Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 15. forduló

2020.10.25 - 13:30

Eger, Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
VALU TIBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PISKÓCZI VIKTOR, SZILÁGYI ZSOLT
EGER SE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

19'

BARTUSZ DÁNIEL
VALKAY RICHÁRD

31'

1 - 1

 

 

1 - 2

37'

BARTUSZ DÁNIEL
GRESÓ MÁTYÁS

39'

2 - 2

 

BOROS GÁBOR

75'

3 - 2

 

 

3 - 3

87'

PÖLÖSKEI PÉTER

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TISZAKÉCSKEI LC TISZAKÉCSKEI LC 15 13 1 1 43 9 34 40 11.1
2 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 15 11 2 2 39 19 20 35 10.7
3 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 15 10 1 4 34 15 19 31 10.3
4 EGER SE EGER SE 15 8 4 3 29 12 17 28 11.3
5 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 15 8 2 5 35 22 13 26 11.5
6 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 15 7 4 4 29 23 6 25 11.5
7 TISZAFÜREDI VSE TISZAFÜREDI VSE 15 7 2 6 28 25 3 23 10.5
8 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 15 7 2 6 24 21 3 23 10
9 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 15 6 5 4 23 25 -2 23 10.2
10 BALASSAGYARMATI VSE BALASSAGYARMATI VSE 15 6 4 5 16 19 -3 22 10.2
11 DVTK II. DVTK II. 15 5 4 6 28 26 2 19 11.5
12 PUTNOK FC PUTNOK FC 15 5 3 7 22 29 -7 18 10.4
13 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 15 5 2 8 16 22 -6 17 10.7
14 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 15 4 5 6 17 18 -1 17 9.8
15 DVSC II. DVSC II. 15 4 3 8 21 26 -5 15 10.3
16 SBTC SBTC 15 4 3 8 20 32 -12 15 10.2
17 FC HATVAN FC HATVAN 15 4 2 9 21 33 -12 14 9.5
18 GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 15 3 3 9 20 40 -20 12 10.4
19 SAJÓBÁBONYI VSE SAJÓBÁBONYI VSE 15 3 2 10 21 46 -25 11 9.7
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 15 2 2 11 18 42 -24 8 10.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 7 4 3 0 7 1 6 15 8 5 2 1 8 1 7 17 15 9 5 1 15 2 13 32
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 8 4 3 1 8 2 6 15 7 4 2 1 9 4 5 14 15 8 5 2 17 6 11 29
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 7 5 2 0 12 3 9 17 8 2 4 2 4 3 1 10 15 7 6 2 16 6 10 27
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 8 4 3 1 11 6 5 15 7 2 4 1 5 4 1 10 15 6 7 2 16 10 6 25
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 7 4 1 2 6 5 1 13 8 3 2 3 6 6 0 11 15 7 3 5 12 11 1 24
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 8 2 4 2 6 5 1 10 7 4 2 1 8 3 5 14 15 6 6 3 14 8 6 24
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 8 4 4 0 5 1 4 16 7 2 2 3 3 6 -3 8 15 6 6 3 8 7 1 24
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 9 4 3 2 11 4 7 15 6 2 2 2 2 2 0 8 15 6 5 4 13 6 7 23
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 6 3 2 1 5 2 3 11 9 1 7 1 4 4 0 10 15 4 9 2 9 6 3 21
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 7 3 1 3 6 7 -1 10 8 2 3 3 6 6 0 9 15 5 4 6 12 13 -1 19
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 8 1 3 4 4 9 -5 6 7 3 3 1 8 4 4 12 15 4 6 5 12 13 -1 18
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 9 4 2 3 6 6 0 14 6 0 4 2 0 3 -3 4 15 4 6 5 6 9 -3 18
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 7 4 2 1 7 3 4 14 8 0 2 6 3 10 -7 2 15 4 4 7 10 13 -3 16
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 8 2 4 2 4 6 -2 10 7 1 2 4 6 8 -2 5 15 3 6 6 10 14 -4 15
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 7 2 3 2 5 7 -2 9 8 1 3 4 2 8 -6 6 15 3 6 6 7 15 -8 15
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 5 2 2 1 3 2 1 8 10 2 0 8 3 11 -8 6 15 4 2 9 6 13 -7 14
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 8 3 1 4 6 8 -2 10 7 0 4 3 4 11 -7 4 15 3 5 7 10 19 -9 14
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 7 1 6 0 1 0 1 9 8 1 2 5 1 5 -4 5 15 2 8 5 2 5 -3 14
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 8 2 3 3 5 4 1 9 7 0 5 2 2 7 -5 5 15 2 8 5 7 11 -4 14
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 8 1 3 4 5 7 -2 6 7 1 0 6 4 17 -13 3 15 2 3 10 9 24 -15 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 8 7 0 1 21 4 17 21 7 6 1 0 22 5 17 19 15 13 1 1 43 9 34 40
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 7 7 0 0 25 7 18 21 8 4 2 2 14 12 2 14 15 11 2 2 39 19 20 35
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 7 5 0 2 20 6 14 15 8 5 1 2 14 9 5 16 15 10 1 4 34 15 19 31
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 9 6 2 1 26 7 19 20 6 2 2 2 3 5 -2 8 15 8 4 3 29 12 17 28
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 8 5 1 2 25 12 13 16 7 3 1 3 10 10 0 10 15 8 2 5 35 22 13 26
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 7 3 2 2 16 10 6 11 8 4 2 2 13 13 0 14 15 7 4 4 29 23 6 25
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 8 5 1 2 17 9 8 16 7 2 1 4 11 16 -5 7 15 7 2 6 28 25 3 23
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 8 2 2 4 11 11 0 8 7 5 0 2 13 10 3 15 15 7 2 6 24 21 3 23
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 8 1 3 4 9 17 -8 6 7 5 2 0 14 8 6 17 15 6 5 4 23 25 -2 23
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 8 3 4 1 8 5 3 13 7 3 0 4 8 14 -6 9 15 6 4 5 16 19 -3 22
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 8 2 3 3 12 13 -1 9 7 3 1 3 16 13 3 10 15 5 4 6 28 26 2 19
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 7 4 0 3 16 14 2 12 8 1 3 4 6 15 -9 6 15 5 3 7 22 29 -7 18
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 9 3 2 4 13 14 -1 11 6 2 0 4 3 8 -5 6 15 5 2 8 16 22 -6 17
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 7 2 4 1 7 4 3 10 8 2 1 5 10 14 -4 7 15 4 5 6 17 18 -1 17
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 6 3 0 3 13 7 6 9 9 1 3 5 8 19 -11 6 15 4 3 8 21 26 -5 15
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 8 2 2 4 11 11 0 8 7 2 1 4 9 21 -12 7 15 4 3 8 20 32 -12 15
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 7 4 0 3 13 10 3 12 8 0 2 6 8 23 -15 2 15 4 2 9 21 33 -12 14
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 7 2 0 5 12 21 -9 6 8 1 3 4 8 19 -11 6 15 3 3 9 20 40 -20 12
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 8 3 1 4 12 12 0 10 7 0 1 6 9 34 -25 1 15 3 2 10 21 46 -25 11
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 5 1 1 3 10 13 -3 4 10 1 1 8 8 29 -21 4 15 2 2 11 18 42 -24 8
 
BALASSAGYARMATI VSE
--2 - 1-2 - 01 - 11 - 0-1 - 1--0 - 0-----0 - 11 - 1
BVSC-ZUGLÓ
--3 - 2--5 - 00 - 1-2 - 2-2 - 03 - 3------1 - 2
CEGLÉDI VSE
0 - 1-1 - 5-1 - 11 - 01 - 2-2 - 0-2 - 2--3 - 0----2 - 3
DVTK II.
---0 - 0--2 - 3---2 - 1---0 - 02 - 12 - 31 - 13 - 4
DVSC II.
3 - 10 - 13 - 1--------0 - 15 - 02 - 3-----
EGER SE
-0 - 2--4 - 04 - 0-2 - 13 - 3-6 - 05 - 0--1 - 01 - 1---
FC HATVAN
---2 - 3----4 - 0-2 - 1---0 - 11 - 03 - 21 - 3-
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
----3 - 10 - 1---1 - 11 - 2---2 - 3-4 - 00 - 30 - 0
FÜZESGYARMATI SK
3 - 05 - 00 - 1---4 - 2--4 - 0-3 - 1-1 - 2-----
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
--------1 - 3-3 - 0---2 - 01 - 43 - 41 - 71 - 3
JÁSZBERÉNYI FC
4 - 03 - 21 - 0---3 - 2----2 - 16 - 16 - 1-----
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
----1 - 1---1 - 3-1 - 4-5 - 2--2 - 3---
PUTNOK FC
---1 - 4--4 - 22 - 4-3 - 0-3 - 0--2 - 4-1 - 0--
SAJÓBÁBONYI VSE
1 - 32 - 40 - 10 - 0-0 - 1-3 - 1-3 - 0---3 - 2-----
SBTC
-1 - 1-4 - 1--1 - 11 - 2-1 - 2--2 - 0----1 - 30 - 1
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
-1 - 2--2 - 1---2 - 4-2 - 25 - 0-6 - 26 - 11 - 0---
TÁLLYA KSE
3 - 21 - 1--3 - 0---0 - 0-0 - 1-0 - 0-0 - 0----
TISZAFÜREDI VSE
0 - 1-3 - 0-2 - 2---0 - 1-2 - 1--3 - 1-3 - 24 - 1--
TISZAKÉCSKEI LC
--1 - 0-3 - 02 - 0--3 - 0-1 - 2--7 - 1--2 - 02 - 1-
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
----1 - 30 - 0--0 - 2-1 - 33 - 2-2 - 2---1 - 11 - 4

Meccsek

EGER SE

2020. 08. 02. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 08. 02. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2020. 08. 09. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 08. 09. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
DVSC II.
2020. 08. 12. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 08. 12. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
BVSC-ZUGLÓ
2020. 08. 16. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 08. 16. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
EGER SE
2020. 08. 23. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 08. 23. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 08. 26. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 08. 26. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
EGER SE
2020. 08. 30. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 08. 30. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
PUTNOK FC
2020. 09. 05. 16:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
EGER SE
2020. 09. 09. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 09. 09. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
TÁLLYA KSE
2020. 09. 13. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 09. 13. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
EGER SE
2020. 09. 27. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 09. 27. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
FC HATVAN
2020. 10. 04. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 10. 04. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
EGER SE
2020. 12. 10. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 12. 10. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
FÜZESGYARMATI SK
2020. 11. 18. 13:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 11. 18. 13:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
EGER SE
2020. 10. 25. 13:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 10. 25. 13:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 11. 01. 13:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
EGER SE
2020. 11. 08. 13:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 11. 08. 13:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
JÁSZBERÉNYI FC
2020. 11. 14. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 11. 14. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
EGER SE
2020. 11. 22. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 11. 22. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
DVTK II.
2020. 11. 29. 16:30
Mezőkövesd Városi Stadion
2020. 11. 29. 16:30
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
EGER SE
2020. 12. 06. 13:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
2020. 12. 06. 13:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
EGER SE
2021. 02. 28. 14:00
BVSC-Zugló Stadion
2021. 02. 28. 14:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
EGER SE
2021. 03. 07. 14:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 03. 07. 14:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 03. 14. 14:30
Sényő Sportpálya
2021. 03. 14. 14:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
EGER SE
2021. 03. 21. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 03. 21. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 03. 27. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 03. 27. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
EGER SE
2021. 04. 04. 16:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 04. 04. 16:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 04. 11. 16:30
Tállya Községi Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
EGER SE
2021. 04. 14. 16:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 04. 14. 16:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
CEGLÉDI VSE
2021. 04. 18. 17:00
Hatvani Népkert Spottelep
2021. 04. 18. 17:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
EGER SE
2021. 04. 25. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 04. 25. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 04. 28. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 04. 28. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
EGER SE
2021. 05. 02. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 05. 02. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 05. 09. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 05. 09. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
EGER SE
2021. 05. 12. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 05. 12. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
TISZAFÜREDI VSE
2021. 05. 16. 18:00
Jászberényi Városi Stadion
2021. 05. 16. 18:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
EGER SE
2021. 05. 23. 18:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 05. 23. 18:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
SBTC
2021. 05. 30. 18:00
DVTK Edzőközpont
2021. 05. 30. 18:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
EGER SE

GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON

2020. 08. 02. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 08. 02. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 08. 09. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 08. 12. 17:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 08. 12. 17:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 08. 16. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 08. 23. 17:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 08. 26. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
TISZAFÜREDI VSE
2020. 08. 30. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 08. 30. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 09. 05. 16:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2020. 09. 09. 16:30
BVSC-Zugló Stadion
2020. 09. 09. 16:30
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 09. 13. 16:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 09. 27. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 09. 27. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 10. 04. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
TÁLLYA KSE
2020. 10. 10. 15:00
Hatvani Népkert Spottelep
2020. 10. 10. 15:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 10. 18. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 10. 18. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
FÜZESGYARMATI SK
2020. 10. 25. 13:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 10. 25. 13:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 11. 01. 13:30
Jászberényi Városi Stadion
2020. 11. 01. 13:30
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 11. 08. 13:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
DVTK II.
2020. 12. 10. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 12. 10. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
DVSC II.
2020. 11. 22. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 11. 29. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 12. 06. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 02. 28. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
CEGLÉDI VSE
2021. 03. 07. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 03. 07. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 03. 14. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 03. 21. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 03. 27. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
SBTC
2021. 04. 04. 16:30
Mezőkövesd Zsóry Edzőközpont
2021. 04. 04. 16:30
Mezőkövesd Zsóry Edzőközpont
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 04. 11. 16:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
BVSC-ZUGLÓ
2021. 04. 14. 16:30
Sényő Sportpálya
2021. 04. 14. 16:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 04. 18. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 04. 18. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
PUTNOK FC
2021. 04. 25. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 04. 28. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 04. 28. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
FC HATVAN
2021. 05. 02. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 05. 09. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 05. 09. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
EGER SE
2021. 05. 12. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
JÁSZBERÉNYI FC
2021. 05. 16. 18:00
DVTK Edzőközpont
2021. 05. 16. 18:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 05. 23. 16:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
2021. 05. 23. 16:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 05. 30. 18:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 05. 30. 18:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple