Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 5. forduló

2020.09.19 - 16:00

Dabas, FC Dabas Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
KOVÁCS PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
RISZ DOMONKOS, LACZKÓ GEORGINA
FC Dabas II.
Tárnok KSK
90'
45'

Gólok

DANYIS ATTILA

28'

1 - 0

 

KUCSVÁN MARTIN

47'

2 - 0

 

CZILI BENCE

70'

3 - 0

 

SOLTIC LÁSZLÓ

90'

4 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Örkényi SE Örkényi SE 5 5 0 0 15 1 14 15 8.8
2 Pereg SE Pereg SE 5 4 0 1 11 4 7 12 10
3 FC Dabas II. FC Dabas II. 5 3 1 1 17 6 11 10 9.6
4 Albertirsai SE Albertirsai SE 5 3 0 2 10 7 3 9 10
5 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 5 3 0 2 9 8 1 9 9.6
6 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 5 2 2 1 8 5 3 8 10.8
7 Halásztelki FC Halásztelki FC 5 2 1 2 10 9 1 7 8
8 Szigethalom SC Szigethalom SC 5 2 1 2 10 9 1 7 8.2
9 Bugyi SE Bugyi SE 5 2 1 2 9 11 -2 7 7.6
10 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 5 2 1 2 8 10 -2 7 8.2
11 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 5 2 1 2 8 11 -3 7 8.6
12 Üllői SE Üllői SE 5 2 0 3 9 9 0 6 9.6
13 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 5 2 0 3 9 15 -6 6 7.8
14 Taksony SE II. Taksony SE II. 5 1 0 4 7 15 -8 3 6.6
15 Tárnok KSK Tárnok KSK 5 1 0 4 3 11 -8 3 5.2
16 Péteri KSK Péteri KSK 5 0 0 5 6 18 -12 0 7.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Péteri KSK Örkényi SE 2 2 0 0 4 0 4 6 3 3 0 0 6 1 5 9 5 5 0 0 10 1 9 15
2 Péteri KSK FC Dabas II. 2 2 0 0 3 0 3 6 3 1 2 0 2 1 1 5 5 3 2 0 5 1 4 11
3 Péteri KSK Aranyszarvas SE 2 2 0 0 4 1 3 6 3 1 1 1 1 1 0 4 5 3 1 1 5 2 3 10
4 Péteri KSK Pereg SE 3 2 1 0 4 1 3 7 2 1 0 1 1 1 0 3 5 3 1 1 5 2 3 10
5 Péteri KSK Alsónémedi SE 3 1 1 1 1 2 -1 4 2 2 0 0 4 1 3 6 5 3 1 1 5 3 2 10
6 Péteri KSK Bugyi SE 3 1 1 1 1 2 -1 4 2 2 0 0 2 0 2 6 5 3 1 1 3 2 1 10
7 Péteri KSK Ráckeve VAFC 3 2 0 1 4 2 2 6 2 1 0 1 1 1 0 3 5 3 0 2 5 3 2 9
8 Péteri KSK Szigethalom SC 3 2 1 0 6 1 5 7 2 0 1 1 0 1 -1 1 5 2 2 1 6 2 4 8
9 Péteri KSK Tárnok KSK 2 1 1 0 1 0 1 4 3 0 2 1 1 2 -1 2 5 1 3 1 2 2 0 6
10 Péteri KSK Üllői SE 3 1 0 2 4 3 1 3 2 0 2 0 1 1 0 2 5 1 2 2 5 4 1 5
11 Péteri KSK Tápiószelei SE 3 1 1 1 3 1 2 4 2 0 0 2 1 6 -5 0 5 1 1 3 4 7 -3 4
12 Péteri KSK Újhartyán VSE 2 0 1 1 1 3 -2 1 3 1 0 2 2 5 -3 3 5 1 1 3 3 8 -5 4
13 Péteri KSK Halásztelki FC 2 0 0 2 1 3 -2 0 3 1 0 2 2 4 -2 3 5 1 0 4 3 7 -4 3
14 Péteri KSK Albertirsai SE 3 0 2 1 1 2 -1 2 2 0 1 1 2 4 -2 1 5 0 3 2 3 6 -3 3
15 Péteri KSK Taksony SE II. 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 0 0 3 0 5 -5 0 5 0 1 4 2 8 -6 1
16 Péteri KSK Péteri KSK 2 0 0 2 0 2 -2 0 3 0 1 2 0 6 -6 1 5 0 1 4 0 8 -8 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Péteri KSK Örkényi SE 2 2 0 0 6 0 6 6 3 3 0 0 9 1 8 9 5 5 0 0 15 1 14 15
2 Péteri KSK Pereg SE 3 3 0 0 9 3 6 9 2 1 0 1 2 1 1 3 5 4 0 1 11 4 7 12
3 Péteri KSK FC Dabas II. 2 2 0 0 11 2 9 6 3 1 1 1 6 4 2 4 5 3 1 1 17 6 11 10
4 Péteri KSK Albertirsai SE 3 2 0 1 4 3 1 6 2 1 0 1 6 4 2 3 5 3 0 2 10 7 3 9
5 Péteri KSK Ráckeve VAFC 3 2 0 1 7 6 1 6 2 1 0 1 2 2 0 3 5 3 0 2 9 8 1 9
6 Péteri KSK Aranyszarvas SE 2 1 1 0 5 3 2 4 3 1 1 1 3 2 1 4 5 2 2 1 8 5 3 8
7 Péteri KSK Halásztelki FC 2 1 1 0 6 4 2 4 3 1 0 2 4 5 -1 3 5 2 1 2 10 9 1 7
8 Péteri KSK Szigethalom SC 3 2 1 0 8 4 4 7 2 0 0 2 2 5 -3 0 5 2 1 2 10 9 1 7
9 Péteri KSK Bugyi SE 3 1 1 1 4 6 -2 4 2 1 0 1 5 5 0 3 5 2 1 2 9 11 -2 7
10 Péteri KSK Alsónémedi SE 3 1 0 2 2 6 -4 3 2 1 1 0 6 4 2 4 5 2 1 2 8 10 -2 7
11 Péteri KSK Tápiószelei SE 3 2 0 1 5 3 2 6 2 0 1 1 3 8 -5 1 5 2 1 2 8 11 -3 7
12 Péteri KSK Üllői SE 3 1 0 2 5 6 -1 3 2 1 0 1 4 3 1 3 5 2 0 3 9 9 0 6
13 Péteri KSK Újhartyán VSE 2 1 0 1 4 4 0 3 3 1 0 2 5 11 -6 3 5 2 0 3 9 15 -6 6
14 Péteri KSK Taksony SE II. 2 0 0 2 2 7 -5 0 3 1 0 2 5 8 -3 3 5 1 0 4 7 15 -8 3
15 Péteri KSK Tárnok KSK 2 1 0 1 2 4 -2 3 3 0 0 3 1 7 -6 0 5 1 0 4 3 11 -8 3
16 Péteri KSK Péteri KSK 2 0 0 2 2 6 -4 0 3 0 0 3 4 12 -8 0 5 0 0 5 6 18 -12 0
 
Albertirsai SE
---1 - 0--------1 - 02 - 3-
Alsónémedi SE
-1 - 0---0 - 3----1 - 3----
Aranyszarvas SE
---------2 - 0-3 - 3---
Bugyi SE
--1 - 1--0 - 3---3 - 2-----
FC Dabas II.
-------7 - 2----4 - 0--
Halásztelki FC
-3 - 3-3 - 1-----------
Örkényi SE
------1 - 0----5 - 0---
Pereg SE
-----2 - 1------2 - 15 - 1-
Péteri KSK
--0 - 22 - 4-----------
Ráckeve VAFC
2 - 1---2 - 5-----3 - 0----
Szigethalom SC
----1 - 13 - 1--4 - 2------
Taksony SE II.
2 - 5------0 - 2-------
Tápiószelei SE
-----0 - 2--1 - 0----4 - 1-
Tárnok KSK
---------2 - 1----0 - 3
Újhartyán VSE
-1 - 3------------3 - 1
Üllői SE
------1 - 3--0 - 1-4 - 2---

Meccsek

FC Dabas II.

2020. 08. 22. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 08. 22. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
FC Dabas II.
2020. 08. 30. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 08. 30. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Péteri KSK
2020. 09. 05. 16:30
Ráckevei sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
FC Dabas II.
2020. 09. 12. 16:30
Ócsai sportpálya
2020. 09. 12. 16:30
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
FC Dabas II.
2020. 09. 19. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 09. 19. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tárnok KSK
2020. 09. 27. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
FC Dabas II.
2020. 10. 03. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 10. 03. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Taksony SE II.
2020. 10. 10. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
FC Dabas II.
2020. 10. 17. 15:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 10. 17. 15:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Újhartyán VSE
2020. 10. 25. 14:00
Alsónémedi sportpálya
2020. 10. 25. 14:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
FC Dabas II.
2021. 03. 10. 18:30
FC Dabas Sporttelep
2021. 03. 10. 18:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Örkényi SE
2020. 11. 08. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 11. 08. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
FC Dabas II.
2020. 11. 14. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Halásztelki FC
2021. 02. 27. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2021. 02. 27. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Üllői SE
2021. 03. 06. 14:30
FC Dabas Sporttelep
2021. 03. 06. 14:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Aranyszarvas SE
2021. 03. 14. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2021. 03. 14. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Albertirsai SE
2021. 03. 20. 15:00
Péteri sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
FC Dabas II.
2021. 03. 28. 15:30
FC Dabas Sporttelep
2021. 03. 28. 15:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Ráckeve VAFC
2021. 04. 03. 15:30
FC Dabas Sporttelep
2021. 04. 03. 15:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Szigethalom SC
2021. 04. 10. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
2021. 04. 10. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
FC Dabas II.
2021. 04. 17. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2021. 04. 17. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Bugyi SE
2021. 04. 24. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2021. 04. 24. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
FC Dabas II.
2021. 05. 02. 14:30
FC Dabas Sporttelep
2021. 05. 02. 14:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tápiószelei SE
2021. 05. 09. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2021. 05. 09. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
FC Dabas II.
2021. 05. 16. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2021. 05. 16. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
INFO
Alsónémedi SE
2021. 05. 23. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
05. 23. 17:00
FC Dabas II.
2021. 05. 29. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
05. 29. 17:00
Pereg SE
2021. 06. 05. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 06. 05. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
06. 05. 17:00
FC Dabas II.
2021. 06. 12. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2021. 06. 12. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
06. 12. 17:00
Üllői SE
2021. 06. 20. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 06. 20. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
06. 20. 17:00
FC Dabas II.

Tárnok KSK

2020. 08. 23. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 08. 23. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Tárnok KSK
2020. 08. 30. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
2020. 08. 30. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Üllői SE
2020. 09. 04. 18:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 09. 04. 18:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Tárnok KSK
2020. 09. 12. 16:30
Tárnok KSK sportpályája
2020. 09. 12. 16:30
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Ráckeve VAFC
2020. 09. 19. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 09. 19. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tárnok KSK
2020. 09. 26. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2020. 09. 26. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Tárnok KSK
2020. 10. 03. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
2020. 10. 03. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Újhartyán VSE
2020. 10. 11. 15:00
Örkény SE Sporttelep
2020. 10. 11. 15:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Tárnok KSK
2020. 10. 17. 15:00
Tárnok KSK sportpályája
2020. 10. 17. 15:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Halásztelki FC
2020. 10. 24. 16:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2020. 10. 24. 16:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Tárnok KSK
2020. 10. 31. 13:30
Tárnok KSK sportpályája
2020. 10. 31. 13:30
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Péteri KSK
2021. 02. 14. 13:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2021. 02. 14. 13:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Szigethalom SC
Tárnok KSK
2021. 02. 20. 14:00
Érdi Sporttelep
2021. 02. 20. 14:00
Érdi Sporttelep
Tárnok KSK
Bugyi SE
2021. 02. 27. 14:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2021. 02. 27. 14:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Tárnok KSK
2021. 03. 06. 14:30
Tárnok KSK sportpályája
2021. 03. 06. 14:30
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Alsónémedi SE
2021. 03. 13. 15:00
Tárnok KSK sportpályája
2021. 03. 13. 15:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Pereg SE
2021. 03. 20. 15:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 03. 20. 15:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Tárnok KSK
2021. 03. 27. 15:30
Tárnok KSK sportpályája
2021. 03. 27. 15:30
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Albertirsai SE
2021. 04. 03. 16:00
Ráckevei sportpálya
2021. 04. 03. 16:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Tárnok KSK
2021. 04. 10. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
2021. 04. 10. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
FC Dabas II.
2021. 04. 17. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
2021. 04. 17. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Taksony SE II.
2021. 04. 25. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2021. 04. 25. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Tárnok KSK
2021. 05. 01. 16:30
Tárnok KSK sportpályája
2021. 05. 01. 16:30
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Örkényi SE
2021. 05. 08. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 05. 08. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Tárnok KSK
2021. 05. 15. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
2021. 05. 15. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Aranyszarvas SE
2021. 05. 22. 17:00
Péteri sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
05. 22. 17:00
Tárnok KSK
2021. 05. 29. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
2021. 05. 29. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
05. 29. 17:00
Szigethalom SC
2021. 06. 06. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2021. 06. 06. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
06. 06. 17:00
Tárnok KSK
2021. 06. 12. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
2021. 06. 12. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
06. 12. 17:00
Tápiószelei SE
2021. 06. 20. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2021. 06. 20. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
06. 20. 17:00
Tárnok KSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple