Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 5. forduló

2020.09.19 - 16:00

Újlengyel, Újlengyeli sportpálya

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
ZUIGÉBER ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FEIGL GÁBOR, KÉRI I. ZOLTÁN
Újlengyeli DSE
Galgahévíz SK
90'
45'

Gólok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Abonyi Kid FC Abonyi Kid FC 5 4 0 1 24 5 19 12 9.6
2 Dány KSK Dány KSK 5 4 0 1 18 6 12 12 10.8
3 Inárcs VSE Inárcs VSE 5 4 0 1 20 10 10 12 9.8
4 Turai TC Turai TC 5 3 1 1 13 6 7 10 12
5 Sülysápi SE Sülysápi SE 5 3 1 1 13 10 3 10 8.2
6 Péceli SSE Péceli SSE 5 3 1 1 12 13 -1 10 9
7 Ecser SE Ecser SE 5 3 0 2 12 9 3 9 5.6
8 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 5 3 0 2 12 9 3 9 9.4
9 Újlengyeli DSE Újlengyeli DSE 5 2 1 2 10 13 -3 7 6.8
10 Nyáregyházi SK Nyáregyházi SK 5 2 0 3 15 11 4 6 10.6
11 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 5 2 0 3 9 14 -5 6 8.8
12 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 5 1 1 3 4 9 -5 4 7.8
13 Zsámboki SE Zsámboki SE 5 1 1 3 9 16 -7 4 7.8
14 SK Tóalmás-TT Sport SK Tóalmás-TT Sport 5 1 0 4 7 18 -11 3 9
15 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 5 1 0 4 4 17 -13 3 5.8
16 Úri KSK Úri KSK 5 0 0 5 9 25 -16 0 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Inárcs VSE 2 2 0 0 8 1 7 6 3 2 1 0 4 1 3 7 5 4 1 0 12 2 10 13
2 Úri KSK Turai TC 2 2 0 0 3 1 2 6 3 2 0 1 5 3 2 6 5 4 0 1 8 4 4 12
3 Úri KSK Sülysápi SE 2 2 0 0 3 1 2 6 3 2 0 1 4 4 0 6 5 4 0 1 7 5 2 12
4 Úri KSK Abonyi Kid FC 3 3 0 0 8 0 8 9 2 0 1 1 0 1 -1 1 5 3 1 1 8 1 7 10
5 Úri KSK Dány KSK 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 2 1 0 6 3 3 7 5 2 2 1 6 5 1 8
6 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 3 2 0 1 3 2 1 6 2 0 2 0 0 0 0 2 5 2 2 1 3 2 1 8
7 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 3 2 0 1 6 3 3 6 2 0 0 2 0 6 -6 0 5 2 0 3 6 9 -3 6
8 Úri KSK Péceli SSE 2 0 2 0 2 2 0 2 3 1 1 1 4 3 1 4 5 1 3 1 6 5 1 6
9 Úri KSK Ecser SE 3 1 2 0 3 1 2 5 2 0 1 1 2 3 -1 1 5 1 3 1 5 4 1 6
10 Úri KSK Nyáregyházi SK 2 1 1 0 4 3 1 4 3 0 2 1 2 3 -1 2 5 1 3 1 6 6 0 6
11 Úri KSK Zsámboki SE 3 1 1 1 3 4 -1 4 2 0 1 1 3 4 -1 1 5 1 2 2 6 8 -2 5
12 Úri KSK Újszilvás KSE 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 1 0 2 1 2 -1 3 5 1 1 3 1 3 -2 4
13 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 1 0 2 3 6 -3 3 5 1 1 3 3 7 -4 4
14 Úri KSK Galgahévíz SK 3 1 0 2 2 5 -3 3 2 0 1 1 0 1 -1 1 5 1 1 3 2 6 -4 4
15 Úri KSK Újlengyeli DSE 3 0 2 1 3 4 -1 2 2 0 1 1 1 2 -1 1 5 0 3 2 4 6 -2 3
16 Úri KSK Úri KSK 3 0 1 2 3 6 -3 1 2 0 0 2 2 9 -7 0 5 0 1 4 5 15 -10 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Abonyi Kid FC 3 3 0 0 21 2 19 9 2 1 0 1 3 3 0 3 5 4 0 1 24 5 19 12
2 Úri KSK Dány KSK 2 1 0 1 6 3 3 3 3 3 0 0 12 3 9 9 5 4 0 1 18 6 12 12
3 Úri KSK Inárcs VSE 2 2 0 0 12 3 9 6 3 2 0 1 8 7 1 6 5 4 0 1 20 10 10 12
4 Úri KSK Turai TC 2 1 1 0 5 2 3 4 3 2 0 1 8 4 4 6 5 3 1 1 13 6 7 10
5 Úri KSK Sülysápi SE 2 2 0 0 6 3 3 6 3 1 1 1 7 7 0 4 5 3 1 1 13 10 3 10
6 Úri KSK Péceli SSE 2 2 0 0 6 3 3 6 3 1 1 1 6 10 -4 4 5 3 1 1 12 13 -1 10
7 Úri KSK Ecser SE 3 3 0 0 10 3 7 9 2 0 0 2 2 6 -4 0 5 3 0 2 12 9 3 9
8 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 3 2 0 1 7 5 2 6 2 1 0 1 5 4 1 3 5 3 0 2 12 9 3 9
9 Úri KSK Újlengyeli DSE 3 2 0 1 8 7 1 6 2 0 1 1 2 6 -4 1 5 2 1 2 10 13 -3 7
10 Úri KSK Nyáregyházi SK 2 2 0 0 11 4 7 6 3 0 0 3 4 7 -3 0 5 2 0 3 15 11 4 6
11 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 3 2 0 1 7 5 2 6 2 0 0 2 2 9 -7 0 5 2 0 3 9 14 -5 6
12 Úri KSK Újszilvás KSE 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 1 0 2 2 6 -4 3 5 1 1 3 4 9 -5 4
13 Úri KSK Zsámboki SE 3 1 1 1 5 6 -1 4 2 0 0 2 4 10 -6 0 5 1 1 3 9 16 -7 4
14 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 2 0 0 2 1 5 -4 0 3 1 0 2 6 13 -7 3 5 1 0 4 7 18 -11 3
15 Úri KSK Galgahévíz SK 3 1 0 2 4 11 -7 3 2 0 0 2 0 6 -6 0 5 1 0 4 4 17 -13 3
16 Úri KSK Úri KSK 3 0 0 3 4 11 -7 0 2 0 0 2 5 14 -9 0 5 0 0 5 9 25 -16 0
 
Abonyi Kid FC
-----6 - 08 - 1--7 - 1-----
Dány KSK
---2 - 3-------4 - 0---
Ecser SE
---3 - 02 - 1--5 - 2-------
Galgahévíz SK
-1 - 6-------2 - 11 - 4----
Inárcs VSE
---3 - 0---------9 - 3-
Nyáregyházi SK
-------------5 - 26 - 2
Péceli SSE
--3 - 2-----3 - 1------
SK Tóalmás-TT Sport
--------1 - 4---0 - 1--
Sülysápi SE
2 - 1-------------4 - 2
Tápiógyörgye KSK
-----2 - 1--1 - 4---4 - 0--
Tápiószőlősi KSE
-2 - 3-----3 - 1----2 - 1--
Turai TC
--3 - 0--------2 - 2---
Újlengyeli DSE
---3 - 02 - 53 - 2---------
Újszilvás KSE
1 - 2-------1 - 1------
Úri KSK
-0 - 3----2 - 4----2 - 4---
Zsámboki SE
------2 - 22 - 4---1 - 0---

Meccsek

Újlengyeli DSE

2020. 08. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 08. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Nyáregyházi SK
2020. 08. 30. 10:00
Turai sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Turai sportpálya
Turai TC
Újlengyeli DSE
2020. 09. 05. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Inárcs VSE
2020. 09. 13. 16:30
Dány KSK Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Újlengyeli DSE
2020. 09. 19. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 09. 19. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Galgahévíz SK
2020. 09. 26. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 09. 26. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Tápiószőlősi KSE
2020. 10. 03. 16:00
Úri sportpálya
2020. 10. 03. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Újlengyeli DSE
2020. 10. 10. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 10. 10. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Ecser SE
2020. 10. 18. 15:00
Zsámboki sportpálya
2020. 10. 18. 15:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Újlengyeli DSE
2020. 10. 24. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 10. 24. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Tápiógyörgye KSK
2020. 10. 31. 13:30
Abonyi sportpálya
2020. 10. 31. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Újlengyeli DSE
2020. 11. 07. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 11. 07. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Újszilvás KSE
2021. 02. 20. 13:00
Kókai sportpálya
2021. 02. 20. 13:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Újlengyeli DSE
2020. 11. 21. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 11. 21. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Sülysápi SE
2020. 11. 28.
Péceli sportpálya
2020. 11. 28.
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Újlengyeli DSE
2021. 03. 13.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 03. 13.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Újlengyeli DSE
2021. 05. 12. 19:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 05. 12. 19:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Turai TC
2021. 06. 03.
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 06. 03.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Újlengyeli DSE
2021. 04. 03. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 04. 03. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Dány KSK
2021. 04. 10. 16:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 04. 10. 16:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Újlengyeli DSE
2021. 04. 17. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 04. 17. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Újlengyeli DSE
2021. 04. 24. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2021. 04. 24. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Úri KSK
2021. 05. 01.
Ecseri sportpálya
2021. 05. 01.
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Újlengyeli DSE
2021. 05. 08. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2021. 05. 08. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Zsámboki SE
2021. 05. 16.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 16.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Újlengyeli DSE
2021. 05. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Abonyi Kid FC
2021. 05. 30. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 05. 30. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Újlengyeli DSE
2021. 06. 05. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 06. 12. 17:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 06. 12. 17:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Újlengyeli DSE
2021. 05. 26. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 05. 26. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Péceli SSE

Galgahévíz SK

2020. 08. 23. 17:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 08. 23. 17:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Turai TC
2020. 08. 30. 10:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 08. 30. 10:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Galgahévíz SK
2020. 09. 06. 16:30
Galgahévízi sportpálya
2020. 09. 06. 16:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Dány KSK
2020. 09. 13. 16:30
Galgahévízi sportpálya
2020. 09. 13. 16:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Tápiószőlősi KSE
2020. 09. 19. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 09. 19. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Galgahévíz SK
2020. 09. 27. 16:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 09. 27. 16:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Úri KSK
2020. 10. 03. 16:00
Ecseri sportpálya
2020. 10. 03. 16:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Galgahévíz SK
2020. 10. 11. 15:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 10. 11. 15:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Zsámboki SE
2020. 10. 18. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 10. 18. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Galgahévíz SK
2020. 10. 25. 14:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 10. 25. 14:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Abonyi Kid FC
2020. 11. 01. 13:30
Újszilvás KSE Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Galgahévíz SK
2020. 11. 08. 13:30
Galgahévízi sportpálya
2020. 11. 08. 13:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 02. 21. 10:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 02. 21. 10:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Sülysápi SE
Galgahévíz SK
2021. 02. 27. 14:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 02. 27. 14:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Péceli SSE
2021. 03. 06.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 03. 06.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Galgahévíz SK
2021. 03. 14. 15:00
Turai sportpálya
2021. 03. 14. 15:00
Turai sportpálya
Turai TC
Galgahévíz SK
2021. 03. 20. 15:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Inárcs VSE
2021. 03. 28. 15:30
Dány KSK Sporttelep
2021. 03. 28. 15:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Galgahévíz SK
2021. 04. 03.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 04. 03.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Galgahévíz SK
2021. 04. 10. 16:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 04. 10. 16:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Újlengyeli DSE
2021. 04. 17. 16:00
Úri sportpálya
2021. 04. 17. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Galgahévíz SK
2021. 04. 24.
Galgahévízi sportpálya
2021. 04. 24.
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Ecser SE
2021. 05. 02. 16:30
Zsámboki sportpálya
2021. 05. 02. 16:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Galgahévíz SK
2021. 05. 09. 11:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 05. 09. 11:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Tápiógyörgye KSK
2021. 05. 15. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 05. 15. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Galgahévíz SK
2021. 05. 22. 17:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Újszilvás KSE
2021. 05. 29.
Kókai sportpálya
2021. 05. 29.
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Galgahévíz SK
2021. 06. 05. 17:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Sülysápi SE
2021. 06. 12.
Péceli sportpálya
2021. 06. 12.
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Galgahévíz SK
2021. 05. 26. 18:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 05. 26. 18:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Nyáregyházi SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple