Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 20. forduló

2018.04.01 - 15:30

Szigetbecse, Szigetbecsei sportpálya

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
SZALAI ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZÁNTÓ LÁSZLÓ, HUNYADY MÁTÉ GÁBOR
Dömsödi SE
Diósdi TC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

44'

TARI ATTILA
PAPP ZOLTÁN

74'

1 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 20 18 0 2 69 21 48 54 8.6
2 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 20 13 5 2 73 34 39 44 8.8
3 Üllő SE Üllő SE 20 10 4 6 62 40 22 34 8.3
4 Taksony SE II. Taksony SE II. 20 11 1 8 48 43 5 33 8.7 (-1 pont)
5 Bugyi SE Bugyi SE 20 10 3 7 39 32 7 33 9
6 Örkény SE Örkény SE 20 10 2 8 57 46 11 32 8.5
7 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 20 10 0 10 39 45 -6 30 8.8
8 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 20 8 3 9 43 45 -2 27 8.7
9 Pereg SE Pereg SE 20 8 3 9 40 45 -5 27 8.8
10 Halásztelek FC Halásztelek FC 20 8 2 10 46 43 3 26 8.2
11 Dömsödi SE Dömsödi SE 20 6 6 8 34 43 -9 24 8.8
12 Diósdi TC Diósdi TC 20 6 6 8 26 41 -15 24 8.7
13 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 20 6 5 9 39 44 -5 23 8.4
14 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 20 6 3 11 40 54 -14 21 7.8
15 Ócsa VSE Ócsa VSE 20 5 0 15 39 68 -29 15 8.1
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 20 3 1 16 19 69 -50 10 8.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 10 8 2 0 21 4 17 26 10 6 1 3 10 5 5 19 20 14 3 3 31 9 22 45
2 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 5 4 0 1 11 3 8 12 15 10 3 2 26 13 13 33 20 14 3 3 37 16 21 45
3 Tököl VSK II. Üllő SE 11 7 2 2 22 11 11 23 9 4 1 4 16 8 8 13 20 11 3 6 38 19 19 36
4 Tököl VSK II. Örkény SE 10 3 3 4 10 11 -1 12 10 6 2 2 17 9 8 20 20 9 5 6 27 20 7 32
5 Tököl VSK II. Bugyi SE 10 5 2 3 7 6 1 17 10 4 3 3 8 6 2 15 20 9 5 6 15 12 3 32
6 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 10 3 3 4 8 6 2 12 10 6 1 3 12 9 3 19 20 9 4 7 20 15 5 31
7 Tököl VSK II. Taksony SE II. 11 5 2 4 11 14 -3 17 9 3 3 3 10 7 3 11 20 8 5 7 21 21 0 28
8 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 10 4 3 3 10 10 0 15 10 3 3 4 12 13 -1 12 20 7 6 7 22 23 -1 27
9 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 10 4 3 3 13 12 1 15 10 3 1 6 6 10 -4 10 20 7 4 9 19 22 -3 25
10 Tököl VSK II. Dömsödi SE 10 3 3 4 9 8 1 12 10 3 3 4 10 15 -5 12 20 6 6 8 19 23 -4 24
11 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 10 3 3 4 8 7 1 12 10 3 2 5 8 8 0 11 20 6 5 9 16 15 1 23
12 Tököl VSK II. Halásztelek FC 10 3 4 3 8 8 0 13 10 2 4 4 9 13 -4 10 20 5 8 7 17 21 -4 23
13 Tököl VSK II. Diósdi TC 11 3 4 4 9 10 -1 13 9 2 2 5 4 9 -5 8 20 5 6 9 13 19 -6 21
14 Tököl VSK II. Pereg SE 11 2 3 6 9 20 -11 9 9 2 4 3 4 8 -4 10 20 4 7 9 13 28 -15 19
15 Tököl VSK II. Ócsa VSE 10 3 0 7 11 16 -5 9 10 1 3 6 9 19 -10 6 20 4 3 13 20 35 -15 15
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 11 2 1 8 4 21 -17 7 9 2 2 5 6 19 -13 8 20 4 3 13 10 40 -30 15
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 10 10 0 0 43 8 35 30 10 8 0 2 26 13 13 24 20 18 0 2 69 21 48 54
2 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 5 3 1 1 24 8 16 10 15 10 4 1 49 26 23 34 20 13 5 2 73 34 39 44
3 Tököl VSK II. Üllő SE 11 7 2 2 39 23 16 23 9 3 2 4 23 17 6 11 20 10 4 6 62 40 22 34
4 Tököl VSK II. Taksony SE II. 11 7 0 4 28 24 4 21 9 4 1 4 20 19 1 12 20 11 1 8 48 43 5 33
5 Tököl VSK II. Bugyi SE 10 6 1 3 22 15 7 19 10 4 2 4 17 17 0 14 20 10 3 7 39 32 7 33
6 Tököl VSK II. Örkény SE 10 4 1 5 24 22 2 13 10 6 1 3 33 24 9 19 20 10 2 8 57 46 11 32
7 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 10 6 0 4 25 19 6 18 10 4 0 6 14 26 -12 12 20 10 0 10 39 45 -6 30
8 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 10 5 2 3 19 15 4 17 10 3 1 6 24 30 -6 10 20 8 3 9 43 45 -2 27
9 Tököl VSK II. Pereg SE 11 5 2 4 26 27 -1 17 9 3 1 5 14 18 -4 10 20 8 3 9 40 45 -5 27
10 Tököl VSK II. Halásztelek FC 10 5 0 5 23 18 5 15 10 3 2 5 23 25 -2 11 20 8 2 10 46 43 3 26
11 Tököl VSK II. Dömsödi SE 10 3 4 3 19 17 2 13 10 3 2 5 15 26 -11 11 20 6 6 8 34 43 -9 24
12 Tököl VSK II. Diósdi TC 11 5 3 3 19 21 -2 18 9 1 3 5 7 20 -13 6 20 6 6 8 26 41 -15 24
13 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 10 3 4 3 19 16 3 13 10 3 1 6 20 28 -8 10 20 6 5 9 39 44 -5 23
14 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 10 3 2 5 21 28 -7 11 10 3 1 6 19 26 -7 10 20 6 3 11 40 54 -14 21
15 Tököl VSK II. Ócsa VSE 10 3 0 7 21 31 -10 9 10 2 0 8 18 37 -19 6 20 5 0 15 39 68 -29 15
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 11 1 0 10 9 40 -31 3 9 2 1 6 10 29 -19 7 20 3 1 16 19 69 -50 10
 
Alsónémedi SE
0 - 2-4 - 24 - 03 - 24 - 11 - 2-3 - 1--3 - 61 - 32 - 0-
Bugyi SE
5 - 23 - 1--2 - 23 - 0-2 - 32 - 00 - 22 - 00 - 3--3 - 2
Diósdi TC
0 - 1-2 - 1-0 - 33 - 23 - 31 - 13 - 22 - 0-2 - 22 - 11 - 5-
Dömsödi SE
-3 - 21 - 10 - 1--1 - 5-1 - 11 - 15 - 02 - 3-2 - 23 - 1
Felsőpakonyi KSE
-5 - 21 - 0-5 - 3-6 - 06 - 13 - 13 - 06 - 16 - 0--2 - 0
Halásztelek FC
4 - 02 - 4-1 - 02 - 31 - 24 - 12 - 1---1 - 22 - 54 - 0-
Ócsa VSE
3 - 1--0 - 21 - 23 - 21 - 5-2 - 5-7 - 11 - 42 - 61 - 3-
Örkény SE
-0 - 1-6 - 21 - 2-2 - 01 - 0-4 - 62 - 31 - 43 - 34 - 1-
Pereg SE
2 - 5--1 - 1-2 - 04 - 34 - 10 - 4-0 - 21 - 74 - 06 - 22 - 2
Ráckeve VAFC
1 - 22 - 02 - 2--1 - 5-3 - 7--4 - 11 - 43 - 01 - 43 - 3
Taksony SE II.
3 - 0-0 - 1--5 - 15 - 30 - 32 - 14 - 1-0 - 44 - 24 - 31 - 5
Tököl VSK II.
1 - 21 - 32 - 00 - 30 - 71 - 22 - 4-1 - 3-0 - 61 - 3--0 - 7
Törökbálinti TC
5 - 02 - 2--5 - 1-10 - 2--2 - 3-----
Újhartyán VSE
-2 - 11 - 10 - 10 - 4----6 - 11 - 32 - 11 - 13 - 03 - 2
Újlengyel DSE
-0 - 06 - 12 - 20 - 3---0 - 2-2 - 11 - 13 - 35 - 20 - 1
Üllő SE
2 - 1-4 - 010 - 10 - 33 - 33 - 11 - 63 - 2-6 - 1-3 - 34 - 2-

Meccsek

Dömsödi SE

2017. 08. 19. 17:00
Dömsödi sportpálya
2017. 08. 19. 17:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Tököl VSK II.
2017. 08. 27. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2017. 08. 27. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Dömsödi SE
2017. 09. 03. 16:30
Dömsödi sportpálya
2017. 09. 03. 16:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Üllő SE
2017. 09. 10. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2017. 09. 10. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Dömsödi SE
2017. 10. 12. 18:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 10. 12. 18:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Dömsödi SE
2017. 09. 24. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2017. 09. 24. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Dömsödi SE
2017. 09. 30. 15:00
Dömsödi sportpálya
2017. 09. 30. 15:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Taksony SE II.
2017. 10. 07. 13:30
Dömsödi sportpálya
2017. 10. 07. 13:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Ráckeve VAFC
2017. 10. 15. 14:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2017. 10. 15. 14:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Dömsödi SE
2017. 10. 22. 13:30
Dömsödi sportpálya
2017. 10. 22. 13:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Felsőpakonyi KSE
2017. 10. 29. 13:30
Ócsai sportpálya
2017. 10. 29. 13:30
Ócsai sportpálya
Ócsa VSE
Dömsödi SE
2017. 11. 05. 13:30
Dömsödi sportpálya
2017. 11. 05. 13:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Bugyi SE
2017. 11. 12. 13:00
Alsónémedi sportpálya
2017. 11. 12. 13:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Dömsödi SE
2017. 11. 19. 13:00
Dömsödi sportpálya
2017. 11. 19. 13:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Törökbálinti TC
2017. 11. 25. 13:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2017. 11. 25. 13:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Dömsödi SE
2018. 05. 02.
Tököl VSE Sporttelep
2018. 05. 02.
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Dömsödi SE
2018. 05. 31. 18:00
Dömsödi sportpálya
2018. 05. 31. 18:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Örkény SE
2018. 06. 06. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 06. 06. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Dömsödi SE
2018. 03. 25. 15:00
Dömsödi sportpálya
2018. 03. 25. 15:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Újlengyel DSE
2018. 04. 01. 15:30
Szigetbecsei sportpálya
2018. 04. 01. 15:30
Szigetbecsei sportpálya
Dömsödi SE
Diósdi TC
2018. 04. 08. 15:30
Dömsödi sportpálya
2018. 04. 08. 15:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Újhartyán VSE
2018. 04. 15. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 04. 15. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Dömsödi SE
2018. 04. 22. 16:00
Ráckevei sportpálya
2018. 04. 22. 16:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Dömsödi SE
2018. 04. 29. 16:30
Dömsödi sportpálya
2018. 04. 29. 16:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Pereg SE
2018. 05. 05. 16:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 05. 05. 16:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Dömsödi SE
2018. 05. 13. 16:30
Dömsödi sportpálya
2018. 05. 13. 16:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Ócsa VSE
2018. 05. 20. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2018. 05. 20. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Dömsödi SE
2018. 05. 27. 17:00
Dömsödi sportpálya
2018. 05. 27. 17:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Alsónémedi SE
2018. 06. 02. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Dömsödi SE
2018. 06. 10. 17:00
Dömsödi sportpálya
2018. 06. 10. 17:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Halásztelek FC

Diósdi TC

2017. 08. 19. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 08. 19. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Újlengyel DSE
2017. 08. 26. 16:30
Ráckevei sportpálya
2017. 08. 26. 16:30
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Diósdi TC
2017. 09. 03. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2017. 09. 03. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Diósdi TC
2017. 09. 10. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 09. 10. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Taksony SE II.
2017. 10. 12. 18:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 10. 12. 18:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Dömsödi SE
2017. 09. 24. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 09. 24. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Pereg SE
2017. 09. 30. 15:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 09. 30. 15:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Diósdi TC
2017. 10. 08. 15:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 10. 08. 15:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Ócsa VSE
2017. 10. 15. 14:00
Bugyi SE Sporttelep
2017. 10. 15. 14:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Diósdi TC
2017. 10. 22. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 10. 22. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Alsónémedi SE
2017. 10. 29. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 10. 29. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Törökbálinti TC
2017. 11. 05. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 11. 05. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Halásztelek FC
2017. 11. 12. 13:00
Tököl VSE Sporttelep
2017. 11. 12. 13:00
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Diósdi TC
2017. 11. 19. 13:00
Diósdi TC Sporttelep
2017. 11. 19. 13:00
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Örkény SE
2017. 11. 25. 13:00
Üllő Városi Sporttelep
2017. 11. 25. 13:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Diósdi TC
2018. 03. 04. 10:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 03. 04. 10:00
FC Dabas Sporttelep
Újlengyel DSE
Diósdi TC
2018. 03. 11. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2018. 03. 11. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Ráckeve VAFC
2018. 04. 12. 19:00
Diósdi TC Sporttelep
2018. 04. 12. 19:00
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Újhartyán VSE
2018. 03. 24. 15:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 03. 24. 15:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Diósdi TC
2018. 04. 01. 15:30
Szigetbecsei sportpálya
2018. 04. 01. 15:30
Szigetbecsei sportpálya
Dömsödi SE
Diósdi TC
2018. 04. 08. 16:15
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 04. 08. 16:15
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Diósdi TC
2018. 04. 15. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2018. 04. 15. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Felsőpakonyi KSE
2018. 04. 22. 16:00
Ócsai sportpálya
2018. 04. 22. 16:00
Ócsai sportpálya
Ócsa VSE
Diósdi TC
2018. 04. 29. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2018. 04. 29. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Bugyi SE
2018. 05. 06. 16:30
Alsónémedi sportpálya
2018. 05. 06. 16:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Diósdi TC
2018. 05. 12. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 05. 12. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Diósdi TC
2018. 05. 19. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 05. 19. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Diósdi TC
2018. 05. 27. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2018. 05. 27. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Tököl VSK II.
2018. 06. 03. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 06. 03. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Diósdi TC
2018. 06. 10. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
2018. 06. 10. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Üllő SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple