Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 12. forduló

2020.11.07 - 13:30

Ecser, Ecseri sportpálya

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
BÍBER JÁNOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ZSÓK GYÖRGY, GYENES BOTOND BARNABÁS
Ecser SE
Tápiógyörgye KSK
90'
45'

Gólok

BARTHA TIBOR ZOLTÁN

6'

1 - 0

 

ASZÓDI MÁRTON

37'

2 - 0

 

GAZDAG DÁNIEL

41'

3 - 0

 

PRESKA BÁLINT

52'

4 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Péceli SSE Péceli SSE 12 10 1 1 39 15 24 31 9
2 Ecser SE Ecser SE 12 10 0 2 38 11 27 30 8.6
3 Abonyi Kid FC Abonyi Kid FC 12 9 1 2 44 21 23 28 9.2
4 Inárcs VSE Inárcs VSE 12 8 1 3 48 24 24 25 8.5
5 Sülysápi SE Sülysápi SE 12 8 1 3 35 17 18 25 7.9
6 Dány KSK Dány KSK 12 7 1 4 33 20 13 22 9.4
7 Nyáregyházi SK Nyáregyházi SK 12 6 1 5 33 23 10 19 8.8
8 Újlengyeli DSE Újlengyeli DSE 12 6 1 5 22 22 0 19 9.2
9 Turai TC Turai TC 12 5 2 5 28 25 3 17 8.6
10 Zsámboki SE Zsámboki SE 12 4 1 7 20 29 -9 13 8
11 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 12 4 1 7 21 32 -11 13 8.2
12 SK Tóalmás-TT Sport SK Tóalmás-TT Sport 12 4 0 8 24 45 -21 12 8.3
13 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 12 3 1 8 24 33 -9 10 9.2
14 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 12 3 0 9 16 51 -35 9 8.2
15 Úri KSK Úri KSK 12 1 1 10 22 47 -25 4 7.3
16 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 12 1 1 10 9 41 -32 4 7.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Újszilvás KSE Sülysápi SE 5 4 1 0 7 2 5 13 7 5 1 1 12 5 7 16 12 9 2 1 19 7 12 29
2 Újszilvás KSE Inárcs VSE 6 4 2 0 15 4 11 14 6 4 1 1 10 3 7 13 12 8 3 1 25 7 18 27
3 Újszilvás KSE Abonyi Kid FC 6 5 0 1 11 3 8 15 6 3 1 2 5 2 3 10 12 8 1 3 16 5 11 25
4 Újszilvás KSE Péceli SSE 5 2 3 0 9 2 7 9 7 4 2 1 9 4 5 14 12 6 5 1 18 6 12 23
5 Újszilvás KSE Ecser SE 7 4 3 0 11 1 10 15 5 1 3 1 5 3 2 6 12 5 6 1 16 4 12 21
6 Újszilvás KSE Dány KSK 6 1 2 3 3 6 -3 5 6 4 2 0 9 3 6 14 12 5 4 3 12 9 3 19
7 Újszilvás KSE Turai TC 6 4 0 2 10 7 3 12 6 2 0 4 6 10 -4 6 12 6 0 6 16 17 -1 18
8 Újszilvás KSE Zsámboki SE 7 3 3 1 6 4 2 12 5 1 2 2 8 6 2 5 12 4 5 3 14 10 4 17
9 Újszilvás KSE Nyáregyházi SK 5 1 2 2 5 8 -3 5 7 3 3 1 7 3 4 12 12 4 5 3 12 11 1 17
10 Újszilvás KSE Galgahévíz SK 7 2 1 4 4 11 -7 7 5 1 3 1 2 1 1 6 12 3 4 5 6 12 -6 13
11 Újszilvás KSE Tápiógyörgye KSK 6 2 1 3 4 6 -2 7 6 1 3 2 2 7 -5 6 12 3 4 5 6 13 -7 13
12 Újszilvás KSE Újlengyeli DSE 7 2 3 2 6 8 -2 9 5 0 2 3 1 4 -3 2 12 2 5 5 7 12 -5 11
13 Újszilvás KSE Úri KSK 7 2 2 3 7 9 -2 8 5 0 2 3 3 11 -8 2 12 2 4 6 10 20 -10 10
14 Újszilvás KSE SK Tóalmás-TT Sport 5 1 1 3 2 3 -1 4 7 1 1 5 6 15 -9 4 12 2 2 8 8 18 -10 8
15 Újszilvás KSE Tápiószőlősi KSE 6 2 0 4 6 10 -4 6 6 0 0 6 1 16 -15 0 12 2 0 10 7 26 -19 6
16 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 5 0 2 3 0 6 -6 2 7 1 0 6 4 13 -9 3 12 1 2 9 4 19 -15 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Újszilvás KSE Péceli SSE 5 5 0 0 18 4 14 15 7 5 1 1 21 11 10 16 12 10 1 1 39 15 24 31
2 Újszilvás KSE Ecser SE 7 7 0 0 28 5 23 21 5 3 0 2 10 6 4 9 12 10 0 2 38 11 27 30
3 Újszilvás KSE Abonyi Kid FC 6 5 1 0 29 8 21 16 6 4 0 2 15 13 2 12 12 9 1 2 44 21 23 28
4 Újszilvás KSE Inárcs VSE 6 5 0 1 28 9 19 15 6 3 1 2 20 15 5 10 12 8 1 3 48 24 24 25
5 Újszilvás KSE Sülysápi SE 5 4 0 1 15 7 8 12 7 4 1 2 20 10 10 13 12 8 1 3 35 17 18 25
6 Újszilvás KSE Dány KSK 6 3 0 3 13 10 3 9 6 4 1 1 20 10 10 13 12 7 1 4 33 20 13 22
7 Újszilvás KSE Nyáregyházi SK 5 3 0 2 17 13 4 9 7 3 1 3 16 10 6 10 12 6 1 5 33 23 10 19
8 Újszilvás KSE Újlengyeli DSE 7 5 0 2 18 13 5 15 5 1 1 3 4 9 -5 4 12 6 1 5 22 22 0 19
9 Újszilvás KSE Turai TC 6 3 2 1 15 10 5 11 6 2 0 4 13 15 -2 6 12 5 2 5 28 25 3 17
10 Újszilvás KSE Zsámboki SE 7 3 1 3 10 12 -2 10 5 1 0 4 10 17 -7 3 12 4 1 7 20 29 -9 13
11 Újszilvás KSE Tápiógyörgye KSK 6 3 1 2 13 15 -2 10 6 1 0 5 8 17 -9 3 12 4 1 7 21 32 -11 13
12 Újszilvás KSE SK Tóalmás-TT Sport 5 2 0 3 8 13 -5 6 7 2 0 5 16 32 -16 6 12 4 0 8 24 45 -21 12
13 Újszilvás KSE Galgahévíz SK 7 1 1 5 15 25 -10 4 5 2 0 3 9 8 1 6 12 3 1 8 24 33 -9 10
14 Újszilvás KSE Tápiószőlősi KSE 6 2 0 4 8 21 -13 6 6 1 0 5 8 30 -22 3 12 3 0 9 16 51 -35 9
15 Újszilvás KSE Úri KSK 7 1 0 6 12 24 -12 3 5 0 1 4 10 23 -13 1 12 1 1 10 22 47 -25 4
16 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 5 0 1 4 3 17 -14 1 7 1 0 6 6 24 -18 3 12 1 1 10 9 41 -32 4
 
Abonyi Kid FC
4 - 4----6 - 08 - 1--7 - 13 - 21 - 0---
Dány KSK
-0 - 1-2 - 3---1 - 32 - 1--4 - 04 - 2--
Ecser SE
--2 - 03 - 02 - 1--5 - 24 - 09 - 0---3 - 2-
Galgahévíz SK
1 - 21 - 6----4 - 5--2 - 11 - 4--3 - 33 - 4
Inárcs VSE
5 - 1--3 - 0-1 - 38 - 1------9 - 32 - 1
Nyáregyházi SK
3 - 4----0 - 33 - 2------5 - 26 - 2
Péceli SSE
--3 - 2----1 - 03 - 1-4 - 1-7 - 0--
SK Tóalmás-TT Sport
-3 - 2----0 - 4-1 - 4-4 - 2-0 - 1--
Sülysápi SE
2 - 1---4 - 01 - 2-4 - 2------4 - 2
Tápiógyörgye KSK
---0 - 73 - 32 - 1--1 - 4---4 - 03 - 0-
Tápiószőlősi KSE
-2 - 3---1 - 60 - 53 - 10 - 5---2 - 1--
Turai TC
--3 - 0--1 - 1--1 - 54 - 0-2 - 24 - 2--
Újlengyeli DSE
--0 - 43 - 02 - 53 - 2---3 - 24 - 0-3 - 0--
Újszilvás KSE
1 - 2--0 - 21 - 90 - 3--1 - 1------
Úri KSK
1 - 50 - 3----2 - 4---4 - 52 - 41 - 2-2 - 1
Zsámboki SE
-0 - 20 - 3---2 - 22 - 4--4 - 11 - 01 - 0--

Meccsek

Ecser SE

2020. 08. 22. 17:00
Ecseri sportpálya
2020. 08. 22. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Sülysápi SE
2020. 08. 30. 10:00
Péceli sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Ecser SE
2020. 09. 05. 16:30
Ecseri sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Nyáregyházi SK
2020. 09. 13. 16:30
Turai sportpálya
2020. 09. 13. 16:30
Turai sportpálya
Turai TC
Ecser SE
2020. 09. 19. 16:00
Ecseri sportpálya
2020. 09. 19. 16:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Inárcs VSE
2020. 09. 27. 16:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Ecser SE
2020. 10. 03. 16:00
Ecseri sportpálya
2020. 10. 03. 16:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Galgahévíz SK
2020. 10. 10. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 10. 10. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Ecser SE
2020. 10. 17. 15:00
Ecseri sportpálya
2020. 10. 17. 15:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Úri KSK
2020. 10. 24. 14:00
Ecseri sportpálya
2020. 10. 24. 14:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Tápiószőlősi KSE
2020. 11. 01. 13:30
Zsámboki sportpálya
2020. 11. 01. 13:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Ecser SE
2020. 11. 07. 13:30
Ecseri sportpálya
2020. 11. 07. 13:30
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Tápiógyörgye KSK
2020. 11. 14. 13:30
Abonyi sportpálya
2020. 11. 14. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Ecser SE
2021. 02. 27. 14:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2021. 02. 27. 14:00
UFC Gyömrő Sporttelep
Ecser SE
Újszilvás KSE
2021. 03. 06. 14:30
Kókai sportpálya
2021. 03. 06. 14:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Ecser SE
2021. 03. 13. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 03. 13. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Ecser SE
2021. 03. 20. 15:00
Ecseri sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Péceli SSE
2021. 04. 28. 17:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 04. 28. 17:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Ecser SE
2021. 04. 03.
Ecseri sportpálya
2021. 04. 03.
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Turai TC
2021. 04. 11. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 04. 11. 16:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Ecser SE
2021. 05. 05.
Ecseri sportpálya
2021. 05. 05.
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Dány KSK
2021. 04. 24.
Galgahévízi sportpálya
2021. 04. 24.
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Ecser SE
2021. 05. 01.
Ecseri sportpálya
2021. 05. 01.
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Újlengyeli DSE
2021. 05. 08. 16:30
Úri sportpálya
2021. 05. 08. 16:30
Úri sportpálya
Úri KSK
Ecser SE
2021. 05. 15. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 05. 15. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Ecser SE
2021. 05. 22. 17:00
Ecseri sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Zsámboki SE
2021. 05. 30. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 30. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Ecser SE
2021. 06. 05. 17:00
Ecseri sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Abonyi Kid FC
2021. 06. 13. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 06. 13. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Ecser SE
2021. 05. 26. 17:00
Ecseri sportpálya
2021. 05. 26. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
SK Tóalmás-TT Sport

Tápiógyörgye KSK

2020. 09. 23. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 09. 23. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Újszilvás KSE
2020. 08. 30. 10:00
Kókai sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Tápiógyörgye KSK
2020. 09. 06. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 09. 06. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Sülysápi SE
2020. 09. 12. 16:30
Péceli sportpálya
2020. 09. 12. 16:30
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Tápiógyörgye KSK
2020. 09. 20. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 09. 20. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Nyáregyházi SK
2020. 09. 27. 16:00
Turai sportpálya
2020. 09. 27. 16:00
Turai sportpálya
Turai TC
Tápiógyörgye KSK
2020. 10. 04. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 10. 04. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Inárcs VSE
2020. 10. 11. 15:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 10. 11. 15:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Tápiógyörgye KSK
2020. 10. 18. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 10. 18. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Galgahévíz SK
2020. 10. 24. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 10. 24. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Tápiógyörgye KSK
2020. 11. 01.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 11. 01.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Úri KSK
2020. 11. 07. 13:30
Ecseri sportpálya
2020. 11. 07. 13:30
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Tápiógyörgye KSK
2021. 02. 21. 15:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 02. 21. 15:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
Tápiógyörgye KSK
Zsámboki SE
2021. 02. 28. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Tápiószőlősi KSE
2021. 03. 07. 11:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 03. 07. 11:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Abonyi Kid FC
Tápiógyörgye KSK
2021. 03. 14. 15:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 03. 14. 15:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Tápiógyörgye KSK
2021. 03. 21. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 03. 27. 15:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 03. 27. 15:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Tápiógyörgye KSK
2021. 04. 04.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 04. 04.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Péceli SSE
2021. 04. 10. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 04. 10. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Tápiógyörgye KSK
2021. 04. 18. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 04. 18. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Turai TC
2021. 04. 25. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 04. 25. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Tápiógyörgye KSK
2021. 05. 02. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 02. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Dány KSK
2021. 05. 09. 11:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 05. 09. 11:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Tápiógyörgye KSK
2021. 05. 16.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 16.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Újlengyeli DSE
2021. 05. 22. 17:00
Úri sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Tápiógyörgye KSK
2021. 05. 30. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 30. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Ecser SE
2021. 06. 06. 17:00
Zsámboki sportpálya
2021. 06. 06. 17:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Tápiógyörgye KSK
2021. 06. 12. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 06. 12. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Tápiógyörgye KSK
2021. 05. 26. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 26. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Abonyi Kid FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple