Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 7. forduló

2020.08.30 - 17:30

Kisvárda, Kisvárda Várkerti Sporttelep (Várkert sportpálya)

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
HORVÁTH MÁTÉ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DEME RAJMUND, BERENDI TAMÁS CSABA
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
SAJÓBÁBONYI VSE
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 EGER SE EGER SE 7 6 0 1 18 2 16 18 10.7
2 TISZAKÉCSKEI LC TISZAKÉCSKEI LC 7 5 1 1 20 5 15 16 12
3 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 7 5 1 1 18 6 12 16 10.1
4 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 7 4 3 0 16 6 10 15 11.4
5 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 7 4 0 3 19 9 10 12 9.9
6 TISZAFÜREDI VSE TISZAFÜREDI VSE 7 4 0 3 15 12 3 12 11
7 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 7 4 0 3 10 7 3 12 11.3
8 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 7 3 2 2 10 9 1 11 9.6
9 DVSC II. DVSC II. 7 3 1 3 12 12 0 10 9.3
10 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 7 3 0 4 7 11 -4 9 11.3
11 SBTC SBTC 7 2 3 2 8 11 -3 9 11.1
12 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 7 2 2 3 11 14 -3 8 11.1
13 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 7 2 2 3 8 12 -4 8 9.4
14 PUTNOK FC PUTNOK FC 7 2 2 3 9 14 -5 8 9.3
15 SAJÓBÁBONYI VSE SAJÓBÁBONYI VSE 7 2 2 3 9 15 -6 8 9.9
16 FC HATVAN FC HATVAN 7 2 2 3 8 14 -6 8 10.1
17 DVTK II. DVTK II. 7 1 3 3 12 11 1 6 10.6
18 BALASSAGYARMATI VSE BALASSAGYARMATI VSE 7 1 3 3 6 13 -7 6 12.7
19 GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 7 1 1 5 8 21 -13 4 10.6
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 7 0 0 7 4 24 -20 0 8.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 4 2 2 0 6 2 4 8 3 2 1 0 4 2 2 7 7 4 3 0 10 4 6 15
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 5 3 1 1 8 1 7 10 2 1 1 0 1 0 1 4 7 4 2 1 9 1 8 14
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 3 2 1 0 4 0 4 7 4 2 1 1 4 2 2 7 7 4 2 1 8 2 6 14
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 3 2 1 0 3 1 2 7 4 2 1 1 3 2 1 7 7 4 2 1 6 3 3 14
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 4 2 1 1 2 2 0 7 3 2 1 0 4 2 2 7 7 4 2 1 6 4 2 14
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 4 1 3 0 2 1 1 6 3 2 1 0 4 1 3 7 7 3 4 0 6 2 4 13
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 3 1 2 0 3 1 2 5 4 2 1 1 3 1 2 7 7 3 3 1 6 2 4 12
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 2 2 0 0 2 0 2 6 5 1 3 1 3 3 0 6 7 3 3 1 5 3 2 12
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 4 2 2 0 3 1 2 8 3 0 2 1 0 1 -1 2 7 2 4 1 3 2 1 10
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 3 1 2 0 1 0 1 5 4 1 1 2 1 2 -1 4 7 2 3 2 2 2 0 9
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 4 2 2 0 3 1 2 8 3 0 1 2 0 3 -3 1 7 2 3 2 3 4 -1 9
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 4 0 1 3 2 6 -4 1 3 2 1 0 5 2 3 7 7 2 2 3 7 8 -1 8
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 4 2 0 2 3 3 0 6 3 0 2 1 2 5 -3 2 7 2 2 3 5 8 -3 8
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 4 1 1 2 2 2 0 4 3 1 0 2 2 5 -3 3 7 2 1 4 4 7 -3 7
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 3 2 0 1 4 2 2 6 4 0 0 4 0 4 -4 0 7 2 0 5 4 6 -2 6
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 3 0 1 2 2 4 -2 1 4 1 2 1 2 2 0 5 7 1 3 3 4 6 -2 6
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 3 1 1 1 2 2 0 4 4 0 2 2 1 6 -5 2 7 1 3 3 3 8 -5 6
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 2 1 0 1 1 2 -1 3 5 0 0 5 0 7 -7 0 7 1 0 6 1 9 -8 3
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 4 0 1 3 1 4 -3 1 3 0 2 1 0 2 -2 2 7 0 3 4 1 6 -5 3
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 4 0 2 2 1 5 -4 2 3 0 1 2 1 3 -2 1 7 0 3 4 2 8 -6 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 5 4 0 1 16 2 14 12 2 2 0 0 2 0 2 6 7 6 0 1 18 2 16 18
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 4 3 0 1 9 2 7 9 3 2 1 0 11 3 8 7 7 5 1 1 20 5 15 16
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 3 3 0 0 11 1 10 9 4 2 1 1 7 5 2 7 7 5 1 1 18 6 12 16
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 3 2 1 0 10 3 7 7 4 2 2 0 6 3 3 8 7 4 3 0 16 6 10 15
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 4 3 0 1 13 3 10 9 3 1 0 2 6 6 0 3 7 4 0 3 19 9 10 12
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 4 3 0 1 9 5 4 9 3 1 0 2 6 7 -1 3 7 4 0 3 15 12 3 12
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 3 1 0 2 4 3 1 3 4 3 0 1 6 4 2 9 7 4 0 3 10 7 3 12
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 4 1 2 1 4 3 1 5 3 2 0 1 6 6 0 6 7 3 2 2 10 9 1 11
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 2 2 0 0 8 1 7 6 5 1 1 3 4 11 -7 4 7 3 1 3 12 12 0 10
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 4 2 0 2 5 7 -2 6 3 1 0 2 2 4 -2 3 7 3 0 4 7 11 -4 9
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 4 1 2 1 5 4 1 5 3 1 1 1 3 7 -4 4 7 2 3 2 8 11 -3 9
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 4 0 1 3 4 10 -6 1 3 2 1 0 7 4 3 7 7 2 2 3 11 14 -3 8
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 3 1 2 0 4 3 1 5 4 1 0 3 4 9 -5 3 7 2 2 3 8 12 -4 8
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 3 2 0 1 6 4 2 6 4 0 2 2 3 10 -7 2 7 2 2 3 9 14 -5 8
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 4 2 1 1 6 2 4 7 3 0 1 2 3 13 -10 1 7 2 2 3 9 15 -6 8
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 3 2 0 1 6 6 0 6 4 0 2 2 2 8 -6 2 7 2 2 3 8 14 -6 8
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 4 0 2 2 6 8 -2 2 3 1 1 1 6 3 3 4 7 1 3 3 12 11 1 6
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 4 1 3 0 4 3 1 6 3 0 0 3 2 10 -8 0 7 1 3 3 6 13 -7 6
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 3 0 0 3 5 14 -9 0 4 1 1 2 3 7 -4 4 7 1 1 5 8 21 -13 4
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 2 0 0 2 3 6 -3 0 5 0 0 5 1 18 -17 0 7 0 0 7 4 24 -20 0
 
BALASSAGYARMATI VSE
--2 - 1--1 - 1--1 - 1--0 - 0-------
BVSC-ZUGLÓ
-----5 - 0----2 - 03 - 3-------
CEGLÉDI VSE
--1 - 5--1 - 01 - 2-2 - 0----------
DVTK II.
---0 - 0--2 - 3----------1 - 13 - 4
DVSC II.
--3 - 1---------5 - 0------
EGER SE
-0 - 2--4 - 0-----6 - 05 - 0--1 - 0----
FC HATVAN
----------2 - 1-----3 - 21 - 3-
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
----3 - 10 - 1---1 - 1--------0 - 0
FÜZESGYARMATI SK
3 - 0-0 - 1----------1 - 2-----
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
----------------3 - 41 - 71 - 3
JÁSZBERÉNYI FC
4 - 0-1 - 0---------6 - 1------
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
--------1 - 3------2 - 3---
PUTNOK FC
-----------3 - 0--2 - 4-1 - 0--
SAJÓBÁBONYI VSE
---0 - 0-0 - 1-3 - 1-3 - 0---------
SBTC
-1 - 1----1 - 1--1 - 2--2 - 0------
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
-1 - 2---------5 - 0--6 - 11 - 0---
TÁLLYA KSE
3 - 21 - 1------------0 - 0----
TISZAFÜREDI VSE
--------0 - 1-2 - 1----3 - 24 - 1--
TISZAKÉCSKEI LC
----3 - 0---3 - 0-1 - 2-----2 - 0--
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
----1 - 3---0 - 2-1 - 3--2 - 2-----

Meccsek

KISVÁRDA MASTER GOOD II.

2020. 08. 02. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
FÜZESGYARMATI SK
2020. 08. 09. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 08. 12. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
JÁSZBERÉNYI FC
2020. 08. 16. 14:00
DVTK Edzőközpont
2020. 08. 16. 14:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 08. 23. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
DVSC II.
2020. 08. 26. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 08. 26. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 08. 30. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 09. 05. 16:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
EGER SE
2020. 09. 09. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 09. 09. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 09. 13. 16:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 09. 27. 16:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 10. 04. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
TISZAFÜREDI VSE
2020. 10. 10. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
2020. 10. 10. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 10. 18. 14:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 10. 18. 14:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2020. 10. 25. 13:30
BVSC-Zugló Stadion
2020. 10. 25. 13:30
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 11. 01. 13:30
Sényő Sportpálya
2020. 11. 01. 13:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 11. 08. 13:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 11. 08. 13:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 11. 14. 13:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
TÁLLYA KSE
2020. 11. 22. 13:00
Hatvani Népkert Spottelep
2020. 11. 22. 13:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 11. 29. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 12. 06. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 02. 28. 14:00
Jászberényi Városi Stadion
2021. 02. 28. 14:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 03. 07. 14:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 03. 07. 14:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
DVTK II.
2021. 03. 14. 11:30
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2021. 03. 14. 11:30
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC II.
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 03. 21. 15:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 03. 21. 15:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 03. 27. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 03. 27. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 04. 04. 16:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 04. 04. 16:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 04. 11. 16:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 04. 11. 16:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
CEGLÉDI VSE
2021. 04. 14. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 04. 14. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 04. 18. 17:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 04. 18. 17:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 04. 25. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 04. 28. 17:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 04. 28. 17:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
SBTC
2021. 05. 02. 17:30
Mezőkövesd Zsóry Edzőközpont
2021. 05. 02. 17:30
Mezőkövesd Zsóry Edzőközpont
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 05. 08. 17:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 05. 08. 17:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
BVSC-ZUGLÓ
2021. 05. 12. 17:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 05. 12. 17:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 05. 16. 18:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 05. 16. 18:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
PUTNOK FC
2021. 05. 23. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 05. 30. 18:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 05. 30. 18:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
FC HATVAN

SAJÓBÁBONYI VSE

2020. 08. 02. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 08. 02. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 08. 09. 17:30
Jászberényi Városi Stadion
2020. 08. 09. 17:30
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 08. 12. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 08. 12. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
DVTK II.
2020. 08. 16. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 08. 16. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 08. 23. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 08. 23. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 08. 26. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 08. 26. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
EGER SE
2020. 08. 30. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 09. 05. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
CEGLÉDI VSE
2020. 09. 09. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 09. 09. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 09. 13. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 09. 13. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 09. 27. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 10. 04. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 10. 04. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
SBTC
2020. 11. 11. 13:30
Mezőkövesd Városi Stadion
2020. 11. 11. 13:30
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 10. 18. 14:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 10. 18. 14:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
BVSC-ZUGLÓ
2020. 10. 25. 13:30
Sényő Sportpálya
2020. 10. 25. 13:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 11. 01. 13:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 11. 01. 13:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
PUTNOK FC
2020. 11. 08. 13:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 11. 14. 13:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 11. 14. 13:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
FC HATVAN
2020. 11. 22. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 11. 29. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 12. 06. 13:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 12. 06. 13:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
JÁSZBERÉNYI FC
2021. 02. 28. 14:00
DVTK Edzőközpont
2021. 02. 28. 14:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 03. 07. 14:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 03. 07. 14:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
DVSC II.
2021. 03. 14. 14:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 03. 14. 14:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 03. 21. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 03. 21. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 03. 27. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 03. 27. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 04. 04. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 04. 04. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 04. 11. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 04. 11. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 04. 14. 16:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 04. 18. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 04. 18. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
TISZAFÜREDI VSE
2021. 04. 25. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
2021. 04. 25. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 04. 28. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 04. 28. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2021. 05. 02. 17:30
BVSC-Zugló Stadion
2021. 05. 02. 17:30
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 05. 09. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 05. 09. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 05. 12. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 05. 12. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 05. 16. 18:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 05. 16. 18:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
TÁLLYA KSE
2021. 05. 23. 18:00
Hatvani Népkert Spottelep
2021. 05. 23. 18:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 05. 30. 18:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 05. 30. 18:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
FÜZESGYARMATI SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple