Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-15 I. osztály 3. forduló

2019.09.07 - 12:00

Budapest, UTE Atlétikai Stadion

MLSZ

MLSZ U-15 I. osztály

Játékvezető
SOMOGYI SÁRA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TIRINGER MÁTÉ, BARDI KINGA
UTE
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
80'
40'

Gólok

 

0 - 1

17'

PUPORKA DÁVID

 

0 - 2

22'

PUPORKA DÁVID
PRUSKA DÁNIEL GERGŐ

39'

1 - 2

 

 

1 - 3

47'

PUPORKA DÁVID

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BUDAPEST HONVÉD-MFA BUDAPEST HONVÉD-MFA 3 3 0 0 16 1 15 9 14
2 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 3 3 0 0 11 3 8 9 12.3
3 PUSKÁS AKADÉMIA FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 3 2 1 0 7 2 5 7 10.3
4 PMFC PMFC 3 2 1 0 8 4 4 7 9.7
5 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 2 1 0 4 1 3 7 10.3
6 PAKSI FC PAKSI FC 3 2 0 1 14 6 8 6 7.7
7 FERENCVÁROSI TC FERENCVÁROSI TC 3 1 2 0 4 3 1 5 8.7
8 DVSC-DLA DVSC-DLA 3 1 1 1 5 3 2 4 9.7
9 VASAS KUBALA AKADÉMIA VASAS KUBALA AKADÉMIA 3 1 0 2 3 4 -1 3 8
10 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 3 1 0 2 6 12 -6 3 11.3
11 DVTK DVTK 3 1 0 2 2 8 -6 3 10
12 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 3 1 0 2 4 14 -10 3 5
13 MTK BUDAPEST MTK BUDAPEST 3 0 2 1 4 6 -2 2 6
14 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 3 0 0 3 3 10 -7 0 2.7
15 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 3 0 0 3 2 9 -7 0 6
16 UTE UTE 3 0 0 3 2 9 -7 0 4.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE BUDAPEST HONVÉD-MFA 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 3 0 3 6 3 3 0 0 5 1 4 9
2 UTE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 2 0 2 4 3 2 1 0 3 0 3 7
3 UTE VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 3 2 1 4 3 2 1 0 5 3 2 7
4 UTE PUSKÁS AKADÉMIA FC 2 1 1 0 1 0 1 4 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 1 0 2 0 2 7
5 UTE PAKSI FC 2 2 0 0 6 0 6 6 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 2 0 1 7 2 5 6
6 UTE MTK BUDAPEST 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 2 0 2 4 3 1 2 0 3 1 2 5
7 UTE DVSC-DLA 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4 3 1 2 0 2 1 1 5
8 UTE PMFC 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 0 1 2 1 1 3 3 1 1 1 3 2 1 4
9 UTE VASAS KUBALA AKADÉMIA 2 1 0 1 1 1 0 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 0 2 1 2 -1 3
10 UTE MOL FEHÉRVÁR FC 2 1 0 1 1 2 -1 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 1 0 2 2 4 -2 3
11 UTE ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 0 2 0 4 -4 0 3 1 0 2 1 4 -3 3
12 UTE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 2 0 1 1 1 3 -2 1 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 2 1 1 3 -2 2
13 UTE FERENCVÁROSI TC 2 0 1 1 0 2 -2 1 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 2 1 0 2 -2 2
14 UTE ETO FC GYŐR 2 0 0 2 0 2 -2 0 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 1 2 1 3 -2 1
15 UTE DVTK 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 0 2 0 4 -4 0 3 0 1 2 0 4 -4 1
16 UTE UTE 2 0 0 2 1 4 -3 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 0 3 1 5 -4 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE BUDAPEST HONVÉD-MFA 1 1 0 0 9 1 8 3 2 2 0 0 7 0 7 6 3 3 0 0 16 1 15 9
2 UTE VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 1 0 0 4 1 3 3 2 2 0 0 7 2 5 6 3 3 0 0 11 3 8 9
3 UTE PUSKÁS AKADÉMIA FC 2 1 1 0 4 2 2 4 1 1 0 0 3 0 3 3 3 2 1 0 7 2 5 7
4 UTE PMFC 1 1 0 0 4 3 1 3 2 1 1 0 4 1 3 4 3 2 1 0 8 4 4 7
5 UTE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 3 1 2 4 3 2 1 0 4 1 3 7
6 UTE PAKSI FC 2 2 0 0 13 2 11 6 1 0 0 1 1 4 -3 0 3 2 0 1 14 6 8 6
7 UTE FERENCVÁROSI TC 2 0 2 0 2 2 0 2 1 1 0 0 2 1 1 3 3 1 2 0 4 3 1 5
8 UTE DVSC-DLA 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 1 0 4 1 3 4 3 1 1 1 5 3 2 4
9 UTE VASAS KUBALA AKADÉMIA 2 1 0 1 3 3 0 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 0 2 3 4 -1 3
10 UTE ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 1 1 0 0 2 1 1 3 2 0 0 2 4 11 -7 0 3 1 0 2 6 12 -6 3
11 UTE DVTK 1 1 0 0 2 0 2 3 2 0 0 2 0 8 -8 0 3 1 0 2 2 8 -6 3
12 UTE MOL FEHÉRVÁR FC 2 1 0 1 3 5 -2 3 1 0 0 1 1 9 -8 0 3 1 0 2 4 14 -10 3
13 UTE MTK BUDAPEST 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 3 5 -2 1 3 0 2 1 4 6 -2 2
14 UTE ETO FC GYŐR 2 0 0 2 0 6 -6 0 1 0 0 1 3 4 -1 0 3 0 0 3 3 10 -7 0
15 UTE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 2 0 0 2 2 7 -5 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 0 0 3 2 9 -7 0
16 UTE UTE 2 0 0 2 1 7 -6 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 0 0 3 2 9 -7 0
 
DVTK
-------2 - 0-------
DVSC-DLA
----1 - 2----------
ETO FC GYŐR
---0 - 3-0 - 3---------
MOL FEHÉRVÁR FC
------3 - 2---0 - 3----
PUSKÁS AKADÉMIA FC
--------3 - 1-1 - 1----
FERENCVÁROSI TC
--------2 - 2--0 - 0---
BUDAPEST HONVÉD-MFA
---9 - 1-----------
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
------------2 - 1--
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
-----------1 - 3-1 - 4-
MTK BUDAPEST
-1 - 1-------------
PAKSI FC
5 - 0------8 - 2-------
PMFC
--4 - 3------------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
--------------1 - 0
UTE
------0 - 4------1 - 3-
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
----------4 - 1----
VASAS KUBALA AKADÉMIA
3 - 00 - 3-------------

Meccsek

UTE

2019. 08. 24. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 08. 24. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
BUDAPEST HONVÉD-MFA
2019. 08. 30. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2019. 08. 30. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
UTE
2019. 09. 07. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 09. 07. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 14. 12:00
DVTK Edzőközpont
2019. 09. 14. 12:00
DVTK Edzőközpont
DVTK
UTE
2019. 09. 21. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 09. 21. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 09. 28. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 09. 28. 14:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
09. 28. 14:00
UTE
2019. 10. 05. 11:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 10. 05. 11:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
10. 05. 11:00
MTK BUDAPEST
2019. 10. 12. 10:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2019. 10. 12. 10:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC
10. 12. 10:00
UTE
2019. 10. 19. 14:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 10. 19. 14:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
10. 19. 14:00
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2019. 10. 26. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 10. 26. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
10. 26. 10:00
UTE
2019. 11. 02. 14:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 11. 02. 14:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
11. 02. 14:00
PAKSI FC
2019. 11. 09. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 11. 09. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
11. 09. 10:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 11. 16. 10:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
2019. 11. 16. 10:00
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák
MOL FEHÉRVÁR FC
11. 16. 10:00
UTE
2019. 11. 23. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 11. 23. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
11. 23. 12:00
ETO FC GYŐR
2019. 11. 30. 12:00
PMFC Kovácstelep Sporttelep
2019. 11. 30. 12:00
PMFC Kovácstelep Sporttelep
PMFC
11. 30. 12:00
UTE

VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA

2019. 08. 24. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 08. 24. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 08. 30. 14:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 08. 30. 14:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
PAKSI FC
2019. 09. 07. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 09. 07. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 14. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 09. 14. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
MOL FEHÉRVÁR FC
2019. 09. 21. 13:00
ETO Stadion
2019. 09. 21. 13:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 09. 28. 10:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 09. 28. 10:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
09. 28. 10:00
PMFC
2019. 10. 05. 12:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2019. 10. 05. 12:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA
10. 05. 12:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 12. 10:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 10. 12. 10:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
10. 12. 10:00
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2019. 10. 19. 14:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 10. 19. 14:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
10. 19. 14:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 26. 11:00
DVTK Edzőközpont
2019. 10. 26. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK
10. 26. 11:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 10. 30. 12:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 10. 30. 12:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
10. 30. 12:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 11. 08. 15:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2019. 11. 08. 15:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC-DLA
11. 08. 15:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 16. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 11. 16. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
11. 16. 13:00
MTK BUDAPEST
2019. 11. 23. 12:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2019. 11. 23. 12:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC
11. 23. 12:00
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 11. 30. 11:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2019. 11. 30. 11:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA
11. 30. 11:00
VASAS KUBALA AKADÉMIA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom