Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 18. forduló

2019.03.09 - 18:00

Budapest, Vilmos Endre Sportcentrum

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
NYEKITA BENJAMIN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DOBÓ GÁBOR, CZÁR KRISZTIÁN
PESTSZENTIMREI SK
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
90'
45'

Gólok

VARGA BALÁZS

34'

1 - 0

 

FARAGÓ ISTVÁN

55'

2 - 0

 

PAPP ZSOLT

61'

3 - 0

 

FARAGÓ ISTVÁN

77'

4 - 0

 

SZABÓ ERIK KÁLMÁN

87'

5 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UNIONE FC UNIONE FC 18 13 3 2 39 21 18 42 8.9
2 KELEN SC KELEN SC 18 13 2 3 54 11 43 41 9.5
3 REAC REAC 18 12 5 1 45 4 41 41 9.2
4 ÚJPEST FC. II. ÚJPEST FC. II. 18 11 7 0 55 13 42 40 8.6
5 FŐV. VÍZMŰVEK SK FŐV. VÍZMŰVEK SK 18 10 3 5 38 20 18 33 8.7
6 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 18 9 3 6 33 21 12 30 8.3
7 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 18 6 7 5 30 35 -5 25 8.4
8 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  18 6 7 5 25 33 -8 25 8.9
9 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 18 7 3 8 25 33 -8 24 7.8
10 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 18 6 2 10 28 37 -9 20 8.6
11 BMTE II. BMTE II. 18 6 2 10 28 40 -12 20 7.9
12 CSEP-GÓL FC SE CSEP-GÓL FC SE 18 5 3 10 16 32 -16 18 8
13 PESTSZENTIMREI SK PESTSZENTIMREI SK 18 3 5 10 26 30 -4 14 8.8
14 IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 18 3 5 10 13 36 -23 14 7.8
15 RAFC RAFC 18 3 1 14 13 49 -36 10 8.3
16 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 18 1 2 15 13 66 -53 5 8.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÚJBUDAI FC-VOYAGE KELEN SC 9 6 2 1 14 2 12 20 9 7 0 2 11 4 7 21 18 13 2 3 25 6 19 41
2 ÚJBUDAI FC-VOYAGE REAC 9 5 4 0 11 1 10 19 9 4 4 1 8 2 6 16 18 9 8 1 19 3 16 35
3 ÚJBUDAI FC-VOYAGE UNIONE FC 9 2 6 1 10 8 2 12 9 6 2 1 10 3 7 20 18 8 8 2 20 11 9 32
4 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJPEST FC. II. 9 4 4 1 13 3 10 16 9 4 3 2 9 6 3 15 18 8 7 3 22 9 13 31
5 ÚJBUDAI FC-VOYAGE XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 10 6 3 1 14 4 10 21 8 2 3 3 4 8 -4 9 18 8 6 4 18 12 6 30
6 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ASR GÁZGYÁR 9 5 0 4 10 5 5 15 9 3 5 1 8 7 1 14 18 8 5 5 18 12 6 29
7 ÚJBUDAI FC-VOYAGE FŐV. VÍZMŰVEK SK 9 3 3 3 6 5 1 12 9 4 3 2 10 5 5 15 18 7 6 5 16 10 6 27
8 ÚJBUDAI FC-VOYAGE TESTVÉRISÉG SE 8 1 2 5 4 10 -6 5 10 6 2 2 7 7 0 20 18 7 4 7 11 17 -6 25
9 ÚJBUDAI FC-VOYAGE BMTE II. 10 3 1 6 7 10 -3 10 8 4 2 2 7 8 -1 14 18 7 3 8 14 18 -4 24
10 ÚJBUDAI FC-VOYAGE CSEP-GÓL FC SE 9 3 3 3 3 4 -1 12 9 2 4 3 4 5 -1 10 18 5 7 6 7 9 -2 22
11 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 1908 SZAC BUDAPEST 9 3 3 3 8 7 1 12 9 2 3 4 8 11 -3 9 18 5 6 7 16 18 -2 21
12 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 9 2 2 5 7 10 -3 8 9 3 2 4 3 6 -3 11 18 5 4 9 10 16 -6 19
13 ÚJBUDAI FC-VOYAGE PESTSZENTIMREI SK 9 2 4 3 8 6 2 10 9 2 3 4 9 10 -1 9 18 4 7 7 17 16 1 19
14 ÚJBUDAI FC-VOYAGE RAFC 8 2 3 3 4 4 0 9 10 0 4 6 1 15 -14 4 18 2 7 9 5 19 -14 13
15 ÚJBUDAI FC-VOYAGE IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 9 0 4 5 0 7 -7 4 9 1 3 5 3 12 -9 6 18 1 7 10 3 19 -16 10
16 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 9 1 1 7 2 19 -17 4 9 1 2 6 3 12 -9 5 18 2 3 13 5 31 -26 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÚJBUDAI FC-VOYAGE UNIONE FC 9 7 1 1 21 11 10 22 9 6 2 1 18 10 8 20 18 13 3 2 39 21 18 42
2 ÚJBUDAI FC-VOYAGE KELEN SC 9 6 2 1 27 4 23 20 9 7 0 2 27 7 20 21 18 13 2 3 54 11 43 41
3 ÚJBUDAI FC-VOYAGE REAC 9 7 2 0 25 1 24 23 9 5 3 1 20 3 17 18 18 12 5 1 45 4 41 41
4 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJPEST FC. II. 9 7 2 0 31 4 27 23 9 4 5 0 24 9 15 17 18 11 7 0 55 13 42 40
5 ÚJBUDAI FC-VOYAGE FŐV. VÍZMŰVEK SK 9 5 1 3 14 9 5 16 9 5 2 2 24 11 13 17 18 10 3 5 38 20 18 33
6 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ASR GÁZGYÁR 9 5 1 3 20 10 10 16 9 4 2 3 13 11 2 14 18 9 3 6 33 21 12 30
7 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 1908 SZAC BUDAPEST 9 4 4 1 20 16 4 16 9 2 3 4 10 19 -9 9 18 6 7 5 30 35 -5 25
8 ÚJBUDAI FC-VOYAGE XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 10 5 4 1 19 13 6 19 8 1 3 4 6 20 -14 6 18 6 7 5 25 33 -8 25
9 ÚJBUDAI FC-VOYAGE TESTVÉRISÉG SE 8 3 1 4 11 19 -8 10 10 4 2 4 14 14 0 14 18 7 3 8 25 33 -8 24
10 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 9 3 1 5 17 19 -2 10 9 3 1 5 11 18 -7 10 18 6 2 10 28 37 -9 20
11 ÚJBUDAI FC-VOYAGE BMTE II. 10 3 1 6 16 21 -5 10 8 3 1 4 12 19 -7 10 18 6 2 10 28 40 -12 20
12 ÚJBUDAI FC-VOYAGE CSEP-GÓL FC SE 9 4 2 3 8 15 -7 14 9 1 1 7 8 17 -9 4 18 5 3 10 16 32 -16 18
13 ÚJBUDAI FC-VOYAGE PESTSZENTIMREI SK 9 2 4 3 17 13 4 10 9 1 1 7 9 17 -8 4 18 3 5 10 26 30 -4 14
14 ÚJBUDAI FC-VOYAGE IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 9 1 3 5 4 17 -13 6 9 2 2 5 9 19 -10 8 18 3 5 10 13 36 -23 14
15 ÚJBUDAI FC-VOYAGE RAFC 8 3 0 5 8 16 -8 9 10 0 1 9 5 33 -28 1 18 3 1 14 13 49 -36 10
16 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 9 0 1 8 4 31 -27 1 9 1 1 7 9 35 -26 4 18 1 2 15 13 66 -53 5
 
1908 SZAC BUDAPEST
3 - 21 - 1---0 - 02 - 1-5 - 11 - 6-4 - 13 - 3-1 - 1
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
4 - 1-0 - 1-2 - 1---6 - 20 - 41 - 11 - 3-1 - 32 - 3
ASR GÁZGYÁR
-3 - 0---0 - 22 - 0-5 - 00 - 22 - 15 - 12 - 21 - 2-
BMTE II.
2 - 3-1 - 32 - 00 - 21 - 12 - 52 - 0--1 - 3--0 - 45 - 0
CSEP-GÓL FC SE
0 - 03 - 21 - 0-0 - 42 - 00 - 3-2 - 10 - 0--0 - 5--
FŐV. VÍZMŰVEK SK
3 - 00 - 30 - 1--3 - 10 - 21 - 03 - 02 - 0--2 - 2--
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
-0 - 00 - 12 - 2--0 - 4-1 - 00 - 40 - 31 - 10 - 2--
KELEN SC
-7 - 0-7 - 12 - 0-5 - 13 - 0-0 - 0--1 - 10 - 12 - 0
PESTSZENTIMREI SK
1 - 10 - 21 - 1-2 - 22 - 21 - 3-4 - 0--5 - 01 - 2--
RAFC
---0 - 32 - 1--1 - 31 - 00 - 41 - 23 - 1-0 - 2-
REAC
---2 - 04 - 10 - 0--2 - 00 - 03 - 04 - 0-4 - 06 - 0
TESTVÉRISÉG SE
0 - 2---1 - 01 - 3-0 - 24 - 2---0 - 72 - 23 - 1
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
-0 - 1-0 - 41 - 32 - 6-0 - 70 - 4--0 - 3-0 - 21 - 1
ÚJPEST FC. II.
4 - 02 - 12 - 16 - 0-----3 - 00 - 04 - 08 - 02 - 2-
UNIONE FC
4 - 2-2 - 32 - 11 - 03 - 25 - 1-3 - 2--1 - 0--0 - 0
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
1 - 1-3 - 2-2 - 11 - 42 - 0-1 - 14 - 1-1 - 14 - 20 - 0-

Meccsek

PESTSZENTIMREI SK

2018. 08. 17. 17:30
Rákosmenti TK Sporttelep
2018. 08. 17. 17:30
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
PESTSZENTIMREI SK
2018. 08. 25. 17:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 08. 31. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 08. 31. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
PESTSZENTIMREI SK
2018. 09. 08. 18:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 09. 08. 18:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
1908 SZAC BUDAPEST
2018. 09. 15. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
2018. 09. 15. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
PESTSZENTIMREI SK
2018. 09. 22. 16:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
ASR GÁZGYÁR
2018. 09. 29. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 29. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
PESTSZENTIMREI SK
2018. 10. 06. 15:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 10. 06. 15:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 10. 13. 18:00
III. Ker. TVE Sporttelep
2018. 10. 13. 18:00
III. Ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
PESTSZENTIMREI SK
2018. 10. 19. 18:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 10. 19. 18:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
ÚJPEST FC. II.
2018. 10. 26. 20:30
Goldball Park
2018. 10. 26. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
PESTSZENTIMREI SK
2018. 11. 03. 13:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 11. 03. 13:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 11. 11. 17:00
Kelen SC Sporttelep
2018. 11. 11. 17:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
PESTSZENTIMREI SK
2018. 11. 17. 16:00
Budai II. László Stadion
2018. 11. 17. 16:00
Budai II. László Stadion
REAC
PESTSZENTIMREI SK
2018. 11. 23. 19:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2018. 11. 23. 19:00
Vilmos Endre Sportcentrum
PESTSZENTIMREI SK
CSEP-GÓL FC SE
2019. 02. 23. 15:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2019. 02. 23. 15:00
Vilmos Endre Sportcentrum
PESTSZENTIMREI SK
RAFC
2019. 03. 02. 14:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2019. 03. 02. 14:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐV. VÍZMŰVEK SK
PESTSZENTIMREI SK
2019. 03. 09. 18:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2019. 03. 09. 18:00
Vilmos Endre Sportcentrum
PESTSZENTIMREI SK
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 03. 16. 14:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 03. 16. 14:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
PESTSZENTIMREI SK
2019. 03. 23. 16:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2019. 03. 23. 16:00
Vilmos Endre Sportcentrum
PESTSZENTIMREI SK
TESTVÉRISÉG SE
2019. 03. 30. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 03. 30. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
PESTSZENTIMREI SK
2019. 04. 06. 15:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2019. 04. 06. 15:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
BMTE II.
2019. 04. 14. 16:30
Ikarus BSE Sporttelep
2019. 04. 14. 16:30
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
PESTSZENTIMREI SK
2019. 04. 18. 17:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2019. 04. 18. 17:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
UNIONE FC
2019. 04. 27. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 04. 27. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
PESTSZENTIMREI SK
2019. 05. 04. 16:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2019. 05. 04. 16:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 05. 11. 19:00
Vasas Sporttelep
2019. 05. 11. 19:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
PESTSZENTIMREI SK
2019. 05. 18. 17:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
KELEN SC
2019. 05. 25. 17:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
REAC
2019. 06. 01. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC SE
PESTSZENTIMREI SK

ÚJBUDAI FC-VOYAGE

2018. 11. 13. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 11. 13. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2018. 08. 29. 19:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 08. 29. 19:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 08. 31. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 08. 31. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
PESTSZENTIMREI SK
2018. 09. 08. 18:00
Budai II. László Stadion
2018. 09. 08. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2018. 09. 14. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 09. 14. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
CSEP-GÓL FC SE
2018. 09. 22. 16:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2018. 09. 30. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 09. 30. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 10. 05. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 10. 05. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
KELEN SC
2018. 10. 14. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2018. 10. 19. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 10. 19. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
TESTVÉRISÉG SE
2018. 10. 27. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 10. 27. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2018. 10. 31. 19:45
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 10. 31. 19:45
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
BMTE II.
2018. 11. 11. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
2018. 11. 11. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2018. 11. 16. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 11. 16. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
UNIONE FC
2018. 11. 24. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 11. 24. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 02. 22. 20:30
Goldball Park
2019. 02. 22. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 03. 02. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 03. 02. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 03. 09. 18:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2019. 03. 09. 18:00
Vilmos Endre Sportcentrum
PESTSZENTIMREI SK
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 05. 14. 19:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2019. 05. 14. 19:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
REAC
2019. 03. 20. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2019. 03. 20. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC SE
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 03. 29. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2019. 03. 29. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
RAFC
2019. 04. 06. 14:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2019. 04. 06. 14:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐV. VÍZMŰVEK SK
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 05. 08. 16:30
Kelen SC Sporttelep
2019. 05. 08. 16:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 05. 01. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 01. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 04. 27. 17:00
Szántóföld utcai Sporttelep
2019. 04. 27. 17:00
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 05. 03. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2019. 05. 03. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
ASR GÁZGYÁR
2019. 05. 11. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 11. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 05. 17. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2019. 05. 17. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2019. 05. 25. 11:00
III. Ker. TVE Sporttelep
2019. 05. 25. 11:00
III. Ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 06. 01. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2019. 06. 01. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
ÚJPEST FC. II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple