 -1 3
9 Taksony SE II. Újhartyán VSE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 2 5 -3 0 2 1 0 1 5 7 -2 3
10 Taksony SE II. Törökbálinti TC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 4 7 -3 3 2 1 0 1 4 7 -3 3
11 Taksony SE II. Ráckeve VAFC 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 2 4 -2 1
12 Taksony SE II. Diósdi TC 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 3 7 -4 1
13 Taksony SE II. Halásztelek FC 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 2 5 -3 0
14 Taksony SE II. Alsónémedi SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 1 5 -4 0
15 Taksony SE II. Tököl VSK II. 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 0 2 1 8 -7 0
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 1 6 -5 -1 2 0 0 2 1 9 -8 -1
 
Alsónémedi SE
0 - 2--------------
Bugyi SE
--------2 - 0------
Diósdi TC
-------------1 - 5-
Dömsödi SE
----------5 - 0----
Felsőpakonyi KSE
-----------6 - 0---
Halásztelek FC
----2 - 3----------
Ócsa VSE
3 - 1----------1 - 4---
Örkény SE
---6 - 2-----------
Pereg SE
-----2 - 0---------
Ráckeve VAFC
--2 - 2------------
Taksony SE II.
-------0 - 3-------
Tököl VSK II.
--------1 - 3------
Törökbálinti TC
---------------
Újhartyán VSE
--------------3 - 2
Újlengyel DSE
-------------5 - 2-
Üllő SE
----------6 - 1----

Meccsek

Újlengyel DSE

2017. 08. 19. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 08. 19. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Újlengyel DSE
2017. 08. 27. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2017. 08. 27. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Újhartyán VSE
2017. 09. 02. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2017. 09. 02. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Újlengyel DSE
2017. 09. 10. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2017. 09. 10. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Dömsödi SE
2017. 09. 17. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2017. 09. 17. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Újlengyel DSE
2017. 09. 24. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2017. 09. 24. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Felsőpakonyi KSE
2017. 10. 01. 15:00
Ócsai sportpálya
2017. 10. 01. 15:00
Ócsai sportpálya
Ócsa VSE
Újlengyel DSE
2017. 10. 08. 15:00
Újlengyeli sportpálya
2017. 10. 08. 15:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Bugyi SE
2017. 10. 15. 14:00
Alsónémedi sportpálya
2017. 10. 15. 14:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Újlengyel DSE
2017. 10. 22. 13:30
Újlengyeli sportpálya
2017. 10. 22. 13:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Törökbálinti TC
2017. 10. 28. 13:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2017. 10. 28. 13:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Újlengyel DSE
2017. 11. 05. 13:30
Újlengyeli sportpálya
2017. 11. 05. 13:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Tököl VSK II.
2017. 11. 12. 13:00
Örkény SE Sporttelep
2017. 11. 12. 13:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Újlengyel DSE
2017. 11. 18. 13:00
Újlengyeli sportpálya
2017. 11. 18. 13:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Üllő SE
2017. 11. 25. 13:00
Ráckevei sportpálya
2017. 11. 25. 13:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Újlengyel DSE
2018. 03. 04. 10:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 03. 04. 10:00
FC Dabas Sporttelep
Újlengyel DSE
Diósdi TC
2018. 03. 11. 14:30
OBO Csarnok Műfüves pálya
2018. 03. 11. 14:30
OBO Csarnok Műfüves pálya
Újhartyán VSE
Újlengyel DSE
2018. 04. 25. 18:00
Újlengyeli sportpálya
2018. 04. 25. 18:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Taksony SE II.
2018. 03. 25. 15:00
Dömsödi sportpálya
2018. 03. 25. 15:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Újlengyel DSE
2018. 04. 01. 15:30
Újlengyeli sportpálya
2018. 04. 01. 15:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Pereg SE
2018. 04. 07. 15:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 04. 07. 15:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Újlengyel DSE
2018. 04. 15. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2018. 04. 15. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Ócsa VSE
2018. 04. 22. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2018. 04. 22. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Újlengyel DSE
2018. 04. 29. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2018. 04. 29. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Alsónémedi SE
2018. 05. 05. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 05. 05. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Újlengyel DSE
2018. 05. 13. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2018. 05. 13. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Halásztelek FC
2018. 05. 19. 17:00
Tököl VSE Sporttelep
2018. 05. 19. 17:00
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Újlengyel DSE
2018. 05. 27. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2018. 05. 27. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Örkény SE
2018. 06. 02. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
FÉLBESZAKADT
Újlengyel DSE
2018. 06. 03. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 06. 03. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Újlengyel DSE
2018. 06. 10. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2018. 06. 10. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Ráckeve VAFC

Újhartyán VSE

2017. 08. 19. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2017. 08. 19. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Üllő SE
2017. 08. 27. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2017. 08. 27. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Újhartyán VSE
2017. 09. 03. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2017. 09. 03. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Diósdi TC
2017. 09. 10. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2017. 09. 10. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Ráckeve VAFC
2017. 09. 17. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2017. 09. 17. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Újhartyán VSE
2017. 09. 24. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2017. 09. 24. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Dömsödi SE
2017. 10. 01. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2017. 10. 01. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Újhartyán VSE
2017. 10. 08. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2017. 10. 08. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Felsőpakonyi KSE
2017. 10. 15. 15:00
Ócsai sportpálya
2017. 10. 15. 15:00
Ócsai sportpálya
Ócsa VSE
Újhartyán VSE
2017. 10. 22. 14:30
Újhartyáni sportpálya
2017. 10. 22. 14:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Bugyi SE
2017. 10. 29. 13:30
Alsónémedi sportpálya
2017. 10. 29. 13:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
ELMARDT
Újhartyán VSE
2017. 12. 03. 13:00
Alsónémedi sportpálya
2017. 12. 03. 13:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Újhartyán VSE
2017. 11. 05. 13:30
Újhartyáni sportpálya
2017. 11. 05. 13:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Törökbálinti TC
2017. 11. 11. 13:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2017. 11. 11. 13:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Újhartyán VSE
2017. 11. 19. 13:00
Újhartyáni sportpálya
2017. 11. 19. 13:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Tököl VSK II.
2017. 11. 26. 13:00
Örkény SE Sporttelep
2017. 11. 26. 13:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Újhartyán VSE
2018. 03. 03. 14:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 03. 03. 14:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
ELMARDT
Újhartyán VSE
2018. 05. 16. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 05. 16. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Újhartyán VSE
2018. 03. 11. 14:30
OBO Csarnok Műfüves pálya
2018. 03. 11. 14:30
OBO Csarnok Műfüves pálya
Újhartyán VSE
Újlengyel DSE
2018. 04. 12. 19:00
Diósdi TC Sporttelep
2018. 04. 12. 19:00
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Újhartyán VSE
2018. 03. 24. 15:00
Ráckevei sportpálya
2018. 03. 24. 15:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Újhartyán VSE
2018. 04. 01. 15:30
Újhartyáni sportpálya
2018. 04. 01. 15:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Taksony SE II.
2018. 04. 08. 15:30
Dömsödi sportpálya
2018. 04. 08. 15:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Újhartyán VSE
2018. 04. 15. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2018. 04. 15. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Pereg SE
2018. 04. 22. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 04. 22. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Újhartyán VSE
2018. 04. 29. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2018. 04. 29. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Ócsa VSE
2018. 05. 06. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
2018. 05. 06. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Újhartyán VSE
2018. 05. 13. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2018. 05. 13. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Alsónémedi SE
2018. 05. 19. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 05. 19. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Újhartyán VSE
2018. 05. 27. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2018. 05. 27. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Halásztelek FC
2018. 06. 02. 17:00
Tököl VSE Sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Újhartyán VSE
2018. 06. 10. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2018. 06. 10. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Örkény SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple