Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MTD Hungária Megyei I.o. U19 férfi 4. forduló

2017.09.02 - 10:30

Úrkút, Úrkút Sporttelep

Veszprém

MTD Hungária Megyei I.o. U19 férfi

Játékvezető
KARSAI ROLAND
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ZSENTICSKÓ MÁRK
ÚRKÚT SK
SÜMEG VSE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

6'

GULYÁS SZABOLCS
BUZE ROLAND

45'

1 - 1

 

BUZE ROLAND

62'

2 - 1

 

ÁRKI MÁRK

73'

3 - 1

 

DABRONAKI ÁDÁM

79'

4 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BALATONALMÁDI SE BALATONALMÁDI SE 4 3 1 0 22 4 18 10 10.5
2 TIHANYI FC TIHANYI FC 4 3 1 0 15 8 7 10 7
3 VÁRPALOTAI BSK VÁRPALOTAI BSK 3 3 0 0 12 3 9 9 6
4 UGOD SE UGOD SE 4 2 1 1 28 9 19 7 10.3
5 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 4 2 1 1 19 11 8 7 9.5
6 CSETÉNY SE CSETÉNY SE 3 2 0 1 6 6 0 6 7
7 ÚRKÚT SK ÚRKÚT SK 4 2 0 2 9 10 -1 6 8
8 FC ZIRC FC ZIRC 4 1 2 1 8 7 1 5 9.8
9 KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY 4 1 1 2 12 13 -1 4 12.3
10 DEVECSER SE DEVECSER SE 4 1 1 2 7 10 -3 4 6.5
11 SÜMEG VSE SÜMEG VSE 4 1 0 3 16 12 4 3 7.3
12 AJKA KRISTÁLY SE AJKA KRISTÁLY SE 3 1 0 2 10 18 -8 3 7
13 FŰZFŐI AK FŰZFŐI AK 3 0 3 0 9 9 0 3 7.3
14 GYULAFIRÁTÓT SE GYULAFIRÁTÓT SE 4 0 1 3 5 24 -19 1 5.5
15 PÉTI MTE  PÉTI MTE  4 0 0 4 5 39 -34 0 4.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÉTI MTE  PEREMARTON SC BERHIDA 2 2 0 0 5 2 3 6 2 2 0 0 4 1 3 6 4 4 0 0 9 3 6 12
2 PÉTI MTE  FC ZIRC 2 1 1 0 2 1 1 4 2 2 0 0 3 1 2 6 4 3 1 0 5 2 3 10
3 PÉTI MTE  KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY 2 1 0 1 2 2 0 3 2 2 0 0 5 3 2 6 4 3 0 1 7 5 2 9
4 PÉTI MTE  BALATONALMÁDI SE 3 1 2 0 5 3 2 5 1 1 0 0 3 0 3 3 4 2 2 0 8 3 5 8
5 PÉTI MTE  TIHANYI FC 1 1 0 0 2 0 2 3 3 1 2 0 7 5 2 5 4 2 2 0 9 5 4 8
6 PÉTI MTE  UGOD SE 3 2 0 1 15 3 12 6 1 0 0 1 0 2 -2 0 4 2 0 2 15 5 10 6
7 PÉTI MTE  CSETÉNY SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 2 0 0 5 0 5 6 3 2 0 1 6 2 4 6
8 PÉTI MTE  VÁRPALOTAI BSK 2 1 0 1 2 2 0 3 1 1 0 0 2 1 1 3 3 2 0 1 4 3 1 6
9 PÉTI MTE  SÜMEG VSE 2 1 0 1 5 4 1 3 2 0 2 0 2 2 0 2 4 1 2 1 7 6 1 5
10 PÉTI MTE  ÚRKÚT SK 3 1 1 1 4 6 -2 4 1 0 0 1 0 1 -1 0 4 1 1 2 4 7 -3 4
11 PÉTI MTE  DEVECSER SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 1 0 2 3 3 0 3 4 1 0 3 4 5 -1 3
12 PÉTI MTE  FŰZFŐI AK 2 0 0 2 1 4 -3 0 1 1 0 0 2 0 2 3 3 1 0 2 3 4 -1 3
13 PÉTI MTE  AJKA KRISTÁLY SE 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 4 7 -3 0 3 0 0 3 6 10 -4 0
14 PÉTI MTE  GYULAFIRÁTÓT SE 2 0 0 2 0 4 -4 0 2 0 0 2 0 7 -7 0 4 0 0 4 0 11 -11 0
15 PÉTI MTE  PÉTI MTE 1 0 0 1 2 4 -2 0 3 0 0 3 2 16 -14 0 4 0 0 4 4 20 -16 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÉTI MTE  BALATONALMÁDI SE 3 2 1 0 17 3 14 7 1 1 0 0 5 1 4 3 4 3 1 0 22 4 18 10
2 PÉTI MTE  TIHANYI FC 1 1 0 0 5 2 3 3 3 2 1 0 10 6 4 7 4 3 1 0 15 8 7 10
3 PÉTI MTE  VÁRPALOTAI BSK 2 2 0 0 9 2 7 6 1 1 0 0 3 1 2 3 3 3 0 0 12 3 9 9
4 PÉTI MTE  UGOD SE 3 2 1 0 26 4 22 7 1 0 0 1 2 5 -3 0 4 2 1 1 28 9 19 7
5 PÉTI MTE  PEREMARTON SC BERHIDA 2 2 0 0 14 3 11 6 2 0 1 1 5 8 -3 1 4 2 1 1 19 11 8 7
6 PÉTI MTE  CSETÉNY SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 2 0 0 5 3 2 6 3 2 0 1 6 6 0 6
7 PÉTI MTE  ÚRKÚT SK 3 2 0 1 9 6 3 6 1 0 0 1 0 4 -4 0 4 2 0 2 9 10 -1 6
8 PÉTI MTE  FC ZIRC 2 1 0 1 3 2 1 3 2 0 2 0 5 5 0 2 4 1 2 1 8 7 1 5
9 PÉTI MTE  KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY 2 1 1 0 7 5 2 4 2 0 0 2 5 8 -3 0 4 1 1 2 12 13 -1 4
10 PÉTI MTE  DEVECSER SE 1 1 0 0 3 2 1 3 3 0 1 2 4 8 -4 1 4 1 1 2 7 10 -3 4
11 PÉTI MTE  SÜMEG VSE 2 1 0 1 14 4 10 3 2 0 0 2 2 8 -6 0 4 1 0 3 16 12 4 3
12 PÉTI MTE  AJKA KRISTÁLY SE 1 1 0 0 5 3 2 3 2 0 0 2 5 15 -10 0 3 1 0 2 10 18 -8 3
13 PÉTI MTE  FŰZFŐI AK 2 0 2 0 6 6 0 2 1 0 1 0 3 3 0 1 3 0 3 0 9 9 0 3
14 PÉTI MTE  GYULAFIRÁTÓT SE 2 0 1 1 3 7 -4 1 2 0 0 2 2 17 -15 0 4 0 1 3 5 24 -19 1
15 PÉTI MTE  PÉTI MTE 1 0 0 1 3 6 -3 0 3 0 0 3 2 33 -31 0 4 0 0 4 5 39 -34 0
 
AJKA KRISTÁLY SE
----------5 - 3----------
BALATONALMÁDI SE
------------11 - 0-4 - 12 - 2-----
BALATONFÜREDI FC
---------------------
BALATONFÜREDI FC
---------------------
BALATONFÜREDI FC
---------------------
CSETÉNY SE
------------------1 - 3--
DEVECSER SE
----------3 - 2----------
FC ZIRC
------2 - 0--------1 - 2-----
FŰZFŐI AK
-------3 - 3---3 - 3---------
FŰZFŐI ATLÉTIKAI KLUB
---------------------
GYULAFIRÁTÓT SE
-1 - 5-----2 - 2-------------
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
--------3 - 3-4 - 2----------
PEREMARTON SC BERHIDA
12 - 3-----2 - 0--------------
PÉTI MTE
---------------3 - 6-----
ÖSKÜ FC
---------------------
SÜMEG VSE
-----1 - 2-------13 - 2-------
TIHANYI FC
----------------5 - 2----
UGOD SE
------4 - 4---13 - 0--9 - 0-------
ÚRKÚT SK
3 - 2----2 - 3---------4 - 1-----
VÁRPALOTAI BSK
------------5 - 2-----4 - 0--
FC ZIRC-DUDAR
---------------------
FC ZIRC-DUDAR
---------------------

Meccsek

ÚRKÚT SK

2017. 08. 12. 15:00
Úrkút Sporttelep
2017. 08. 12. 15:00
Úrkút Sporttelep
ÚRKÚT SK
AJKA KRISTÁLY SE
2017. 08. 19. 15:00
Várpalotai Bányász Sporttelep
2017. 08. 19. 15:00
Várpalotai Bányász Sporttelep
VÁRPALOTAI BSK
ÚRKÚT SK
2017. 08. 26. 15:00
Úrkút Sporttelep
2017. 08. 26. 15:00
Úrkút Sporttelep
ÚRKÚT SK
CSETÉNY SE
2017. 09. 02. 10:30
Úrkút Sporttelep
2017. 09. 02. 10:30
Úrkút Sporttelep
ÚRKÚT SK
SÜMEG VSE
2017. 09. 16. 14:00
Úrkút Sporttelep
2017. 09. 16. 14:00
Úrkút Sporttelep
ÚRKÚT SK
PEREMARTON SC BERHIDA
2017. 09. 24. 14:00
Községi SE
2017. 09. 24. 14:00
Községi SE
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
ÚRKÚT SK
2017. 09. 30. 13:30
Úrkút Sporttelep
2017. 09. 30. 13:30
Úrkút Sporttelep
ÚRKÚT SK
FC ZIRC
2017. 10. 08. 13:00
Ugod SE
2017. 10. 08. 13:00
Ugod SE
UGOD SE
ÚRKÚT SK
2017. 10. 14. 13:00
Úrkút Sporttelep
2017. 10. 14. 13:00
Úrkút Sporttelep
ÚRKÚT SK
BALATONALMÁDI SE
2017. 10. 22. 12:30
Péti MTE Sporttelep
2017. 10. 22. 12:30
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
ÚRKÚT SK
2017. 10. 28. 12:00
Úrkút Sporttelep
2017. 10. 28. 12:00
Úrkút Sporttelep
ÚRKÚT SK
TIHANYI FC
2017. 11. 05. 11:30
Gyulafirátót Sport Egyesület
2017. 11. 05. 11:30
Gyulafirátót Sport Egyesület
GYULAFIRÁTÓT SE
ÚRKÚT SK
2017. 11. 11. 11:30
Úrkút Sporttelep
2017. 11. 11. 11:30
Úrkút Sporttelep
ÚRKÚT SK
DEVECSER SE
2017. 11. 18. 11:30
Fűzfő Városi Stadion
2017. 11. 18. 11:30
Fűzfő Városi Stadion
FŰZFŐI AK
ÚRKÚT SK
2018. 02. 24. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 02. 24. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
AJKA KRISTÁLY SE
ÚRKÚT SK
2018. 03. 03. 11:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 03. 03. 11:00
Ajkai Városi Sportcentrum
ÚRKÚT SK
VÁRPALOTAI BSK
2018. 03. 11. 17:30
Péti MTE Sporttelep
2018. 03. 11. 17:30
Péti MTE Sporttelep
CSETÉNY SE
ÚRKÚT SK
2018. 05. 01. 15:00
Sümeg VSE
2018. 05. 01. 15:00
Sümeg VSE
SÜMEG VSE
ÚRKÚT SK
2018. 03. 31. 14:00
Peremarton Sporttelep
2018. 03. 31. 14:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
ÚRKÚT SK
2018. 04. 07. 14:30
Úrkút Sporttelep
2018. 04. 07. 14:30
Úrkút Sporttelep
ÚRKÚT SK
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
2018. 04. 15. 14:30
Zirci Sporttelep
2018. 04. 15. 14:30
Zirci Sporttelep
FC ZIRC
ÚRKÚT SK
2018. 04. 22. 15:00
Úrkút Sporttelep
2018. 04. 22. 15:00
Úrkút Sporttelep
ÚRKÚT SK
UGOD SE
2018. 04. 29. 15:00
Balatonalmádi Sporttelep
2018. 04. 29. 15:00
Balatonalmádi Sporttelep
BALATONALMÁDI SE
ÚRKÚT SK
2018. 05. 21. 11:00
Úrkút Sporttelep
2018. 05. 21. 11:00
Úrkút Sporttelep
ÚRKÚT SK
PÉTI MTE
2018. 05. 12. 15:00
Tihanyi Sportpálya
2018. 05. 12. 15:00
Tihanyi Sportpálya
TIHANYI FC
ÚRKÚT SK
2018. 05. 19. 15:00
Úrkút Sporttelep
2018. 05. 19. 15:00
Úrkút Sporttelep
ÚRKÚT SK
GYULAFIRÁTÓT SE
2018. 05. 26. 15:00
Devecser SE
2018. 05. 26. 15:00
Devecser SE
DEVECSER SE
ÚRKÚT SK
2018. 06. 02. 15:00
Úrkút Sporttelep
2018. 06. 02. 15:00
Úrkút Sporttelep
ÚRKÚT SK
FŰZFŐI AK

SÜMEG VSE

2017. 08. 13. 15:00
Balatonalmádi Sporttelep
2017. 08. 13. 15:00
Balatonalmádi Sporttelep
BALATONALMÁDI SE
SÜMEG VSE
2017. 08. 19. 15:00
Sümeg VSE
2017. 08. 19. 15:00
Sümeg VSE
SÜMEG VSE
CSETÉNY SE
2017. 08. 27. 15:00
Sümeg VSE
2017. 08. 27. 15:00
Sümeg VSE
SÜMEG VSE
PÉTI MTE
2017. 09. 02. 10:30
Úrkút Sporttelep
2017. 09. 02. 10:30
Úrkút Sporttelep
ÚRKÚT SK
SÜMEG VSE
2017. 09. 10. 14:30
Sümeg VSE
2017. 09. 10. 14:30
Sümeg VSE
SÜMEG VSE
TIHANYI FC
2017. 09. 24. 14:00
Sümeg VSE
2017. 09. 24. 14:00
Sümeg VSE
SÜMEG VSE
GYULAFIRÁTÓT SE
2017. 09. 30. 13:30
Peremarton Sporttelep
2017. 09. 30. 13:30
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
SÜMEG VSE
2017. 10. 08. 13:00
Sümeg VSE
2017. 10. 08. 13:00
Sümeg VSE
SÜMEG VSE
DEVECSER SE
2017. 10. 15. 13:00
Községi SE
2017. 10. 15. 13:00
Községi SE
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
SÜMEG VSE
2017. 10. 22. 12:30
Sümeg VSE
2017. 10. 22. 12:30
Sümeg VSE
SÜMEG VSE
FŰZFŐI AK
2017. 10. 29. 12:00
Zirci Sporttelep
2017. 10. 29. 12:00
Zirci Sporttelep
FC ZIRC
FÉLBESZAKADT
SÜMEG VSE
2017. 11. 25. 11:30
Zirci Sporttelep
2017. 11. 25. 11:30
Zirci Sporttelep
FC ZIRC
SÜMEG VSE
2017. 11. 05. 11:30
Sümeg VSE
2017. 11. 05. 11:30
Sümeg VSE
SÜMEG VSE
AJKA KRISTÁLY SE
2017. 11. 12. 11:30
Ugod SE
2017. 11. 12. 11:30
Ugod SE
UGOD SE
SÜMEG VSE
2017. 11. 19. 11:30
Sümeg VSE
2017. 11. 19. 11:30
Sümeg VSE
SÜMEG VSE
VÁRPALOTAI BSK
2018. 03. 29. 17:00
Sümeg VSE
2018. 03. 29. 17:00
Sümeg VSE
SÜMEG VSE
BALATONALMÁDI SE
2018. 03. 04. 09:45
Péti MTE Sporttelep
2018. 03. 04. 09:45
Péti MTE Sporttelep
CSETÉNY SE
SÜMEG VSE
2018. 03. 11. 13:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 03. 11. 13:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
SÜMEG VSE
2018. 05. 01. 15:00
Sümeg VSE
2018. 05. 01. 15:00
Sümeg VSE
SÜMEG VSE
ÚRKÚT SK
2018. 03. 24. 13:00
Tihanyi Sportpálya
2018. 03. 24. 13:00
Tihanyi Sportpálya
TIHANYI FC
SÜMEG VSE
2018. 04. 08. 14:30
Gyulafirátót Sport Egyesület
2018. 04. 08. 14:30
Gyulafirátót Sport Egyesület
GYULAFIRÁTÓT SE
SÜMEG VSE
2018. 04. 15. 14:30
Sümeg VSE
2018. 04. 15. 14:30
Sümeg VSE
SÜMEG VSE
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 04. 22. 15:00
Devecser SE
2018. 04. 22. 15:00
Devecser SE
DEVECSER SE
SÜMEG VSE
2018. 04. 29. 15:00
Sümeg VSE
2018. 04. 29. 15:00
Sümeg VSE
SÜMEG VSE
KÖZSÉGI SE MAGYARPOLÁNY
2018. 05. 05. 15:00
Fűzfő Városi Stadion
2018. 05. 05. 15:00
Fűzfő Városi Stadion
FŰZFŐI AK
SÜMEG VSE
2018. 05. 13. 15:00
Sümeg VSE
2018. 05. 13. 15:00
Sümeg VSE
SÜMEG VSE
FC ZIRC
2018. 05. 19. 15:00
Ajka Kristály SE
2018. 05. 19. 15:00
Ajka Kristály SE
AJKA KRISTÁLY SE
SÜMEG VSE
2018. 05. 27. 15:00
Sümeg VSE
2018. 05. 27. 15:00
Sümeg VSE
SÜMEG VSE
UGOD SE
2018. 06. 02. 14:00
Várpalotai Bányász Sporttelep
2018. 06. 02. 14:00
Várpalotai Bányász Sporttelep
VÁRPALOTAI BSK
SÜMEG VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple