Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 26. forduló

2019.05.04 - 16:30

Budapest, Pestszentimrei SK Sporttelep

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
SZANYI ÁDÁM
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CSETE CSONGOR, CZÁR KRISZTIÁN
PESTSZENTIMREI SK
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
90'
45'

Gólok

FARAGÓ ISTVÁN

6'

1 - 0

 

SZABÓ ERIK KÁLMÁN

16'

2 - 0

 

 

2 - 1

18'

ZIMERMANN ZOLTÁN
FARAGÓ ISTVÁN

21'

3 - 1

 

 

3 - 2

33'

MARCZINKA TAMÁS
MÉSZÁROS DÁNIEL

42'

4 - 2

 

 

4 - 3

63'

VERESS BALÁZS
FARAGÓ ISTVÁN

87'

5 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 26 20 3 3 77 14 63 63 9.4
2 REAC REAC 26 18 7 1 71 4 67 61 9
3 ÚJPEST FC. II. ÚJPEST FC. II. 26 17 8 1 92 15 77 59 8.3
4 UNIONE FC UNIONE FC 26 17 3 6 48 33 15 54 8.4
5 FŐV. VÍZMŰVEK SK FŐV. VÍZMŰVEK SK 26 14 4 8 58 31 27 46 8.8
6 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 26 13 5 8 45 31 14 44 9
7 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 26 13 4 9 49 43 6 43 8.8
8 BMTE II. BMTE II. 26 11 3 12 56 56 0 36 8.4
9 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 26 9 7 10 44 52 -8 34 8.5
10 PESTSZENTIMREI SK PESTSZENTIMREI SK 26 7 7 12 44 53 -9 28 8.6
11 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  26 6 9 11 37 61 -24 27 8.3
12 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 26 7 3 16 36 61 -25 24 8
13 CSEP-GÓL FC SE CSEP-GÓL FC SE 26 6 5 15 22 45 -23 23 8.1
14 IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 26 5 7 14 23 54 -31 22 8
15 RAFC RAFC 26 4 1 21 18 81 -63 13 8.2
16 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 26 2 2 22 20 106 -86 8 8.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÚJBUDAI FC-VOYAGE KELEN SC 13 9 3 1 22 2 20 30 13 9 2 2 17 6 11 29 26 18 5 3 39 8 31 59
2 ÚJBUDAI FC-VOYAGE REAC 13 8 5 0 17 1 16 29 13 7 5 1 13 2 11 26 26 15 10 1 30 3 27 55
3 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJPEST FC. II. 13 7 5 1 23 4 19 26 13 6 5 2 15 6 9 23 26 13 10 3 38 10 28 49
4 ÚJBUDAI FC-VOYAGE TESTVÉRISÉG SE 12 4 2 6 8 12 -4 14 14 8 4 2 13 9 4 28 26 12 6 8 21 21 0 42
5 ÚJBUDAI FC-VOYAGE UNIONE FC 13 2 8 3 10 12 -2 14 13 8 4 1 14 4 10 28 26 10 12 4 24 16 8 42
6 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ASR GÁZGYÁR 13 6 2 5 11 6 5 20 13 5 6 2 10 8 2 21 26 11 8 7 21 14 7 41
7 ÚJBUDAI FC-VOYAGE FŐV. VÍZMŰVEK SK 13 4 5 4 10 8 2 17 13 6 4 3 12 6 6 22 26 10 9 7 22 14 8 39
8 ÚJBUDAI FC-VOYAGE BMTE II. 14 4 3 7 14 12 2 15 12 6 4 2 12 10 2 22 26 10 7 9 26 22 4 37
9 ÚJBUDAI FC-VOYAGE XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 14 6 4 4 16 10 6 22 12 2 5 5 7 16 -9 11 26 8 9 9 23 26 -3 33
10 ÚJBUDAI FC-VOYAGE CSEP-GÓL FC SE 13 4 6 3 5 5 0 18 13 2 6 5 4 8 -4 12 26 6 12 8 9 13 -4 30
11 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 1908 SZAC BUDAPEST 13 4 3 6 10 11 -1 15 13 3 5 5 9 14 -5 14 26 7 8 11 19 25 -6 29
12 ÚJBUDAI FC-VOYAGE PESTSZENTIMREI SK 13 3 6 4 14 12 2 15 13 3 5 5 11 13 -2 14 26 6 11 9 25 25 0 29
13 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 13 2 2 9 8 20 -12 8 13 4 4 5 5 9 -4 16 26 6 6 14 13 29 -16 24
14 ÚJBUDAI FC-VOYAGE IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 13 0 7 6 2 11 -9 7 13 3 3 7 8 20 -12 12 26 3 10 13 10 31 -21 19
15 ÚJBUDAI FC-VOYAGE RAFC 12 2 5 5 5 7 -2 11 14 0 5 9 2 27 -25 5 26 2 10 14 7 34 -27 16
16 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 13 1 3 9 3 22 -19 6 13 1 2 10 3 20 -17 5 26 2 5 19 6 42 -36 11
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÚJBUDAI FC-VOYAGE KELEN SC 13 10 2 1 41 4 37 32 13 10 1 2 36 10 26 31 26 20 3 3 77 14 63 63
2 ÚJBUDAI FC-VOYAGE REAC 13 10 3 0 37 1 36 33 13 8 4 1 34 3 31 28 26 18 7 1 71 4 67 61
3 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJPEST FC. II. 13 10 2 1 52 6 46 32 13 7 6 0 40 9 31 27 26 17 8 1 92 15 77 59
4 ÚJBUDAI FC-VOYAGE UNIONE FC 13 8 1 4 22 19 3 25 13 9 2 2 26 14 12 29 26 17 3 6 48 33 15 54
5 ÚJBUDAI FC-VOYAGE FŐV. VÍZMŰVEK SK 13 6 2 5 27 17 10 20 13 8 2 3 31 14 17 26 26 14 4 8 58 31 27 46
6 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ASR GÁZGYÁR 13 6 3 4 24 16 8 21 13 7 2 4 21 15 6 23 26 13 5 8 45 31 14 44
7 ÚJBUDAI FC-VOYAGE TESTVÉRISÉG SE 12 6 1 5 23 23 0 19 14 7 3 4 26 20 6 24 26 13 4 9 49 43 6 43
8 ÚJBUDAI FC-VOYAGE BMTE II. 14 5 2 7 30 30 0 17 12 6 1 5 26 26 0 19 26 11 3 12 56 56 0 36
9 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 1908 SZAC BUDAPEST 13 5 4 4 27 25 2 19 13 4 3 6 17 27 -10 15 26 9 7 10 44 52 -8 34
10 ÚJBUDAI FC-VOYAGE PESTSZENTIMREI SK 13 5 5 3 31 22 9 20 13 2 2 9 13 31 -18 8 26 7 7 12 44 53 -9 28
11 ÚJBUDAI FC-VOYAGE XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 14 5 5 4 25 26 -1 20 12 1 4 7 12 35 -23 7 26 6 9 11 37 61 -24 27
12 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 13 3 2 8 20 34 -14 11 13 4 1 8 16 27 -11 13 26 7 3 16 36 61 -25 24
13 ÚJBUDAI FC-VOYAGE CSEP-GÓL FC SE 13 5 2 6 12 23 -11 17 13 1 3 9 10 22 -12 6 26 6 5 15 22 45 -23 23
14 ÚJBUDAI FC-VOYAGE IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 13 3 4 6 9 22 -13 13 13 2 3 8 14 32 -18 9 26 5 7 14 23 54 -31 22
15 ÚJBUDAI FC-VOYAGE RAFC 12 4 0 8 11 24 -13 12 14 0 1 13 7 57 -50 1 26 4 1 21 18 81 -63 13
16 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 13 1 1 11 10 47 -37 4 13 1 1 11 10 59 -49 4 26 2 2 22 20 106 -86 8
 
1908 SZAC BUDAPEST
3 - 21 - 1-3 - 12 - 30 - 02 - 11 - 25 - 11 - 61 - 34 - 13 - 3-1 - 1
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
4 - 10 - 20 - 1-2 - 13 - 30 - 3-6 - 20 - 41 - 11 - 30 - 71 - 32 - 3
ASR GÁZGYÁR
-3 - 0-2 - 10 - 30 - 22 - 01 - 15 - 00 - 22 - 15 - 12 - 21 - 21 - 1
BMTE II.
2 - 33 - 21 - 32 - 00 - 21 - 12 - 52 - 011 - 00 - 01 - 3-0 - 70 - 45 - 0
CSEP-GÓL FC SE
0 - 03 - 21 - 00 - 30 - 42 - 00 - 3-2 - 10 - 01 - 33 - 10 - 50 - 1-
FŐV. VÍZMŰVEK SK
3 - 00 - 30 - 12 - 50 - 03 - 10 - 21 - 03 - 02 - 01 - 310 - 02 - 2--
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
-0 - 00 - 12 - 20 - 0-0 - 42 - 11 - 00 - 40 - 31 - 10 - 20 - 23 - 2
KELEN SC
1 - 07 - 0-7 - 12 - 01 - 05 - 13 - 06 - 00 - 0-6 - 01 - 10 - 12 - 0
PESTSZENTIMREI SK
1 - 10 - 21 - 13 - 22 - 22 - 21 - 3-4 - 0-3 - 35 - 01 - 23 - 15 - 3
RAFC
0 - 2-0 - 30 - 32 - 10 - 13 - 21 - 31 - 00 - 41 - 23 - 1-0 - 2-
REAC
7 - 0-2 - 02 - 04 - 10 - 03 - 0-2 - 00 - 03 - 04 - 00 - 04 - 06 - 0
TESTVÉRISÉG SE
0 - 24 - 0--1 - 01 - 3-0 - 24 - 23 - 10 - 35 - 00 - 72 - 23 - 1
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
0 - 50 - 12 - 30 - 41 - 32 - 6-0 - 70 - 44 - 10 - 70 - 3-0 - 21 - 1
ÚJPEST FC. II.
4 - 02 - 12 - 16 - 0--4 - 01 - 210 - 03 - 00 - 04 - 08 - 02 - 26 - 0
UNIONE FC
4 - 21 - 02 - 32 - 11 - 03 - 25 - 10 - 23 - 2-0 - 41 - 0-0 - 20 - 0
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
1 - 11 - 33 - 22 - 42 - 11 - 42 - 02 - 21 - 14 - 1-1 - 14 - 20 - 01 - 4

Meccsek

PESTSZENTIMREI SK

2018. 08. 17. 17:30
Rákosmenti TK Sporttelep
2018. 08. 17. 17:30
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
PESTSZENTIMREI SK
2018. 08. 25. 17:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 08. 31. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 08. 31. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
PESTSZENTIMREI SK
2018. 09. 08. 18:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 09. 08. 18:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
1908 SZAC BUDAPEST
2018. 09. 15. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
2018. 09. 15. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
PESTSZENTIMREI SK
2018. 09. 22. 16:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
ASR GÁZGYÁR
2018. 09. 29. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 29. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
PESTSZENTIMREI SK
2018. 10. 06. 15:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 10. 06. 15:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 10. 13. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 13. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
PESTSZENTIMREI SK
2018. 10. 19. 18:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 10. 19. 18:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
ÚJPEST FC. II.
2018. 10. 26. 20:30
Goldball Park
2018. 10. 26. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
PESTSZENTIMREI SK
2018. 11. 03. 13:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 11. 03. 13:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 11. 11. 17:00
Kelen SC Sporttelep
2018. 11. 11. 17:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
PESTSZENTIMREI SK
2018. 11. 17. 16:00
Budai II. László Stadion
2018. 11. 17. 16:00
Budai II. László Stadion
REAC
PESTSZENTIMREI SK
2018. 11. 23. 19:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2018. 11. 23. 19:00
Vilmos Endre Sportcentrum
PESTSZENTIMREI SK
CSEP-GÓL FC SE
2019. 02. 23. 15:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2019. 02. 23. 15:00
Vilmos Endre Sportcentrum
PESTSZENTIMREI SK
RAFC
2019. 03. 02. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 03. 02. 14:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
PESTSZENTIMREI SK
2019. 03. 09. 18:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2019. 03. 09. 18:00
Vilmos Endre Sportcentrum
PESTSZENTIMREI SK
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 03. 16. 14:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 03. 16. 14:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
PESTSZENTIMREI SK
2019. 03. 23. 16:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2019. 03. 23. 16:00
Vilmos Endre Sportcentrum
PESTSZENTIMREI SK
TESTVÉRISÉG SE
2019. 03. 30. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 03. 30. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
PESTSZENTIMREI SK
2019. 04. 06. 15:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2019. 04. 06. 15:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
BMTE II.
2019. 04. 14. 16:30
Ikarus BSE
2019. 04. 14. 16:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
PESTSZENTIMREI SK
2019. 04. 18. 17:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2019. 04. 18. 17:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
UNIONE FC
2019. 04. 27. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 04. 27. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
PESTSZENTIMREI SK
2019. 05. 04. 16:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2019. 05. 04. 16:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 05. 11. 19:00
Vasas Sporttelep
2019. 05. 11. 19:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
PESTSZENTIMREI SK
2019. 05. 18. 17:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
KELEN SC
2019. 05. 25. 17:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
REAC
2019. 06. 01. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC SE
PESTSZENTIMREI SK

XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC

2018. 11. 13. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 11. 13. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2018. 08. 24. 20:30
Goldball Park
2018. 08. 24. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
1908 SZAC BUDAPEST
2018. 09. 01. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
2018. 09. 01. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2018. 09. 07. 20:30
Goldball Park
2018. 09. 07. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
ASR GÁZGYÁR
2018. 09. 15. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 15. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2018. 09. 22. 11:00
Goldball Park
2018. 09. 22. 11:00
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 09. 28. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 28. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2018. 10. 05. 20:30
Goldball Park
2018. 10. 05. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
ÚJPEST FC. II.
2018. 10. 14. 15:00
Kelen SC Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2018. 10. 19. 19:15
Vasas Sporttelep
2018. 10. 19. 19:15
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2018. 10. 26. 20:30
Goldball Park
2018. 10. 26. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
PESTSZENTIMREI SK
2018. 11. 02. 20:00
Budai II. László Stadion
2018. 11. 02. 20:00
Budai II. László Stadion
REAC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2018. 11. 09. 20:30
Goldball Park
2018. 11. 09. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
CSEP-GÓL FC SE
2018. 11. 16. 20:00
Kelen SC Sporttelep
2018. 11. 16. 20:00
Kelen SC Sporttelep
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
RAFC
2018. 11. 23. 20:30
Goldball Park
2018. 11. 23. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2019. 02. 22. 20:30
Goldball Park
2019. 02. 22. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 03. 02. 14:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 03. 02. 14:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 03. 08. 20:30
Goldball Park
2019. 03. 08. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
TESTVÉRISÉG SE
2019. 03. 14. 20:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 14. 20:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
ASR GÁZGYÁR
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 03. 22. 20:30
Goldball Park
2019. 03. 22. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
BMTE II.
2019. 03. 30. 14:00
Ikarus BSE
2019. 03. 30. 14:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 04. 05. 20:30
Goldball Park
2019. 04. 05. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
UNIONE FC
2019. 04. 13. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2019. 04. 13. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 04. 19. 20:30
Goldball Park
2019. 04. 19. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
KELEN SC
2019. 04. 26. 20:30
Goldball Park
2019. 04. 26. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2019. 05. 04. 16:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2019. 05. 04. 16:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 05. 10. 20:30
Goldball Park
2019. 05. 10. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
REAC
2019. 05. 18. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC SE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 05. 25. 17:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 06. 01. 17:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 06. 01. 17:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple