Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 30. forduló

2018.06.02 - 17:00

Budapest, Pestszentimrei SK Sporttelep

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
SZANYI ÁDÁM
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CSÉKEI ANDOR, MADARI ADRIÁN
PESTSZENTIMREI SK
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

18'

FARAGÓ BÁLINT
UBRANKOVICS GERGŐ

29'

1 - 1

 

KUNOVICS DÁNIEL ISTVÁN

50'

2 - 1

 

CZELLAHÓ RÓBERT

57'

3 - 1

 

 

3 - 2

70'

ZANA DÁNIEL IMRE
CSÉKA KRISZTOFER

79'

4 - 2

 

SZEGŐ IMRE

81'

5 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 REAC REAC 30 26 3 1 107 17 90 81 9
2 ÚJPEST FC. II. ÚJPEST FC. II. 30 22 5 3 85 26 59 71 8.9
3 IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 30 18 6 6 75 41 34 60 8.9
4 ASR-GÁZGYÁR ASR-GÁZGYÁR 30 16 6 8 55 45 10 54 8.8
5 KELEN SC KELEN SC 30 14 9 7 59 33 26 51 8.7
6 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 30 14 7 9 59 49 10 49 8.7
7 FŐV. VÍZMŰVEK SK FŐV. VÍZMŰVEK SK 30 13 5 12 51 48 3 44 8.6
8 UNIONE FC UNIONE FC 30 12 5 13 61 55 6 41 8.5
9 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 30 11 8 11 52 46 6 41 8.5
10 PESTSZENTIMREI SK PESTSZENTIMREI SK 30 8 7 15 44 65 -21 31 8.4
11 BMTE II. BMTE II. 30 8 6 16 47 72 -25 30 8.3
12 RAFC RAFC 30 8 4 18 29 64 -35 28 8.3
13 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 30 7 3 20 50 102 -52 24 8.2
14 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK 30 6 6 18 40 74 -34 24 8.1
15 TF SE TF SE 30 5 9 16 36 52 -16 24 8.1
16 II. KER. UFC II. KER. UFC 30 6 3 21 31 92 -61 21 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 II. KER. UFC REAC 15 10 4 1 23 4 19 34 15 9 4 2 25 5 20 31 30 19 8 3 48 9 39 65
2 II. KER. UFC ÚJPEST FC. II. 15 9 5 1 23 4 19 32 15 9 4 2 20 5 15 31 30 18 9 3 43 9 34 63
3 II. KER. UFC IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 15 9 5 1 19 2 17 32 15 4 8 3 17 14 3 20 30 13 13 4 36 16 20 52
4 II. KER. UFC KELEN SC 15 7 6 2 15 7 8 27 15 5 5 5 9 9 0 20 30 12 11 7 24 16 8 47
5 II. KER. UFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 15 5 8 2 14 8 6 23 15 6 4 5 12 11 1 22 30 11 12 7 26 19 7 45
6 II. KER. UFC FŐV. VÍZMŰVEK SK 15 4 6 5 10 10 0 18 15 7 5 3 13 8 5 26 30 11 11 8 23 18 5 44
7 II. KER. UFC ASR-GÁZGYÁR 15 5 6 4 13 11 2 21 15 6 5 4 12 11 1 23 30 11 11 8 25 22 3 44
8 II. KER. UFC TESTVÉRISÉG SE 15 5 3 7 9 14 -5 18 15 4 7 4 8 11 -3 19 30 9 10 11 17 25 -8 37
9 II. KER. UFC BMTE II. 15 7 3 5 15 12 3 24 15 1 8 6 10 18 -8 11 30 8 11 11 25 30 -5 35
10 II. KER. UFC TF SE 15 7 5 3 15 10 5 26 15 0 7 8 4 17 -13 7 30 7 12 11 19 27 -8 33
11 II. KER. UFC UNIONE FC 15 5 4 6 12 12 0 19 15 2 7 6 11 15 -4 13 30 7 11 12 23 27 -4 32
12 II. KER. UFC II. KER. UFC 15 6 3 6 13 13 0 21 15 2 3 10 4 19 -15 9 30 8 6 16 17 32 -15 30
13 II. KER. UFC PESTSZENTIMREI SK 15 4 6 5 13 12 1 18 15 2 4 9 5 19 -14 10 30 6 10 14 18 31 -13 28
14 II. KER. UFC XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK 15 3 8 4 10 14 -4 17 15 2 5 8 9 17 -8 11 30 5 13 12 19 31 -12 28
15 II. KER. UFC RAFC 15 3 8 4 6 11 -5 17 15 2 4 9 4 20 -16 10 30 5 12 13 10 31 -21 27
16 II. KER. UFC ÚJBUDAI FC-VOYAGE 15 3 6 6 12 26 -14 15 15 1 6 8 7 23 -16 9 30 4 12 14 19 49 -30 24
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 II. KER. UFC REAC 15 13 1 1 60 7 53 40 15 13 2 0 47 10 37 41 30 26 3 1 107 17 90 81
2 II. KER. UFC ÚJPEST FC. II. 15 11 3 1 47 11 36 36 15 11 2 2 38 15 23 35 30 22 5 3 85 26 59 71
3 II. KER. UFC IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 15 10 3 2 39 11 28 33 15 8 3 4 36 30 6 27 30 18 6 6 75 41 34 60
4 II. KER. UFC ASR-GÁZGYÁR 15 9 2 4 32 21 11 29 15 7 4 4 23 24 -1 25 30 16 6 8 55 45 10 54
5 II. KER. UFC KELEN SC 15 9 1 5 38 18 20 28 15 5 8 2 21 15 6 23 30 14 9 7 59 33 26 51
6 II. KER. UFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 15 8 3 4 32 18 14 27 15 6 4 5 27 31 -4 22 30 14 7 9 59 49 10 49
7 II. KER. UFC FŐV. VÍZMŰVEK SK 15 8 2 5 29 22 7 26 15 5 3 7 22 26 -4 18 30 13 5 12 51 48 3 44
8 II. KER. UFC UNIONE FC 15 6 3 6 30 27 3 21 15 6 2 7 31 28 3 20 30 12 5 13 61 55 6 41
9 II. KER. UFC TESTVÉRISÉG SE 15 5 5 5 29 25 4 20 15 6 3 6 23 21 2 21 30 11 8 11 52 46 6 41
10 II. KER. UFC PESTSZENTIMREI SK 15 6 4 5 29 26 3 22 15 2 3 10 15 39 -24 9 30 8 7 15 44 65 -21 31
11 II. KER. UFC BMTE II. 15 6 3 6 26 26 0 21 15 2 3 10 21 46 -25 9 30 8 6 16 47 72 -25 30
12 II. KER. UFC RAFC 15 5 3 7 14 27 -13 18 15 3 1 11 15 37 -22 10 30 8 4 18 29 64 -35 28
13 II. KER. UFC ÚJBUDAI FC-VOYAGE 15 4 2 9 27 53 -26 14 15 3 1 11 23 49 -26 10 30 7 3 20 50 102 -52 24
14 II. KER. UFC XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK 15 5 4 6 23 27 -4 19 15 1 2 12 17 47 -30 5 30 6 6 18 40 74 -34 24
15 II. KER. UFC TF SE 15 4 7 4 26 22 4 19 15 1 2 12 10 30 -20 5 30 5 9 16 36 52 -16 24
16 II. KER. UFC II. KER. UFC 15 5 0 10 19 40 -21 15 15 1 3 11 12 52 -40 6 30 6 3 21 31 92 -61 21
 
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
1 - 10 - 13 - 22 - 01 - 21 - 13 - 05 - 00 - 24 - 24 - 13 - 10 - 21 - 14 - 2
ASR-GÁZGYÁR
3 - 21 - 00 - 25 - 21 - 30 - 31 - 03 - 03 - 30 - 03 - 13 - 10 - 32 - 17 - 0
BMTE II.
0 - 10 - 11 - 13 - 22 - 31 - 23 - 22 - 00 - 30 - 20 - 03 - 21 - 17 - 53 - 1
FŐV. VÍZMŰVEK SK
1 - 20 - 17 - 21 - 12 - 12 - 24 - 21 - 00 - 42 - 12 - 03 - 11 - 31 - 22 - 0
II. KER. UFC
3 - 21 - 42 - 31 - 00 - 31 - 30 - 21 - 40 - 32 - 12 - 13 - 20 - 10 - 73 - 4
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
0 - 15 - 11 - 03 - 15 - 04 - 04 - 13 - 10 - 11 - 10 - 08 - 11 - 11 - 03 - 2
KELEN SC
4 - 11 - 23 - 14 - 03 - 03 - 11 - 14 - 20 - 11 - 43 - 07 - 12 - 30 - 12 - 0
PESTSZENTIMREI SK
1 - 20 - 13 - 21 - 11 - 21 - 11 - 13 - 11 - 42 - 33 - 15 - 23 - 22 - 12 - 2
RAFC
1 - 40 - 02 - 01 - 21 - 11 - 10 - 40 - 20 - 32 - 11 - 01 - 32 - 61 - 01 - 0
REAC
6 - 14 - 09 - 13 - 010 - 03 - 10 - 08 - 03 - 12 - 02 - 13 - 01 - 24 - 02 - 0
TESTVÉRISÉG SE
1 - 12 - 13 - 32 - 24 - 21 - 21 - 13 - 10 - 00 - 20 - 24 - 01 - 31 - 46 - 1
TF SE
0 - 03 - 32 - 20 - 44 - 01 - 20 - 04 - 02 - 02 - 20 - 12 - 42 - 01 - 13 - 3
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
0 - 62 - 42 - 21 - 44 - 02 - 61 - 26 - 31 - 21 - 130 - 03 - 20 - 51 - 23 - 2
ÚJPEST FC. II.
7 - 03 - 14 - 12 - 03 - 18 - 21 - 10 - 06 - 10 - 14 - 03 - 10 - 03 - 23 - 0
UNIONE FC
2 - 21 - 24 - 13 - 15 - 02 - 21 - 12 - 10 - 22 - 30 - 43 - 01 - 31 - 53 - 0
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2 - 21 - 13 - 21 - 21 - 12 - 61 - 00 - 03 - 11 - 21 - 31 - 03 - 20 - 13 - 4

Meccsek

PESTSZENTIMREI SK

2017. 08. 19. 11:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2017. 08. 19. 11:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
UNIONE FC
2017. 08. 27. 17:00
Panoráma Sportközpont
2017. 08. 27. 17:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC
PESTSZENTIMREI SK
2017. 09. 02. 16:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2017. 09. 02. 16:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
TESTVÉRISÉG SE
2017. 09. 10. 16:30
Kelen SC Sporttelep
2017. 09. 10. 16:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
PESTSZENTIMREI SK
2017. 09. 16. 16:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2017. 09. 16. 16:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2017. 09. 23. 14:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2017. 09. 23. 14:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
PESTSZENTIMREI SK
2017. 09. 30. 15:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2017. 09. 30. 15:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
REAC
2017. 10. 07. 14:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2017. 10. 07. 14:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2017. 10. 14. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 10. 14. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
PESTSZENTIMREI SK
2017. 10. 21. 13:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2017. 10. 21. 13:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
TF SE
2017. 10. 28. 14:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2017. 10. 28. 14:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐV. VÍZMŰVEK SK
PESTSZENTIMREI SK
2017. 11. 04. 13:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2017. 11. 04. 13:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
RAFC
2017. 11. 11. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2017. 11. 11. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
PESTSZENTIMREI SK
2017. 11. 18. 13:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2017. 11. 18. 13:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
ELMARDT
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2017. 12. 05. 20:30
Goldball Park
2017. 12. 05. 20:30
Goldball Park
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
PESTSZENTIMREI SK
2017. 11. 24. 19:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2017. 11. 24. 19:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
PESTSZENTIMREI SK
2018. 02. 24. 10:00
III. Ker. TVE Sporttelep
2018. 02. 24. 10:00
III. Ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
PESTSZENTIMREI SK
2018. 03. 03. 12:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 03. 03. 12:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
II. KER. UFC
2018. 03. 11. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
2018. 03. 11. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
PESTSZENTIMREI SK
2018. 03. 18. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 03. 18. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
ELMARDT
KELEN SC
2018. 04. 18. 18:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 04. 18. 18:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
KELEN SC
2018. 03. 24. 15:00
Ikarus BSE Sporttelep
2018. 03. 24. 15:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
PESTSZENTIMREI SK
2018. 03. 31. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 03. 31. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
ASR-GÁZGYÁR
2018. 04. 07. 16:00
Budai II. László Stadion
2018. 04. 07. 16:00
Budai II. László Stadion
REAC
PESTSZENTIMREI SK
2018. 04. 14. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 04. 14. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
PESTSZENTIMREI SK
2018. 04. 21. 17:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 04. 21. 17:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
BMTE II.
2018. 04. 27. 20:45
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 04. 27. 20:45
Budafoki MTE Sporttelep
TF SE
PESTSZENTIMREI SK
2018. 05. 05. 16:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 05. 05. 16:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 05. 12. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2018. 05. 12. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
PESTSZENTIMREI SK
2018. 05. 19. 17:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 05. 19. 17:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
ÚJPEST FC. II.
2018. 05. 25. 19:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 05. 25. 19:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2018. 06. 02. 17:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
ÚJBUDAI FC-VOYAGE

ÚJBUDAI FC-VOYAGE

2017. 09. 13. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 09. 13. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2017. 10. 04. 19:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2017. 10. 04. 19:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
TF SE
2017. 09. 02. 15:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2017. 09. 02. 15:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐV. VÍZMŰVEK SK
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2017. 09. 08. 16:30
RAFC Sporttelep
2017. 09. 08. 16:30
RAFC Sporttelep
RAFC
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2017. 09. 16. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2017. 09. 16. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2017. 09. 22. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2017. 09. 22. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2017. 09. 30. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 09. 30. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2017. 10. 07. 10:00
III. Ker. TVE Sporttelep
2017. 10. 07. 10:00
III. Ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2017. 10. 13. 19:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2017. 10. 13. 19:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
II. KER. UFC
2017. 10. 21. 13:30
Testvériség SE Sporttelep
2017. 10. 21. 13:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2017. 10. 27. 19:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2017. 10. 27. 19:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
KELEN SC
2017. 11. 04. 13:30
Ikarus BSE Sporttelep
2017. 11. 04. 13:30
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2017. 11. 10. 19:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2017. 11. 10. 19:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
ASR-GÁZGYÁR
2017. 11. 17. 19:00
Budai II. László Stadion
2017. 11. 17. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2017. 11. 24. 19:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2017. 11. 24. 19:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
PESTSZENTIMREI SK
2018. 02. 23. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 02. 23. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
BMTE II.
2018. 03. 02. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 03. 02. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
TF SE
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2018. 03. 09. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 03. 09. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 03. 20. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 03. 20. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
RAFC
2018. 03. 23. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 03. 23. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
ÚJPEST FC. II.
2018. 05. 15. 20:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 05. 15. 20:00
Budafoki MTE Sporttelep
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2018. 04. 08. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 04. 08. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 04. 13. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 04. 13. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
UNIONE FC
2018. 04. 21. 19:00
Panoráma Sportközpont
2018. 04. 21. 19:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2018. 04. 27. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 04. 27. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
TESTVÉRISÉG SE
2018. 05. 06. 17:00
Kelen SC Sporttelep
2018. 05. 06. 17:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2018. 05. 13. 19:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 05. 13. 19:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 05. 21. 17:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 05. 21. 17:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2018. 05. 26. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 05. 26. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
REAC
2018. 06. 02. 17:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple