Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U14 II. osztály Dél-Keleti csoport 3. forduló

2019.09.12 - 16:00

Békéscsaba, Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya (UP Centerpálya)

Csongrád

MLSZ U14 II. osztály Dél-Keleti csoport

Játékvezető
BARÁTH JÁNOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
JAKAB JÓZSEF, BARANYA TAMÁS
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
BÉKÉSCSABA UFC
90'
45'

Gólok

KOHUT MÁTÉ

10'

1 - 0

 

KOHUT MÁTÉ

27'

2 - 0

 

CSICSELY LEVENTE

29'

3 - 0

 

HAJNAL CSABA

42'

4 - 0

 

STUMPF GÁBOR

51'

5 - 0

 

VAS MILÁN

58'

6 - 0

 

SZEMENYEI BALÁZS

59'

7 - 0

 

KERÉNYI ZOLTÁN

60'

8 - 0

 

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 3 3 0 0 29 1 28 9 11.3
2 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3 3 0 0 29 2 27 9 12
3 Szeged-Csanád Grosics AK Szeged-Csanád Grosics AK 3 3 0 0 14 1 13 9 8.3
4 Sz.-Cs. Grosics Akadémia Sz.-Cs. Grosics Akadémia 2 2 0 0 36 1 35 6 9.5
5 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 3 2 0 1 17 7 10 6 6.7
6 MERCEDES KLC MERCEDES KLC 3 2 0 1 10 3 7 6 8
7 GYULASPORT NONPROFIT KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 2 1 0 1 4 5 -1 3 8
8 SZOLNOKI MÁV UP FC SZOLNOKI MÁV UP FC 3 1 0 2 10 12 -2 3 6
9 MAROS-MENTI UFC MAROS-MENTI UFC 3 1 0 2 3 22 -19 3 6.3
10 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 3 1 0 2 6 27 -21 3 8
11 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 3 0 0 3 0 18 -18 0 3.3
12 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 3 0 0 3 3 23 -20 0 7
13 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 3 0 0 3 3 28 -25 0 3.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 OMTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1 1 0 0 9 0 9 3 2 2 0 0 4 0 4 6 3 3 0 0 13 0 13 9
2 OMTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 2 2 0 0 8 0 8 6 1 1 0 0 4 1 3 3 3 3 0 0 12 1 11 9
3 OMTK-ULE 1913 Szeged-Csanád Grosics AK 2 2 0 0 6 0 6 6 1 1 0 0 3 0 3 3 3 3 0 0 9 0 9 9
4 OMTK-ULE 1913 Sz.-Cs. Grosics Akadémia 1 1 0 0 8 1 7 3 1 1 0 0 6 0 6 3 2 2 0 0 14 1 13 6
5 OMTK-ULE 1913 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 0 1 9 4 5 3 3 2 0 1 11 4 7 6
6 OMTK-ULE 1913 MERCEDES KLC 2 2 0 0 4 0 4 6 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 2 0 1 4 2 2 6
7 OMTK-ULE 1913 GYULASPORT NONPROFIT KFT. 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 2 2 0 3 2 1 0 1 2 2 0 3
8 OMTK-ULE 1913 SZOLNOKI MÁV UP FC 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 1 0 1 4 2 2 3 3 1 0 2 5 6 -1 3
9 OMTK-ULE 1913 MAROS-MENTI UFC 2 0 0 2 0 8 -8 0 1 1 0 0 1 0 1 3 3 1 0 2 1 8 -7 3
10 OMTK-ULE 1913 DUNA ASZFALT TVSE 2 0 1 1 3 5 -2 1 1 0 0 1 1 8 -7 0 3 0 1 2 4 13 -9 1
11 OMTK-ULE 1913 SZEOL SC KFT. 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 3 12 -9 1 3 0 1 2 3 13 -10 1
12 OMTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA UFC 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 0 5 -5 0 3 0 0 3 0 8 -8 0
13 OMTK-ULE 1913 SZABADNAPOS 1 0 0 1 0 9 -9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 9 -9 0
14 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 2 0 0 2 0 6 -6 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 3 0 0 3 0 11 -11 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 OMTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 2 2 0 0 21 0 21 6 1 1 0 0 8 1 7 3 3 3 0 0 29 1 28 9
2 OMTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1 1 0 0 16 0 16 3 2 2 0 0 13 2 11 6 3 3 0 0 29 2 27 9
3 OMTK-ULE 1913 Szeged-Csanád Grosics AK 2 2 0 0 9 1 8 6 1 1 0 0 5 0 5 3 3 3 0 0 14 1 13 9
4 OMTK-ULE 1913 Sz.-Cs. Grosics Akadémia 1 1 0 0 20 1 19 3 1 1 0 0 16 0 16 3 2 2 0 0 36 1 35 6
5 OMTK-ULE 1913 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 0 1 14 7 7 3 3 2 0 1 17 7 10 6
6 OMTK-ULE 1913 MERCEDES KLC 2 2 0 0 10 0 10 6 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 2 0 1 10 3 7 6
7 OMTK-ULE 1913 GYULASPORT NONPROFIT KFT. 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 4 5 -1 3 2 1 0 1 4 5 -1 3
8 OMTK-ULE 1913 SZOLNOKI MÁV UP FC 1 0 0 1 1 8 -7 0 2 1 0 1 9 4 5 3 3 1 0 2 10 12 -2 3
9 OMTK-ULE 1913 MAROS-MENTI UFC 2 0 0 2 1 22 -21 0 1 1 0 0 2 0 2 3 3 1 0 2 3 22 -19 3
10 OMTK-ULE 1913 DUNA ASZFALT TVSE 2 1 0 1 5 7 -2 3 1 0 0 1 1 20 -19 0 3 1 0 2 6 27 -21 3
11 OMTK-ULE 1913 SZABADNAPOS 1 0 0 1 0 14 -14 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 14 -14 0
12 OMTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA UFC 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 0 2 0 13 -13 0 3 0 0 3 0 18 -18 0
13 OMTK-ULE 1913 SZEOL SC KFT. 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 3 21 -18 0 3 0 0 3 3 23 -20 0
14 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 2 0 0 2 3 15 -12 0 1 0 0 1 0 13 -13 0 3 0 0 3 3 28 -25 0
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
8 - 0-----13 - 0-----
BÉKÉSCSABA UFC
-------0 - 5----
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
----------20 - 1-
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
------------
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
--------16 - 0---
MERCEDES KLC
-5 - 0-5 - 0--------
MAROS-MENTI UFC
--0 - 16-1 - 6-------
OMTK-ULE 1913
----1 - 7----2 - 8--
Szeged-Csanád Grosics AK
---------2 - 1-7 - 0
SZEOL SC KFT.
------0 - 2-----
SZOLNOKI MÁV UP FC
1 - 8-----------
DUNA ASZFALT TVSE
---0 - 4-----5 - 3--
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
-----3 - 0------

Meccsek

BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE

2019. 10. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 10. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
OMTK-ULE 1913
2019. 09. 07. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 09. 07. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 09. 12. 16:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 09. 12. 16:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 09. 22. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2019. 09. 22. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 09. 28. 14:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 09. 28. 14:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2019. 10. 05. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 10. 05. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 10. 12. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 10. 12. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
SZEOL SC KFT.
2019. 10. 18. 15:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2019. 10. 18. 15:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 10. 26. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 10. 26. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
MAROS-MENTI UFC
2019. 11. 02. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 11. 02. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 11. 17. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 11. 17. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 11. 23. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 11. 23. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
Szeged-Csanád Grosics AK
2020. 02. 29. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 02. 29. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 03. 07. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 03. 07. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
SZOLNOKI MÁV UP FC
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30. 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30. 10:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30. 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 06. 30. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30. 10:00
MERCEDES KLC
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE

BÉKÉSCSABA UFC

2019. 09. 01. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 09. 01. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 09. 07. 11:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2019. 09. 07. 11:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
Szeged-Csanád Grosics AK
2019. 09. 12. 16:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 09. 12. 16:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 09. 21. 13:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2019. 09. 21. 13:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
SZOLNOKI MÁV UP FC
2019. 09. 25. 16:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 09. 25. 16:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 10. 06. 14:00
Törökszentmiklósi FC
2019. 10. 06. 14:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 10. 12. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2019. 10. 12. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2019. 10. 17. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 10. 17. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 10. 26. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2019. 10. 26. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
SZEOL SC KFT.
2019. 11. 03. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2019. 11. 03. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 11. 09. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2019. 11. 09. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
MAROS-MENTI UFC
2019. 11. 17. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 11. 17. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 02. 29. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 02. 29. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA UFC
MERCEDES KLC
2020. 03. 08. 10:00
Szent Gellért Fórum
2020. 03. 08. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30. 10:00
OMTK-ULE 1913
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30. 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30. 10:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30. 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 06. 30. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple