Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 8. forduló

2020.09.05 - 16:30

Kisvárda, Kisvárda Várkerti Sporttelep (Várkert sportpálya)

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
ERDÉLYI BENCE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SKOVER PÉTER, TÖRÖK KATALIN
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
EGER SE
90'
45'

Gólok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TISZAKÉCSKEI LC TISZAKÉCSKEI LC 8 6 1 1 23 5 18 19 11
2 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 8 6 1 1 24 7 17 19 10.6
3 EGER SE EGER SE 8 6 1 1 18 2 16 19 11
4 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 8 5 0 3 20 9 11 15 11.4
5 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 8 5 0 3 15 7 8 15 10.9
6 TISZAFÜREDI VSE TISZAFÜREDI VSE 8 5 0 3 18 14 4 15 10.9
7 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 8 4 3 1 16 11 5 15 10.9
8 DVSC II. DVSC II. 8 4 1 3 15 13 2 13 10.8
9 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 8 4 0 4 8 11 -3 12 11.4
10 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 8 3 2 3 10 12 -2 11 8.4
11 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 8 2 3 3 11 14 -3 9 9.8
12 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 8 2 3 3 8 12 -4 9 10.5
13 PUTNOK FC PUTNOK FC 8 2 3 3 9 14 -5 9 10.6
14 SBTC SBTC 8 2 3 3 9 17 -8 9 9.5
15 SAJÓBÁBONYI VSE SAJÓBÁBONYI VSE 8 2 2 4 9 16 -7 8 9.8
16 FC HATVAN FC HATVAN 8 2 2 4 8 15 -7 8 10
17 GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 8 2 1 5 11 21 -10 7 11.9
18 DVTK II. DVTK II. 8 1 3 4 14 14 0 6 9.9
19 BALASSAGYARMATI VSE BALASSAGYARMATI VSE 8 1 3 4 7 16 -9 6 11.4
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 8 0 0 8 4 27 -23 0 9.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 4 3 1 0 7 0 7 10 4 2 1 1 4 2 2 7 8 5 2 1 11 2 9 17
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 4 2 1 1 2 2 0 7 4 3 1 0 6 2 4 10 8 5 2 1 8 4 4 17
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 4 2 2 0 6 2 4 8 4 2 2 0 4 2 2 8 8 4 4 0 10 4 6 16
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 5 3 1 1 8 1 7 10 3 1 2 0 1 0 1 5 8 4 3 1 9 1 8 15
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 4 2 2 0 4 1 3 8 4 2 1 1 3 1 2 7 8 4 3 1 7 2 5 15
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 3 3 0 0 4 0 4 9 5 1 3 1 3 3 0 6 8 4 3 1 7 3 4 15
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 3 2 1 0 3 1 2 7 5 2 1 2 3 3 0 7 8 4 2 2 6 4 2 14
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 5 1 3 1 2 3 -1 6 3 2 1 0 4 1 3 7 8 3 4 1 6 4 2 13
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 4 2 2 0 3 1 2 8 4 0 3 1 0 1 -1 3 8 2 5 1 3 2 1 11
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 4 1 3 0 1 0 1 6 4 1 1 2 1 2 -1 4 8 2 4 2 2 2 0 10
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 4 1 1 2 4 4 0 4 4 1 2 1 2 2 0 5 8 2 3 3 6 6 0 9
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 5 0 2 3 2 6 -4 2 3 2 1 0 5 2 3 7 8 2 3 3 7 8 -1 9
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 4 2 2 0 3 1 2 8 4 0 1 3 0 5 -5 1 8 2 3 3 3 6 -3 9
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 5 1 2 2 2 2 0 5 3 1 0 2 2 5 -3 3 8 2 2 4 4 7 -3 8
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 4 2 0 2 3 3 0 6 4 0 2 2 2 8 -6 2 8 2 2 4 5 11 -6 8
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 4 2 1 1 4 2 2 7 4 0 0 4 0 4 -4 0 8 2 1 5 4 6 -2 7
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 3 1 1 1 2 2 0 4 5 0 3 2 1 6 -5 3 8 1 4 3 3 8 -5 7
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 4 0 1 3 1 4 -3 1 4 0 3 1 1 3 -2 3 8 0 4 4 2 7 -5 4
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 5 0 3 2 2 6 -4 3 3 0 1 2 1 3 -2 1 8 0 4 4 3 9 -6 4
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 2 1 0 1 1 2 -1 3 6 0 0 6 0 9 -9 0 8 1 0 7 1 11 -10 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 4 3 0 1 9 2 7 9 4 3 1 0 14 3 11 10 8 6 1 1 23 5 18 19
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 4 4 0 0 17 2 15 12 4 2 1 1 7 5 2 7 8 6 1 1 24 7 17 19
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 5 4 0 1 16 2 14 12 3 2 1 0 2 0 2 7 8 6 1 1 18 2 16 19
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 4 3 0 1 13 3 10 9 4 2 0 2 7 6 1 6 8 5 0 3 20 9 11 15
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 4 2 0 2 9 3 6 6 4 3 0 1 6 4 2 9 8 5 0 3 15 7 8 15
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 4 3 0 1 9 5 4 9 4 2 0 2 9 9 0 6 8 5 0 3 18 14 4 15
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 3 2 1 0 10 3 7 7 5 2 2 1 6 8 -2 8 8 4 3 1 16 11 5 15
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 3 3 0 0 11 2 9 9 5 1 1 3 4 11 -7 4 8 4 1 3 15 13 2 13
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 4 2 0 2 5 7 -2 6 4 2 0 2 3 4 -1 6 8 4 0 4 8 11 -3 12
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 5 1 2 2 4 6 -2 5 3 2 0 1 6 6 0 6 8 3 2 3 10 12 -2 11
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 5 0 2 3 4 10 -6 2 3 2 1 0 7 4 3 7 8 2 3 3 11 14 -3 9
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 4 1 3 0 4 3 1 6 4 1 0 3 4 9 -5 3 8 2 3 3 8 12 -4 9
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 3 2 0 1 6 4 2 6 5 0 3 2 3 10 -7 3 8 2 3 3 9 14 -5 9
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 4 1 2 1 5 4 1 5 4 1 1 2 4 13 -9 4 8 2 3 3 9 17 -8 9
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 5 2 1 2 6 3 3 7 3 0 1 2 3 13 -10 1 8 2 2 4 9 16 -7 8
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 4 2 0 2 6 7 -1 6 4 0 2 2 2 8 -6 2 8 2 2 4 8 15 -7 8
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 4 1 0 3 8 14 -6 3 4 1 1 2 3 7 -4 4 8 2 1 5 11 21 -10 7
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 5 0 2 3 8 11 -3 2 3 1 1 1 6 3 3 4 8 1 3 4 14 14 0 6
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 4 1 3 0 4 3 1 6 4 0 0 4 3 13 -10 0 8 1 3 4 7 16 -9 6
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 2 0 0 2 3 6 -3 0 6 0 0 6 1 21 -20 0 8 0 0 8 4 27 -23 0
 
BALASSAGYARMATI VSE
--2 - 1--1 - 1--1 - 1--0 - 0-------
BVSC-ZUGLÓ
-----5 - 0----2 - 03 - 3-------
CEGLÉDI VSE
--1 - 5--1 - 01 - 2-2 - 0----------
DVTK II.
---0 - 0--2 - 3---------2 - 31 - 13 - 4
DVSC II.
3 - 1-3 - 1---------5 - 0------
EGER SE
-0 - 2--4 - 0-----6 - 05 - 0--1 - 0----
FC HATVAN
----------2 - 1---0 - 1-3 - 21 - 3-
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
----3 - 10 - 1---1 - 1-------0 - 30 - 0
FÜZESGYARMATI SK
3 - 05 - 00 - 1----------1 - 2-----
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
----------3 - 0-----3 - 41 - 71 - 3
JÁSZBERÉNYI FC
4 - 0-1 - 0---------6 - 16 - 1-----
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
--------1 - 3------2 - 3---
PUTNOK FC
-----------3 - 0--2 - 4-1 - 0--
SAJÓBÁBONYI VSE
--0 - 10 - 0-0 - 1-3 - 1-3 - 0---------
SBTC
-1 - 1----1 - 1--1 - 2--2 - 0------
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
-1 - 2---------5 - 0--6 - 11 - 0---
TÁLLYA KSE
3 - 21 - 1----------0 - 0-0 - 0----
TISZAFÜREDI VSE
--------0 - 1-2 - 1----3 - 24 - 1--
TISZAKÉCSKEI LC
----3 - 0---3 - 0-1 - 2-----2 - 0--
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
----1 - 30 - 0--0 - 2-1 - 3--2 - 2-----

Meccsek

KISVÁRDA MASTER GOOD II.

2020. 08. 02. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
FÜZESGYARMATI SK
2020. 08. 09. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 08. 12. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
JÁSZBERÉNYI FC
2020. 08. 16. 14:00
DVTK Edzőközpont
2020. 08. 16. 14:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 08. 23. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
DVSC II.
2020. 08. 26. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 08. 26. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 08. 30. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 09. 05. 16:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
EGER SE
2020. 09. 09. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 09. 09. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 09. 13. 16:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 09. 27. 16:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2020. 09. 27. 16:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BALASSAGYARMATI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 10. 04. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
TISZAFÜREDI VSE
2020. 10. 10. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
2020. 10. 10. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 10. 18. 14:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 10. 18. 14:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2020. 10. 25. 13:30
BVSC-Zugló Stadion
2020. 10. 25. 13:30
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 11. 01. 13:30
Sényő Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 11. 08. 13:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 11. 08. 13:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 11. 14. 13:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
TÁLLYA KSE
2020. 11. 22. 13:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 11. 29. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 12. 06. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 02. 28. 14:00
Jászberényi Városi Stadion
2021. 02. 28. 14:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 03. 07. 14:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 03. 07. 14:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
DVTK II.
2021. 03. 14. 11:30
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2021. 03. 14. 11:30
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC II.
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 03. 21. 15:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 03. 21. 15:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 03. 27. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 03. 27. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 04. 04. 16:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 04. 04. 16:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 04. 11. 16:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 04. 11. 16:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
CEGLÉDI VSE
2021. 04. 14. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 04. 14. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 04. 18. 17:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 04. 18. 17:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 04. 25. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 04. 28. 17:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 04. 28. 17:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
SBTC
2021. 05. 02. 17:30
Mezőkövesd Zsóry Edzőközpont
2021. 05. 02. 17:30
Mezőkövesd Zsóry Edzőközpont
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 05. 08. 17:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 05. 08. 17:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
BVSC-ZUGLÓ
2021. 05. 12. 17:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 05. 12. 17:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 05. 16. 18:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 05. 16. 18:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
PUTNOK FC
2021. 05. 23. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 05. 30. 18:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 05. 30. 18:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
FC HATVAN

EGER SE

2020. 08. 02. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 08. 02. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2020. 08. 09. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 08. 09. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
DVSC II.
2020. 08. 12. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 08. 12. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
BVSC-ZUGLÓ
2020. 08. 16. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 08. 16. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
EGER SE
2020. 08. 23. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 08. 23. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 08. 26. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 08. 26. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
EGER SE
2020. 08. 30. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 08. 30. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
PUTNOK FC
2020. 09. 05. 16:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
EGER SE
2020. 09. 09. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 09. 09. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
TÁLLYA KSE
2020. 09. 13. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 09. 13. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
EGER SE
2020. 09. 27. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 09. 27. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
FC HATVAN
2020. 10. 04. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 10. 04. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
EGER SE
2020. 12. 10. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 12. 10. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
FÜZESGYARMATI SK
2020. 11. 18. 13:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2020. 11. 18. 13:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BALASSAGYARMATI VSE
EGER SE
2020. 10. 25. 13:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 10. 25. 13:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 11. 01. 13:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
EGER SE
2020. 11. 08. 13:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 11. 08. 13:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
JÁSZBERÉNYI FC
2020. 11. 14. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 11. 14. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
EGER SE
2020. 11. 22. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 11. 22. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
DVTK II.
2020. 11. 29. 16:30
Mezőkövesd Városi Stadion
2020. 11. 29. 16:30
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
EGER SE
2020. 12. 06. 13:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
2020. 12. 06. 13:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
EGER SE
2021. 02. 28. 14:00
BVSC-Zugló Stadion
2021. 02. 28. 14:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
EGER SE
2021. 03. 07. 14:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 03. 07. 14:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 03. 14. 14:30
Sényő Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
EGER SE
2021. 03. 21. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 03. 21. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 03. 27. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 03. 27. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
EGER SE
2021. 04. 04. 16:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 04. 04. 16:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 04. 11. 16:30
Tállya Községi Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
EGER SE
2021. 04. 14. 16:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 04. 14. 16:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
CEGLÉDI VSE
2021. 04. 18. 17:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2021. 04. 18. 17:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
EGER SE
2021. 04. 25. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 04. 25. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 04. 28. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 04. 28. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
EGER SE
2021. 05. 02. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 05. 02. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 05. 09. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 05. 09. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
EGER SE
2021. 05. 12. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 05. 12. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
TISZAFÜREDI VSE
2021. 05. 16. 18:00
Jászberényi Városi Stadion
2021. 05. 16. 18:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
EGER SE
2021. 05. 23. 18:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 05. 23. 18:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
SBTC
2021. 05. 30. 18:00
DVTK Edzőközpont
2021. 05. 30. 18:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
EGER SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple