Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 11. forduló

2020.09.27 - 16:00

Salgótarján, Szojka Ferenc Stadion

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
LEÉL-ŐSSY ÁDÁM
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KULCSÁR DÁNIEL, CZEGLÉDI BARNA
SBTC
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

33'

BENE ATTILA

 

0 - 2

43'

PAP ZSOLT
TARLÓSI MILÁN

72'

1 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TISZAKÉCSKEI LC TISZAKÉCSKEI LC 11 9 1 1 35 7 28 28 12
2 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 11 8 2 1 33 12 21 26 10.5
3 EGER SE EGER SE 11 7 3 1 24 4 20 24 12.5
4 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 11 7 1 3 22 10 12 22 10.6
5 TISZAFÜREDI VSE TISZAFÜREDI VSE 11 6 1 4 23 21 2 19 11.4
6 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 11 5 4 2 23 18 5 19 11.3
7 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 11 5 2 4 16 14 2 17 9.7
8 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 11 5 1 5 24 17 7 16 9.9
9 DVSC II. DVSC II. 11 4 3 4 20 19 1 15 11.2
10 PUTNOK FC PUTNOK FC 11 4 3 4 17 19 -2 15 10.8
11 SBTC SBTC 11 4 3 4 17 22 -5 15 10.2
12 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 11 4 1 6 11 16 -5 13 9.7
13 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 11 3 4 4 16 21 -5 13 9.5
14 BALASSAGYARMATI VSE BALASSAGYARMATI VSE 11 3 4 4 12 18 -6 13 11.8
15 GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 11 3 2 6 15 26 -11 11 10.8
16 FC HATVAN FC HATVAN 11 3 2 6 11 23 -12 11 9.7
17 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 11 2 5 4 9 14 -5 11 8.9
18 DVTK II. DVTK II. 11 2 3 6 19 22 -3 9 10.6
19 SAJÓBÁBONYI VSE SAJÓBÁBONYI VSE 11 2 2 7 12 29 -17 8 9
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 11 0 1 10 7 34 -27 1 9.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 7 4 2 1 9 1 8 14 4 2 2 0 2 0 2 8 11 6 4 1 11 1 10 22
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 5 3 2 0 5 1 4 11 6 3 2 1 4 1 3 11 11 6 4 1 9 2 7 22
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 5 4 1 0 9 1 8 13 6 2 2 2 4 3 1 8 11 6 3 2 13 4 9 21
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 6 3 2 1 7 2 5 11 5 3 1 1 6 3 3 10 11 6 3 2 13 5 8 21
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 6 2 3 1 5 3 2 9 5 3 1 1 6 2 4 10 11 5 4 2 11 5 6 19
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 6 3 2 1 7 3 4 11 5 2 2 1 4 3 1 8 11 5 4 2 11 6 5 19
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 4 3 1 0 5 1 4 10 7 1 5 1 3 3 0 8 11 4 6 1 8 4 4 18
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 5 3 1 1 5 4 1 10 6 2 1 3 4 5 -1 7 11 5 2 4 9 9 0 17
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 6 1 2 3 3 6 -3 5 5 3 2 0 8 3 5 11 11 4 4 3 11 9 2 16
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 6 3 3 0 4 1 3 12 5 1 1 3 2 6 -4 4 11 4 4 3 6 7 -1 16
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 5 2 1 2 5 4 1 7 6 2 2 2 4 3 1 8 11 4 3 4 9 7 2 15
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 6 3 0 3 5 5 0 9 5 0 3 2 3 9 -6 3 11 3 3 5 8 14 -6 12
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 5 1 4 0 1 0 1 7 6 1 2 3 1 3 -2 5 11 2 6 3 2 3 -1 12
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 6 2 2 2 4 5 -1 8 5 0 4 1 0 1 -1 4 11 2 6 3 4 6 -2 12
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 5 3 1 1 5 2 3 10 6 0 1 5 1 6 -5 1 11 3 2 6 6 8 -2 11
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 5 2 2 1 4 3 1 8 6 0 3 3 1 7 -6 3 11 2 5 4 5 10 -5 11
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 6 1 2 3 3 4 -1 5 5 1 0 4 2 12 -10 3 11 2 2 7 5 16 -11 8
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 6 1 2 3 3 4 -1 5 5 0 3 2 1 6 -5 3 11 1 5 5 4 10 -6 8
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 6 1 3 2 3 6 -3 6 5 0 1 4 2 7 -5 1 11 1 4 6 5 13 -8 7
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 4 1 2 1 1 2 -1 5 7 0 0 7 0 10 -10 0 11 1 2 8 1 12 -11 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 6 5 0 1 17 3 14 15 5 4 1 0 18 4 14 13 11 9 1 1 35 7 28 28
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 5 5 0 0 20 4 16 15 6 3 2 1 13 8 5 11 11 8 2 1 33 12 21 26
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 7 5 1 1 21 3 18 16 4 2 2 0 3 1 2 8 11 7 3 1 24 4 20 24
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 5 3 0 2 12 4 8 9 6 4 1 1 10 6 4 13 11 7 1 3 22 10 12 22
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 6 4 1 1 14 8 6 13 5 2 0 3 9 13 -4 6 11 6 1 4 23 21 2 19
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 5 3 2 0 15 7 8 11 6 2 2 2 8 11 -3 8 11 5 4 2 23 18 5 19
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 6 2 2 2 8 6 2 8 5 3 0 2 8 8 0 9 11 5 2 4 16 14 2 17
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 6 3 1 2 17 9 8 10 5 2 0 3 7 8 -1 6 11 5 1 5 24 17 7 16
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 4 3 0 1 13 5 8 9 7 1 3 3 7 14 -7 6 11 4 3 4 20 19 1 15
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 5 4 0 1 13 6 7 12 6 0 3 3 4 13 -9 3 11 4 3 4 17 19 -2 15
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 6 2 2 2 10 7 3 8 5 2 1 2 7 15 -8 7 11 4 3 4 17 22 -5 15
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 6 2 1 3 8 11 -3 7 5 2 0 3 3 5 -2 6 11 4 1 6 11 16 -5 13
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 6 0 2 4 5 14 -9 2 5 3 2 0 11 7 4 11 11 3 4 4 16 21 -5 13
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 6 2 4 0 6 4 2 10 5 1 0 4 6 14 -8 3 11 3 4 4 12 18 -6 13
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 5 2 0 3 10 14 -4 6 6 1 2 3 5 12 -7 5 11 3 2 6 15 26 -11 11
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 5 3 0 2 7 7 0 9 6 0 2 4 4 16 -12 2 11 3 2 6 11 23 -12 11
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 5 1 4 0 4 3 1 7 6 1 1 4 5 11 -6 4 11 2 5 4 9 14 -5 11
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 6 1 2 3 10 12 -2 5 5 1 1 3 9 10 -1 4 11 2 3 6 19 22 -3 9
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 6 2 1 3 7 6 1 7 5 0 1 4 5 23 -18 1 11 2 2 7 12 29 -17 8
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 4 0 1 3 5 11 -6 1 7 0 0 7 2 23 -21 0 11 0 1 10 7 34 -27 1
 
BALASSAGYARMATI VSE
--2 - 1--1 - 11 - 0-1 - 1--0 - 0------1 - 1
BVSC-ZUGLÓ
--3 - 2--5 - 0--2 - 2-2 - 03 - 3-------
CEGLÉDI VSE
--1 - 5-1 - 11 - 01 - 2-2 - 0---------2 - 3
DVTK II.
---0 - 0--2 - 3---2 - 1-----2 - 31 - 13 - 4
DVSC II.
3 - 1-3 - 1---------5 - 02 - 3-----
EGER SE
-0 - 2--4 - 04 - 0----6 - 05 - 0--1 - 01 - 1---
FC HATVAN
----------2 - 1---0 - 11 - 03 - 21 - 3-
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
----3 - 10 - 1---1 - 1------4 - 00 - 30 - 0
FÜZESGYARMATI SK
3 - 05 - 00 - 1--------3 - 1-1 - 2-----
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
----------3 - 0---2 - 0-3 - 41 - 71 - 3
JÁSZBERÉNYI FC
4 - 03 - 21 - 0---------6 - 16 - 1-----
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
----1 - 1---1 - 3-1 - 4----2 - 3---
PUTNOK FC
------4 - 2--3 - 0-3 - 0--2 - 4-1 - 0--
SAJÓBÁBONYI VSE
1 - 3-0 - 10 - 0-0 - 1-3 - 1-3 - 0---------
SBTC
-1 - 1-4 - 1--1 - 11 - 2-1 - 2--2 - 0------
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
-1 - 2------2 - 4-2 - 25 - 0--6 - 11 - 0---
TÁLLYA KSE
3 - 21 - 1------0 - 0---0 - 0-0 - 0----
TISZAFÜREDI VSE
----2 - 2---0 - 1-2 - 1--3 - 1-3 - 24 - 1--
TISZAKÉCSKEI LC
--1 - 0-3 - 0---3 - 0-1 - 2--7 - 1--2 - 0--
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
----1 - 30 - 0--0 - 2-1 - 3--2 - 2----1 - 4

Meccsek

SBTC

2020. 08. 02. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 08. 02. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
BVSC-ZUGLÓ
2020. 08. 09. 17:30
Sényő Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
SBTC
2020. 08. 12. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 08. 12. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
PUTNOK FC
2020. 08. 16. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
SBTC
2020. 08. 23. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 08. 23. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
FC HATVAN
2020. 08. 26. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SBTC
2020. 08. 30. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 08. 30. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 09. 05. 16:30
Jászberényi Városi Stadion
2020. 09. 05. 16:30
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
SBTC
2020. 09. 09. 16:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 09. 09. 16:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
DVTK II.
2020. 09. 13. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2020. 09. 13. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DVSC II.
SBTC
2020. 09. 27. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
2020. 09. 27. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 10. 04. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 10. 04. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
SBTC
2020. 10. 10. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
2020. 10. 10. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 10. 18. 14:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 10. 18. 14:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
SBTC
2020. 10. 25. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 10. 25. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 11. 01. 13:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
SBTC
2020. 11. 08. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 11. 08. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
TISZAFÜREDI VSE
2020. 11. 14. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 11. 14. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
EGER SE
2020. 11. 22. 13:00
Mezőkövesd Városi Stadion
2020. 11. 22. 13:00
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
SBTC
2020. 11. 29. 13:00
BVSC-Zugló Stadion
2020. 11. 29. 13:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
SBTC
2020. 12. 06. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
2020. 12. 06. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 02. 28. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 02. 28. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
SBTC
2021. 03. 07. 14:30
Szojka Ferenc Stadion
2021. 03. 07. 14:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
TÁLLYA KSE
2021. 03. 14. 14:30
Hatvani Népkert Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
SBTC
2021. 03. 21. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
2021. 03. 21. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
FÜZESGYARMATI SK
2021. 03. 27. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
SBTC
2021. 04. 04. 16:30
Szojka Ferenc Stadion
2021. 04. 04. 16:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
JÁSZBERÉNYI FC
2021. 04. 11. 16:30
DVTK Edzőközpont
2021. 04. 11. 16:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
SBTC
2021. 04. 14. 16:30
Szojka Ferenc Stadion
2021. 04. 14. 16:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
DVSC II.
2021. 04. 18. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 04. 18. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
SBTC
2021. 04. 25. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
2021. 04. 25. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 04. 28. 17:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 04. 28. 17:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
SBTC
2021. 05. 02. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2021. 05. 02. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
CEGLÉDI VSE
2021. 05. 09. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 05. 09. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
SBTC
2021. 05. 12. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2021. 05. 12. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 05. 16. 18:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 05. 16. 18:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
SBTC
2021. 05. 23. 18:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 05. 23. 18:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
SBTC
2021. 05. 30. 18:00
Szojka Ferenc Stadion
2021. 05. 30. 18:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.

TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS

2020. 08. 02. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 08. 02. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
JÁSZBERÉNYI FC
2020. 08. 09. 17:30
DVTK Edzőközpont
2020. 08. 09. 17:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 08. 12. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 08. 12. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
DVSC II.
2020. 08. 16. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 08. 16. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
EGER SE
2020. 08. 23. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 08. 23. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 08. 26. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 08. 26. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 08. 30. 17:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 08. 30. 17:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 09. 05. 16:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 09. 05. 16:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 09. 09. 16:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 09. 13. 16:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 09. 13. 16:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
TISZAFÜREDI VSE
2020. 09. 27. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
2020. 09. 27. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 10. 04. 15:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 10. 04. 15:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2020. 10. 10. 15:00
BVSC-Zugló Stadion
2020. 10. 10. 15:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 10. 18. 14:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 10. 18. 14:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 10. 25. 13:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 10. 25. 13:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 11. 01. 13:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 11. 01. 13:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
TÁLLYA KSE
2020. 12. 10. 13:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2020. 12. 10. 13:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 11. 14. 13:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 11. 14. 13:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
FÜZESGYARMATI SK
2020. 11. 22. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 11. 29. 13:00
Jászberényi Városi Stadion
2020. 11. 29. 13:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 12. 06. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 12. 06. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
DVTK II.
2021. 02. 28. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DVSC II.
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 03. 07. 14:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 03. 07. 14:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 03. 14. 14:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 03. 14. 14:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 03. 21. 15:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 03. 21. 15:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 03. 27. 15:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 03. 27. 15:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
CEGLÉDI VSE
2021. 04. 04. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 04. 04. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 04. 11. 16:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 04. 11. 16:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 04. 14. 16:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 04. 18. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 04. 18. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
SBTC
2021. 04. 25. 17:00
Mezőkövesd Zsóry Edzőközpont
2021. 04. 25. 17:00
Mezőkövesd Zsóry Edzőközpont
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 04. 28. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 04. 28. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
BVSC-ZUGLÓ
2021. 05. 02. 17:30
Sényő Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 05. 09. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 05. 09. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
PUTNOK FC
2021. 05. 12. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 05. 16. 18:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 05. 16. 18:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
FC HATVAN
2021. 05. 23. 18:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 05. 30. 18:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 05. 30. 18:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple