Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 10. forduló

2018.10.14 - 14:30

Füzesgyarmat, Lázár Gyula Városi Sporttelep (Füzesgyarmat Sporttelep)

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
BODZAY ÁRON
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MÁYER GÁBOR, SINKOVICZ DÁNIEL
FÜZESGYARMATI SK
CIGÁND SE
90'
45'

Gólok

ACHIM ÁDÁM SÁNDOR

93'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 10 7 2 1 20 10 10 23 9.3
2 ESMTK ESMTK 10 7 2 1 12 7 5 23 8.9
3 SZOLNOKI MÁV FC SZOLNOKI MÁV FC 10 7 1 2 23 10 13 22 8.4
4 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 10 6 1 3 25 14 11 19 9.9
5 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 10 5 2 3 12 9 3 17 8
6 PUTNOK FC PUTNOK FC 10 5 1 4 18 15 3 16 9.2
7 NYÍRBÁTORI FC NYÍRBÁTORI FC 10 5 1 4 17 14 3 16 9.4
8 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 10 4 3 3 17 14 3 15 8.5
9 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS 10 4 2 4 23 15 8 14 9.5
10 EGER SE EGER SE 10 4 2 4 14 13 1 14 7.1
11 DEBRECENI EAC DEBRECENI EAC 10 3 3 4 19 18 1 12 7.4
12 SAJÓBÁBONY VSE SAJÓBÁBONY VSE 10 3 0 7 13 25 -12 9 8
13 CIGÁND SE CIGÁND SE 10 2 1 7 12 23 -11 7 8.3
14 DVTK II. DVTK II. 10 2 1 7 11 23 -12 7 9.2
15 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 10 1 4 5 12 24 -12 7 7.1
16 SBTC SBTC 10 1 2 7 11 25 -14 5 7.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SBTC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 5 4 1 0 5 1 4 13 5 2 3 0 5 2 3 9 10 6 4 0 10 3 7 22
2 SBTC JÁSZBERÉNYI FC 4 4 0 0 6 1 5 12 6 2 1 3 4 7 -3 7 10 6 1 3 10 8 2 19
3 SBTC FÜZESGYARMATI SK 6 4 1 1 7 3 4 13 4 1 1 2 1 2 -1 4 10 5 2 3 8 5 3 17
4 SBTC CIGÁND SE 5 3 1 1 5 3 2 10 5 1 3 1 2 2 0 6 10 4 4 2 7 5 2 16
5 SBTC TÁLLYA KSE 4 2 2 0 4 1 3 8 6 2 1 3 4 5 -1 7 10 4 3 3 8 6 2 15
6 SBTC SZOLNOKI MÁV FC 6 2 4 0 5 1 4 10 4 1 2 1 4 2 2 5 10 3 6 1 9 3 6 15
7 SBTC ESMTK 5 2 2 1 2 2 0 8 5 1 4 0 1 0 1 7 10 3 6 1 3 2 1 15
8 SBTC PUTNOK FC 4 1 2 1 2 1 1 5 6 2 3 1 5 5 0 9 10 3 5 2 7 6 1 14
9 SBTC EGER SE 6 2 2 2 3 2 1 8 4 1 2 1 2 1 1 5 10 3 4 3 5 3 2 13
10 SBTC NYÍRBÁTORI FC 5 1 3 1 3 4 -1 6 5 2 1 2 4 3 1 7 10 3 4 3 7 7 0 13
11 SBTC DEBRECENI EAC 6 3 2 1 9 6 3 11 4 0 1 3 1 5 -4 1 10 3 3 4 10 11 -1 12
12 SBTC SAJÓBÁBONY VSE 4 2 2 0 4 1 3 8 6 1 0 5 4 10 -6 3 10 3 2 5 8 11 -3 11
13 SBTC TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS 5 1 2 2 6 5 1 5 5 1 3 1 5 2 3 6 10 2 5 3 11 7 4 11
14 SBTC GYÖNGYÖSI AK 6 1 2 3 2 6 -4 5 4 1 0 3 4 6 -2 3 10 2 2 6 6 12 -6 8
15 SBTC SBTC 4 1 1 2 2 8 -6 4 6 0 2 4 1 7 -6 2 10 1 3 6 3 15 -12 6
16 SBTC DVTK II. 5 0 1 4 0 6 -6 1 5 1 1 3 4 6 -2 4 10 1 2 7 4 12 -8 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SBTC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 5 4 1 0 9 2 7 13 5 3 1 1 11 8 3 10 10 7 2 1 20 10 10 23
2 SBTC ESMTK 5 3 1 1 6 5 1 10 5 4 1 0 6 2 4 13 10 7 2 1 12 7 5 23
3 SBTC SZOLNOKI MÁV FC 6 5 1 0 15 4 11 16 4 2 0 2 8 6 2 6 10 7 1 2 23 10 13 22
4 SBTC JÁSZBERÉNYI FC 4 3 1 0 14 3 11 10 6 3 0 3 11 11 0 9 10 6 1 3 25 14 11 19
5 SBTC FÜZESGYARMATI SK 6 4 1 1 8 4 4 13 4 1 1 2 4 5 -1 4 10 5 2 3 12 9 3 17
6 SBTC PUTNOK FC 4 1 0 3 5 7 -2 3 6 4 1 1 13 8 5 13 10 5 1 4 18 15 3 16
7 SBTC NYÍRBÁTORI FC 5 2 0 3 6 7 -1 6 5 3 1 1 11 7 4 10 10 5 1 4 17 14 3 16
8 SBTC TÁLLYA KSE 4 2 2 0 10 5 5 8 6 2 1 3 7 9 -2 7 10 4 3 3 17 14 3 15
9 SBTC TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS 5 3 1 1 14 8 6 10 5 1 1 3 9 7 2 4 10 4 2 4 23 15 8 14
10 SBTC EGER SE 6 3 0 3 10 9 1 9 4 1 2 1 4 4 0 5 10 4 2 4 14 13 1 14
11 SBTC DEBRECENI EAC 6 3 2 1 16 8 8 11 4 0 1 3 3 10 -7 1 10 3 3 4 19 18 1 12
12 SBTC SAJÓBÁBONY VSE 4 2 0 2 7 5 2 6 6 1 0 5 6 20 -14 3 10 3 0 7 13 25 -12 9
13 SBTC CIGÁND SE 5 1 1 3 7 13 -6 4 5 1 0 4 5 10 -5 3 10 2 1 7 12 23 -11 7
14 SBTC DVTK II. 5 1 1 3 6 10 -4 4 5 1 0 4 5 13 -8 3 10 2 1 7 11 23 -12 7
15 SBTC GYÖNGYÖSI AK 6 1 2 3 6 14 -8 5 4 0 2 2 6 10 -4 2 10 1 4 5 12 24 -12 7
16 SBTC SBTC 4 1 0 3 5 11 -6 3 6 0 2 4 6 14 -8 2 10 1 2 7 11 25 -14 5
 
CIGÁND SE
-----2 - 21 - 2-1 - 30 - 53 - 1-----
DEBRECENI EAC
-4 - 10 - 0--4 - 15 - 1-1 - 32 - 2------
DVTK II.
--3 - 2--2 - 2--1 - 40 - 10 - 1-----
EGER SE
---0 - 11 - 2-3 - 2-----2 - 32 - 0-2 - 1
ESMTK
----1 - 0------1 - 10 - 3-3 - 11 - 0
FÜZESGYARMATI SK
1 - 01 - 02 - 0--2 - 11 - 2-1 - 1-------
GYÖNGYÖSI AK
---1 - 10 - 0-0 - 4-----1 - 31 - 53 - 1-
JÁSZBERÉNYI FC
---------4 - 07 - 12 - 1--1 - 1-
NYÍRBÁTORI FC
----------------
NYÍRBÁTORI FC
---0 - 10 - 1------4 - 2-2 - 10 - 2-
PUTNOK FC
----1 - 2------3 - 1-1 - 20 - 2-
SAJÓBÁBONY VSE
----1 - 2----3 - 01 - 3---2 - 0-
SBTC
1 - 2-1 - 3--------3 - 0---0 - 6
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2 - 02 - 02 - 0--1 - 1-----2 - 1----
SZOLNOKI MÁV FC
-5 - 1---2 - 1-1 - 0----0 - 04 - 1-3 - 1
TÁLLYA KSE
4 - 2-----------4 - 11 - 1-1 - 1
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2 - 12 - 24 - 1-------1 - 25 - 2----

Meccsek

FÜZESGYARMATI SK

2018. 08. 04. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 08. 04. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
NYÍRBÁTORI FC
2018. 08. 12. 17:00
Sényő Sporttelep
2018. 08. 12. 17:00
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
FÜZESGYARMATI SK
2018. 08. 18. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
GYÖNGYÖSI AK
2018. 08. 25. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 09. 02. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2018. 09. 02. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
FÜZESGYARMATI SK
2018. 09. 09. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 09. 09. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
DEBRECENI EAC
2018. 09. 16. 15:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2018. 09. 16. 15:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
FÜZESGYARMATI SK
2018. 09. 30. 15:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
DVTK II.
2018. 10. 07. 14:30
ESMTK Stadion
2018. 10. 07. 14:30
ESMTK Stadion
ESMTK
FÜZESGYARMATI SK
2018. 10. 14. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
CIGÁND SE
2018. 10. 21. 14:00
Ibrány Sportpálya
2018. 10. 21. 14:00
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
FÜZESGYARMATI SK
2018. 10. 28. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SAJÓBÁBONY VSE
2018. 11. 04. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
2018. 11. 04. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
FÜZESGYARMATI SK
2018. 11. 11. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
PUTNOK FC
2018. 11. 17. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2018. 11. 17. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
FÜZESGYARMATI SK
2018. 11. 25. 13:00
Nyírbátori LSE Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Nyírbátori LSE Sporttelep
NYÍRBÁTORI FC
FÜZESGYARMATI SK
2019. 03. 03. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2019. 03. 10. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
FÜZESGYARMATI SK
2019. 03. 17. 15:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 03. 17. 15:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
FÜZESGYARMATI SK
2019. 03. 23. 15:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
EGER SE
2019. 03. 31. 15:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
FÜZESGYARMATI SK
2019. 04. 07. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SZOLNOKI MÁV FC
2019. 04. 14. 16:00
DVTK Stadion
2019. 04. 14. 16:00
DVTK Stadion
DVTK II.
FÜZESGYARMATI SK
2019. 04. 21. 16:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
ESMTK
2019. 04. 28. 16:30
Cigánd Városi Stadion
2019. 04. 28. 16:30
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
FÜZESGYARMATI SK
2019. 05. 05. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TÁLLYA KSE
2019. 05. 12. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2019. 05. 12. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONY VSE
FÜZESGYARMATI SK
2019. 05. 19. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SBTC
2019. 05. 26. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 05. 26. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
FÜZESGYARMATI SK
2019. 06. 02. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 06. 02. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS

CIGÁND SE

2018. 08. 04. 17:00
Cigánd Városi Stadion
2018. 08. 04. 17:00
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 08. 11. 17:00
Ibrány Sportpálya
2018. 08. 11. 17:00
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
CIGÁND SE
2018. 08. 18. 17:00
Cigánd Városi Stadion
2018. 08. 18. 17:00
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
SAJÓBÁBONY VSE
2018. 08. 25. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
2018. 08. 25. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
CIGÁND SE
2018. 09. 02. 16:00
Cigánd Városi Stadion
2018. 09. 02. 16:00
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
PUTNOK FC
2018. 09. 09. 16:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2018. 09. 09. 16:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
CIGÁND SE
2018. 09. 16. 15:30
Cigánd Városi Stadion
2018. 09. 16. 15:30
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
NYÍRBÁTORI FC
2018. 09. 30. 15:30
Sényő Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
CIGÁND SE
2018. 10. 07. 14:30
Cigánd Városi Stadion
2018. 10. 07. 14:30
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
GYÖNGYÖSI AK
2018. 10. 14. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
CIGÁND SE
2018. 10. 21. 14:00
Cigánd Városi Stadion
2018. 10. 21. 14:00
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
EGER SE
2018. 10. 28. 13:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
CIGÁND SE
2018. 11. 04. 13:30
Cigánd Városi Stadion
2018. 11. 04. 13:30
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
SZOLNOKI MÁV FC
2018. 11. 11. 13:30
DVTK Stadion
2018. 11. 11. 13:30
DVTK Stadion
DVTK II.
CIGÁND SE
2018. 11. 17. 13:00
Cigánd Városi Stadion
2018. 11. 17. 13:00
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
ESMTK
2018. 11. 25. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
JÁSZBERÉNYI FC
CIGÁND SE
2019. 03. 03. 14:30
Cigánd Városi Stadion
2019. 03. 03. 14:30
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
TÁLLYA KSE
2019. 03. 10. 14:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2019. 03. 10. 14:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONY VSE
CIGÁND SE
2019. 03. 17. 15:00
Cigánd Városi Stadion
2019. 03. 17. 15:00
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
SBTC
2019. 03. 23. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 03. 23. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
CIGÁND SE
2019. 03. 31. 15:30
Cigánd Városi Stadion
2019. 03. 31. 15:30
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2019. 04. 07. 16:00
Nyírbátori LSE Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Nyírbátori LSE Sporttelep
NYÍRBÁTORI FC
CIGÁND SE
2019. 04. 14. 16:00
Cigánd Városi Stadion
2019. 04. 14. 16:00
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2019. 04. 21. 16:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
CIGÁND SE
2019. 04. 28. 16:30
Cigánd Városi Stadion
2019. 04. 28. 16:30
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
FÜZESGYARMATI SK
2019. 05. 05. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2019. 05. 05. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
CIGÁND SE
2019. 05. 12. 17:00
Cigánd Városi Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
DEBRECENI EAC
2019. 05. 19. 17:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 05. 19. 17:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
CIGÁND SE
2019. 05. 26. 17:30
Cigánd Városi Stadion
2019. 05. 26. 17:30
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
DVTK II.
2019. 06. 02. 17:30
ESMTK Stadion
2019. 06. 02. 17:30
ESMTK Stadion
ESMTK
CIGÁND SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple