Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 28. forduló

2018.05.27 - 17:00

Újhartyán, Újhartyáni sportpálya

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
NEMES ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FERENCZI DÁVID, KOVÁCS I. GERGŐ
Újhartyán VSE
Halásztelek FC
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 28 24 1 3 105 32 73 73 9.3
2 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 28 20 5 3 104 43 61 65 9
3 Üllő SE Üllő SE 28 16 5 7 95 56 39 53 8.6
4 Bugyi SE Bugyi SE 28 15 6 7 65 40 25 51 8.9
5 Pereg SE Pereg SE 28 13 4 11 57 52 5 43 9.1
6 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 28 13 1 14 50 59 -9 40 9.1
7 Örkény SE Örkény SE 28 12 4 12 75 73 2 40 8.5
8 Halásztelek FC Halásztelek FC 28 12 3 13 71 61 10 39 8.4
9 Taksony SE II. Taksony SE II. 28 12 2 14 55 66 -11 37 8.2 (-1 pont)
10 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 28 11 4 13 61 68 -7 37 8.2
11 Diósdi TC Diósdi TC 28 10 7 11 44 51 -7 37 8.6
12 Dömsödi SE Dömsödi SE 28 10 7 11 50 62 -12 37 8.5
13 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 28 9 5 14 59 65 -6 32 8.2
14 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 28 7 4 17 54 84 -30 25 7.7
15 Ócsa VSE Ócsa VSE 28 6 1 21 51 109 -58 19 8
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 28 4 1 23 24 99 -75 13 7.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 13 10 1 2 23 7 16 31 15 10 3 2 26 13 13 33 28 20 4 4 49 20 29 64
2 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 14 11 3 0 30 4 26 36 14 7 3 4 16 11 5 24 28 18 6 4 46 15 31 60
3 Tököl VSK II. Üllő SE 14 9 3 2 30 11 19 30 14 6 4 4 24 11 13 22 28 15 7 6 54 22 32 52
4 Tököl VSK II. Bugyi SE 14 7 4 3 12 8 4 25 14 6 4 4 11 9 2 22 28 13 8 7 23 17 6 47
5 Tököl VSK II. Örkény SE 14 3 7 4 14 15 -1 16 14 7 2 5 18 15 3 23 28 10 9 9 32 30 2 39
6 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 14 4 4 6 11 9 2 16 14 7 1 6 14 14 0 22 28 11 5 12 25 23 2 38
7 Tököl VSK II. Taksony SE II. 14 5 3 6 12 20 -8 18 14 5 5 4 14 10 4 19 28 10 8 10 26 30 -4 37
8 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 14 4 6 4 13 13 0 18 14 5 3 6 11 12 -1 18 28 9 9 10 24 25 -1 36
9 Tököl VSK II. Diósdi TC 14 5 4 5 16 11 5 19 14 4 4 6 8 11 -3 16 28 9 8 11 24 22 2 35
10 Tököl VSK II. Dömsödi SE 14 5 3 6 13 11 2 18 14 4 5 5 13 20 -7 17 28 9 8 11 26 31 -5 35
11 Tököl VSK II. Halásztelek FC 14 5 5 4 16 12 4 20 14 3 6 5 13 17 -4 15 28 8 11 9 29 29 0 35
12 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 14 4 5 5 13 15 -2 17 14 4 4 6 17 25 -8 16 28 8 9 11 30 40 -10 33
13 Tököl VSK II. Pereg SE 15 3 6 6 11 21 -10 15 13 4 5 4 7 10 -3 17 28 7 11 10 18 31 -13 32
14 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 14 4 5 5 11 11 0 17 14 3 4 7 10 13 -3 13 28 7 9 12 21 24 -3 30
15 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 14 3 1 10 6 26 -20 10 14 3 3 8 7 26 -19 12 28 6 4 18 13 52 -39 22
16 Tököl VSK II. Ócsa VSE 14 3 0 11 13 25 -12 9 14 1 4 9 10 27 -17 7 28 4 4 20 23 52 -29 16
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 14 14 0 0 66 9 57 42 14 10 1 3 39 23 16 31 28 24 1 3 105 32 73 73
2 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 13 10 1 2 55 17 38 31 15 10 4 1 49 26 23 34 28 20 5 3 104 43 61 65
3 Tököl VSK II. Üllő SE 14 9 3 2 53 28 25 30 14 7 2 5 42 28 14 23 28 16 5 7 95 56 39 53
4 Tököl VSK II. Bugyi SE 14 10 1 3 40 17 23 31 14 5 5 4 25 23 2 20 28 15 6 7 65 40 25 51
5 Tököl VSK II. Pereg SE 15 7 3 5 32 31 1 24 13 6 1 6 25 21 4 19 28 13 4 11 57 52 5 43
6 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 14 8 0 6 29 25 4 24 14 5 1 8 21 34 -13 16 28 13 1 14 50 59 -9 40
7 Tököl VSK II. Örkény SE 14 5 3 6 37 33 4 18 14 7 1 6 38 40 -2 22 28 12 4 12 75 73 2 40
8 Tököl VSK II. Halásztelek FC 14 8 0 6 38 22 16 24 14 4 3 7 33 39 -6 15 28 12 3 13 71 61 10 39
9 Tököl VSK II. Taksony SE II. 14 7 1 6 30 32 -2 22 14 5 1 8 25 34 -9 15 28 12 2 14 55 66 -11 37
10 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 14 8 3 3 33 23 10 27 14 3 1 10 28 45 -17 10 28 11 4 13 61 68 -7 37
11 Tököl VSK II. Diósdi TC 14 7 4 3 29 24 5 25 14 3 3 8 15 27 -12 12 28 10 7 11 44 51 -7 37
12 Tököl VSK II. Dömsödi SE 14 6 4 4 29 25 4 22 14 4 3 7 21 37 -16 15 28 10 7 11 50 62 -12 37
13 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 14 5 4 5 33 25 8 19 14 4 1 9 26 40 -14 13 28 9 5 14 59 65 -6 32
14 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 14 3 3 8 26 38 -12 12 14 4 1 9 28 46 -18 13 28 7 4 17 54 84 -30 25
15 Tököl VSK II. Ócsa VSE 14 4 0 10 28 48 -20 12 14 2 1 11 23 61 -38 7 28 6 1 21 51 109 -58 19
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 14 1 0 13 12 53 -41 3 14 3 1 10 12 46 -34 10 28 4 1 23 24 99 -75 13
 
Alsónémedi SE
0 - 22 - 14 - 24 - 03 - 24 - 11 - 2-3 - 12 - 00 - 23 - 61 - 32 - 00 - 3
Bugyi SE
5 - 23 - 13 - 1-2 - 23 - 05 - 02 - 32 - 00 - 22 - 00 - 36 - 14 - 03 - 2
Diósdi TC
0 - 11 - 12 - 14 - 20 - 33 - 23 - 31 - 13 - 22 - 05 - 02 - 22 - 11 - 5-
Dömsödi SE
2 - 13 - 21 - 10 - 1-2 - 11 - 50 - 31 - 11 - 15 - 02 - 36 - 32 - 23 - 1
Felsőpakonyi KSE
-5 - 21 - 07 - 15 - 311 - 06 - 06 - 13 - 13 - 06 - 16 - 01 - 04 - 02 - 0
Halásztelek FC
4 - 02 - 41 - 21 - 02 - 31 - 24 - 12 - 16 - 1-5 - 01 - 22 - 54 - 03 - 1
Ócsa VSE
3 - 1-2 - 50 - 21 - 23 - 21 - 51 - 62 - 53 - 27 - 11 - 42 - 61 - 31 - 4
Örkény SE
2 - 20 - 1-6 - 21 - 23 - 32 - 01 - 04 - 14 - 62 - 31 - 43 - 34 - 14 - 5
Pereg SE
2 - 51 - 11 - 01 - 11 - 22 - 04 - 34 - 10 - 43 - 10 - 21 - 74 - 06 - 22 - 2
Ráckeve VAFC
1 - 22 - 02 - 20 - 35 - 51 - 5-3 - 70 - 10 - 14 - 11 - 43 - 01 - 43 - 3
Taksony SE II.
3 - 01 - 30 - 11 - 10 - 45 - 15 - 30 - 32 - 14 - 1-0 - 44 - 24 - 31 - 5
Tököl VSK II.
1 - 21 - 32 - 00 - 30 - 71 - 22 - 41 - 31 - 32 - 50 - 61 - 3-0 - 50 - 7
Törökbálinti TC
5 - 02 - 21 - 0-5 - 14 - 110 - 26 - 0-2 - 37 - 14 - 02 - 04 - 13 - 6
Újhartyán VSE
4 - 32 - 11 - 10 - 10 - 46 - 22 - 2-2 - 16 - 11 - 32 - 11 - 13 - 03 - 2
Újlengyel DSE
0 - 10 - 06 - 12 - 20 - 31 - 49 - 24 - 20 - 2-2 - 11 - 13 - 35 - 20 - 1
Üllő SE
2 - 13 - 34 - 010 - 10 - 33 - 33 - 11 - 63 - 28 - 26 - 13 - 03 - 34 - 2-

Meccsek

Újhartyán VSE

2017. 08. 19. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2017. 08. 19. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Üllő SE
2017. 08. 27. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2017. 08. 27. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Újhartyán VSE
2017. 09. 03. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2017. 09. 03. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Diósdi TC
2017. 09. 10. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2017. 09. 10. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Ráckeve VAFC
2017. 09. 17. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2017. 09. 17. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Újhartyán VSE
2017. 09. 24. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2017. 09. 24. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Dömsödi SE
2017. 10. 01. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2017. 10. 01. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Újhartyán VSE
2017. 10. 08. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2017. 10. 08. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Felsőpakonyi KSE
2017. 10. 15. 15:00
Ócsai sportpálya
2017. 10. 15. 15:00
Ócsai sportpálya
Ócsa VSE
Újhartyán VSE
2017. 10. 22. 14:30
Újhartyáni sportpálya
2017. 10. 22. 14:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Bugyi SE
2017. 10. 29. 13:30
Alsónémedi sportpálya
2017. 10. 29. 13:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
ELMARDT
Újhartyán VSE
2017. 12. 03. 13:00
Alsónémedi sportpálya
2017. 12. 03. 13:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Újhartyán VSE
2017. 11. 05. 13:30
Újhartyáni sportpálya
2017. 11. 05. 13:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Törökbálinti TC
2017. 11. 11. 13:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2017. 11. 11. 13:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Újhartyán VSE
2017. 11. 19. 13:00
Újhartyáni sportpálya
2017. 11. 19. 13:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Tököl VSK II.
2017. 11. 26. 13:00
Örkény SE Sporttelep
2017. 11. 26. 13:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Újhartyán VSE
2018. 03. 03. 14:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 03. 03. 14:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
ELMARDT
Újhartyán VSE
2018. 05. 16. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 05. 16. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Újhartyán VSE
2018. 03. 11. 14:30
OBO Csarnok Műfüves pálya
2018. 03. 11. 14:30
OBO Csarnok Műfüves pálya
Újhartyán VSE
Újlengyel DSE
2018. 04. 12. 19:00
Diósdi TC Sporttelep
2018. 04. 12. 19:00
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Újhartyán VSE
2018. 03. 24. 15:00
Ráckevei sportpálya
2018. 03. 24. 15:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Újhartyán VSE
2018. 04. 01. 15:30
Újhartyáni sportpálya
2018. 04. 01. 15:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Taksony SE II.
2018. 04. 08. 15:30
Dömsödi sportpálya
2018. 04. 08. 15:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Újhartyán VSE
2018. 04. 15. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2018. 04. 15. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Pereg SE
2018. 04. 22. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 04. 22. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Újhartyán VSE
2018. 04. 29. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2018. 04. 29. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Ócsa VSE
2018. 05. 06. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
2018. 05. 06. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Újhartyán VSE
2018. 05. 13. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2018. 05. 13. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Alsónémedi SE
2018. 05. 19. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 05. 19. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Újhartyán VSE
2018. 05. 27. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2018. 05. 27. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Halásztelek FC
2018. 06. 02. 17:00
Tököl VSE Sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Újhartyán VSE
2018. 06. 10. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2018. 06. 10. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Örkény SE

Halásztelek FC

2017. 08. 19. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2017. 08. 19. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Halásztelek FC
2017. 08. 26. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2017. 08. 26. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Felsőpakonyi KSE
2017. 09. 03. 16:30
Ócsai sportpálya
2017. 09. 03. 16:30
Ócsai sportpálya
Ócsa VSE
Halásztelek FC
2017. 09. 09. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2017. 09. 09. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Bugyi SE
2017. 09. 17. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2017. 09. 17. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Halásztelek FC
2017. 10. 04. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2017. 10. 04. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Törökbálinti TC
2017. 09. 30. 15:00
Ráckevei sportpálya
2017. 09. 30. 15:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Halásztelek FC
2017. 10. 08. 15:00
Tököl VSE Sporttelep
2017. 10. 08. 15:00
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Halásztelek FC
2017. 10. 14. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2017. 10. 14. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Örkény SE
2017. 10. 21. 13:30
Üllő Városi Sporttelep
2017. 10. 21. 13:30
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Halásztelek FC
2017. 10. 28. 13:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2017. 10. 28. 13:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Újlengyel DSE
2017. 11. 05. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 11. 05. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Halásztelek FC
2017. 11. 11. 13:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2017. 11. 11. 13:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Újhartyán VSE
2017. 11. 18. 13:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2017. 11. 18. 13:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Halásztelek FC
2017. 11. 25. 13:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2017. 11. 25. 13:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Dömsödi SE
2018. 05. 08. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 05. 08. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Pereg SE
2018. 03. 11. 14:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2018. 03. 11. 14:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
Felsőpakonyi KSE
Halásztelek FC
2018. 03. 17. 15:00
Diósdi TC Sporttelep
2018. 03. 17. 15:00
Diósdi TC Sporttelep
Halásztelek FC
Ócsa VSE
2018. 03. 25. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
2018. 03. 25. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Halásztelek FC
2018. 03. 31. 15:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 03. 31. 15:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Alsónémedi SE
2018. 04. 07. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 04. 07. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Halásztelek FC
2018. 04. 14. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 04. 14. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Ráckeve VAFC
2018. 04. 21. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 04. 21. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Tököl VSK II.
2018. 04. 29. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2018. 04. 29. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Halásztelek FC
2018. 05. 05. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 05. 05. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Üllő SE
2018. 05. 13. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2018. 05. 13. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Halásztelek FC
2018. 05. 19. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 05. 19. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Diósdi TC
2018. 05. 27. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2018. 05. 27. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Halásztelek FC
2018. 06. 02. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 06. 02. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Taksony SE II.
2018. 06. 10. 17:00
Dömsödi sportpálya
2018. 06. 10. 17:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Halásztelek FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple