Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 1. forduló

2020.08.23 - 17:00

Galgahévíz, Galgahévízi sportpálya

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
VARGA ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KRISTÓF ÁDÁM, KRAUSZ GERGELY
Galgahévíz SK
Turai TC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

16'

SÁPI JÓZSEF

 

0 - 2

20'

DOBRAY ZSOLT JÁNOS
NYÁRÁDI ZOLTÁN

57'

1 - 2

 

 

1 - 3

61'

DOBRAY ZSOLT JÁNOS

 

1 - 4

75'

CSENTERI CSABA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Abonyi Kid FC Abonyi Kid FC 1 1 0 0 7 1 6 3 16
2 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 1 1 0 0 4 0 4 3 15
3 Ecser SE Ecser SE 1 1 0 0 5 2 3 3 13
4 Turai TC Turai TC 1 1 0 0 4 1 3 3 14
5 Péceli SSE Péceli SSE 1 1 0 0 4 2 2 3 11
6 SK Tóalmás-TT Sport SK Tóalmás-TT Sport 1 1 0 0 4 2 2 3 12
7 Inárcs VSE Inárcs VSE 1 1 0 0 3 2 1 3 9
8 Újlengyeli DSE Újlengyeli DSE 1 1 0 0 3 2 1 3 10
9 Dány KSK Dány KSK 1 0 0 1 2 3 -1 0 7
10 Nyáregyházi SK Nyáregyházi SK 1 0 0 1 2 3 -1 0 8
11 Úri KSK Úri KSK 1 0 0 1 2 4 -2 0 5
12 Zsámboki SE Zsámboki SE 1 0 0 1 2 4 -2 0 6
13 Sülysápi SE Sülysápi SE 1 0 0 1 2 5 -3 0 3
14 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 1 0 0 1 1 4 -3 0 4
15 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 1 0 0 1 0 4 -4 0 2
16 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 1 0 0 1 1 7 -6 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tápiószőlősi KSE Abonyi Kid FC 1 1 0 0 5 0 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3
2 Tápiószőlősi KSE Ecser SE 1 1 0 0 3 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3
3 Tápiószőlősi KSE Péceli SSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3
4 Tápiószőlősi KSE SK Tóalmás-TT Sport 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3
5 Tápiószőlősi KSE Inárcs VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
6 Tápiószőlősi KSE Turai TC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
7 Tápiószőlősi KSE Tápiógyörgye KSK 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
8 Tápiószőlősi KSE Nyáregyházi SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
9 Tápiószőlősi KSE Újlengyeli DSE 1 0 1 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1
10 Tápiószőlősi KSE Újszilvás KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
11 Tápiószőlősi KSE Sülysápi SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
12 Tápiószőlősi KSE Úri KSK 1 0 0 1 1 3 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
13 Tápiószőlősi KSE Zsámboki SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
14 Tápiószőlősi KSE Dány KSK 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
15 Tápiószőlősi KSE Galgahévíz SK 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
16 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tápiószőlősi KSE Abonyi Kid FC 1 1 0 0 7 1 6 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7 1 6 3
2 Tápiószőlősi KSE Tápiógyörgye KSK 1 1 0 0 4 0 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3
3 Tápiószőlősi KSE Ecser SE 1 1 0 0 5 2 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 2 3 3
4 Tápiószőlősi KSE Turai TC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 4 1 3 3
5 Tápiószőlősi KSE Péceli SSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 2 2 3 1 1 0 0 4 2 2 3
6 Tápiószőlősi KSE SK Tóalmás-TT Sport 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 2 2 3 1 1 0 0 4 2 2 3
7 Tápiószőlősi KSE Inárcs VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 3 2 1 3
8 Tápiószőlősi KSE Újlengyeli DSE 1 1 0 0 3 2 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3
9 Tápiószőlősi KSE Dány KSK 1 0 0 1 2 3 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
10 Tápiószőlősi KSE Nyáregyházi SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
11 Tápiószőlősi KSE Úri KSK 1 0 0 1 2 4 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 4 -2 0
12 Tápiószőlősi KSE Zsámboki SE 1 0 0 1 2 4 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 4 -2 0
13 Tápiószőlősi KSE Sülysápi SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 5 -3 0 1 0 0 1 2 5 -3 0
14 Tápiószőlősi KSE Galgahévíz SK 1 0 0 1 1 4 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
15 Tápiószőlősi KSE Újszilvás KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
16 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 7 -6 0 1 0 0 1 1 7 -6 0
 
Abonyi Kid FC
---------7 - 1-----
Dány KSK
---2 - 3-----------
Ecser SE
-------5 - 2-------
Galgahévíz SK
----------1 - 4----
Inárcs VSE
---------------
Nyáregyházi SK
---------------
Péceli SSE
---------------
SK Tóalmás-TT Sport
---------------
Sülysápi SE
---------------
Tápiógyörgye KSK
------------4 - 0--
Tápiószőlősi KSE
---------------
Turai TC
---------------
Újlengyeli DSE
-----3 - 2---------
Újszilvás KSE
---------------
Úri KSK
------2 - 4--------
Zsámboki SE
-------2 - 4-------

Meccsek

Galgahévíz SK

2020. 08. 23. 17:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 08. 23. 17:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Turai TC
2020. 08. 30. 10:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 08. 30. 10:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Galgahévíz SK
2020. 09. 06. 16:30
Galgahévízi sportpálya
2020. 09. 06. 16:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Dány KSK
2020. 09. 13. 16:30
Galgahévízi sportpálya
2020. 09. 13. 16:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Tápiószőlősi KSE
2020. 09. 19. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 09. 19. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Galgahévíz SK
2020. 09. 27. 16:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 09. 27. 16:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Úri KSK
2020. 10. 03. 16:00
Ecseri sportpálya
2020. 10. 03. 16:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Galgahévíz SK
2020. 10. 11. 15:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 10. 11. 15:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Zsámboki SE
2020. 10. 18. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 10. 18. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Galgahévíz SK
2020. 10. 25. 14:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 10. 25. 14:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Abonyi Kid FC
2020. 11. 01. 13:30
Újszilvás KSE Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Galgahévíz SK
2020. 11. 08. 13:30
Galgahévízi sportpálya
2020. 11. 08. 13:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 02. 21. 10:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 02. 21. 10:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Sülysápi SE
Galgahévíz SK
2021. 02. 27. 14:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 02. 27. 14:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Péceli SSE
2021. 03. 06.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 03. 06.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Galgahévíz SK
2021. 03. 14. 15:00
Turai sportpálya
2021. 03. 14. 15:00
Turai sportpálya
Turai TC
Galgahévíz SK
2021. 03. 20. 15:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Inárcs VSE
2021. 03. 28. 15:30
Dány KSK Sporttelep
2021. 03. 28. 15:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Galgahévíz SK
2021. 04. 03.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 04. 03.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Galgahévíz SK
2021. 04. 10. 16:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 04. 10. 16:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Újlengyeli DSE
2021. 04. 17. 16:00
Úri sportpálya
2021. 04. 17. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Galgahévíz SK
2021. 04. 24.
Galgahévízi sportpálya
2021. 04. 24.
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Ecser SE
2021. 05. 02. 16:30
Zsámboki sportpálya
2021. 05. 02. 16:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Galgahévíz SK
2021. 05. 09. 11:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 05. 09. 11:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
INFO
Tápiógyörgye KSK
2021. 05. 15. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 05. 15. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
05. 15. 17:00
Galgahévíz SK
2021. 05. 22. 17:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
05. 22. 17:00
Újszilvás KSE
2021. 05. 29. 17:00
Tóalmási sportpálya
2021. 05. 29. 17:00
Tóalmási sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
05. 29. 17:00
Galgahévíz SK
2021. 06. 05. 17:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
06. 05. 17:00
Sülysápi SE
2021. 06. 12. 17:00
Péceli sportpálya
2021. 06. 12. 17:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
06. 12. 17:00
Galgahévíz SK
2021. 05. 26. 17:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 05. 26. 17:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
05. 26. 17:00
Nyáregyházi SK

Turai TC

2020. 08. 23. 17:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 08. 23. 17:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Turai TC
2020. 08. 30. 10:00
Turai sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Turai sportpálya
Turai TC
Újlengyeli DSE
2020. 09. 06. 16:30
Úri sportpálya
2020. 09. 06. 16:30
Úri sportpálya
Úri KSK
Turai TC
2020. 09. 13. 16:30
Turai sportpálya
2020. 09. 13. 16:30
Turai sportpálya
Turai TC
Ecser SE
2020. 09. 20. 16:00
Zsámboki sportpálya
2020. 09. 20. 16:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Turai TC
2020. 09. 27. 16:00
Turai sportpálya
2020. 09. 27. 16:00
Turai sportpálya
Turai TC
Tápiógyörgye KSK
2020. 10. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
2020. 10. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Turai TC
2020. 10. 11. 15:00
Turai sportpálya
2020. 10. 11. 15:00
Turai sportpálya
Turai TC
Újszilvás KSE
2020. 10. 18. 15:00
Kókai sportpálya
2020. 10. 18. 15:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Turai TC
2020. 10. 25. 14:00
Turai sportpálya
2020. 10. 25. 14:00
Turai sportpálya
Turai TC
Sülysápi SE
2020. 10. 31. 13:30
Péceli sportpálya
2020. 10. 31. 13:30
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Turai TC
2020. 11. 08. 13:30
Turai sportpálya
2020. 11. 08. 13:30
Turai sportpálya
Turai TC
Nyáregyházi SK
2021. 02. 20. 13:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 02. 20. 13:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Turai TC
2021. 02. 28. 14:00
Turai sportpálya
2021. 02. 28. 14:00
Turai sportpálya
Turai TC
Inárcs VSE
2021. 03. 06. 14:30
Turai sportpálya
2021. 03. 06. 14:30
Turai sportpálya
Turai TC
Dány KSK
2021. 03. 14. 15:00
Turai sportpálya
2021. 03. 14. 15:00
Turai sportpálya
Turai TC
Galgahévíz SK
2021. 05. 12. 19:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 05. 12. 19:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
INFO
Turai TC
2021. 03. 27. 17:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2021. 03. 27. 17:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Turai TC
Úri KSK
2021. 04. 03.
Ecseri sportpálya
2021. 04. 03.
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Turai TC
2021. 04. 11. 16:00
Turai sportpálya
2021. 04. 11. 16:00
Turai sportpálya
Turai TC
Zsámboki SE
2021. 04. 18. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 04. 18. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Turai TC
2021. 04. 24. 16:30
Turai sportpálya
2021. 04. 24. 16:30
Turai sportpálya
Turai TC
Abonyi Kid FC
2021. 05. 02. 16:30
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 05. 02. 16:30
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Turai TC
2021. 05. 08. 16:30
Turai sportpálya
2021. 05. 08. 16:30
Turai sportpálya
Turai TC
INFO
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 05. 15. 17:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 05. 15. 17:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
05. 15. 17:00
Turai TC
2021. 05. 22. 17:00
Turai sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Turai sportpálya
Turai TC
05. 22. 17:00
Péceli SSE
2021. 05. 29. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 05. 29. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
05. 29. 17:00
Turai TC
2021. 06. 05. 17:00
Turai sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Turai sportpálya
Turai TC
06. 05. 17:00
Tápiószőlősi KSE
2021. 06. 12. 17:00
Turai sportpálya
2021. 06. 12. 17:00
Turai sportpálya
Turai TC
06. 12. 17:00
Inárcs VSE
2021. 05. 26. 18:00
Dány KSK Sporttelep
2021. 05. 26. 18:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
05. 26. 18:00
Turai TC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple