Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 7. forduló

2020.10.03 - 16:00

Albertirsa, Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
FODOR ZSOLT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DIENES TAMÁS, CSARNAI CSABA
Albertirsai SE
Halásztelki FC
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Örkényi SE Örkényi SE 7 7 0 0 20 1 19 21 7
2 Pereg SE Pereg SE 7 6 0 1 19 7 12 18 11
3 FC Dabas II. FC Dabas II. 7 4 1 2 19 9 10 13 9.9
4 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 7 4 0 3 13 11 2 12 8.7
5 Albertirsai SE Albertirsai SE 7 4 0 3 14 13 1 12 8.9
6 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 7 3 2 2 16 11 5 11 9
7 Szigethalom SC Szigethalom SC 7 3 2 2 14 12 2 11 9.3
8 Bugyi SE Bugyi SE 7 3 2 2 15 14 1 11 8
9 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 7 3 2 2 11 12 -1 11 10
10 Üllői SE Üllői SE 7 3 0 4 17 16 1 9 9.3
11 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 7 2 2 3 12 16 -4 8 9
12 Halásztelki FC Halásztelki FC 7 2 1 4 15 19 -4 7 7.4
13 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 7 2 1 4 13 22 -9 7 7.9
14 Tárnok KSK Tárnok KSK 7 1 2 4 7 15 -8 5 7.4
15 Taksony SE II. Taksony SE II. 7 1 1 5 8 18 -10 4 6.7
16 Péteri KSK Péteri KSK 7 0 0 7 6 23 -17 0 6.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Péteri KSK Örkényi SE 3 2 1 0 4 0 4 7 4 4 0 0 7 1 6 12 7 6 1 0 11 1 10 19
2 Péteri KSK Bugyi SE 4 2 1 1 2 2 0 7 3 3 0 0 4 1 3 9 7 5 1 1 6 3 3 16
3 Péteri KSK FC Dabas II. 3 3 0 0 5 0 5 9 4 1 2 1 2 2 0 5 7 4 2 1 7 2 5 14
4 Péteri KSK Pereg SE 4 3 1 0 5 1 4 10 3 1 1 1 2 2 0 4 7 4 2 1 7 3 4 14
5 Péteri KSK Alsónémedi SE 4 2 1 1 3 3 0 7 3 2 1 0 4 1 3 7 7 4 2 1 7 4 3 14
6 Péteri KSK Ráckeve VAFC 4 2 0 2 4 3 1 6 3 2 0 1 3 1 2 6 7 4 0 3 7 4 3 12
7 Péteri KSK Aranyszarvas SE 3 2 1 0 5 2 3 7 4 1 2 1 3 3 0 5 7 3 3 1 8 5 3 12
8 Péteri KSK Szigethalom SC 4 2 2 0 6 1 5 8 3 0 1 2 1 3 -2 1 7 2 3 2 7 4 3 9
9 Péteri KSK Üllői SE 4 1 1 2 6 5 1 4 3 1 2 0 2 1 1 5 7 2 3 2 8 6 2 9
10 Péteri KSK Újhartyán VSE 3 0 1 2 1 5 -4 1 4 2 0 2 4 5 -1 6 7 2 1 4 5 10 -5 7
11 Péteri KSK Albertirsai SE 4 1 2 1 3 3 0 5 3 0 2 1 2 4 -2 2 7 1 4 2 5 7 -2 7
12 Péteri KSK Tárnok KSK 3 1 1 1 1 2 -1 4 4 0 3 1 2 3 -1 3 7 1 4 2 3 5 -2 7
13 Péteri KSK Tápiószelei SE 4 1 1 2 4 3 1 4 3 0 1 2 1 6 -5 1 7 1 2 4 5 9 -4 5
14 Péteri KSK Halásztelki FC 3 0 0 3 1 4 -3 0 4 1 0 3 3 6 -3 3 7 1 0 6 4 10 -6 3
15 Péteri KSK Taksony SE II. 3 0 2 1 3 4 -1 2 4 0 0 4 0 7 -7 0 7 0 2 5 3 11 -8 2
16 Péteri KSK Péteri KSK 3 0 1 2 0 2 -2 1 4 0 1 3 0 7 -7 1 7 0 2 5 0 9 -9 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Péteri KSK Örkényi SE 3 3 0 0 9 0 9 9 4 4 0 0 11 1 10 12 7 7 0 0 20 1 19 21
2 Péteri KSK Pereg SE 4 4 0 0 13 3 10 12 3 2 0 1 6 4 2 6 7 6 0 1 19 7 12 18
3 Péteri KSK FC Dabas II. 3 3 0 0 13 2 11 9 4 1 1 2 6 7 -1 4 7 4 1 2 19 9 10 13
4 Péteri KSK Ráckeve VAFC 4 2 0 2 7 8 -1 6 3 2 0 1 6 3 3 6 7 4 0 3 13 11 2 12
5 Péteri KSK Albertirsai SE 4 3 0 1 8 6 2 9 3 1 0 2 6 7 -1 3 7 4 0 3 14 13 1 12
6 Péteri KSK Aranyszarvas SE 3 1 1 1 8 7 1 4 4 2 1 1 8 4 4 7 7 3 2 2 16 11 5 11
7 Péteri KSK Szigethalom SC 4 3 1 0 10 5 5 10 3 0 1 2 4 7 -3 1 7 3 2 2 14 12 2 11
8 Péteri KSK Bugyi SE 4 2 1 1 7 6 1 7 3 1 1 1 8 8 0 4 7 3 2 2 15 14 1 11
9 Péteri KSK Alsónémedi SE 4 1 1 2 4 8 -4 4 3 2 1 0 7 4 3 7 7 3 2 2 11 12 -1 11
10 Péteri KSK Üllői SE 4 1 0 3 7 11 -4 3 3 2 0 1 10 5 5 6 7 3 0 4 17 16 1 9
11 Péteri KSK Tápiószelei SE 4 2 1 1 8 6 2 7 3 0 1 2 4 10 -6 1 7 2 2 3 12 16 -4 8
12 Péteri KSK Halásztelki FC 3 1 1 1 8 10 -2 4 4 1 0 3 7 9 -2 3 7 2 1 4 15 19 -4 7
13 Péteri KSK Újhartyán VSE 3 1 0 2 5 8 -3 3 4 1 1 2 8 14 -6 4 7 2 1 4 13 22 -9 7
14 Péteri KSK Tárnok KSK 3 1 1 1 5 7 -2 4 4 0 1 3 2 8 -6 1 7 1 2 4 7 15 -8 5
15 Péteri KSK Taksony SE II. 3 0 1 2 3 8 -5 1 4 1 0 3 5 10 -5 3 7 1 1 5 8 18 -10 4
16 Péteri KSK Péteri KSK 3 0 0 3 2 7 -5 0 4 0 0 4 4 16 -12 0 7 0 0 7 6 23 -17 0
 
Albertirsai SE
---1 - 04 - 3-------1 - 02 - 3-
Alsónémedi SE
-1 - 0---0 - 3---2 - 21 - 3----
Aranyszarvas SE
------3 - 4--2 - 0-3 - 3---
Bugyi SE
--1 - 13 - 0-0 - 3---3 - 2-----
FC Dabas II.
-------7 - 2--2 - 0-4 - 0--
Halásztelki FC
-3 - 3-3 - 1----------2 - 6
Örkényi SE
3 - 0-----1 - 0----5 - 0---
Pereg SE
-----2 - 1-4 - 0----2 - 15 - 1-
Péteri KSK
-0 - 10 - 22 - 4-----------
Ráckeve VAFC
2 - 1---2 - 5-0 - 2---3 - 0----
Szigethalom SC
----1 - 13 - 1--4 - 2--2 - 1---
Taksony SE II.
2 - 5------0 - 2----1 - 1--
Tápiószelei SE
---3 - 3-0 - 2--1 - 0----4 - 1-
Tárnok KSK
---------2 - 1---3 - 30 - 3
Újhartyán VSE
-1 - 3-------1 - 4----3 - 1
Üllői SE
--2 - 5---1 - 3--0 - 1-4 - 2---

Meccsek

Albertirsai SE

2020. 08. 22. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 08. 22. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
FC Dabas II.
2020. 08. 30. 17:00
Ráckevei sportpálya
2020. 08. 30. 17:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Albertirsai SE
2020. 09. 04. 18:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 09. 04. 18:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Tárnok KSK
2020. 09. 12. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2020. 09. 12. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Albertirsai SE
2020. 09. 19. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 09. 19. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Újhartyán VSE
2020. 09. 27. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Albertirsai SE
2020. 10. 03. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 10. 03. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Halásztelki FC
2020. 10. 10. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2020. 10. 10. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Albertirsai SE
2020. 10. 17. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 10. 17. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Péteri KSK
2020. 10. 24. 14:00
Ócsai sportpálya
2020. 10. 24. 14:00
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Albertirsai SE
2021. 05. 05. 19:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 05. 05. 19:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Bugyi SE
2020. 11. 07. 13:30
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 11. 07. 13:30
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Albertirsai SE
2020. 11. 14. 13:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 11. 14. 13:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Alsónémedi SE
2021. 02. 28. 14:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2021. 02. 28. 14:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Pereg SE
Albertirsai SE
2021. 03. 06. 14:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2021. 03. 06. 14:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Albertirsai SE
Üllői SE
2021. 03. 14. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2021. 03. 14. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Albertirsai SE
2021. 03. 20. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 03. 20. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Ráckeve VAFC
2021. 03. 27. 15:30
Tárnok KSK sportpályája
2021. 03. 27. 15:30
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Albertirsai SE
2021. 04. 03. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 04. 03. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Taksony SE II.
2021. 04. 11. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2021. 04. 11. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Albertirsai SE
2021. 04. 17. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 04. 17. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Örkényi SE
2021. 04. 24. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 04. 24. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Albertirsai SE
2021. 05. 01. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 05. 01. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Aranyszarvas SE
2021. 05. 08. 16:30
Péteri sportpálya
2021. 05. 08. 16:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Albertirsai SE
2021. 05. 15. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 05. 15. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Szigethalom SC
2021. 05. 23. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Albertirsai SE
2021. 05. 29. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 05. 29. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Tápiószelei SE
2021. 06. 06. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2021. 06. 06. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Albertirsai SE
2021. 06. 12. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 06. 12. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Pereg SE
2021. 06. 17. 19:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 06. 17. 19:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Albertirsai SE

Halásztelki FC

2020. 08. 19. 16:30
Ócsai sportpálya
2020. 08. 19. 16:30
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Halásztelki FC
2020. 08. 30. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2020. 08. 30. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Bugyi SE
2020. 09. 05. 13:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 09. 05. 13:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Halásztelki FC
2020. 09. 12. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2020. 09. 12. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Alsónémedi SE
2020. 09. 20. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 09. 20. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Halásztelki FC
2020. 10. 07. 18:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2020. 10. 07. 18:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Üllői SE
2020. 10. 03. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 10. 03. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Halásztelki FC
2020. 10. 10. 15:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2020. 10. 10. 15:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Ráckeve VAFC
2020. 10. 17. 15:00
Tárnok KSK sportpályája
2020. 10. 17. 15:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Halásztelki FC
2020. 10. 24. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2020. 10. 24. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Taksony SE II.
2020. 11. 11. 18:30
Újhartyáni sportpálya
2020. 11. 11. 18:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Halásztelki FC
2021. 05. 12. 18:00
Örkény SE Sporttelep
2021. 05. 12. 18:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Halásztelki FC
2020. 11. 14. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Halásztelki FC
2021. 02. 27. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 02. 27. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Halásztelki FC
2021. 03. 06. 14:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 03. 06. 14:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Péteri KSK
2021. 04. 07. 18:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 04. 07. 18:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Szigethalom SC
2021. 03. 21. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Halásztelki FC
2021. 03. 27. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 03. 27. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Tápiószelei SE
2021. 04. 02. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2021. 04. 02. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Halásztelki FC
2021. 04. 10. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 04. 10. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Pereg SE
2021. 04. 17. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 04. 17. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Halásztelki FC
2021. 04. 24. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 04. 24. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Albertirsai SE
2021. 05. 01. 16:30
Ráckevei sportpálya
2021. 05. 01. 16:30
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Halásztelki FC
2021. 05. 08. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 05. 08. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Tárnok KSK
2021. 05. 15. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2021. 05. 15. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Halásztelki FC
2021. 05. 22. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 05. 22. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Újhartyán VSE
2021. 05. 29. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 05. 29. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Örkényi SE
2021. 06. 05. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 06. 05. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
FC Dabas II.
2021. 06. 11. 18:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 06. 11. 18:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Aranyszarvas SE
2021. 06. 17. 18:30
Péteri sportpálya
2021. 06. 17. 18:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Halásztelki FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple