Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 16. forduló

2020.11.01 - 13:30

Tiszaújváros, Tiszaújváros Sportcentrum

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
TAKÁCS ÁKOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BENKŐ RÓBERT, TAKÁCS ÁDÁM
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
TÁLLYA KSE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

10'

TÓTH LUKÁS
BENE ATTILA

46'

1 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TISZAKÉCSKEI LC TISZAKÉCSKEI LC 16 14 1 1 45 10 35 43 11.6
2 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 16 12 2 2 45 19 26 38 11.3
3 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 16 10 1 5 34 16 18 31 10.6
4 EGER SE EGER SE 16 8 5 3 29 12 17 29 11.1
5 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 16 8 4 4 31 24 7 28 11.7
6 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 16 8 3 5 35 22 13 27 11.1
7 TISZAFÜREDI VSE TISZAFÜREDI VSE 16 7 3 6 28 25 3 24 10.1
8 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 16 7 3 6 25 22 3 24 10.2
9 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 16 6 6 4 23 25 -2 24 9.8
10 BALASSAGYARMATI VSE BALASSAGYARMATI VSE 16 6 5 5 17 20 -3 23 10.6
11 DVTK II. DVTK II. 16 6 4 6 29 26 3 22 10.9
12 DVSC II. DVSC II. 16 5 3 8 22 26 -4 18 10.9
13 PUTNOK FC PUTNOK FC 16 5 3 8 23 32 -9 18 10.8
14 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 16 4 6 6 18 19 -1 18 9.6
15 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 16 5 2 9 17 24 -7 17 10.1
16 SBTC SBTC 16 4 4 8 21 33 -12 16 10.2
17 FC HATVAN FC HATVAN 16 4 2 10 21 34 -13 14 9.9
18 SAJÓBÁBONYI VSE SAJÓBÁBONYI VSE 16 4 2 10 24 47 -23 14 9.9
19 GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 16 3 3 10 20 46 -26 12 10
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 16 2 2 12 19 44 -25 8 9.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 9 5 3 1 9 2 7 18 7 4 2 1 9 4 5 14 16 9 5 2 18 6 12 32
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 7 4 3 0 7 1 6 15 9 5 2 2 8 2 6 17 16 9 5 2 15 3 12 32
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 8 6 2 0 18 3 15 20 8 2 4 2 4 3 1 10 16 8 6 2 22 6 16 30
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 7 4 1 2 6 5 1 13 9 4 2 3 8 6 2 14 16 8 3 5 14 11 3 27
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 9 5 4 0 6 1 5 19 7 2 2 3 3 6 -3 8 16 7 6 3 9 7 2 27
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 9 4 4 1 11 6 5 16 7 2 4 1 5 4 1 10 16 6 8 2 16 10 6 26
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 9 2 5 2 7 6 1 11 7 4 2 1 8 3 5 14 16 6 7 3 15 9 6 25
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 9 4 3 2 11 4 7 15 7 2 3 2 2 2 0 9 16 6 6 4 13 6 7 24
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 7 3 3 1 5 2 3 12 9 1 7 1 4 4 0 10 16 4 10 2 9 6 3 22
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 7 3 1 3 6 7 -1 10 9 2 3 4 6 12 -6 9 16 5 4 7 12 19 -7 19
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 8 1 3 4 4 9 -5 6 8 3 4 1 8 4 4 13 16 4 7 5 12 13 -1 19
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 9 3 4 2 5 6 -1 13 7 1 2 4 6 8 -2 5 16 4 6 6 11 14 -3 18
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 10 4 2 4 6 8 -2 14 6 0 4 2 0 3 -3 4 16 4 6 6 6 11 -5 18
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 7 4 2 1 7 3 4 14 9 0 3 6 3 10 -7 3 16 4 5 7 10 13 -3 17
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 7 2 3 2 5 7 -2 9 9 1 3 5 2 9 -7 6 16 3 6 7 7 16 -9 15
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 7 1 6 0 1 0 1 9 9 1 3 5 2 6 -4 6 16 2 9 5 3 6 -3 15
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 9 2 4 3 5 4 1 10 7 0 5 2 2 7 -5 5 16 2 9 5 7 11 -4 15
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 5 2 2 1 3 2 1 8 11 2 0 9 3 12 -9 6 16 4 2 10 6 14 -8 14
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 8 3 1 4 6 8 -2 10 8 0 4 4 4 12 -8 4 16 3 5 8 10 20 -10 14
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 9 2 3 4 6 7 -1 9 7 1 0 6 4 17 -13 3 16 3 3 10 10 24 -14 12
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 9 8 0 1 23 5 18 24 7 6 1 0 22 5 17 19 16 14 1 1 45 10 35 43
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 8 8 0 0 31 7 24 24 8 4 2 2 14 12 2 14 16 12 2 2 45 19 26 38
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 7 5 0 2 20 6 14 15 9 5 1 3 14 10 4 16 16 10 1 5 34 16 18 31
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 9 6 2 1 26 7 19 20 7 2 3 2 3 5 -2 9 16 8 5 3 29 12 17 29
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 7 3 2 2 16 10 6 11 9 5 2 2 15 14 1 17 16 8 4 4 31 24 7 28
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 9 5 2 2 25 12 13 17 7 3 1 3 10 10 0 10 16 8 3 5 35 22 13 27
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 9 5 2 2 17 9 8 17 7 2 1 4 11 16 -5 7 16 7 3 6 28 25 3 24
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 9 2 3 4 12 12 0 9 7 5 0 2 13 10 3 15 16 7 3 6 25 22 3 24
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 8 1 3 4 9 17 -8 6 8 5 3 0 14 8 6 18 16 6 6 4 23 25 -2 24
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 9 3 5 1 9 6 3 14 7 3 0 4 8 14 -6 9 16 6 5 5 17 20 -3 23
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 9 3 3 3 13 13 0 12 7 3 1 3 16 13 3 10 16 6 4 6 29 26 3 22
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 7 4 0 3 14 7 7 12 9 1 3 5 8 19 -11 6 16 5 3 8 22 26 -4 18
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 7 4 0 3 16 14 2 12 9 1 3 5 7 18 -11 6 16 5 3 8 23 32 -9 18
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 7 2 4 1 7 4 3 10 9 2 2 5 11 15 -4 8 16 4 6 6 18 19 -1 18
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 10 3 2 5 14 16 -2 11 6 2 0 4 3 8 -5 6 16 5 2 9 17 24 -7 17
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 8 2 2 4 11 11 0 8 8 2 2 4 10 22 -12 8 16 4 4 8 21 33 -12 16
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 7 4 0 3 13 10 3 12 9 0 2 7 8 24 -16 2 16 4 2 10 21 34 -13 14
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 9 4 1 4 15 13 2 13 7 0 1 6 9 34 -25 1 16 4 2 10 24 47 -23 14
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 7 2 0 5 12 21 -9 6 9 1 3 5 8 25 -17 6 16 3 3 10 20 46 -26 12
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 5 1 1 3 10 13 -3 4 11 1 1 9 9 31 -22 4 16 2 2 12 19 44 -25 8
 
BALASSAGYARMATI VSE
--2 - 1-2 - 01 - 11 - 0-1 - 1--0 - 0-1 - 1---0 - 11 - 1
BVSC-ZUGLÓ
--3 - 2--5 - 00 - 1-2 - 2-2 - 03 - 3------1 - 2
CEGLÉDI VSE
0 - 11 - 21 - 5-1 - 11 - 01 - 2-2 - 0-2 - 2--3 - 0----2 - 3
DVTK II.
---0 - 0--2 - 31 - 0--2 - 1---0 - 02 - 12 - 31 - 13 - 4
DVSC II.
3 - 10 - 13 - 1--1 - 0-----0 - 15 - 02 - 3-----
EGER SE
-0 - 2--4 - 04 - 0-2 - 13 - 3-6 - 05 - 0--1 - 01 - 1---
FC HATVAN
---2 - 3----4 - 0-2 - 1---0 - 11 - 03 - 21 - 3-
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
----3 - 10 - 1---1 - 11 - 2---2 - 31 - 14 - 00 - 30 - 0
FÜZESGYARMATI SK
3 - 05 - 00 - 1---4 - 2--4 - 0-3 - 1-1 - 2-----
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
--------1 - 3-3 - 0---2 - 01 - 43 - 41 - 71 - 3
JÁSZBERÉNYI FC
4 - 03 - 21 - 0---3 - 2--6 - 0-2 - 16 - 16 - 1-----
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
----1 - 1---1 - 3-1 - 4-5 - 2--2 - 3---
PUTNOK FC
---1 - 4--4 - 22 - 4-3 - 0-3 - 0--2 - 4-1 - 0--
SAJÓBÁBONYI VSE
1 - 32 - 40 - 10 - 0-0 - 1-3 - 1-3 - 0--3 - 13 - 2-----
SBTC
-1 - 1-4 - 1--1 - 11 - 2-1 - 2--2 - 0----1 - 30 - 1
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
-1 - 2--2 - 1---2 - 4-2 - 25 - 0-6 - 26 - 11 - 0--0 - 0
TÁLLYA KSE
3 - 21 - 1--3 - 0---0 - 0-0 - 1-0 - 0-0 - 0----
TISZAFÜREDI VSE
0 - 1-3 - 0-2 - 20 - 0--0 - 1-2 - 1--3 - 1-3 - 24 - 1--
TISZAKÉCSKEI LC
--1 - 0-3 - 02 - 0--3 - 0-1 - 22 - 1-7 - 1--2 - 02 - 1-
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
----1 - 30 - 0--0 - 2-1 - 33 - 2-2 - 2---1 - 11 - 4

Meccsek

TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS

2020. 08. 02. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 08. 02. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
JÁSZBERÉNYI FC
2020. 08. 09. 17:30
DVTK Edzőközpont
2020. 08. 09. 17:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 08. 12. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 08. 12. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
DVSC II.
2020. 08. 16. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 08. 16. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
EGER SE
2020. 08. 23. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 08. 23. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 08. 26. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 08. 26. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 08. 30. 17:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 08. 30. 17:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 09. 05. 16:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 09. 05. 16:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 09. 09. 16:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 09. 13. 16:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 09. 13. 16:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
TISZAFÜREDI VSE
2020. 09. 27. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
2020. 09. 27. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 10. 04. 15:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 10. 04. 15:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2020. 10. 10. 15:00
BVSC-Zugló Stadion
2020. 10. 10. 15:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 10. 18. 14:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 10. 18. 14:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 10. 25. 13:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 10. 25. 13:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 11. 01. 13:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 11. 01. 13:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
TÁLLYA KSE
2020. 12. 10. 13:00
Hatvani Népkert Spottelep
2020. 12. 10. 13:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 11. 14. 13:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 11. 14. 13:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
FÜZESGYARMATI SK
2020. 11. 22. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 11. 29. 13:00
Jászberényi Városi Stadion
2020. 11. 29. 13:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 12. 06. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 12. 06. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
DVTK II.
2021. 02. 28. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2021. 02. 28. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 03. 07. 14:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 03. 07. 14:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 03. 14. 14:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 03. 14. 14:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 03. 21. 15:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 03. 21. 15:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 03. 27. 15:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 03. 27. 15:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
CEGLÉDI VSE
2021. 04. 04. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 04. 04. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 04. 11. 16:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 04. 11. 16:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 04. 14. 16:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 04. 18. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 04. 18. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
SBTC
2021. 04. 25. 17:00
Mezőkövesd Zsóry Edzőközpont
2021. 04. 25. 17:00
Mezőkövesd Zsóry Edzőközpont
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 04. 28. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 04. 28. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
BVSC-ZUGLÓ
2021. 05. 02. 17:30
Sényő Sportpálya
2021. 05. 02. 17:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 05. 09. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 05. 09. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
PUTNOK FC
2021. 05. 12. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 05. 16. 18:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 05. 16. 18:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
FC HATVAN
2021. 05. 23. 18:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 05. 30. 18:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 05. 30. 18:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON

TÁLLYA KSE

2020. 08. 02. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 08. 02. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
TÁLLYA KSE
2020. 08. 09. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 08. 12. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
TÁLLYA KSE
2020. 08. 16. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
SBTC
2020. 08. 23. 17:30
Mezőkövesd Városi Stadion
2020. 08. 23. 17:30
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
TÁLLYA KSE
2020. 08. 26. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
BVSC-ZUGLÓ
2020. 08. 30. 17:00
Sényő Sportpálya
2020. 08. 30. 17:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
TÁLLYA KSE
2020. 09. 05. 16:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
PUTNOK FC
2020. 09. 09. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 09. 09. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
TÁLLYA KSE
2020. 09. 13. 16:30
Hatvani Népkert Spottelep
2020. 09. 13. 16:30
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
TÁLLYA KSE
2020. 09. 27. 16:00
Tállya Községi Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
FÜZESGYARMATI SK
2020. 10. 04. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
TÁLLYA KSE
2020. 10. 10. 15:00
Tállya Községi Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
JÁSZBERÉNYI FC
2020. 10. 18. 14:30
DVTK Edzőközpont
2020. 10. 18. 14:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
TÁLLYA KSE
2020. 10. 25. 13:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
DVSC II.
2020. 11. 01. 13:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 11. 01. 13:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
TÁLLYA KSE
2020. 11. 08. 13:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 11. 14. 13:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
TÁLLYA KSE
2020. 11. 22. 13:00
Tállya Községi Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
CEGLÉDI VSE
2020. 11. 29. 13:00
Tállya Községi Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 12. 06. 13:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
TÁLLYA KSE
2021. 02. 28. 14:00
Tállya Községi Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
TISZAFÜREDI VSE
2021. 03. 07. 14:30
Szojka Ferenc Stadion
2021. 03. 07. 14:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
TÁLLYA KSE
2021. 03. 14. 14:30
Tállya Községi Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2021. 03. 21. 15:00
BVSC-Zugló Stadion
2021. 03. 21. 15:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
TÁLLYA KSE
2021. 03. 27. 15:00
Tállya Községi Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 04. 04. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 04. 04. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
TÁLLYA KSE
2021. 04. 11. 16:30
Tállya Községi Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
EGER SE
2021. 04. 14. 16:30
Tállya Községi Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
FC HATVAN
2021. 04. 18. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 04. 18. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TÁLLYA KSE
2021. 04. 25. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 04. 28. 17:00
Jászberényi Városi Stadion
2021. 04. 28. 17:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
TÁLLYA KSE
2021. 05. 02. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
2021. 05. 02. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
DVTK II.
2021. 05. 09. 14:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
2021. 05. 09. 14:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
TÁLLYA KSE
2021. 05. 12. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 05. 16. 18:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 05. 16. 18:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
TÁLLYA KSE
2021. 05. 23. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 05. 30. 18:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 05. 30. 18:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
TÁLLYA KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple