Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 26. forduló

2019.05.04 - 14:00

Budapest, Fővárosi Vízművek SK (Főv. Vízművek SK)

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
APKÓ TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
IVACS VINCE, SUDICKY BÁLINT
FŐV. VÍZMŰVEK SK
BMTE II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

13'

KERESZTESI MARCELL MÁTÉ
KATONA GERGŐ

17'

1 - 1

 

 

1 - 2

26'

FÖLDI DÁNIEL
KÖBÖL KRISZTIÁN MILÁN

51'

2 - 2

 

 

2 - 3

53'

FÖLDI DÁNIEL

 

2 - 4

64'

FÖLDI DÁNIEL

 

2 - 5

70'

HORVÁTH TAMÁS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 26 20 3 3 77 14 63 63 9.4
2 REAC REAC 26 18 7 1 71 4 67 61 9
3 ÚJPEST FC. II. ÚJPEST FC. II. 26 17 8 1 92 15 77 59 8.3
4 UNIONE FC UNIONE FC 26 17 3 6 48 33 15 54 8.4
5 FŐV. VÍZMŰVEK SK FŐV. VÍZMŰVEK SK 26 14 4 8 58 31 27 46 8.8
6 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 26 13 5 8 45 31 14 44 9
7 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 26 13 4 9 49 43 6 43 8.8
8 BMTE II. BMTE II. 26 11 3 12 56 56 0 36 8.4
9 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 26 9 7 10 44 52 -8 34 8.5
10 PESTSZENTIMREI SK PESTSZENTIMREI SK 26 7 7 12 44 53 -9 28 8.6
11 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  26 6 9 11 37 61 -24 27 8.3
12 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 26 7 3 16 36 61 -25 24 8
13 CSEP-GÓL FC SE CSEP-GÓL FC SE 26 6 5 15 22 45 -23 23 8.1
14 IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 26 5 7 14 23 54 -31 22 8
15 RAFC RAFC 26 4 1 21 18 81 -63 13 8.2
16 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 26 2 2 22 20 106 -86 8 8.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÚJBUDAI FC-VOYAGE KELEN SC 13 9 3 1 22 2 20 30 13 9 2 2 17 6 11 29 26 18 5 3 39 8 31 59
2 ÚJBUDAI FC-VOYAGE REAC 13 8 5 0 17 1 16 29 13 7 5 1 13 2 11 26 26 15 10 1 30 3 27 55
3 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJPEST FC. II. 13 7 5 1 23 4 19 26 13 6 5 2 15 6 9 23 26 13 10 3 38 10 28 49
4 ÚJBUDAI FC-VOYAGE TESTVÉRISÉG SE 12 4 2 6 8 12 -4 14 14 8 4 2 13 9 4 28 26 12 6 8 21 21 0 42
5 ÚJBUDAI FC-VOYAGE UNIONE FC 13 2 8 3 10 12 -2 14 13 8 4 1 14 4 10 28 26 10 12 4 24 16 8 42
6 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ASR GÁZGYÁR 13 6 2 5 11 6 5 20 13 5 6 2 10 8 2 21 26 11 8 7 21 14 7 41
7 ÚJBUDAI FC-VOYAGE FŐV. VÍZMŰVEK SK 13 4 5 4 10 8 2 17 13 6 4 3 12 6 6 22 26 10 9 7 22 14 8 39
8 ÚJBUDAI FC-VOYAGE BMTE II. 14 4 3 7 14 12 2 15 12 6 4 2 12 10 2 22 26 10 7 9 26 22 4 37
9 ÚJBUDAI FC-VOYAGE XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 14 6 4 4 16 10 6 22 12 2 5 5 7 16 -9 11 26 8 9 9 23 26 -3 33
10 ÚJBUDAI FC-VOYAGE CSEP-GÓL FC SE 13 4 6 3 5 5 0 18 13 2 6 5 4 8 -4 12 26 6 12 8 9 13 -4 30
11 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 1908 SZAC BUDAPEST 13 4 3 6 10 11 -1 15 13 3 5 5 9 14 -5 14 26 7 8 11 19 25 -6 29
12 ÚJBUDAI FC-VOYAGE PESTSZENTIMREI SK 13 3 6 4 14 12 2 15 13 3 5 5 11 13 -2 14 26 6 11 9 25 25 0 29
13 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 13 2 2 9 8 20 -12 8 13 4 4 5 5 9 -4 16 26 6 6 14 13 29 -16 24
14 ÚJBUDAI FC-VOYAGE IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 13 0 7 6 2 11 -9 7 13 3 3 7 8 20 -12 12 26 3 10 13 10 31 -21 19
15 ÚJBUDAI FC-VOYAGE RAFC 12 2 5 5 5 7 -2 11 14 0 5 9 2 27 -25 5 26 2 10 14 7 34 -27 16
16 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 13 1 3 9 3 22 -19 6 13 1 2 10 3 20 -17 5 26 2 5 19 6 42 -36 11
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÚJBUDAI FC-VOYAGE KELEN SC 13 10 2 1 41 4 37 32 13 10 1 2 36 10 26 31 26 20 3 3 77 14 63 63
2 ÚJBUDAI FC-VOYAGE REAC 13 10 3 0 37 1 36 33 13 8 4 1 34 3 31 28 26 18 7 1 71 4 67 61
3 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJPEST FC. II. 13 10 2 1 52 6 46 32 13 7 6 0 40 9 31 27 26 17 8 1 92 15 77 59
4 ÚJBUDAI FC-VOYAGE UNIONE FC 13 8 1 4 22 19 3 25 13 9 2 2 26 14 12 29 26 17 3 6 48 33 15 54
5 ÚJBUDAI FC-VOYAGE FŐV. VÍZMŰVEK SK 13 6 2 5 27 17 10 20 13 8 2 3 31 14 17 26 26 14 4 8 58 31 27 46
6 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ASR GÁZGYÁR 13 6 3 4 24 16 8 21 13 7 2 4 21 15 6 23 26 13 5 8 45 31 14 44
7 ÚJBUDAI FC-VOYAGE TESTVÉRISÉG SE 12 6 1 5 23 23 0 19 14 7 3 4 26 20 6 24 26 13 4 9 49 43 6 43
8 ÚJBUDAI FC-VOYAGE BMTE II. 14 5 2 7 30 30 0 17 12 6 1 5 26 26 0 19 26 11 3 12 56 56 0 36
9 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 1908 SZAC BUDAPEST 13 5 4 4 27 25 2 19 13 4 3 6 17 27 -10 15 26 9 7 10 44 52 -8 34
10 ÚJBUDAI FC-VOYAGE PESTSZENTIMREI SK 13 5 5 3 31 22 9 20 13 2 2 9 13 31 -18 8 26 7 7 12 44 53 -9 28
11 ÚJBUDAI FC-VOYAGE XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 14 5 5 4 25 26 -1 20 12 1 4 7 12 35 -23 7 26 6 9 11 37 61 -24 27
12 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 13 3 2 8 20 34 -14 11 13 4 1 8 16 27 -11 13 26 7 3 16 36 61 -25 24
13 ÚJBUDAI FC-VOYAGE CSEP-GÓL FC SE 13 5 2 6 12 23 -11 17 13 1 3 9 10 22 -12 6 26 6 5 15 22 45 -23 23
14 ÚJBUDAI FC-VOYAGE IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 13 3 4 6 9 22 -13 13 13 2 3 8 14 32 -18 9 26 5 7 14 23 54 -31 22
15 ÚJBUDAI FC-VOYAGE RAFC 12 4 0 8 11 24 -13 12 14 0 1 13 7 57 -50 1 26 4 1 21 18 81 -63 13
16 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 13 1 1 11 10 47 -37 4 13 1 1 11 10 59 -49 4 26 2 2 22 20 106 -86 8
 
1908 SZAC BUDAPEST
3 - 21 - 1-3 - 12 - 30 - 02 - 11 - 25 - 11 - 61 - 34 - 13 - 3-1 - 1
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
4 - 10 - 20 - 1-2 - 13 - 30 - 3-6 - 20 - 41 - 11 - 30 - 71 - 32 - 3
ASR GÁZGYÁR
-3 - 0-2 - 10 - 30 - 22 - 01 - 15 - 00 - 22 - 15 - 12 - 21 - 21 - 1
BMTE II.
2 - 33 - 21 - 32 - 00 - 21 - 12 - 52 - 011 - 00 - 01 - 3-0 - 70 - 45 - 0
CSEP-GÓL FC SE
0 - 03 - 21 - 00 - 30 - 42 - 00 - 3-2 - 10 - 01 - 33 - 10 - 50 - 1-
FŐV. VÍZMŰVEK SK
3 - 00 - 30 - 12 - 50 - 03 - 10 - 21 - 03 - 02 - 01 - 310 - 02 - 2--
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
-0 - 00 - 12 - 20 - 0-0 - 42 - 11 - 00 - 40 - 31 - 10 - 20 - 23 - 2
KELEN SC
1 - 07 - 0-7 - 12 - 01 - 05 - 13 - 06 - 00 - 0-6 - 01 - 10 - 12 - 0
PESTSZENTIMREI SK
1 - 10 - 21 - 13 - 22 - 22 - 21 - 3-4 - 0-3 - 35 - 01 - 23 - 15 - 3
RAFC
0 - 2-0 - 30 - 32 - 10 - 13 - 21 - 31 - 00 - 41 - 23 - 1-0 - 2-
REAC
7 - 0-2 - 02 - 04 - 10 - 03 - 0-2 - 00 - 03 - 04 - 00 - 04 - 06 - 0
TESTVÉRISÉG SE
0 - 24 - 0--1 - 01 - 3-0 - 24 - 23 - 10 - 35 - 00 - 72 - 23 - 1
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
0 - 50 - 12 - 30 - 41 - 32 - 6-0 - 70 - 44 - 10 - 70 - 3-0 - 21 - 1
ÚJPEST FC. II.
4 - 02 - 12 - 16 - 0--4 - 01 - 210 - 03 - 00 - 04 - 08 - 02 - 26 - 0
UNIONE FC
4 - 21 - 02 - 32 - 11 - 03 - 25 - 10 - 23 - 2-0 - 41 - 0-0 - 20 - 0
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
1 - 11 - 33 - 22 - 42 - 11 - 42 - 02 - 21 - 14 - 1-1 - 14 - 20 - 01 - 4

Meccsek

FŐV. VÍZMŰVEK SK

2018. 08. 17. 17:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 08. 17. 17:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 08. 25. 17:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 09. 01. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
2018. 09. 01. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
REAC
2018. 09. 06. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2018. 09. 06. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC SE
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 09. 15. 15:00
Fővárosi Vízművek SK
2018. 09. 15. 15:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
RAFC
2018. 09. 25. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
2018. 09. 25. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
KELEN SC
2018. 09. 30. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 09. 30. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 10. 06. 15:00
Fővárosi Vízművek SK
2018. 10. 06. 15:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
1908 SZAC BUDAPEST
2018. 10. 14. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 10. 20. 14:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 10. 20. 14:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
ASR GÁZGYÁR
2018. 10. 27. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 27. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 11. 03. 13:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 11. 03. 13:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 11. 10. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 10. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 11. 17. 13:00
Fővárosi Vízművek SK
2018. 11. 17. 13:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
ÚJPEST FC. II.
2018. 11. 23. 20:30
Goldball Park
2018. 11. 23. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2019. 02. 23. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 02. 23. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2019. 03. 02. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 03. 02. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
PESTSZENTIMREI SK
2019. 03. 09. 15:00
Budai II. László Stadion
2019. 03. 09. 15:00
Budai II. László Stadion
REAC
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2019. 03. 16. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 03. 16. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
CSEP-GÓL FC SE
2019. 03. 23. 15:00
Ikarus BSE
2019. 03. 23. 15:00
Ikarus BSE
RAFC
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2019. 03. 30. 13:00
Kelen SC Sporttelep
2019. 03. 30. 13:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2019. 04. 06. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 04. 06. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 04. 13. 15:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 04. 13. 15:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2019. 04. 20. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 04. 20. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
TESTVÉRISÉG SE
2019. 04. 27. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 04. 27. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2019. 05. 04. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 05. 04. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
BMTE II.
2019. 05. 12. 16:30
Ikarus BSE
2019. 05. 12. 16:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2019. 05. 18. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 05. 18. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
UNIONE FC
2019. 05. 25. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 05. 25. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2019. 06. 01. 17:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 06. 01. 17:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC

BMTE II.

2018. 08. 18. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 08. 18. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
KELEN SC
2018. 08. 25. 17:30
Ikarus BSE
2018. 08. 25. 17:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
BMTE II.
2018. 09. 01. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 01. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
UNIONE FC
2018. 09. 08. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 09. 08. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
BMTE II.
2018. 09. 15. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 15. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2018. 09. 22. 16:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
BMTE II.
2018. 09. 29. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 29. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
PESTSZENTIMREI SK
2018. 10. 06. 16:00
Budai II. László Stadion
2018. 10. 06. 16:00
Budai II. László Stadion
REAC
BMTE II.
2018. 10. 13. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 13. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
CSEP-GÓL FC SE
2018. 10. 20. 17:00
Ikarus BSE
2018. 10. 20. 17:00
Ikarus BSE
RAFC
BMTE II.
2018. 10. 27. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 27. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 10. 31. 19:45
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 10. 31. 19:45
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
BMTE II.
2018. 11. 10. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 10. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
1908 SZAC BUDAPEST
2018. 11. 17. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 17. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
TESTVÉRISÉG SE
2018. 11. 24. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 24. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
ASR GÁZGYÁR
2019. 02. 24. 14:00
Kelen SC Sporttelep
2019. 02. 24. 14:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
BMTE II.
2019. 03. 02. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 02. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2019. 03. 09. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 09. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
BMTE II.
2019. 03. 16. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 16. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
ÚJPEST FC. II.
2019. 03. 22. 20:30
Goldball Park
2019. 03. 22. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
BMTE II.
2019. 03. 30. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 30. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2019. 04. 06. 15:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2019. 04. 06. 15:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
BMTE II.
2019. 04. 13. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 13. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
REAC
2019. 04. 17. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2019. 04. 17. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC SE
BMTE II.
2019. 04. 27. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 27. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
RAFC
2019. 05. 04. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 05. 04. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
BMTE II.
2019. 05. 11. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 11. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 05. 18. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
BMTE II.
2019. 05. 25. 17:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
BMTE II.
2019. 06. 01. 14:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 06. 01. 14:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
BMTE II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple