Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 6. forduló

2020.09.26 - 16:00

Újlengyel, Újlengyeli sportpálya

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
TUSA ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DRÓTÁR PÉTER, SZÁSZ TAMÁS
Újlengyeli DSE
Tápiószőlősi KSE
90'
45'

Gólok

SZABÓ DÁVID

5'

1 - 0

 

SZABÓ DÁVID

63'

2 - 0

 

SZABÓ DÁVID

71'

3 - 0

 

LEDŐ LÁSZLÓ NORBERT

89'

4 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Abonyi Kid FC Abonyi Kid FC 6 5 0 1 28 8 20 15 9.7
2 Inárcs VSE Inárcs VSE 6 5 0 1 22 11 11 15 10.5
3 Turai TC Turai TC 6 4 1 1 17 6 11 13 11
4 Péceli SSE Péceli SSE 6 4 1 1 19 13 6 13 9.7
5 Sülysápi SE Sülysápi SE 6 4 1 1 17 12 5 13 9.5
6 Dány KSK Dány KSK 6 4 0 2 18 7 11 12 9.7
7 Ecser SE Ecser SE 6 4 0 2 13 9 4 12 5
8 Újlengyeli DSE Újlengyeli DSE 6 3 1 2 14 13 1 10 7.7
9 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 6 3 0 3 12 13 -1 9 8.3
10 Nyáregyházi SK Nyáregyházi SK 6 2 0 4 18 15 3 6 8.8
11 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 6 2 0 4 9 18 -9 6 9.5
12 Zsámboki SE Zsámboki SE 6 1 1 4 10 18 -8 4 6.5
13 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 6 1 1 4 4 16 -12 4 7.5
14 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 6 1 1 4 7 20 -13 4 7.7
15 SK Tóalmás-TT Sport SK Tóalmás-TT Sport 6 1 0 5 9 22 -13 3 8.5
16 Úri KSK Úri KSK 6 0 1 5 12 28 -16 1 6.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Turai TC 3 3 0 0 6 1 5 9 3 2 0 1 5 3 2 6 6 5 0 1 11 4 7 15
2 Úri KSK Sülysápi SE 3 3 0 0 6 2 4 9 3 2 0 1 4 4 0 6 6 5 0 1 10 6 4 15
3 Úri KSK Inárcs VSE 3 2 1 0 9 2 7 7 3 2 1 0 4 1 3 7 6 4 2 0 13 3 10 14
4 Úri KSK Abonyi Kid FC 3 3 0 0 8 0 8 9 3 1 1 1 2 1 1 4 6 4 1 1 10 1 9 13
5 Úri KSK Péceli SSE 3 1 2 0 6 2 4 5 3 1 1 1 4 3 1 4 6 2 3 1 10 5 5 9
6 Úri KSK Dány KSK 3 0 2 1 0 2 -2 2 3 2 1 0 6 3 3 7 6 2 3 1 6 5 1 9
7 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 3 2 0 1 3 2 1 6 3 0 2 1 0 3 -3 2 6 2 2 2 3 5 -2 8
8 Úri KSK Ecser SE 3 1 2 0 3 1 2 5 3 0 2 1 2 3 -1 2 6 1 4 1 5 4 1 7
9 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 3 2 0 1 6 3 3 6 3 0 0 3 0 7 -7 0 6 2 0 4 6 10 -4 6
10 Úri KSK Újlengyeli DSE 4 1 2 1 4 4 0 5 2 0 1 1 1 2 -1 1 6 1 3 2 5 6 -1 6
11 Úri KSK Zsámboki SE 3 1 1 1 3 4 -1 4 3 0 2 1 4 5 -1 2 6 1 3 2 7 9 -2 6
12 Úri KSK Nyáregyházi SK 3 1 1 1 4 5 -1 4 3 0 2 1 2 3 -1 2 6 1 3 2 6 8 -2 6
13 Úri KSK Galgahévíz SK 4 1 1 2 3 6 -3 4 2 0 1 1 0 1 -1 1 6 1 2 3 3 7 -4 5
14 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 1 0 3 4 9 -5 3 6 1 1 4 4 10 -6 4
15 Úri KSK Újszilvás KSE 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 1 0 3 1 6 -5 3 6 1 1 4 1 7 -6 4
16 Úri KSK Úri KSK 3 0 1 2 3 6 -3 1 3 0 1 2 3 10 -7 1 6 0 2 4 6 16 -10 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Abonyi Kid FC 3 3 0 0 21 2 19 9 3 2 0 1 7 6 1 6 6 5 0 1 28 8 20 15
2 Úri KSK Inárcs VSE 3 3 0 0 14 4 10 9 3 2 0 1 8 7 1 6 6 5 0 1 22 11 11 15
3 Úri KSK Turai TC 3 2 1 0 9 2 7 7 3 2 0 1 8 4 4 6 6 4 1 1 17 6 11 13
4 Úri KSK Péceli SSE 3 3 0 0 13 3 10 9 3 1 1 1 6 10 -4 4 6 4 1 1 19 13 6 13
5 Úri KSK Sülysápi SE 3 3 0 0 10 5 5 9 3 1 1 1 7 7 0 4 6 4 1 1 17 12 5 13
6 Úri KSK Dány KSK 3 1 0 2 6 4 2 3 3 3 0 0 12 3 9 9 6 4 0 2 18 7 11 12
7 Úri KSK Ecser SE 3 3 0 0 10 3 7 9 3 1 0 2 3 6 -3 3 6 4 0 2 13 9 4 12
8 Úri KSK Újlengyeli DSE 4 3 0 1 12 7 5 9 2 0 1 1 2 6 -4 1 6 3 1 2 14 13 1 10
9 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 3 2 0 1 7 5 2 6 3 1 0 2 5 8 -3 3 6 3 0 3 12 13 -1 9
10 Úri KSK Nyáregyházi SK 3 2 0 1 14 8 6 6 3 0 0 3 4 7 -3 0 6 2 0 4 18 15 3 6
11 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 3 2 0 1 7 5 2 6 3 0 0 3 2 13 -11 0 6 2 0 4 9 18 -9 6
12 Úri KSK Zsámboki SE 3 1 1 1 5 6 -1 4 3 0 0 3 5 12 -7 0 6 1 1 4 10 18 -8 4
13 Úri KSK Újszilvás KSE 2 0 1 1 2 3 -1 1 4 1 0 3 2 13 -11 3 6 1 1 4 4 16 -12 4
14 Úri KSK Galgahévíz SK 4 1 1 2 7 14 -7 4 2 0 0 2 0 6 -6 0 6 1 1 4 7 20 -13 4
15 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 2 0 0 2 1 5 -4 0 4 1 0 3 8 17 -9 3 6 1 0 5 9 22 -13 3
16 Úri KSK Úri KSK 3 0 0 3 4 11 -7 0 3 0 1 2 8 17 -9 1 6 0 1 5 12 28 -16 1
 
Abonyi Kid FC
-----6 - 08 - 1--7 - 1-----
Dány KSK
-0 - 1-2 - 3-------4 - 0---
Ecser SE
---3 - 02 - 1--5 - 2-------
Galgahévíz SK
-1 - 6-------2 - 11 - 4--3 - 3-
Inárcs VSE
---3 - 0---------9 - 32 - 1
Nyáregyházi SK
3 - 4------------5 - 26 - 2
Péceli SSE
--3 - 2-----3 - 1---7 - 0--
SK Tóalmás-TT Sport
--------1 - 4---0 - 1--
Sülysápi SE
2 - 1------4 - 2------4 - 2
Tápiógyörgye KSK
-----2 - 1--1 - 4---4 - 0--
Tápiószőlősi KSE
-2 - 3-----3 - 1----2 - 1--
Turai TC
--3 - 0------4 - 0-2 - 2---
Újlengyeli DSE
---3 - 02 - 53 - 2----4 - 0----
Újszilvás KSE
1 - 2-------1 - 1------
Úri KSK
-0 - 3----2 - 4----2 - 4---
Zsámboki SE
------2 - 22 - 4---1 - 0---

Meccsek

Újlengyeli DSE

2020. 08. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 08. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Nyáregyházi SK
2020. 08. 30. 10:00
Turai sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Turai sportpálya
Turai TC
Újlengyeli DSE
2020. 09. 05. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Inárcs VSE
2020. 09. 13. 16:30
Dány KSK Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Újlengyeli DSE
2020. 09. 19. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 09. 19. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Galgahévíz SK
2020. 09. 26. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 09. 26. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Tápiószőlősi KSE
2020. 10. 03. 16:00
Úri sportpálya
2020. 10. 03. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Újlengyeli DSE
2020. 10. 10. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 10. 10. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Ecser SE
2020. 10. 18. 15:00
Zsámboki sportpálya
2020. 10. 18. 15:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Újlengyeli DSE
2020. 10. 24. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 10. 24. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Tápiógyörgye KSK
2020. 10. 31. 13:30
Abonyi sportpálya
2020. 10. 31. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Újlengyeli DSE
2020. 11. 07. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 11. 07. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Újszilvás KSE
2021. 02. 20. 13:00
Kókai sportpálya
2021. 02. 20. 13:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Újlengyeli DSE
2020. 11. 21. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 11. 21. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Sülysápi SE
2020. 11. 28.
Péceli sportpálya
2020. 11. 28.
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Újlengyeli DSE
2021. 03. 13.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 03. 13.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Újlengyeli DSE
2021. 05. 12. 19:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 05. 12. 19:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Turai TC
2021. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
INFO
Újlengyeli DSE
2021. 04. 03. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 04. 03. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Dány KSK
2021. 04. 10. 16:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 04. 10. 16:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Újlengyeli DSE
2021. 04. 17. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 04. 17. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Újlengyeli DSE
2021. 04. 24. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2021. 04. 24. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Úri KSK
2021. 05. 01.
Ecseri sportpálya
2021. 05. 01.
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Újlengyeli DSE
2021. 05. 08. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2021. 05. 08. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Zsámboki SE
2021. 05. 16. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 16. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
INFO
Újlengyeli DSE
2021. 05. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
05. 22. 17:00
Abonyi Kid FC
2021. 05. 30. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 05. 30. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
05. 30. 17:00
Újlengyeli DSE
2021. 06. 05. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
06. 05. 17:00
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 06. 12. 17:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 06. 12. 17:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
06. 12. 17:00
Újlengyeli DSE
2021. 05. 26. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 05. 26. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
05. 26. 17:00
Péceli SSE

Tápiószőlősi KSE

2020. 08. 23. 17:00
Abonyi sportpálya
2020. 08. 23. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Tápiószőlősi KSE
2020. 08. 30. 10:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 08. 30. 10:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Dány KSK
2020. 09. 06. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 09. 06. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Újszilvás KSE
2020. 09. 13. 16:30
Galgahévízi sportpálya
2020. 09. 13. 16:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Tápiószőlősi KSE
2020. 09. 20. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 09. 20. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 09. 26. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 09. 26. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Tápiószőlősi KSE
2020. 10. 04. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 10. 04. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Sülysápi SE
2020. 10. 10. 10:00
Úri sportpálya
2020. 10. 10. 10:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Tápiószőlősi KSE
2020. 10. 18. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 10. 18. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Péceli SSE
2020. 10. 24. 14:00
Ecseri sportpálya
2020. 10. 24. 14:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Tápiószőlősi KSE
2020. 10. 31. 13:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 10. 31. 13:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Nyáregyházi SK
2020. 11. 08. 13:30
Zsámboki sportpálya
2020. 11. 08. 13:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Tápiószőlősi KSE
2021. 02. 20. 13:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 02. 20. 13:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Turai TC
2021. 02. 28. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Tápiószőlősi KSE
2021. 03. 06. 14:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 03. 06. 14:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Inárcs VSE
2021. 03. 13. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 03. 13. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Abonyi Kid FC
2021. 03. 21. 15:00
Dány KSK Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Tápiószőlősi KSE
2021. 03. 28. 15:30
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 03. 28. 15:30
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Tápiószőlősi KSE
2021. 04. 03.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 04. 03.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Galgahévíz SK
2021. 06. 08. 17:30
Tóalmási sportpálya
2021. 06. 08. 17:30
Tóalmási sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
INFO
Tápiószőlősi KSE
2021. 04. 17. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 04. 17. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Újlengyeli DSE
2021. 04. 24. 16:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 04. 24. 16:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Tápiószőlősi KSE
2021. 05. 01. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 05. 01. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Úri KSK
2021. 05. 08. 16:30
Péceli sportpálya
2021. 05. 08. 16:30
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Tápiószőlősi KSE
2021. 05. 15. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 05. 15. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
INFO
Ecser SE
2021. 05. 22. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 05. 22. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
05. 22. 17:00
Tápiószőlősi KSE
2021. 05. 29. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
05. 29. 17:00
Zsámboki SE
2021. 06. 05. 17:00
Turai sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Turai sportpálya
Turai TC
06. 05. 17:00
Tápiószőlősi KSE
2021. 06. 12. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 06. 12. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
06. 12. 17:00
Tápiógyörgye KSK
2021. 05. 26. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 05. 26. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
05. 26. 17:00
Tápiószőlősi KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple