Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U14 II. osztály Dél-Keleti csoport 3. forduló

2019.09.15 - 10:00

Szeged, Szent Gellért Fórum

Csongrád

MLSZ U14 II. osztály Dél-Keleti csoport

Játékvezető
SZALAI SZABOLCS ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
VIDA SÁNDOR, DOBAI JÁNOS
Szeged-Csanád Grosics AK
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
80'
40'

Gólok

FARKAS GÁBOR

3'

1 - 0

 

GERA BENCE

13'

2 - 0

 

GERA BENCE

29'

3 - 0

 

GERA BENCE

33'

4 - 0

 

BOTIC MILAN

46'

5 - 0

 

BODA LEVENTE

74'

6 - 0

 

VÁSÁRHELYI DOMINIK

75'

7 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 3 3 0 0 29 1 28 9 11.3
2 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3 3 0 0 29 2 27 9 12
3 Szeged-Csanád Grosics AK Szeged-Csanád Grosics AK 3 3 0 0 14 1 13 9 8.3
4 Sz.-Cs. Grosics Akadémia Sz.-Cs. Grosics Akadémia 2 2 0 0 36 1 35 6 9.5
5 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 3 2 0 1 17 7 10 6 6.7
6 MERCEDES KLC MERCEDES KLC 3 2 0 1 10 3 7 6 8
7 GYULASPORT NONPROFIT KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 2 1 0 1 4 5 -1 3 8
8 SZOLNOKI MÁV UP FC SZOLNOKI MÁV UP FC 3 1 0 2 10 12 -2 3 6
9 MAROS-MENTI UFC MAROS-MENTI UFC 3 1 0 2 3 22 -19 3 6.3
10 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 3 1 0 2 6 27 -21 3 8
11 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 3 0 0 3 0 18 -18 0 3.3
12 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 3 0 0 3 3 23 -20 0 7
13 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 3 0 0 3 3 28 -25 0 3.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 OMTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1 1 0 0 9 0 9 3 2 2 0 0 4 0 4 6 3 3 0 0 13 0 13 9
2 OMTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 2 2 0 0 8 0 8 6 1 1 0 0 4 1 3 3 3 3 0 0 12 1 11 9
3 OMTK-ULE 1913 Szeged-Csanád Grosics AK 2 2 0 0 6 0 6 6 1 1 0 0 3 0 3 3 3 3 0 0 9 0 9 9
4 OMTK-ULE 1913 Sz.-Cs. Grosics Akadémia 1 1 0 0 8 1 7 3 1 1 0 0 6 0 6 3 2 2 0 0 14 1 13 6
5 OMTK-ULE 1913 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 0 1 9 4 5 3 3 2 0 1 11 4 7 6
6 OMTK-ULE 1913 MERCEDES KLC 2 2 0 0 4 0 4 6 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 2 0 1 4 2 2 6
7 OMTK-ULE 1913 GYULASPORT NONPROFIT KFT. 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 2 2 0 3 2 1 0 1 2 2 0 3
8 OMTK-ULE 1913 SZOLNOKI MÁV UP FC 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 1 0 1 4 2 2 3 3 1 0 2 5 6 -1 3
9 OMTK-ULE 1913 MAROS-MENTI UFC 2 0 0 2 0 8 -8 0 1 1 0 0 1 0 1 3 3 1 0 2 1 8 -7 3
10 OMTK-ULE 1913 DUNA ASZFALT TVSE 2 0 1 1 3 5 -2 1 1 0 0 1 1 8 -7 0 3 0 1 2 4 13 -9 1
11 OMTK-ULE 1913 SZEOL SC KFT. 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 3 12 -9 1 3 0 1 2 3 13 -10 1
12 OMTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA UFC 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 0 5 -5 0 3 0 0 3 0 8 -8 0
13 OMTK-ULE 1913 SZABADNAPOS 1 0 0 1 0 9 -9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 9 -9 0
14 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 2 0 0 2 0 6 -6 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 3 0 0 3 0 11 -11 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 OMTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 2 2 0 0 21 0 21 6 1 1 0 0 8 1 7 3 3 3 0 0 29 1 28 9
2 OMTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1 1 0 0 16 0 16 3 2 2 0 0 13 2 11 6 3 3 0 0 29 2 27 9
3 OMTK-ULE 1913 Szeged-Csanád Grosics AK 2 2 0 0 9 1 8 6 1 1 0 0 5 0 5 3 3 3 0 0 14 1 13 9
4 OMTK-ULE 1913 Sz.-Cs. Grosics Akadémia 1 1 0 0 20 1 19 3 1 1 0 0 16 0 16 3 2 2 0 0 36 1 35 6
5 OMTK-ULE 1913 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 0 1 14 7 7 3 3 2 0 1 17 7 10 6
6 OMTK-ULE 1913 MERCEDES KLC 2 2 0 0 10 0 10 6 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 2 0 1 10 3 7 6
7 OMTK-ULE 1913 GYULASPORT NONPROFIT KFT. 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 4 5 -1 3 2 1 0 1 4 5 -1 3
8 OMTK-ULE 1913 SZOLNOKI MÁV UP FC 1 0 0 1 1 8 -7 0 2 1 0 1 9 4 5 3 3 1 0 2 10 12 -2 3
9 OMTK-ULE 1913 MAROS-MENTI UFC 2 0 0 2 1 22 -21 0 1 1 0 0 2 0 2 3 3 1 0 2 3 22 -19 3
10 OMTK-ULE 1913 DUNA ASZFALT TVSE 2 1 0 1 5 7 -2 3 1 0 0 1 1 20 -19 0 3 1 0 2 6 27 -21 3
11 OMTK-ULE 1913 SZABADNAPOS 1 0 0 1 0 14 -14 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 14 -14 0
12 OMTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA UFC 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 0 2 0 13 -13 0 3 0 0 3 0 18 -18 0
13 OMTK-ULE 1913 SZEOL SC KFT. 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 3 21 -18 0 3 0 0 3 3 23 -20 0
14 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 2 0 0 2 3 15 -12 0 1 0 0 1 0 13 -13 0 3 0 0 3 3 28 -25 0
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
8 - 0-----13 - 0-----
BÉKÉSCSABA UFC
-------0 - 5----
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
----------20 - 1-
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
------------
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
--------16 - 0---
MERCEDES KLC
-5 - 0-5 - 0--------
MAROS-MENTI UFC
--0 - 16-1 - 6-------
OMTK-ULE 1913
----1 - 7----2 - 8--
Szeged-Csanád Grosics AK
---------2 - 1-7 - 0
SZEOL SC KFT.
------0 - 2-----
SZOLNOKI MÁV UP FC
1 - 8-----------
DUNA ASZFALT TVSE
---0 - 4-----5 - 3--
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
-----3 - 0------

Meccsek

Szeged-Csanád Grosics AK

2019. 09. 01. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 09. 01. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
Szeged-Csanád Grosics AK
SZOLNOKI MÁV UP FC
2019. 09. 07. 11:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2019. 09. 07. 11:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
Szeged-Csanád Grosics AK
2019. 09. 15. 10:00
Szent Gellért Fórum
2019. 09. 15. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 09. 22. 11:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 09. 22. 11:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
Szeged-Csanád Grosics AK
2019. 09. 29. 11:00
Szent Gellért Fórum
2019. 09. 29. 11:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2019. 10. 06. 10:00
Szőreg Sportpálya
2019. 10. 06. 10:00
Szőreg Sportpálya
SZEOL SC KFT.
Szeged-Csanád Grosics AK
2019. 10. 13. 10:00
Szent Gellért Fórum
2019. 10. 13. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 10. 20. 10:00
Makó Város Sportcentrum
2019. 10. 20. 10:00
Makó Város Sportcentrum
MAROS-MENTI UFC
Szeged-Csanád Grosics AK
2019. 10. 28. 10:00
Szent Gellért Fórum
2019. 10. 28. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 11. 10. 10:00
Szent Gellért Fórum
2019. 11. 10. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
MERCEDES KLC
2019. 11. 17. 09:00
Szent Gellért Fórum
2019. 11. 17. 09:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
OMTK-ULE 1913
2019. 11. 23. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2019. 11. 23. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
Szeged-Csanád Grosics AK
2020. 02. 29. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 02. 29. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
Szeged-Csanád Grosics AK
2020. 03. 08. 10:00
Szent Gellért Fórum
2020. 03. 08. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30. 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
06. 30. 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
06. 30. 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
06. 30. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 30. 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
06. 30. 10:00
MAROS-MENTI UFC
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 06. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
06. 30. 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
06. 30. 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 06. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
06. 30. 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
2020. 06. 30. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE

TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC

2019. 09. 08. 10:00
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
2019. 09. 08. 10:00
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
MERCEDES KLC
2019. 09. 15. 10:00
Szent Gellért Fórum
2019. 09. 15. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 09. 22. 10:00
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
2019. 09. 22. 10:00
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 09. 28. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 09. 28. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 10. 06. 14:00
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
2019. 10. 06. 14:00
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 10. 13. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 10. 13. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 10. 19. 11:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 10. 19. 11:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 10. 26. 10:00
Törökszentmiklósi Fc tartalékpálya
2019. 10. 26. 10:00
Törökszentmiklósi Fc tartalékpálya
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2019. 11. 03. 11:30
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 11. 03. 11:30
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 11. 10. 10:00
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
2019. 11. 10. 10:00
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 11. 16. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 11. 16. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 11. 24. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 11. 24. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 03. 08. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 03. 08. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30. 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30. 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30. 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30. 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30. 10:00
OMTK-ULE 1913
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30. 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
06. 30. 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 30. 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30. 10:00
MAROS-MENTI UFC
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple