Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U14 II. osztály Dél-Keleti csoport 1. forduló

2019.09.01 - 10:00

Hódmezővásárhely, Hódmezővásárhelyi Városi Stadion

Csongrád

MLSZ U14 II. osztály Dél-Keleti csoport

Játékvezető
GARGYA BALÁZS GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HALÁSZ JÓZSEF, SOÓS ISTVÁN
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SZEOL SC KFT.
80'
40'

Gólok

OROVECZ BALÁZS

9'

1 - 0

 

OROVECZ BALÁZS

11'

2 - 0

 

DÖME BRÚNÓ

15'

3 - 0

 

TISZA ANDRÁS ANDOR

17'

4 - 0

 

TISZA ANDRÁS ANDOR

18'

5 - 0

 

PATKÓS ROLAND

28'

6 - 0

 

OROVECZ BALÁZS

31'

7 - 0

 

OROVECZ BALÁZS

32'

8 - 0

 

HAJDUK LEVENTE GÁBOR

37'

9 - 0

 

PATKÓS ROLAND

47'

10 - 0

 

TISZA ANDRÁS ANDOR

53'

11 - 0

 

OROVECZ BALÁZS

55'

12 - 0

 

OROVECZ BALÁZS

61'

13 - 0

 

PATKÓS ROLAND

65'

14 - 0

 

DÖME BRÚNÓ

70'

15 - 0

 

DURAY PÉTER DÁVID

73'

16 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1 1 0 0 16 0 16 3 14
2 Sz.-Cs. Grosics Akadémia Sz.-Cs. Grosics Akadémia 1 1 0 0 16 0 16 3 13
3 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 1 1 0 0 14 0 14 3 12
4 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1 1 0 0 13 0 13 3 11
5 MERCEDES KLC MERCEDES KLC 1 1 0 0 5 0 5 3 10
6 GYULASPORT NONPROFIT KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 1 1 0 0 4 0 4 3 9
7 Szeged-Csanád Grosics AK Szeged-Csanád Grosics AK 1 1 0 0 2 1 1 3 8
8 SZOLNOKI MÁV UP FC SZOLNOKI MÁV UP FC 1 0 0 1 1 2 -1 0 7
9 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 1 0 0 1 0 4 -4 0 6
10 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 1 0 0 1 0 5 -5 0 5
11 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 1 0 0 1 0 13 -13 0 4
12 MAROS-MENTI UFC MAROS-MENTI UFC 1 0 0 1 0 16 -16 0 2
13 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 1 0 0 1 0 16 -16 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEOL SC KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1 1 0 0 9 0 9 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 9 0 9 3
2 SZEOL SC KFT. TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 9 0 9 3 1 1 0 0 9 0 9 3
3 SZEOL SC KFT. Sz.-Cs. Grosics Akadémia 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 0 6 3 1 1 0 0 6 0 6 3
4 SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1 1 0 0 5 0 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3
5 SZEOL SC KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
6 SZEOL SC KFT. MERCEDES KLC 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
7 SZEOL SC KFT. Szeged-Csanád Grosics AK 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
8 SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA UFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
9 SZEOL SC KFT. DUNA ASZFALT TVSE 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
10 SZEOL SC KFT. SZOLNOKI MÁV UP FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
11 SZEOL SC KFT. OMTK-ULE 1913 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
12 SZEOL SC KFT. MAROS-MENTI UFC 1 0 0 1 0 6 -6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 6 -6 0
13 SZEOL SC KFT. SZABADNAPOS 1 0 0 1 0 9 -9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 9 -9 0
14 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 9 -9 0 1 0 0 1 0 9 -9 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEOL SC KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1 1 0 0 16 0 16 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 16 0 16 3
2 SZEOL SC KFT. Sz.-Cs. Grosics Akadémia 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 16 0 16 3 1 1 0 0 16 0 16 3
3 SZEOL SC KFT. TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 14 0 14 3 1 1 0 0 14 0 14 3
4 SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1 1 0 0 13 0 13 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 13 0 13 3
5 SZEOL SC KFT. MERCEDES KLC 1 1 0 0 5 0 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3
6 SZEOL SC KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 4 0 4 3
7 SZEOL SC KFT. Szeged-Csanád Grosics AK 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
8 SZEOL SC KFT. SZOLNOKI MÁV UP FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
9 SZEOL SC KFT. DUNA ASZFALT TVSE 1 0 0 1 0 4 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
10 SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA UFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
11 SZEOL SC KFT. OMTK-ULE 1913 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 13 -13 0 1 0 0 1 0 13 -13 0
12 SZEOL SC KFT. SZABADNAPOS 1 0 0 1 0 14 -14 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 14 -14 0
13 SZEOL SC KFT. MAROS-MENTI UFC 1 0 0 1 0 16 -16 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 16 -16 0
14 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 16 -16 0 1 0 0 1 0 16 -16 0
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
------13 - 0-----
BÉKÉSCSABA UFC
------------
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
------------
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
------------
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
--------16 - 0---
MERCEDES KLC
-5 - 0----------
MAROS-MENTI UFC
--0 - 16---------
OMTK-ULE 1913
------------
Szeged-Csanád Grosics AK
---------2 - 1--
SZEOL SC KFT.
------------
SZOLNOKI MÁV UP FC
------------
DUNA ASZFALT TVSE
---0 - 4--------
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
------------

Meccsek

HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC

2019. 09. 01. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2019. 09. 01. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SZEOL SC KFT.
2019. 09. 04. 16:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 09. 04. 16:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 09. 14. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 09. 14. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 09. 26. 11:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2019. 09. 26. 11:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 10. 06. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2019. 10. 06. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
MERCEDES KLC
2019. 10. 13. 10:00
Szent Gellért Fórum
2019. 10. 13. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 10. 18. 15:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2019. 10. 18. 15:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 10. 29. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 10. 29. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 11. 03. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2019. 11. 03. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 11. 10. 10:00
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
2019. 11. 10. 10:00
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 11. 17. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2019. 11. 17. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2019. 11. 26. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 11. 26. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 02. 29. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 02. 29. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 03. 11. 17:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2020. 03. 11. 17:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
OMTK-ULE 1913
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 30. 10:00
MAROS-MENTI UFC
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
06. 30. 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
06. 30. 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 30. 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30. 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 30. 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30. 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 30. 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
06. 30. 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 30. 10:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia

SZEOL SC KFT.

2019. 09. 01. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2019. 09. 01. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SZEOL SC KFT.
2019. 09. 08. 10:00
Szőreg Sportpálya
2019. 09. 08. 10:00
Szőreg Sportpálya
SZEOL SC KFT.
MAROS-MENTI UFC
2019. 09. 15. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 09. 15. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SZEOL SC KFT.
2019. 09. 29. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 09. 29. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
SZEOL SC KFT.
2019. 10. 06. 10:00
Szőreg Sportpálya
2019. 10. 06. 10:00
Szőreg Sportpálya
SZEOL SC KFT.
Szeged-Csanád Grosics AK
2019. 10. 12. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2019. 10. 12. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
SZEOL SC KFT.
2019. 10. 19. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 10. 19. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
SZOLNOKI MÁV UP FC
2019. 10. 26. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2019. 10. 26. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
SZEOL SC KFT.
2019. 11. 03. 11:30
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 11. 03. 11:30
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 11. 09. 11:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 11. 09. 11:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
SZEOL SC KFT.
2019. 11. 17. 10:00
Szőreg Sportpálya
2019. 11. 17. 10:00
Szőreg Sportpálya
SZEOL SC KFT.
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2019. 11. 23. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 11. 23. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
SZEOL SC KFT.
2020. 02. 29. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 02. 29. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 03. 07. 09:00
Makó Város Sportcentrum
2020. 03. 07. 09:00
Makó Város Sportcentrum
MAROS-MENTI UFC
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
MERCEDES KLC
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
06. 30. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
06. 30. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
06. 30. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
OMTK-ULE 1913
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple