Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 6. forduló

2020.08.26 - 15:00

Debrecen, Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep (DEAC pálya - Egyetemi Sporttelep)

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
ZIMMERMANN MÁRIÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FLINTA ZOLTÁN, ANCSIN ZOLTÁN
DVSC II.
CEGLÉDI VSE
90'
45'

Gólok

BÉVÁRDI ZSOMBOR

46'

1 - 0

 

SÁRMÁNY KRISTÓF

47'

2 - 0

 

 

2 - 1

54'

LACZKÓ MILÁN
SÁRMÁNY KRISTÓF

76'

3 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 6 5 1 0 17 4 13 16 12.2
2 EGER SE EGER SE 6 5 0 1 13 2 11 15 10.5
3 TISZAKÉCSKEI LC TISZAKÉCSKEI LC 6 4 1 1 17 5 12 13 12
4 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 6 3 3 0 11 6 5 12 10.5
5 DVSC II. DVSC II. 6 3 1 2 12 9 3 10 11.8
6 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 6 3 0 3 18 9 9 9 9
7 TISZAFÜREDI VSE TISZAFÜREDI VSE 6 3 0 3 13 11 2 9 11.8
8 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 6 3 0 3 7 6 1 9 10.3
9 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 6 3 0 3 6 9 -3 9 10.5
10 SBTC SBTC 6 2 3 1 7 9 -2 9 9.3
11 PUTNOK FC PUTNOK FC 6 2 2 2 9 9 0 8 10.8
12 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 6 2 2 2 8 8 0 8 9.3
13 FC HATVAN FC HATVAN 6 2 2 2 8 9 -1 8 11.2
14 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 6 2 2 2 8 11 -3 8 10.3
15 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 6 2 1 3 9 12 -3 7 10.3
16 SAJÓBÁBONYI VSE SAJÓBÁBONYI VSE 6 2 1 3 7 13 -6 7 9.3
17 DVTK II. DVTK II. 6 1 3 2 11 9 2 6 10
18 BALASSAGYARMATI VSE BALASSAGYARMATI VSE 6 0 3 3 4 12 -8 3 11
19 GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 6 0 1 5 6 20 -14 1 11.3
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 6 0 0 6 3 21 -18 0 8.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 3 2 1 0 6 2 4 7 3 2 1 0 4 2 2 7 6 4 2 0 10 4 6 14
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 3 2 1 0 4 0 4 7 3 2 0 1 4 2 2 6 6 4 1 1 8 2 6 13
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 3 2 0 1 2 2 0 6 3 2 1 0 4 2 2 7 6 4 1 1 6 4 2 13
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 4 1 3 0 2 1 1 6 2 2 0 0 3 0 3 6 6 3 3 0 5 1 4 12
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 4 2 1 1 5 1 4 7 2 1 1 0 1 0 1 4 6 3 2 1 6 1 5 11
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 2 1 1 0 2 1 1 4 4 2 1 1 3 2 1 7 6 3 2 1 5 3 2 11
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 2 2 0 0 2 0 2 6 4 1 2 1 3 3 0 5 6 3 2 1 5 3 2 11
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 3 1 2 0 3 1 2 5 3 1 1 1 1 1 0 4 6 2 3 1 4 2 2 9
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 3 2 1 0 2 0 2 7 3 0 2 1 0 1 -1 2 6 2 3 1 2 1 1 9
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 3 0 1 2 1 4 -3 1 3 2 1 0 5 2 3 7 6 2 2 2 6 6 0 8
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 3 1 2 0 1 0 1 5 3 1 0 2 1 2 -1 3 6 2 2 2 2 2 0 8
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 3 2 0 1 3 1 2 6 3 0 2 1 2 5 -3 2 6 2 2 2 5 6 -1 8
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 3 2 0 1 4 2 2 6 3 0 0 3 0 3 -3 0 6 2 0 4 4 5 -1 6
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 3 1 1 1 2 2 0 4 3 0 2 1 1 3 -2 2 6 1 3 2 3 5 -2 6
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 3 1 2 0 1 0 1 5 3 0 1 2 0 3 -3 1 6 1 3 2 1 3 -2 6
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 4 1 1 2 2 2 0 4 2 0 0 2 0 4 -4 0 6 1 1 4 2 6 -4 4
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 1 1 0 0 1 0 1 3 5 0 0 5 0 7 -7 0 6 1 0 5 1 7 -6 3
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 3 0 1 2 2 4 -2 1 3 0 2 1 0 2 -2 2 6 0 3 3 2 6 -4 3
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 4 0 2 2 1 5 -4 2 2 0 1 1 0 1 -1 1 6 0 3 3 1 6 -5 3
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 3 0 0 3 1 4 -3 0 3 0 2 1 0 2 -2 2 6 0 2 4 1 6 -5 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 3 3 0 0 11 1 10 9 3 2 1 0 6 3 3 7 6 5 1 0 17 4 13 16
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 4 3 0 1 11 2 9 9 2 2 0 0 2 0 2 6 6 5 0 1 13 2 11 15
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 3 2 0 1 6 2 4 6 3 2 1 0 11 3 8 7 6 4 1 1 17 5 12 13
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 2 1 1 0 5 3 2 4 4 2 2 0 6 3 3 8 6 3 3 0 11 6 5 12
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 2 2 0 0 8 1 7 6 4 1 1 2 4 8 -4 4 6 3 1 2 12 9 3 10
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 3 2 0 1 12 3 9 6 3 1 0 2 6 6 0 3 6 3 0 3 18 9 9 9
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 3 2 0 1 7 4 3 6 3 1 0 2 6 7 -1 3 6 3 0 3 13 11 2 9
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 3 1 0 2 4 3 1 3 3 2 0 1 3 3 0 6 6 3 0 3 7 6 1 9
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 3 2 0 1 4 5 -1 6 3 1 0 2 2 4 -2 3 6 3 0 3 6 9 -3 9
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 3 1 2 0 4 2 2 5 3 1 1 1 3 7 -4 4 6 2 3 1 7 9 -2 9
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 3 2 0 1 6 4 2 6 3 0 2 1 3 5 -2 2 6 2 2 2 9 9 0 8
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 4 1 2 1 4 3 1 5 2 1 0 1 4 5 -1 3 6 2 2 2 8 8 0 8
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 3 2 0 1 6 6 0 6 3 0 2 1 2 3 -1 2 6 2 2 2 8 9 -1 8
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 3 1 2 0 4 3 1 5 3 1 0 2 4 8 -4 3 6 2 2 2 8 11 -3 8
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 3 0 0 3 2 8 -6 0 3 2 1 0 7 4 3 7 6 2 1 3 9 12 -3 7
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 4 2 1 1 6 2 4 7 2 0 0 2 1 11 -10 0 6 2 1 3 7 13 -6 7
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 4 0 2 2 6 8 -2 2 2 1 1 0 5 1 4 4 6 1 3 2 11 9 2 6
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 3 0 3 0 2 2 0 3 3 0 0 3 2 10 -8 0 6 0 3 3 4 12 -8 3
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 3 0 0 3 5 14 -9 0 3 0 1 2 1 6 -5 1 6 0 1 5 6 20 -14 1
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 1 0 0 1 2 3 -1 0 5 0 0 5 1 18 -17 0 6 0 0 6 3 21 -18 0
 
BALASSAGYARMATI VSE
-----1 - 1--1 - 1--0 - 0-------
BVSC-ZUGLÓ
----------2 - 03 - 3-------
CEGLÉDI VSE
--1 - 5--1 - 0--2 - 0----------
DVTK II.
---0 - 0--2 - 3----------1 - 13 - 4
DVSC II.
--3 - 1---------5 - 0------
EGER SE
-0 - 2--4 - 0-----6 - 0---1 - 0----
FC HATVAN
----------2 - 1-----3 - 21 - 3-
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
----3 - 10 - 1---1 - 1--------0 - 0
FÜZESGYARMATI SK
3 - 0-0 - 1----------1 - 2-----
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
----------------3 - 41 - 71 - 3
JÁSZBERÉNYI FC
4 - 0-1 - 0---------6 - 1------
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
---------------2 - 3---
PUTNOK FC
-----------3 - 0--2 - 4-1 - 0--
SAJÓBÁBONYI VSE
---0 - 0-0 - 1-3 - 1-3 - 0---------
SBTC
-1 - 1----1 - 1-----2 - 0------
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
-1 - 2---------5 - 0--6 - 1----
TÁLLYA KSE
3 - 21 - 1------------0 - 0----
TISZAFÜREDI VSE
--------0 - 1------3 - 24 - 1--
TISZAKÉCSKEI LC
--------3 - 0-1 - 2-----2 - 0--
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
----1 - 3---0 - 2-1 - 3--------

Meccsek

DVSC II.

2020. 08. 02. 15:00
DVTK Edzőközpont
2020. 08. 02. 15:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
DVSC II.
2020. 08. 09. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 08. 09. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
DVSC II.
2020. 08. 12. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 08. 12. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
DVSC II.
2020. 08. 16. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2020. 08. 16. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DVSC II.
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 08. 23. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
DVSC II.
2020. 08. 26. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2020. 08. 26. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DVSC II.
CEGLÉDI VSE
2020. 08. 30. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 08. 30. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
DVSC II.
2020. 09. 05. 16:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DVSC II.
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 09. 09. 16:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
DVSC II.
2020. 09. 13. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2020. 09. 13. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DVSC II.
SBTC
2020. 09. 27. 16:00
Mezőkövesd Városi Stadion
2020. 09. 27. 16:00
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
DVSC II.
2020. 11. 25. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2020. 11. 25. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DVSC II.
BVSC-ZUGLÓ
2020. 10. 10. 15:00
Sényő Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
DVSC II.
2020. 10. 18. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2020. 10. 18. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DVSC II.
PUTNOK FC
2020. 10. 25. 13:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
DVSC II.
2020. 11. 01. 13:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DVSC II.
FC HATVAN
2020. 11. 08. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
DVSC II.
2020. 12. 10. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 12. 10. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
DVSC II.
2020. 11. 22. 13:00
Jászberényi Városi Stadion
2020. 11. 22. 13:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
DVSC II.
2020. 11. 29. 13:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
2020. 11. 29. 13:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
DVTK II.
2020. 12. 06. 13:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
2020. 12. 06. 13:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
EGER SE
2021. 02. 28. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DVSC II.
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 03. 07. 14:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 03. 07. 14:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
DVSC II.
2021. 03. 14. 11:30
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2021. 03. 14. 11:30
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC II.
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 03. 21. 15:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 03. 21. 15:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
DVSC II.
2021. 03. 27. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DVSC II.
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 04. 04. 16:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
DVSC II.
2021. 04. 11. 16:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DVSC II.
TISZAFÜREDI VSE
2021. 04. 14. 16:30
Szojka Ferenc Stadion
2021. 04. 14. 16:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
DVSC II.
2021. 04. 18. 14:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
2021. 04. 18. 14:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2021. 04. 25. 17:00
BVSC-Zugló Stadion
2021. 04. 25. 17:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
DVSC II.
2021. 04. 28. 14:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
2021. 04. 28. 14:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 05. 02. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 05. 02. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
DVSC II.
2021. 05. 09. 14:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
2021. 05. 09. 14:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
TÁLLYA KSE
2021. 05. 12. 17:30
Hatvani Népkert Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
DVSC II.
2021. 05. 16. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 05. 16. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DVSC II.
FÜZESGYARMATI SK
2021. 05. 23. 16:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
2021. 05. 23. 16:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 05. 30. 18:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
2021. 05. 30. 18:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
JÁSZBERÉNYI FC

CEGLÉDI VSE

2020. 08. 02. 17:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 08. 02. 17:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
FC HATVAN
2020. 08. 09. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
CEGLÉDI VSE
2020. 08. 12. 17:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 08. 12. 17:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 08. 16. 17:30
Jászberényi Városi Stadion
2020. 08. 16. 17:30
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
CEGLÉDI VSE
2020. 08. 23. 17:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 08. 23. 17:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
DVTK II.
2020. 08. 26. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2020. 08. 26. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DVSC II.
CEGLÉDI VSE
2020. 08. 30. 17:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 08. 30. 17:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 09. 05. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
CEGLÉDI VSE
2020. 09. 09. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 09. 09. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 09. 13. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 09. 13. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
EGER SE
2020. 09. 27. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 09. 27. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
CEGLÉDI VSE
2020. 10. 04. 15:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 10. 04. 15:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 10. 10. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
CEGLÉDI VSE
2020. 10. 18. 14:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 10. 18. 14:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
SBTC
2020. 10. 25. 13:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 10. 25. 13:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2020. 11. 01. 13:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 11. 01. 13:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
BVSC-ZUGLÓ
2020. 11. 08. 13:30
Sényő Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
CEGLÉDI VSE
2020. 11. 14. 13:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 11. 14. 13:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
PUTNOK FC
2020. 11. 22. 13:00
Tállya Községi Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
CEGLÉDI VSE
2020. 11. 29. 13:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
CEGLÉDI VSE
2020. 12. 06. 13:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 12. 06. 13:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
FÜZESGYARMATI SK
2021. 02. 28. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
CEGLÉDI VSE
2021. 03. 07. 14:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 03. 07. 14:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
JÁSZBERÉNYI FC
2021. 03. 14. 14:30
DVTK Edzőközpont
2021. 03. 14. 14:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
CEGLÉDI VSE
2021. 03. 21. 15:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 03. 21. 15:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
DVSC II.
2021. 03. 27. 15:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 03. 27. 15:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
CEGLÉDI VSE
2021. 04. 04. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 04. 04. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 04. 11. 16:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 04. 11. 16:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
CEGLÉDI VSE
2021. 04. 14. 16:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 04. 14. 16:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
CEGLÉDI VSE
2021. 04. 18. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 04. 18. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 04. 25. 17:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
CEGLÉDI VSE
2021. 04. 28. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 04. 28. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
TISZAFÜREDI VSE
2021. 05. 02. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2021. 05. 02. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
CEGLÉDI VSE
2021. 05. 09. 17:30
Mezőkövesd Városi Stadion
2021. 05. 09. 17:30
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
CEGLÉDI VSE
2021. 05. 12. 17:30
BVSC-Zugló Stadion
2021. 05. 12. 17:30
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
CEGLÉDI VSE
2021. 05. 16. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 05. 16. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 05. 23. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 05. 23. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
CEGLÉDI VSE
2021. 05. 30. 18:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 05. 30. 18:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
TÁLLYA KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple