Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U14 II. osztály Dél-Keleti csoport 2. forduló

2019.09.07 - 10:00

Szolnok, Szolnoki Tiszaligeti Stadion

Csongrád

MLSZ U14 II. osztály Dél-Keleti csoport

Játékvezető
SELETYE RÓBERT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PONGRÁCZ MARTIN, FÁBIÁN ERIK
SZOLNOKI MÁV UP FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
80'
40'

Gólok

 

0 - 1

19'

KERÉNYI ZOLTÁN

 

0 - 2

23'

KERÉNYI ZOLTÁN

 

0 - 3

29'

LADÁNYI TRISZTÁN ATTILA
BATHÓ TIBOR

37'

1 - 3

 

 

1 - 4

40'

KERÉNYI ZOLTÁN

 

1 - 5

42'

KOHUT MÁTÉ

 

1 - 6

49'

VAS MILÁN

 

1 - 7

61'

KOHUT MÁTÉ

 

1 - 8

73'

NÉMET GERGŐ ÁKOS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Sz.-Cs. Grosics Akadémia Sz.-Cs. Grosics Akadémia 2 2 0 0 36 1 35 6 11
2 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2 2 0 0 23 1 22 6 12.5
3 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 2 2 0 0 21 1 20 6 11
4 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 2 2 0 0 17 0 17 6 9
5 Szeged-Csanád Grosics AK Szeged-Csanád Grosics AK 2 2 0 0 7 1 6 6 9.5
6 GYULASPORT NONPROFIT KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 1 1 0 0 4 0 4 3 14
7 MERCEDES KLC MERCEDES KLC 2 1 0 1 5 3 2 3 7
8 MAROS-MENTI UFC MAROS-MENTI UFC 2 1 0 1 2 16 -14 3 6.5
9 SZOLNOKI MÁV UP FC SZOLNOKI MÁV UP FC 2 0 0 2 2 10 -8 0 4
10 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 2 0 0 2 0 10 -10 0 6
11 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 2 0 0 2 0 18 -18 0 5
12 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 2 0 0 2 1 20 -19 0 2.5
13 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 2 0 0 2 1 24 -23 0 3.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNA ASZFALT TVSE Sz.-Cs. Grosics Akadémia 1 1 0 0 8 1 7 3 1 1 0 0 6 0 6 3 2 2 0 0 14 1 13 6
2 DUNA ASZFALT TVSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1 1 0 0 9 0 9 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 11 0 11 6
3 DUNA ASZFALT TVSE TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 9 0 9 3 2 2 0 0 11 0 11 6
4 DUNA ASZFALT TVSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 4 1 3 3 2 2 0 0 9 1 8 6
5 DUNA ASZFALT TVSE Szeged-Csanád Grosics AK 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 5 0 5 6
6 DUNA ASZFALT TVSE GYULASPORT NONPROFIT KFT. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
7 DUNA ASZFALT TVSE MERCEDES KLC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 2 2 0 3
8 DUNA ASZFALT TVSE MAROS-MENTI UFC 1 0 0 1 0 6 -6 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 6 -5 3
9 DUNA ASZFALT TVSE SZOLNOKI MÁV UP FC 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 1 6 -5 0
10 DUNA ASZFALT TVSE BÉKÉSCSABA UFC 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 5 -5 0
11 DUNA ASZFALT TVSE OMTK-ULE 1913 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 0 2 0 7 -7 0
12 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 1 8 -7 0 2 0 0 2 1 10 -9 0
13 DUNA ASZFALT TVSE SZABADNAPOS 1 0 0 1 0 9 -9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 9 -9 0
14 DUNA ASZFALT TVSE SZEOL SC KFT. 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 9 -9 0 2 0 0 2 0 10 -10 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNA ASZFALT TVSE Sz.-Cs. Grosics Akadémia 1 1 0 0 20 1 19 3 1 1 0 0 16 0 16 3 2 2 0 0 36 1 35 6
2 DUNA ASZFALT TVSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1 1 0 0 16 0 16 3 1 1 0 0 7 1 6 3 2 2 0 0 23 1 22 6
3 DUNA ASZFALT TVSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1 1 0 0 13 0 13 3 1 1 0 0 8 1 7 3 2 2 0 0 21 1 20 6
4 DUNA ASZFALT TVSE TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 14 0 14 3 2 2 0 0 17 0 17 6
5 DUNA ASZFALT TVSE Szeged-Csanád Grosics AK 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 5 0 5 3 2 2 0 0 7 1 6 6
6 DUNA ASZFALT TVSE GYULASPORT NONPROFIT KFT. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 4 0 4 3
7 DUNA ASZFALT TVSE MERCEDES KLC 1 1 0 0 5 0 5 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 5 3 2 3
8 DUNA ASZFALT TVSE MAROS-MENTI UFC 1 0 0 1 0 16 -16 0 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 0 1 2 16 -14 3
9 DUNA ASZFALT TVSE SZOLNOKI MÁV UP FC 1 0 0 1 1 8 -7 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 2 10 -8 0
10 DUNA ASZFALT TVSE BÉKÉSCSABA UFC 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 0 2 0 10 -10 0
11 DUNA ASZFALT TVSE SZABADNAPOS 1 0 0 1 0 14 -14 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 14 -14 0
12 DUNA ASZFALT TVSE SZEOL SC KFT. 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 16 -16 0 2 0 0 2 0 18 -18 0
13 DUNA ASZFALT TVSE OMTK-ULE 1913 1 0 0 1 1 7 -6 0 1 0 0 1 0 13 -13 0 2 0 0 2 1 20 -19 0
14 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 1 20 -19 0 2 0 0 2 1 24 -23 0
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
------13 - 0-----
BÉKÉSCSABA UFC
-------0 - 5----
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
----------20 - 1-
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
------------
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
--------16 - 0---
MERCEDES KLC
-5 - 0----------
MAROS-MENTI UFC
--0 - 16---------
OMTK-ULE 1913
----1 - 7-------
Szeged-Csanád Grosics AK
---------2 - 1--
SZEOL SC KFT.
------0 - 2-----
SZOLNOKI MÁV UP FC
1 - 8-----------
DUNA ASZFALT TVSE
---0 - 4--------
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
-----3 - 0------

Meccsek

SZOLNOKI MÁV UP FC

2019. 09. 01. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 09. 01. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
Szeged-Csanád Grosics AK
SZOLNOKI MÁV UP FC
2019. 09. 07. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 09. 07. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 09. 14. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 09. 14. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
SZOLNOKI MÁV UP FC
2019. 09. 21. 13:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2019. 09. 21. 13:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
SZOLNOKI MÁV UP FC
2019. 09. 28. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 09. 28. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 10. 05. 11:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 10. 05. 11:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
SZOLNOKI MÁV UP FC
2019. 10. 12. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 10. 12. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2019. 10. 19. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 10. 19. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
SZOLNOKI MÁV UP FC
2019. 10. 29. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 10. 29. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 11. 02. 12:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 11. 02. 12:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
SZOLNOKI MÁV UP FC
2019. 11. 09. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 11. 09. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 11. 23. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 11. 23. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
MERCEDES KLC
2020. 02. 29. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 02. 29. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
Szeged-Csanád Grosics AK
2020. 03. 07. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 03. 07. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
SZOLNOKI MÁV UP FC
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
06. 30. 10:00
OMTK-ULE 1913
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30. 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
06. 30. 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
06. 30. 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
06. 30. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 30. 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
06. 30. 10:00
MAROS-MENTI UFC
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
06. 30. 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
06. 30. 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC

BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE

2019. 10. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 10. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
OMTK-ULE 1913
2019. 09. 07. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 09. 07. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 09. 12. 16:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 09. 12. 16:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 09. 22. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2019. 09. 22. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 09. 28. 14:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 09. 28. 14:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2019. 10. 05. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 10. 05. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 10. 12. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 10. 12. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
SZEOL SC KFT.
2019. 10. 18. 15:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2019. 10. 18. 15:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 10. 26. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 10. 26. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
MAROS-MENTI UFC
2019. 11. 02. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 11. 02. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 11. 17. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 11. 17. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 11. 23. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 11. 23. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
Szeged-Csanád Grosics AK
2020. 02. 29. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 02. 29. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 03. 07. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 03. 07. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
SZOLNOKI MÁV UP FC
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30. 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30. 10:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30. 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 06. 30. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30. 10:00
MERCEDES KLC
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple