Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U14 II. osztály Dél-Keleti csoport 8. forduló

2019.10.17 - 16:00

Gyula, Gyulai Grosics Gyula Akadémia

Csongrád

MLSZ U14 II. osztály Dél-Keleti csoport

Játékvezető
NÉMETH BALÁZS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÓTH IMRE, KIS KATA BÍBORKA
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
BÉKÉSCSABA UFC
80'
40'

Gólok

SZILÁGYI DÁVID

6'

1 - 0

 

SZILÁGYI DÁVID

8'

2 - 0

 

BERKI OLIVÉR

12'

3 - 0

 

BORSZÉKI DÁNIEL

19'

4 - 0

 

EGRI IMRE

20'

5 - 0

 

EGRI IMRE

23'

6 - 0

 

BORSZÉKI DÁNIEL

27'

7 - 0

 

EGRI IMRE

37'

8 - 0

 

 

8 - 1

55'

BOTTA-DUKÁT BÁLINT
CZÉGÉ KRISTÓF FERENCZ

64'

9 - 1

 

STIR JUNIOR RAMIRÓ

73'

10 - 1

 

SZILÁGYI DÁVID

75'

11 - 1

 

EGRI IMRE

79'

12 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 8 8 0 0 59 4 55 24 8.4
2 Szeged-Csanád Grosics AK Szeged-Csanád Grosics AK 8 7 0 1 46 6 40 21 7.9
3 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 7 6 0 1 39 5 34 18 7.3
4 SZOLNOKI MÁV UP FC SZOLNOKI MÁV UP FC 8 5 0 3 46 16 30 15 7.9
5 MERCEDES KLC MERCEDES KLC 8 5 0 3 29 9 20 15 8.5
6 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 8 4 1 3 24 20 4 13 7.3
7 Sz.-Cs. Grosics Akadémia Sz.-Cs. Grosics Akadémia 7 4 0 3 52 17 35 12 5.7
8 MAROS-MENTI UFC MAROS-MENTI UFC 7 2 1 4 13 38 -25 7 7.4
9 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 7 2 1 4 13 40 -27 7 8.4
10 GYULASPORT NONPROFIT KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 7 2 0 5 9 21 -12 6 5.4
11 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 8 1 1 6 8 43 -35 4 5.9
12 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 7 1 0 6 10 39 -29 3 6
13 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 7 0 0 7 3 79 -76 0 4.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEOL SC KFT. Szeged-Csanád Grosics AK 4 3 0 1 8 2 6 9 4 4 0 0 19 0 19 12 8 7 0 1 27 2 25 21
2 SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 4 4 0 0 11 0 11 12 4 3 0 1 14 4 10 9 8 7 0 1 25 4 21 21
3 SZEOL SC KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 4 4 0 0 15 0 15 12 3 3 0 0 5 0 5 9 7 7 0 0 20 0 20 21
4 SZEOL SC KFT. SZOLNOKI MÁV UP FC 3 1 1 1 5 5 0 4 5 4 0 1 15 2 13 12 8 5 1 2 20 7 13 16
5 SZEOL SC KFT. MERCEDES KLC 4 4 0 0 10 1 9 12 4 1 0 3 3 5 -2 3 8 5 0 3 13 6 7 15
6 SZEOL SC KFT. Sz.-Cs. Grosics Akadémia 4 3 0 1 17 5 12 9 3 1 0 2 7 5 2 3 7 4 0 3 24 10 14 12
7 SZEOL SC KFT. TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 3 1 1 1 4 6 -2 4 5 1 2 2 11 7 4 5 8 2 3 3 15 13 2 9
8 SZEOL SC KFT. MAROS-MENTI UFC 4 1 0 3 2 11 -9 3 3 1 1 1 4 4 0 4 7 2 1 4 6 15 -9 7
9 SZEOL SC KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 3 1 0 2 1 4 -3 3 4 1 0 3 2 4 -2 3 7 2 0 5 3 8 -5 6
10 SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA UFC 3 1 0 2 1 5 -4 3 5 0 2 3 2 15 -13 2 8 1 2 5 3 20 -17 5
11 SZEOL SC KFT. OMTK-ULE 1913 4 0 2 2 3 9 -6 2 3 0 1 2 0 7 -7 1 7 0 3 4 3 16 -13 3
12 SZEOL SC KFT. DUNA ASZFALT TVSE 5 0 3 2 6 10 -4 3 2 0 0 2 1 12 -11 0 7 0 3 4 7 22 -15 3
13 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 3 0 0 3 0 19 -19 0 4 0 1 3 3 18 -15 1 7 0 1 6 3 37 -34 1
14 SZEOL SC KFT. SZABADNAPOS 1 0 0 1 0 9 -9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 9 -9 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 4 4 0 0 36 0 36 12 4 4 0 0 23 4 19 12 8 8 0 0 59 4 55 24
2 SZEOL SC KFT. Szeged-Csanád Grosics AK 4 3 0 1 12 4 8 9 4 4 0 0 34 2 32 12 8 7 0 1 46 6 40 21
3 SZEOL SC KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 4 3 0 1 25 3 22 9 3 3 0 0 14 2 12 9 7 6 0 1 39 5 34 18
4 SZEOL SC KFT. SZOLNOKI MÁV UP FC 3 1 0 2 8 11 -3 3 5 4 0 1 38 5 33 12 8 5 0 3 46 16 30 15
5 SZEOL SC KFT. MERCEDES KLC 4 4 0 0 24 1 23 12 4 1 0 3 5 8 -3 3 8 5 0 3 29 9 20 15
6 SZEOL SC KFT. TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 3 1 1 1 5 7 -2 4 5 3 0 2 19 13 6 9 8 4 1 3 24 20 4 13
7 SZEOL SC KFT. Sz.-Cs. Grosics Akadémia 4 3 0 1 34 9 25 9 3 1 0 2 18 8 10 3 7 4 0 3 52 17 35 12
8 SZEOL SC KFT. MAROS-MENTI UFC 4 1 0 3 6 29 -23 3 3 1 1 1 7 9 -2 4 7 2 1 4 13 38 -25 7
9 SZEOL SC KFT. DUNA ASZFALT TVSE 5 2 1 2 12 14 -2 7 2 0 0 2 1 26 -25 0 7 2 1 4 13 40 -27 7
10 SZEOL SC KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 3 1 0 2 5 9 -4 3 4 1 0 3 4 12 -8 3 7 2 0 5 9 21 -12 6
11 SZEOL SC KFT. BÉKÉSCSABA UFC 3 1 0 2 4 13 -9 3 5 0 1 4 4 30 -26 1 8 1 1 6 8 43 -35 4
12 SZEOL SC KFT. OMTK-ULE 1913 4 1 0 3 9 20 -11 3 3 0 0 3 1 19 -18 0 7 1 0 6 10 39 -29 3
13 SZEOL SC KFT. SZABADNAPOS 1 0 0 1 0 14 -14 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 14 -14 0
14 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 3 0 0 3 0 37 -37 0 4 0 0 4 3 42 -39 0 7 0 0 7 3 79 -76 0
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
8 - 0-3 - 0---13 - 0-12 - 0---
BÉKÉSCSABA UFC
--4 - 0----0 - 5-0 - 8--
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
0 - 612 - 1--2 - 1-----20 - 1-
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
-------1 - 3-1 - 6-3 - 0
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
1 - 2---2 - 1---16 - 0-6 - 0-
MERCEDES KLC
-5 - 0-5 - 0-5 - 1--9 - 0---
MAROS-MENTI UFC
--0 - 16-1 - 6-4 - 11 - 6----
OMTK-ULE 1913
-5 - 3--1 - 7----2 - 8-1 - 2
Szeged-Csanád Grosics AK
--3 - 2-0 - 1----2 - 1-7 - 0
SZEOL SC KFT.
------0 - 2-0 - 200 - 15--
SZOLNOKI MÁV UP FC
1 - 8-5 - 0--------2 - 3
DUNA ASZFALT TVSE
---0 - 4-1 - 34 - 42 - 0-5 - 3--
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2 - 70 - 0---3 - 0------

Meccsek

Sz.-Cs. Grosics Akadémia

2019. 08. 31. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 08. 31. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2019. 09. 07. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 09. 07. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 09. 21. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 09. 21. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
MERCEDES KLC
2019. 09. 29. 11:00
Szent Gellért Fórum
2019. 09. 29. 11:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2019. 10. 05. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 10. 05. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 10. 12. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 10. 12. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2019. 10. 17. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 10. 17. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 10. 26. 10:00
Törökszentmiklósi Fc tartalékpálya
2019. 10. 26. 10:00
Törökszentmiklósi Fc tartalékpálya
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2019. 10. 29. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 10. 29. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2019. 11. 09. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 11. 09. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2019. 11. 17. 10:00
Szőreg Sportpálya
2019. 11. 17. 10:00
Szőreg Sportpálya
SZEOL SC KFT.
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2019. 11. 26. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 11. 26. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 02. 26. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 02. 26. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
MAROS-MENTI UFC
2020. 03. 08. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 03. 08. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
06. 30. 10:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
06. 30. 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
06. 30. 10:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
06. 30. 10:00
SZOLNOKI MÁV UP FC
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30. 10:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
06. 30. 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
06. 30. 10:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
06. 30. 10:00
OMTK-ULE 1913
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
06. 30. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 30. 10:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia

BÉKÉSCSABA UFC

2019. 09. 01. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 09. 01. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 09. 07. 11:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2019. 09. 07. 11:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
Szeged-Csanád Grosics AK
2019. 09. 12. 16:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 09. 12. 16:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 09. 21. 13:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2019. 09. 21. 13:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
SZOLNOKI MÁV UP FC
2019. 09. 25. 16:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 09. 25. 16:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 10. 06. 14:00
Törökszentmiklósi FC
2019. 10. 06. 14:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 10. 12. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2019. 10. 12. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2019. 10. 17. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 10. 17. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 10. 26. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2019. 10. 26. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
SZEOL SC KFT.
2019. 11. 03. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2019. 11. 03. 10:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 11. 09. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2019. 11. 09. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
MAROS-MENTI UFC
2019. 11. 17. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 11. 17. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 02. 29. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 02. 29. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA UFC
MERCEDES KLC
2020. 03. 08. 10:00
Szent Gellért Fórum
2020. 03. 08. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30. 10:00
OMTK-ULE 1913
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30. 10:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 06. 30. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30. 10:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 06. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30. 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 06. 30. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
06. 30. 10:00
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2020. 06. 30. 10:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
06. 30. 10:00
DUNA ASZFALT TVSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple