Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 7. forduló

2020.10.04 - 16:00

Tápiógyörgye, Tápiógyörgye KSK Sporttelep

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
BERKES ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DANKÓ ATTILA, BERKES MILÁN ISTVÁN
Tápiógyörgye KSK
Inárcs VSE
90'
45'

Gólok

UNGVÁRI BENCE

8'

1 - 0

 

 

1 - 1

17'

BUKOVSZKI BALÁZS

 

1 - 2

26'

URBÁN GÁBOR

 

1 - 3

70'

ORDASI JÓZSEF
UNGVÁRI BENCE

72'

2 - 3

 

SZARVÁK KRISZTIÁN GERGŐ

73'

3 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Abonyi Kid FC Abonyi Kid FC 7 6 0 1 31 10 21 18 9.1
2 Inárcs VSE Inárcs VSE 7 5 1 1 25 14 11 16 9.9
3 Péceli SSE Péceli SSE 7 5 1 1 23 13 10 16 10.4
4 Sülysápi SE Sülysápi SE 7 5 1 1 22 12 10 16 9.7
5 Dány KSK Dány KSK 7 5 0 2 20 7 13 15 9.7
6 Ecser SE Ecser SE 7 5 0 2 15 9 6 15 6.3
7 Turai TC Turai TC 7 4 1 2 19 9 10 13 9.3
8 Újlengyeli DSE Újlengyeli DSE 7 4 1 2 16 14 2 13 9.1
9 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 7 3 1 3 15 16 -1 10 7.9
10 Nyáregyházi SK Nyáregyházi SK 7 3 0 4 21 15 6 9 9.4
11 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 7 2 0 5 9 23 -14 6 8.6
12 Zsámboki SE Zsámboki SE 7 1 1 5 10 20 -10 4 6.6
13 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 7 1 1 5 7 22 -15 4 7.9
14 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 7 1 1 5 4 19 -15 4 7.6
15 SK Tóalmás-TT Sport SK Tóalmás-TT Sport 7 1 0 6 9 26 -17 3 7.7
16 Úri KSK Úri KSK 7 0 1 6 13 30 -17 1 6.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Sülysápi SE 3 3 0 0 6 2 4 9 4 3 0 1 7 4 3 9 7 6 0 1 13 6 7 18
2 Úri KSK Inárcs VSE 3 2 1 0 9 2 7 7 4 3 1 0 6 2 4 10 7 5 2 0 15 4 11 17
3 Úri KSK Abonyi Kid FC 4 4 0 0 10 1 9 12 3 1 1 1 2 1 1 4 7 5 1 1 12 2 10 16
4 Úri KSK Turai TC 3 3 0 0 6 1 5 9 4 2 0 2 6 5 1 6 7 5 0 2 12 6 6 15
5 Úri KSK Péceli SSE 3 1 2 0 6 2 4 5 4 2 1 1 5 3 2 7 7 3 3 1 11 5 6 12
6 Úri KSK Dány KSK 3 0 2 1 0 2 -2 2 4 2 2 0 6 3 3 8 7 2 4 1 6 5 1 10
7 Úri KSK Nyáregyházi SK 3 1 1 1 4 5 -1 4 4 1 2 1 3 3 0 5 7 2 3 2 7 8 -1 9
8 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 4 2 0 2 4 4 0 6 3 0 2 1 0 3 -3 2 7 2 2 3 4 7 -3 8
9 Úri KSK Ecser SE 4 1 3 0 3 1 2 6 3 0 2 1 2 3 -1 2 7 1 5 1 5 4 1 8
10 Úri KSK Újlengyeli DSE 4 1 2 1 4 4 0 5 3 0 2 1 1 2 -1 2 7 1 4 2 5 6 -1 7
11 Úri KSK Zsámboki SE 4 1 2 1 3 4 -1 5 3 0 2 1 4 5 -1 2 7 1 4 2 7 9 -2 7
12 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 4 2 0 2 6 6 0 6 3 0 0 3 0 7 -7 0 7 2 0 5 6 13 -7 6
13 Úri KSK Galgahévíz SK 4 1 1 2 3 6 -3 4 3 0 2 1 0 1 -1 2 7 1 3 3 3 7 -4 6
14 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 3 0 1 2 0 2 -2 1 4 1 0 3 4 9 -5 3 7 1 1 5 4 11 -7 4
15 Úri KSK Újszilvás KSE 3 0 1 2 0 2 -2 1 4 1 0 3 1 6 -5 3 7 1 1 5 1 8 -7 4
16 Úri KSK Úri KSK 4 0 2 2 3 6 -3 2 3 0 1 2 3 10 -7 1 7 0 3 4 6 16 -10 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Abonyi Kid FC 4 4 0 0 24 4 20 12 3 2 0 1 7 6 1 6 7 6 0 1 31 10 21 18
2 Úri KSK Inárcs VSE 3 3 0 0 14 4 10 9 4 2 1 1 11 10 1 7 7 5 1 1 25 14 11 16
3 Úri KSK Péceli SSE 3 3 0 0 13 3 10 9 4 2 1 1 10 10 0 7 7 5 1 1 23 13 10 16
4 Úri KSK Sülysápi SE 3 3 0 0 10 5 5 9 4 2 1 1 12 7 5 7 7 5 1 1 22 12 10 16
5 Úri KSK Dány KSK 3 1 0 2 6 4 2 3 4 4 0 0 14 3 11 12 7 5 0 2 20 7 13 15
6 Úri KSK Ecser SE 4 4 0 0 12 3 9 12 3 1 0 2 3 6 -3 3 7 5 0 2 15 9 6 15
7 Úri KSK Turai TC 3 2 1 0 9 2 7 7 4 2 0 2 10 7 3 6 7 4 1 2 19 9 10 13
8 Úri KSK Újlengyeli DSE 4 3 0 1 12 7 5 9 3 1 1 1 4 7 -3 4 7 4 1 2 16 14 2 13
9 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 4 2 1 1 10 8 2 7 3 1 0 2 5 8 -3 3 7 3 1 3 15 16 -1 10
10 Úri KSK Nyáregyházi SK 3 2 0 1 14 8 6 6 4 1 0 3 7 7 0 3 7 3 0 4 21 15 6 9
11 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 4 2 0 2 7 10 -3 6 3 0 0 3 2 13 -11 0 7 2 0 5 9 23 -14 6
12 Úri KSK Zsámboki SE 4 1 1 2 5 8 -3 4 3 0 0 3 5 12 -7 0 7 1 1 5 10 20 -10 4
13 Úri KSK Galgahévíz SK 4 1 1 2 7 14 -7 4 3 0 0 3 0 8 -8 0 7 1 1 5 7 22 -15 4
14 Úri KSK Újszilvás KSE 3 0 1 2 2 6 -4 1 4 1 0 3 2 13 -11 3 7 1 1 5 4 19 -15 4
15 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 3 0 0 3 1 9 -8 0 4 1 0 3 8 17 -9 3 7 1 0 6 9 26 -17 3
16 Úri KSK Úri KSK 4 0 0 4 5 13 -8 0 3 0 1 2 8 17 -9 1 7 0 1 6 13 30 -17 1
 
Abonyi Kid FC
-----6 - 08 - 1--7 - 13 - 2----
Dány KSK
-0 - 1-2 - 3-------4 - 0---
Ecser SE
--2 - 03 - 02 - 1--5 - 2-------
Galgahévíz SK
-1 - 6-------2 - 11 - 4--3 - 3-
Inárcs VSE
---3 - 0---------9 - 32 - 1
Nyáregyházi SK
3 - 4------------5 - 26 - 2
Péceli SSE
--3 - 2-----3 - 1---7 - 0--
SK Tóalmás-TT Sport
------0 - 4-1 - 4---0 - 1--
Sülysápi SE
2 - 1------4 - 2------4 - 2
Tápiógyörgye KSK
----3 - 32 - 1--1 - 4---4 - 0--
Tápiószőlősi KSE
-2 - 3-----3 - 10 - 5---2 - 1--
Turai TC
--3 - 0------4 - 0-2 - 2---
Újlengyeli DSE
---3 - 02 - 53 - 2----4 - 0----
Újszilvás KSE
1 - 2----0 - 3--1 - 1------
Úri KSK
-0 - 3----2 - 4----2 - 41 - 2--
Zsámboki SE
-0 - 2----2 - 22 - 4---1 - 0---

Meccsek

Tápiógyörgye KSK

2020. 09. 23. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 09. 23. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Újszilvás KSE
2020. 08. 30. 10:00
Kókai sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Tápiógyörgye KSK
2020. 09. 06. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 09. 06. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Sülysápi SE
2020. 09. 12. 16:30
Péceli sportpálya
2020. 09. 12. 16:30
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Tápiógyörgye KSK
2020. 09. 20. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 09. 20. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Nyáregyházi SK
2020. 09. 27. 16:00
Turai sportpálya
2020. 09. 27. 16:00
Turai sportpálya
Turai TC
Tápiógyörgye KSK
2020. 10. 04. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 10. 04. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Inárcs VSE
2020. 10. 11. 15:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 10. 11. 15:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Tápiógyörgye KSK
2020. 10. 18. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 10. 18. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Galgahévíz SK
2020. 10. 24. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 10. 24. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Tápiógyörgye KSK
2020. 11. 01.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 11. 01.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Úri KSK
2020. 11. 07. 13:30
Ecseri sportpálya
2020. 11. 07. 13:30
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Tápiógyörgye KSK
2021. 02. 21. 15:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 02. 21. 15:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
Tápiógyörgye KSK
Zsámboki SE
2021. 02. 28. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Tápiószőlősi KSE
2021. 03. 07. 11:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 03. 07. 11:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Abonyi Kid FC
Tápiógyörgye KSK
2021. 03. 14. 15:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 03. 14. 15:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Tápiógyörgye KSK
2021. 03. 21. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 03. 27. 15:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 03. 27. 15:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Tápiógyörgye KSK
2021. 04. 04.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 04. 04.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Péceli SSE
2021. 04. 10. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 04. 10. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Tápiógyörgye KSK
2021. 04. 18. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 04. 18. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Turai TC
2021. 04. 25. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 04. 25. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Tápiógyörgye KSK
2021. 05. 02. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 02. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Dány KSK
2021. 05. 09. 11:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 05. 09. 11:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Tápiógyörgye KSK
2021. 05. 16.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 16.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Újlengyeli DSE
2021. 05. 22. 17:00
Úri sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Tápiógyörgye KSK
2021. 05. 30. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 30. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Ecser SE
2021. 06. 06. 17:00
Zsámboki sportpálya
2021. 06. 06. 17:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Tápiógyörgye KSK
2021. 06. 12. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 06. 12. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Tápiógyörgye KSK
2021. 05. 26. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 26. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Abonyi Kid FC

Inárcs VSE

2020. 08. 23. 17:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 08. 23. 17:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Inárcs VSE
2020. 08. 30. 10:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 08. 30. 10:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Galgahévíz SK
2020. 09. 05. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Inárcs VSE
2020. 09. 13. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Úri KSK
2020. 09. 19. 16:00
Ecseri sportpálya
2020. 09. 19. 16:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Inárcs VSE
2020. 09. 27. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Zsámboki SE
2020. 10. 04. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 10. 04. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Inárcs VSE
2020. 10. 11. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 10. 11. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Abonyi Kid FC
2020. 10. 18. 15:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2020. 10. 18. 15:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Inárcs VSE
2020. 10. 25. 14:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 10. 25. 14:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 10. 31. 13:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 10. 31. 13:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Inárcs VSE
2020. 11. 08. 13:30
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Péceli SSE
2021. 02. 20. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 02. 20. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Inárcs VSE
2021. 02. 28. 14:00
Turai sportpálya
2021. 02. 28. 14:00
Turai sportpálya
Turai TC
Inárcs VSE
2021. 03. 06. 14:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 03. 06. 14:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Inárcs VSE
2021. 03. 14. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 03. 14. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Dány KSK
2021. 03. 20. 15:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Inárcs VSE
2021. 06. 03.
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 06. 03.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Újlengyeli DSE
2021. 04. 03. 16:00
Úri sportpálya
2021. 04. 03. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Inárcs VSE
2021. 04. 11. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 04. 11. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Ecser SE
2021. 04. 18. 16:00
Zsámboki sportpálya
2021. 04. 18. 16:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Inárcs VSE
2021. 04. 25. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 04. 25. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Tápiógyörgye KSK
2021. 05. 01. 16:30
Abonyi sportpálya
2021. 05. 01. 16:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Inárcs VSE
2021. 05. 09. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 05. 09. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Újszilvás KSE
2021. 05. 15. 17:00
Kókai sportpálya
2021. 05. 15. 17:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Inárcs VSE
2021. 05. 23. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Sülysápi SE
2021. 05. 29. 17:00
Péceli sportpálya
2021. 05. 29. 17:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Inárcs VSE
2021. 06. 06. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 06. 06. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Nyáregyházi SK
2021. 06. 13. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 06. 13. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Turai TC
2021. 05. 26. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 05. 26. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Tápiószőlősi KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple