Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 29. forduló

2019.05.25 - 11:00

Budapest, III. Ker. TVE Sporttelep

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
CSORBA SÁNDOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZINGAJEVSZKIJ JULIAN, KISPÁL MÁRK
UNIONE FC
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 29 22 4 3 87 16 71 70 9.2
2 REAC REAC 29 21 7 1 83 6 77 70 9.2
3 ÚJPEST FC. II. ÚJPEST FC. II. 29 20 8 1 101 17 84 68 8.6
4 UNIONE FC UNIONE FC 29 19 4 6 62 37 25 61 8.8
5 FŐV. VÍZMŰVEK SK FŐV. VÍZMŰVEK SK 29 15 5 9 63 39 24 50 8.7
6 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 29 14 6 9 54 47 7 48 8.5
7 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 29 14 5 10 49 39 10 47 8.6
8 BMTE II. BMTE II. 29 13 4 12 67 59 8 43 8.6
9 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 29 9 7 13 48 61 -13 34 8.6
10 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  29 8 9 12 47 69 -22 33 8.5
11 PESTSZENTIMREI SK PESTSZENTIMREI SK 29 7 8 14 48 61 -13 29 8.1
12 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 29 8 4 17 41 67 -26 28 8
13 IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 29 7 7 15 32 60 -28 28 8.3
14 CSEP-GÓL FC SE CSEP-GÓL FC SE 29 6 5 18 23 55 -32 23 8
15 RAFC RAFC 29 4 1 24 23 93 -70 13 7.9
16 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 29 2 2 25 23 125 -102 8 8.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÚJBUDAI FC-VOYAGE KELEN SC 15 10 3 2 23 3 20 33 14 10 2 2 18 6 12 32 29 20 5 4 41 9 32 65
2 ÚJBUDAI FC-VOYAGE REAC 14 9 5 0 20 1 19 32 15 8 6 1 18 4 14 30 29 17 11 1 38 5 33 62
3 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJPEST FC. II. 15 8 6 1 25 4 21 30 14 7 5 2 18 7 11 26 29 15 11 3 43 11 32 56
4 ÚJBUDAI FC-VOYAGE TESTVÉRISÉG SE 14 5 2 7 9 13 -4 17 15 9 4 2 14 9 5 31 29 14 6 9 23 22 1 48
5 ÚJBUDAI FC-VOYAGE UNIONE FC 15 3 9 3 12 13 -1 18 14 8 5 1 14 4 10 29 29 11 14 4 26 17 9 47
6 ÚJBUDAI FC-VOYAGE BMTE II. 15 5 3 7 17 12 5 18 14 8 4 2 14 10 4 28 29 13 7 9 31 22 9 46
7 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ASR GÁZGYÁR 14 7 2 5 13 7 6 23 15 5 6 4 10 10 0 21 29 12 8 9 23 17 6 44
8 ÚJBUDAI FC-VOYAGE FŐV. VÍZMŰVEK SK 14 4 6 4 10 8 2 18 15 6 5 4 13 9 4 23 29 10 11 8 23 17 6 41
9 ÚJBUDAI FC-VOYAGE XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 15 6 4 5 16 13 3 22 14 4 5 5 13 17 -4 17 29 10 9 10 29 30 -1 39
10 ÚJBUDAI FC-VOYAGE CSEP-GÓL FC SE 14 4 6 4 5 8 -3 18 15 2 7 6 5 10 -5 13 29 6 13 10 10 18 -8 31
11 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 15 4 2 9 12 22 -10 14 14 4 4 6 5 12 -7 16 29 8 6 15 17 34 -17 30
12 ÚJBUDAI FC-VOYAGE PESTSZENTIMREI SK 15 3 7 5 16 15 1 16 14 3 5 6 12 15 -3 14 29 6 12 11 28 30 -2 30
13 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 1908 SZAC BUDAPEST 14 4 3 7 10 12 -2 15 15 3 5 7 10 17 -7 14 29 7 8 14 20 29 -9 29
14 ÚJBUDAI FC-VOYAGE IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 15 1 8 6 4 12 -8 11 14 4 3 7 12 20 -8 15 29 5 11 13 16 32 -16 26
15 ÚJBUDAI FC-VOYAGE RAFC 14 2 5 7 7 13 -6 11 15 0 6 9 3 28 -25 6 29 2 11 16 10 41 -31 17
16 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 14 1 3 10 3 26 -23 6 15 1 2 12 3 24 -21 5 29 2 5 22 6 50 -44 11
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÚJBUDAI FC-VOYAGE KELEN SC 15 11 3 1 48 6 42 36 14 11 1 2 39 10 29 34 29 22 4 3 87 16 71 70
2 ÚJBUDAI FC-VOYAGE REAC 14 11 3 0 40 1 39 36 15 10 4 1 43 5 38 34 29 21 7 1 83 6 77 70
3 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJPEST FC. II. 15 12 2 1 58 7 51 38 14 8 6 0 43 10 33 30 29 20 8 1 101 17 84 68
4 ÚJBUDAI FC-VOYAGE UNIONE FC 15 10 1 4 35 22 13 31 14 9 3 2 27 15 12 30 29 19 4 6 62 37 25 61
5 ÚJBUDAI FC-VOYAGE FŐV. VÍZMŰVEK SK 14 6 3 5 28 18 10 21 15 9 2 4 35 21 14 29 29 15 5 9 63 39 24 50
6 ÚJBUDAI FC-VOYAGE TESTVÉRISÉG SE 14 7 2 5 26 25 1 23 15 7 4 4 28 22 6 25 29 14 6 9 54 47 7 48
7 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ASR GÁZGYÁR 14 7 3 4 27 17 10 24 15 7 2 6 22 22 0 23 29 14 5 10 49 39 10 47
8 ÚJBUDAI FC-VOYAGE BMTE II. 15 6 2 7 37 30 7 20 14 7 2 5 30 29 1 23 29 13 4 12 67 59 8 43
9 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 1908 SZAC BUDAPEST 14 5 4 5 29 28 1 19 15 4 3 8 19 33 -14 15 29 9 7 13 48 61 -13 34
10 ÚJBUDAI FC-VOYAGE XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 15 5 5 5 25 32 -7 20 14 3 4 7 22 37 -15 13 29 8 9 12 47 69 -22 33
11 ÚJBUDAI FC-VOYAGE PESTSZENTIMREI SK 15 5 5 5 33 28 5 20 14 2 3 9 15 33 -18 9 29 7 8 14 48 61 -13 29
12 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 15 4 3 8 25 37 -12 15 14 4 1 9 16 30 -14 13 29 8 4 17 41 67 -26 28
13 ÚJBUDAI FC-VOYAGE IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 15 4 4 7 14 26 -12 16 14 3 3 8 18 34 -16 12 29 7 7 15 32 60 -28 28
14 ÚJBUDAI FC-VOYAGE CSEP-GÓL FC SE 14 5 2 7 12 29 -17 17 15 1 3 11 11 26 -15 6 29 6 5 18 23 55 -32 23
15 ÚJBUDAI FC-VOYAGE RAFC 14 4 0 10 14 31 -17 12 15 0 1 14 9 62 -53 1 29 4 1 24 23 93 -70 13
16 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 14 1 1 12 12 51 -39 4 15 1 1 13 11 74 -63 4 29 2 2 25 23 125 -102 8
 
1908 SZAC BUDAPEST
3 - 21 - 12 - 33 - 12 - 30 - 02 - 11 - 25 - 11 - 61 - 34 - 13 - 3-1 - 1
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
4 - 10 - 20 - 13 - 12 - 13 - 30 - 32 - 26 - 20 - 41 - 11 - 30 - 71 - 32 - 3
ASR GÁZGYÁR
3 - 13 - 0-2 - 10 - 30 - 22 - 01 - 15 - 00 - 22 - 15 - 12 - 21 - 21 - 1
BMTE II.
2 - 33 - 21 - 32 - 00 - 21 - 12 - 52 - 011 - 00 - 01 - 37 - 00 - 70 - 45 - 0
CSEP-GÓL FC SE
0 - 03 - 21 - 00 - 30 - 42 - 00 - 3-2 - 10 - 01 - 33 - 10 - 50 - 10 - 6
FŐV. VÍZMŰVEK SK
3 - 00 - 30 - 12 - 50 - 03 - 10 - 21 - 03 - 02 - 01 - 310 - 02 - 21 - 1-
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
3 - 10 - 00 - 12 - 20 - 02 - 30 - 42 - 11 - 00 - 40 - 31 - 10 - 20 - 23 - 2
KELEN SC
1 - 07 - 05 - 07 - 12 - 01 - 05 - 13 - 06 - 00 - 02 - 26 - 01 - 10 - 12 - 0
PESTSZENTIMREI SK
1 - 10 - 21 - 13 - 22 - 22 - 21 - 30 - 34 - 02 - 33 - 35 - 01 - 23 - 15 - 3
RAFC
0 - 2-0 - 30 - 32 - 10 - 13 - 21 - 31 - 00 - 41 - 23 - 11 - 30 - 22 - 4
REAC
7 - 03 - 02 - 02 - 04 - 10 - 03 - 0-2 - 00 - 03 - 04 - 00 - 04 - 06 - 0
TESTVÉRISÉG SE
0 - 24 - 02 - 11 - 11 - 01 - 3-0 - 24 - 23 - 10 - 35 - 00 - 72 - 23 - 1
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
0 - 50 - 12 - 30 - 41 - 32 - 62 - 40 - 70 - 44 - 10 - 70 - 3-0 - 21 - 1
ÚJPEST FC. II.
4 - 02 - 12 - 16 - 01 - 05 - 14 - 01 - 210 - 03 - 00 - 04 - 08 - 02 - 26 - 0
UNIONE FC
4 - 21 - 02 - 32 - 11 - 03 - 25 - 10 - 23 - 25 - 20 - 41 - 08 - 10 - 20 - 0
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
1 - 11 - 33 - 22 - 42 - 11 - 42 - 02 - 21 - 14 - 10 - 61 - 14 - 20 - 01 - 4

Meccsek

UNIONE FC

2018. 08. 17. 17:30
Testvériség SE Sporttelep
2018. 08. 17. 17:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
UNIONE FC
2018. 08. 24. 19:00
III. Ker. TVE Sporttelep
2018. 08. 24. 19:00
III. Ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
ASR GÁZGYÁR
2018. 09. 01. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 01. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
UNIONE FC
2018. 10. 03. 19:45
III. Ker. TVE Sporttelep
2018. 10. 03. 19:45
III. Ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 09. 15. 16:30
Kelen SC Sporttelep
2018. 09. 15. 16:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
UNIONE FC
2018. 09. 22. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 09. 22. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
UNIONE FC
2018. 09. 28. 19:30
III. Ker. TVE Sporttelep
2018. 09. 28. 19:30
III. Ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2018. 10. 06. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 10. 06. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
UNIONE FC
2018. 10. 13. 18:00
III. Ker. TVE Sporttelep
2018. 10. 13. 18:00
III. Ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
PESTSZENTIMREI SK
2018. 10. 19. 19:30
Budai II. László Stadion
2018. 10. 19. 19:30
Budai II. László Stadion
REAC
UNIONE FC
2018. 10. 27. 10:00
III. Ker. TVE Sporttelep
2018. 10. 27. 10:00
III. Ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
CSEP-GÓL FC SE
2018. 10. 31. 19:30
Ikarus BSE Sporttelep
2018. 10. 31. 19:30
Ikarus BSE Sporttelep
RAFC
UNIONE FC
2018. 11. 10. 18:00
III. Ker. TVE Sporttelep
2018. 11. 10. 18:00
III. Ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 11. 16. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 11. 16. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
UNIONE FC
2018. 11. 24. 10:00
III. Ker. TVE Sporttelep
2018. 11. 24. 10:00
III. Ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 02. 23. 11:00
III. Ker. TVE Sporttelep
2019. 02. 23. 11:00
III. Ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
TESTVÉRISÉG SE
2019. 05. 07. 17:30
ASR Gázgyár Sporttelep
2019. 05. 07. 17:30
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
UNIONE FC
2019. 03. 09. 11:00
III. Ker. TVE Sporttelep
2019. 03. 09. 11:00
III. Ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
BMTE II.
2019. 03. 13. 19:30
Ikarus BSE Sporttelep
2019. 03. 13. 19:30
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
UNIONE FC
2019. 03. 23. 13:00
III. Ker. TVE Sporttelep
2019. 03. 23. 13:00
III. Ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
KELEN SC
2019. 03. 30. 11:00
III. Ker. TVE Sporttelep
2019. 03. 30. 11:00
III. Ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
ÚJPEST FC. II.
2019. 04. 05. 20:30
Goldball Park
2019. 04. 05. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
UNIONE FC
2019. 04. 13. 11:00
III. Ker. TVE Sporttelep
2019. 04. 13. 11:00
III. Ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2019. 04. 18. 17:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2019. 04. 18. 17:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
UNIONE FC
2019. 04. 27. 11:00
III. Ker. TVE Sporttelep
2019. 04. 27. 11:00
III. Ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
REAC
2019. 05. 04. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2019. 05. 04. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC SE
UNIONE FC
2019. 05. 10. 17:30
III. Ker. TVE Sporttelep
2019. 05. 10. 17:30
III. Ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
RAFC
2019. 05. 18. 14:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2019. 05. 18. 14:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐV. VÍZMŰVEK SK
UNIONE FC
2019. 05. 25. 11:00
III. Ker. TVE Sporttelep
2019. 05. 25. 11:00
III. Ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 06. 01. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
UNIONE FC

ÚJBUDAI FC-VOYAGE

2018. 11. 13. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 11. 13. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2018. 08. 29. 19:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 08. 29. 19:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 08. 31. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 08. 31. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
PESTSZENTIMREI SK
2018. 09. 08. 18:00
Budai II. László Stadion
2018. 09. 08. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2018. 09. 14. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 09. 14. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
CSEP-GÓL FC SE
2018. 09. 22. 16:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2018. 09. 30. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 09. 30. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 10. 05. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 10. 05. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
KELEN SC
2018. 10. 14. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2018. 10. 19. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 10. 19. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
TESTVÉRISÉG SE
2018. 10. 27. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 10. 27. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2018. 10. 31. 19:45
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 10. 31. 19:45
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
BMTE II.
2018. 11. 11. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
2018. 11. 11. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2018. 11. 16. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 11. 16. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
UNIONE FC
2018. 11. 24. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 11. 24. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 02. 22. 20:30
Goldball Park
2019. 02. 22. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 03. 02. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 03. 02. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 03. 09. 18:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2019. 03. 09. 18:00
Vilmos Endre Sportcentrum
PESTSZENTIMREI SK
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 05. 14. 19:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2019. 05. 14. 19:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
REAC
2019. 03. 20. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2019. 03. 20. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC SE
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 03. 29. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2019. 03. 29. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
RAFC
2019. 04. 06. 14:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2019. 04. 06. 14:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐV. VÍZMŰVEK SK
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 05. 08. 16:30
Kelen SC Sporttelep
2019. 05. 08. 16:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 05. 01. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 01. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 04. 27. 17:00
Szántóföld utcai Sporttelep
2019. 04. 27. 17:00
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 05. 03. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2019. 05. 03. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
ASR GÁZGYÁR
2019. 05. 11. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 11. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 05. 17. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2019. 05. 17. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2019. 05. 25. 11:00
III. Ker. TVE Sporttelep
2019. 05. 25. 11:00
III. Ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 06. 01. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2019. 06. 01. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
ÚJPEST FC. II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple