Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 17. forduló

2019.03.03 - 14:00

Budapest, Ikarus BSE

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
KIRÁLY GERGŐ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SVEDA MARCELL, CZÁR KRISZTIÁN
TESTVÉRISÉG SE
ÚJPEST FC. II.
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 REAC REAC 17 12 4 1 45 4 41 40 9.5
2 UNIONE FC UNIONE FC 17 12 3 2 37 20 17 39 8.8
3 KELEN SC KELEN SC 17 12 2 3 50 11 39 38 9.1
4 ÚJPEST FC. II. ÚJPEST FC. II. 17 10 7 0 53 12 41 37 8.7
5 FŐV. VÍZMŰVEK SK FŐV. VÍZMŰVEK SK 17 10 2 5 38 20 18 32 9.2
6 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 17 9 3 5 32 19 13 30 8.5
7 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 17 6 7 4 29 31 -2 25 8.3
8 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  17 6 6 5 24 32 -8 24 8.9
9 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 17 7 2 8 24 32 -8 23 7.8
10 BMTE II. BMTE II. 17 6 2 9 27 38 -11 20 8.4
11 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 17 5 2 10 24 36 -12 17 8.6
12 CSEP-GÓL FC SE CSEP-GÓL FC SE 17 4 3 10 14 31 -17 15 7.5
13 IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 17 3 5 9 13 32 -19 14 8.2
14 PESTSZENTIMREI SK PESTSZENTIMREI SK 17 2 5 10 21 30 -9 11 8.4
15 RAFC RAFC 17 3 1 13 12 47 -35 10 8
16 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 17 1 2 14 13 61 -48 5 8.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÚJBUDAI FC-VOYAGE KELEN SC 9 6 2 1 14 2 12 20 8 6 0 2 10 4 6 18 17 12 2 3 24 6 18 38
2 ÚJBUDAI FC-VOYAGE REAC 8 5 3 0 11 1 10 18 9 4 4 1 8 2 6 16 17 9 7 1 19 3 16 34
3 ÚJBUDAI FC-VOYAGE UNIONE FC 8 2 5 1 9 7 2 11 9 6 2 1 10 3 7 20 17 8 7 2 19 10 9 31
4 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJPEST FC. II. 8 4 3 1 12 2 10 15 9 4 3 2 9 6 3 15 17 8 6 3 21 8 13 30
5 ÚJBUDAI FC-VOYAGE XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 9 6 2 1 14 4 10 20 8 2 3 3 4 8 -4 9 17 8 5 4 18 12 6 29
6 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ASR GÁZGYÁR 9 5 0 4 10 5 5 15 8 3 4 1 7 6 1 13 17 8 4 5 17 11 6 28
7 ÚJBUDAI FC-VOYAGE FŐV. VÍZMŰVEK SK 9 3 3 3 6 5 1 12 8 4 2 2 10 5 5 14 17 7 5 5 16 10 6 26
8 ÚJBUDAI FC-VOYAGE TESTVÉRISÉG SE 8 1 2 5 4 10 -6 5 9 6 1 2 7 7 0 19 17 7 3 7 11 17 -6 24
9 ÚJBUDAI FC-VOYAGE BMTE II. 10 3 1 6 7 10 -3 10 7 4 1 2 6 7 -1 13 17 7 2 8 13 17 -4 23
10 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 1908 SZAC BUDAPEST 9 3 3 3 8 7 1 12 8 2 2 4 7 10 -3 8 17 5 5 7 15 17 -2 20
11 ÚJBUDAI FC-VOYAGE CSEP-GÓL FC SE 8 2 3 3 2 4 -2 9 9 2 4 3 4 5 -1 10 17 4 7 6 6 9 -3 19
12 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 8 2 1 5 6 9 -3 7 9 3 2 4 3 6 -3 11 17 5 3 9 9 15 -6 18
13 ÚJBUDAI FC-VOYAGE PESTSZENTIMREI SK 8 1 4 3 7 6 1 7 9 2 3 4 9 10 -1 9 17 3 7 7 16 16 0 16
14 ÚJBUDAI FC-VOYAGE RAFC 8 2 3 3 4 4 0 9 9 0 4 5 1 14 -13 4 17 2 7 8 5 18 -13 13
15 ÚJBUDAI FC-VOYAGE IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 8 0 4 4 0 6 -6 4 9 1 3 5 3 12 -9 6 17 1 7 9 3 18 -15 10
16 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 9 1 1 7 2 19 -17 4 8 1 2 5 3 11 -8 5 17 2 3 12 5 30 -25 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÚJBUDAI FC-VOYAGE REAC 8 7 1 0 25 1 24 22 9 5 3 1 20 3 17 18 17 12 4 1 45 4 41 40
2 ÚJBUDAI FC-VOYAGE UNIONE FC 8 6 1 1 19 10 9 19 9 6 2 1 18 10 8 20 17 12 3 2 37 20 17 39
3 ÚJBUDAI FC-VOYAGE KELEN SC 9 6 2 1 27 4 23 20 8 6 0 2 23 7 16 18 17 12 2 3 50 11 39 38
4 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJPEST FC. II. 8 6 2 0 29 3 26 20 9 4 5 0 24 9 15 17 17 10 7 0 53 12 41 37
5 ÚJBUDAI FC-VOYAGE FŐV. VÍZMŰVEK SK 9 5 1 3 14 9 5 16 8 5 1 2 24 11 13 16 17 10 2 5 38 20 18 32
6 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ASR GÁZGYÁR 9 5 1 3 20 10 10 16 8 4 2 2 12 9 3 14 17 9 3 5 32 19 13 30
7 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 1908 SZAC BUDAPEST 9 4 4 1 20 16 4 16 8 2 3 3 9 15 -6 9 17 6 7 4 29 31 -2 25
8 ÚJBUDAI FC-VOYAGE XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 9 5 3 1 18 12 6 18 8 1 3 4 6 20 -14 6 17 6 6 5 24 32 -8 24
9 ÚJBUDAI FC-VOYAGE TESTVÉRISÉG SE 8 3 1 4 11 19 -8 10 9 4 1 4 13 13 0 13 17 7 2 8 24 32 -8 23
10 ÚJBUDAI FC-VOYAGE BMTE II. 10 3 1 6 16 21 -5 10 7 3 1 3 11 17 -6 10 17 6 2 9 27 38 -11 20
11 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 8 2 1 5 13 18 -5 7 9 3 1 5 11 18 -7 10 17 5 2 10 24 36 -12 17
12 ÚJBUDAI FC-VOYAGE CSEP-GÓL FC SE 8 3 2 3 6 14 -8 11 9 1 1 7 8 17 -9 4 17 4 3 10 14 31 -17 15
13 ÚJBUDAI FC-VOYAGE IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 8 1 3 4 4 13 -9 6 9 2 2 5 9 19 -10 8 17 3 5 9 13 32 -19 14
14 ÚJBUDAI FC-VOYAGE PESTSZENTIMREI SK 8 1 4 3 12 13 -1 7 9 1 1 7 9 17 -8 4 17 2 5 10 21 30 -9 11
15 ÚJBUDAI FC-VOYAGE RAFC 8 3 0 5 8 16 -8 9 9 0 1 8 4 31 -27 1 17 3 1 13 12 47 -35 10
16 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 9 0 1 8 4 31 -27 1 8 1 1 6 9 30 -21 4 17 1 2 14 13 61 -48 5
 
1908 SZAC BUDAPEST
3 - 21 - 1---0 - 02 - 1-5 - 11 - 6-4 - 13 - 3-1 - 1
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
--0 - 1-2 - 1---6 - 20 - 41 - 11 - 3-1 - 32 - 3
ASR GÁZGYÁR
-3 - 0---0 - 22 - 0-5 - 00 - 22 - 15 - 12 - 21 - 2-
BMTE II.
2 - 3-1 - 32 - 00 - 21 - 12 - 52 - 0--1 - 3--0 - 45 - 0
CSEP-GÓL FC SE
0 - 03 - 21 - 0-0 - 42 - 00 - 3--0 - 0--0 - 5--
FŐV. VÍZMŰVEK SK
3 - 00 - 30 - 1--3 - 10 - 21 - 03 - 02 - 0--2 - 2--
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
-0 - 00 - 12 - 2----1 - 00 - 40 - 31 - 10 - 2--
KELEN SC
-7 - 0-7 - 12 - 0-5 - 13 - 0-0 - 0--1 - 10 - 12 - 0
PESTSZENTIMREI SK
1 - 10 - 21 - 1-2 - 22 - 21 - 3-4 - 0---1 - 2--
RAFC
---0 - 32 - 1--1 - 31 - 00 - 41 - 23 - 1-0 - 2-
REAC
---2 - 04 - 1---2 - 00 - 03 - 04 - 0-4 - 06 - 0
TESTVÉRISÉG SE
0 - 2---1 - 01 - 3-0 - 24 - 2---0 - 72 - 23 - 1
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
-0 - 1-0 - 41 - 32 - 6-0 - 70 - 4--0 - 3-0 - 21 - 1
ÚJPEST FC. II.
4 - 02 - 1-6 - 0-----3 - 00 - 04 - 08 - 02 - 2-
UNIONE FC
4 - 2-2 - 3-1 - 03 - 25 - 1-3 - 2--1 - 0--0 - 0
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
1 - 1-3 - 2-2 - 11 - 42 - 0-1 - 14 - 1--4 - 20 - 0-

Meccsek

TESTVÉRISÉG SE

2018. 08. 17. 17:30
Testvériség SE Sporttelep
2018. 08. 17. 17:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
UNIONE FC
2018. 08. 25. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 08. 25. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
TESTVÉRISÉG SE
2018. 09. 01. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
2018. 09. 01. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2018. 09. 08. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 08. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
TESTVÉRISÉG SE
2018. 09. 15. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
2018. 09. 15. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
PESTSZENTIMREI SK
2018. 09. 22. 18:00
Budai II. László Stadion
2018. 09. 22. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
TESTVÉRISÉG SE
2018. 09. 29. 16:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
CSEP-GÓL FC SE
2018. 10. 06. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2018. 10. 06. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
TESTVÉRISÉG SE
2018. 10. 14. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 10. 19. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 10. 19. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
TESTVÉRISÉG SE
2018. 10. 27. 14:30
Testvériség SE Sporttelep
2018. 10. 27. 14:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
1908 SZAC BUDAPEST
2018. 11. 03. 13:30
Testvériség SE Sporttelep
2018. 11. 03. 13:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
KELEN SC
2018. 11. 11. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 11. 11. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
TESTVÉRISÉG SE
2018. 11. 17. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 17. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
TESTVÉRISÉG SE
2018. 11. 24. 14:00
Ikarus BSE
2018. 11. 24. 14:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
TESTVÉRISÉG SE
2019. 02. 23. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 02. 23. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
TESTVÉRISÉG SE
2019. 03. 03. 14:00
Ikarus BSE
2019. 03. 03. 14:00
Ikarus BSE
TESTVÉRISÉG SE
ÚJPEST FC. II.
2019. 03. 08. 20:30
Goldball Park
2019. 03. 08. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
TESTVÉRISÉG SE
2019. 03. 14. 19:45
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 03. 14. 19:45
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
TESTVÉRISÉG SE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2019. 03. 23. 16:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2019. 03. 23. 16:00
Vilmos Endre Sportcentrum
PESTSZENTIMREI SK
TESTVÉRISÉG SE
2019. 03. 31. 16:30
Ikarus BSE
2019. 03. 31. 16:30
Ikarus BSE
TESTVÉRISÉG SE
REAC
2019. 04. 06. 15:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2019. 04. 06. 15:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC SE
TESTVÉRISÉG SE
2019. 04. 13. 17:00
Szántóföld utcai Sporttelep
2019. 04. 13. 17:00
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
RAFC
2019. 04. 20. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 04. 20. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
TESTVÉRISÉG SE
2019. 04. 27. 17:00
Szántóföld utcai Sporttelep
2019. 04. 27. 17:00
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 05. 04. 16:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 05. 04. 16:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
TESTVÉRISÉG SE
2019. 05. 11. 17:00
Kelen SC Sporttelep
2019. 05. 11. 17:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
TESTVÉRISÉG SE
2019. 05. 18. 17:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
ASR GÁZGYÁR
2019. 05. 25. 17:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
BMTE II.
2019. 06. 01. 17:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.

ÚJPEST FC. II.

2018. 08. 18. 17:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 08. 18. 17:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
ÚJPEST FC. II.
2018. 08. 25. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 08. 25. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
TESTVÉRISÉG SE
2018. 09. 01. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 09. 01. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
ÚJPEST FC. II.
2018. 09. 08. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 09. 08. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
BMTE II.
2018. 09. 15. 10:00
Ikarus BSE
2018. 09. 15. 10:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
ÚJPEST FC. II.
2018. 09. 22. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 09. 22. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
UNIONE FC
2018. 09. 29. 16:00
Kelen SC Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
ÚJPEST FC. II.
2018. 10. 05. 20:30
Goldball Park
2018. 10. 05. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
ÚJPEST FC. II.
2018. 10. 14. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 10. 14. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 10. 19. 18:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 10. 19. 18:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
ÚJPEST FC. II.
2018. 10. 27. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 10. 27. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
REAC
2018. 11. 04. 13:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC SE
ÚJPEST FC. II.
2018. 11. 10. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 11. 10. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
RAFC
2018. 11. 17. 13:00
Fővárosi Vízművek SK
2018. 11. 17. 13:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
ÚJPEST FC. II.
2018. 11. 24. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 11. 24. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 02. 23. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 02. 23. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 03. 03. 14:00
Ikarus BSE
2019. 03. 03. 14:00
Ikarus BSE
TESTVÉRISÉG SE
ÚJPEST FC. II.
2019. 03. 09. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 03. 09. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
ASR GÁZGYÁR
2019. 03. 16. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 16. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
ÚJPEST FC. II.
2019. 03. 23. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 03. 23. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2019. 03. 30. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 30. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
ÚJPEST FC. II.
2019. 04. 06. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 04. 06. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
KELEN SC
2019. 04. 13. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 04. 13. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 04. 17. 19:15
Vasas Sporttelep
2019. 04. 17. 19:15
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
ÚJPEST FC. II.
2019. 04. 27. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 04. 27. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
PESTSZENTIMREI SK
2019. 05. 03. 19:00
Budai II. László Stadion
2019. 05. 03. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC
ÚJPEST FC. II.
2019. 05. 11. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 05. 11. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
CSEP-GÓL FC SE
2019. 05. 18. 17:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
ÚJPEST FC. II.
2019. 05. 25. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 05. 25. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2019. 06. 01. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2019. 06. 01. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
ÚJPEST FC. II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple