Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 19. forduló

2020.11.22 - 13:00

Füzesgyarmat, Lázár Gyula Városi Sporttelep (Füzesgyarmat Sporttelep)

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
DOBAI JÁNOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DOBOS DÁVID, DOBÓ SÁNDOR
FÜZESGYARMATI SK
SAJÓBÁBONYI VSE
90'
45'

Gólok

KIS SZABOLCS

13'

1 - 0

 

POPESCU GHEORGHE ROBERT

47'

2 - 0

 

KIS SZABOLCS

60'

3 - 0

 

BERECZKI BENCE

88'

4 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TISZAKÉCSKEI LC TISZAKÉCSKEI LC 19 16 1 2 52 13 39 49 11
2 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 19 14 3 2 52 23 29 45 10.9
3 EGER SE EGER SE 19 10 5 4 34 16 18 35 10.9
4 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 19 11 1 7 38 20 18 34 10.8
5 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 19 10 4 5 36 27 9 34 10.8
6 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 19 10 3 6 32 24 8 33 10.7
7 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 19 9 4 6 38 25 13 31 10.7
8 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 19 8 7 4 27 27 0 31 10.6
9 BALASSAGYARMATI VSE BALASSAGYARMATI VSE 19 8 5 6 22 23 -1 29 10.6
10 TISZAFÜREDI VSE TISZAFÜREDI VSE 19 8 3 8 34 31 3 27 10.5
11 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 19 7 3 9 20 24 -4 24 10.5
12 DVTK II. DVTK II. 19 6 5 8 29 29 0 23 10.4
13 DVSC II. DVSC II. 19 6 4 9 26 31 -5 22 10.4
14 SBTC SBTC 19 5 4 10 26 39 -13 19 10.3
15 PUTNOK FC PUTNOK FC 19 5 4 10 23 36 -13 19 10.3
16 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 19 4 6 9 21 27 -6 18 10.2
17 FC HATVAN FC HATVAN 19 5 2 12 26 37 -11 17 10.2
18 SAJÓBÁBONYI VSE SAJÓBÁBONYI VSE 19 5 2 12 27 56 -29 17 10.1
19 GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 19 4 4 11 23 48 -25 16 10.1
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 19 3 2 14 24 54 -30 11 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 9 5 4 0 8 1 7 19 10 5 3 2 8 2 6 18 19 10 7 2 16 3 13 37
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 9 6 2 1 19 5 14 20 10 4 4 2 6 3 3 16 19 10 6 3 25 8 17 36
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 10 5 4 1 9 2 7 19 9 5 2 2 11 6 5 17 19 10 6 3 20 8 12 36
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 9 6 1 2 10 6 4 19 10 4 3 3 8 6 2 15 19 10 4 5 18 12 6 34
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 10 5 5 0 6 1 5 20 9 3 2 4 4 9 -5 11 19 8 7 4 10 10 0 31
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 11 5 5 1 14 6 8 20 8 2 5 1 5 4 1 11 19 7 10 2 19 10 9 31
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 10 2 6 2 7 6 1 12 9 5 2 2 10 4 6 17 19 7 8 4 17 10 7 29
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 7 3 3 1 5 2 3 12 12 2 9 1 6 5 1 15 19 5 12 2 11 7 4 27
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 11 4 4 3 11 5 6 16 8 2 4 2 3 3 0 10 19 6 8 5 14 8 6 26
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 11 5 2 4 7 8 -1 17 8 1 5 2 1 3 -2 8 19 6 7 6 8 11 -3 25
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 10 4 3 3 7 7 0 15 9 2 3 4 6 12 -6 9 19 6 6 7 13 19 -6 24
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 9 1 3 5 4 11 -7 6 10 4 5 1 9 4 5 17 19 5 8 6 13 15 -2 23
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 9 4 2 3 7 6 1 14 10 1 3 6 4 10 -6 6 19 5 5 9 11 16 -5 20
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 10 3 4 3 5 7 -2 13 9 1 4 4 6 8 -2 7 19 4 8 7 11 15 -4 20
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 10 3 4 3 8 4 4 13 9 0 6 3 3 10 -7 6 19 3 10 6 11 14 -3 19
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 9 1 6 2 2 3 -1 9 10 2 3 5 4 6 -2 9 19 3 9 7 6 9 -3 18
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 7 3 2 2 5 3 2 11 12 2 0 10 3 15 -12 6 19 5 2 12 8 18 -10 17
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 9 2 4 3 5 8 -3 10 10 1 3 6 2 10 -8 6 19 3 7 9 7 18 -11 16
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 10 3 3 4 8 10 -2 12 9 0 4 5 4 14 -10 4 19 3 7 9 12 24 -12 16
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 10 2 3 5 6 8 -2 9 9 2 0 7 6 19 -13 6 19 4 3 12 12 27 -15 15
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 10 9 0 1 26 5 21 27 9 7 1 1 26 8 18 22 19 16 1 2 52 13 39 49
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 9 8 1 0 34 10 24 25 10 6 2 2 18 13 5 20 19 14 3 2 52 23 29 45
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 11 7 2 2 29 10 19 23 8 3 3 2 5 6 -1 12 19 10 5 4 34 16 18 35
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 9 6 0 3 24 7 17 18 10 5 1 4 14 13 1 16 19 11 1 7 38 20 18 34
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 9 5 2 2 21 12 9 17 10 5 2 3 15 15 0 17 19 10 4 5 36 27 9 34
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 10 3 3 4 15 12 3 12 9 7 0 2 17 12 5 21 19 10 3 6 32 24 8 33
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 11 6 3 2 28 12 16 21 8 3 1 4 10 13 -3 10 19 9 4 6 38 25 13 31
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 9 2 3 4 12 19 -7 9 10 6 4 0 15 8 7 22 19 8 7 4 27 27 0 31
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 10 4 5 1 10 6 4 17 9 4 0 5 12 17 -5 12 19 8 5 6 22 23 -1 29
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 10 6 2 2 21 11 10 20 9 2 1 6 13 20 -7 7 19 8 3 8 34 31 3 27
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 11 4 2 5 15 16 -1 14 8 3 1 4 5 8 -3 10 19 7 3 9 20 24 -4 24
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 10 3 3 4 13 14 -1 12 9 3 2 4 16 15 1 11 19 6 5 8 29 29 0 23
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 7 4 0 3 14 7 7 12 12 2 4 6 12 24 -12 10 19 6 4 9 26 31 -5 22
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 10 3 2 5 14 14 0 11 9 2 2 5 12 25 -13 8 19 5 4 10 26 39 -13 19
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 9 4 1 4 16 17 -1 13 10 1 3 6 7 19 -12 6 19 5 4 10 23 36 -13 19
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 9 2 4 3 8 9 -1 10 10 2 2 6 13 18 -5 8 19 4 6 9 21 27 -6 18
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 9 4 0 5 14 13 1 12 10 1 2 7 12 24 -12 5 19 5 2 12 26 37 -11 17
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 10 4 1 5 15 17 -2 13 9 1 1 7 12 39 -27 4 19 5 2 12 27 56 -29 17
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 10 3 1 6 15 23 -8 10 9 1 3 5 8 25 -17 6 19 4 4 11 23 48 -25 16
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 7 2 1 4 13 19 -6 7 12 1 1 10 11 35 -24 4 19 3 2 14 24 54 -30 11
 
BALASSAGYARMATI VSE
1 - 0-2 - 1-2 - 01 - 11 - 0-1 - 1--0 - 0-1 - 1---0 - 11 - 1
BVSC-ZUGLÓ
--3 - 2--5 - 00 - 1-2 - 2-2 - 03 - 3----2 - 13 - 11 - 2
CEGLÉDI VSE
0 - 11 - 21 - 5-1 - 11 - 01 - 2-2 - 0-2 - 21 - 0-3 - 0----2 - 3
DVTK II.
---0 - 0--2 - 31 - 0-0 - 12 - 1---0 - 02 - 12 - 31 - 13 - 4
DVSC II.
3 - 10 - 13 - 1--1 - 0-----0 - 15 - 02 - 3-----
EGER SE
-0 - 2-2 - 04 - 04 - 0-2 - 13 - 31 - 36 - 05 - 0--1 - 01 - 1---
FC HATVAN
---2 - 3--1 - 2-4 - 0-2 - 1---0 - 11 - 03 - 21 - 30 - 1
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
----3 - 10 - 1-3 - 0-1 - 11 - 2---2 - 31 - 14 - 00 - 30 - 0
FÜZESGYARMATI SK
3 - 05 - 00 - 1-0 - 1-4 - 2--4 - 0-3 - 14 - 01 - 2-----
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
---0 - 02 - 0--1 - 21 - 3-3 - 0---2 - 01 - 43 - 41 - 71 - 3
JÁSZBERÉNYI FC
4 - 03 - 21 - 0-3 - 3-3 - 2--6 - 0-2 - 16 - 16 - 1-----
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
0 - 4---1 - 1---1 - 3-1 - 4-5 - 23 - 2-2 - 3---
PUTNOK FC
---1 - 4--4 - 22 - 4-3 - 0-3 - 0--2 - 4-1 - 00 - 30 - 0
SAJÓBÁBONYI VSE
1 - 32 - 40 - 10 - 0-0 - 10 - 43 - 1-3 - 0--3 - 13 - 2-----
SBTC
-1 - 1-4 - 1-1 - 21 - 11 - 2-1 - 2--2 - 0---2 - 11 - 30 - 1
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
3 - 01 - 20 - 0-2 - 1---2 - 4-2 - 25 - 0-6 - 26 - 11 - 0--0 - 0
TÁLLYA KSE
3 - 21 - 10 - 2-3 - 0---0 - 0-0 - 1-0 - 01 - 30 - 0----
TISZAFÜREDI VSE
0 - 1-3 - 0-2 - 20 - 0--0 - 1-2 - 14 - 2-3 - 1-3 - 24 - 1--
TISZAKÉCSKEI LC
--1 - 0-3 - 02 - 0--3 - 0-1 - 22 - 1-7 - 1-3 - 02 - 02 - 1-
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
----1 - 30 - 0--0 - 2-1 - 33 - 2-2 - 2--3 - 21 - 11 - 4

Meccsek

FÜZESGYARMATI SK

2020. 08. 02. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
FÜZESGYARMATI SK
2020. 08. 09. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
CEGLÉDI VSE
2020. 08. 12. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 08. 12. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
FÜZESGYARMATI SK
2020. 08. 16. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 08. 23. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
FÜZESGYARMATI SK
2020. 08. 26. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SBTC
2020. 08. 30. 17:30
Mezőkövesd Városi Stadion
2020. 08. 30. 17:30
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
FÜZESGYARMATI SK
2020. 10. 14. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 10. 14. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
BVSC-ZUGLÓ
2020. 09. 09. 16:30
Sényő Sportpálya
2020. 09. 09. 16:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
FÜZESGYARMATI SK
2020. 11. 25. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 11. 25. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
PUTNOK FC
2020. 09. 27. 16:00
Tállya Községi Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
FÜZESGYARMATI SK
2020. 10. 04. 15:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
FC HATVAN
2020. 12. 10. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 12. 10. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
FÜZESGYARMATI SK
2020. 10. 18. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 10. 18. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
FÜZESGYARMATI SK
2020. 10. 25. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
JÁSZBERÉNYI FC
2020. 11. 01. 13:30
DVTK Edzőközpont
2020. 11. 01. 13:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
FÜZESGYARMATI SK
2020. 11. 08. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
DVSC II.
2020. 11. 14. 13:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 11. 14. 13:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
FÜZESGYARMATI SK
2020. 11. 22. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 11. 29. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 12. 06. 13:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 12. 06. 13:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
FÜZESGYARMATI SK
2021. 02. 28. 14:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 03. 07. 14:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
FÜZESGYARMATI SK
2021. 03. 14. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TISZAFÜREDI VSE
2021. 03. 21. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
2021. 03. 21. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
FÜZESGYARMATI SK
2021. 03. 27. 15:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2021. 04. 04. 16:30
BVSC-Zugló Stadion
2021. 04. 04. 16:30
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
FÜZESGYARMATI SK
2021. 04. 11. 16:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 04. 14. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 04. 14. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
FÜZESGYARMATI SK
2021. 04. 18. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 04. 18. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TÁLLYA KSE
2021. 04. 25. 17:00
Hatvani Népkert Spottelep
2021. 04. 25. 17:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
FÜZESGYARMATI SK
2021. 04. 28. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 04. 28. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
EGER SE
2021. 05. 02. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 05. 09. 17:30
Jászberényi Városi Stadion
2021. 05. 09. 17:30
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
FÜZESGYARMATI SK
2021. 05. 12. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
DVTK II.
2021. 05. 16. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2021. 05. 16. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
FÜZESGYARMATI SK
2021. 05. 23. 18:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 05. 30. 18:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 05. 30. 18:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
FÜZESGYARMATI SK

SAJÓBÁBONYI VSE

2020. 08. 02. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 08. 02. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 08. 09. 17:30
Jászberényi Városi Stadion
2020. 08. 09. 17:30
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 08. 12. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 08. 12. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
DVTK II.
2020. 08. 16. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 08. 16. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 08. 23. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 08. 23. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 08. 26. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 08. 26. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
EGER SE
2020. 08. 30. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 09. 05. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
CEGLÉDI VSE
2020. 09. 09. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 09. 09. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 09. 13. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 09. 13. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 09. 27. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 10. 04. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 10. 04. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
SBTC
2020. 11. 11. 13:30
Mezőkövesd Városi Stadion
2020. 11. 11. 13:30
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 10. 18. 14:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 10. 18. 14:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
BVSC-ZUGLÓ
2020. 10. 25. 13:30
Sényő Sportpálya
2020. 10. 25. 13:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 11. 01. 13:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 11. 01. 13:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
PUTNOK FC
2020. 11. 08. 13:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 11. 14. 13:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 11. 14. 13:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
FC HATVAN
2020. 11. 22. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 11. 29. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 12. 06. 13:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 12. 06. 13:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
JÁSZBERÉNYI FC
2021. 02. 28. 14:00
DVTK Edzőközpont
2021. 02. 28. 14:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 03. 07. 14:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 03. 07. 14:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
DVSC II.
2021. 03. 14. 14:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 03. 14. 14:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 03. 21. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 03. 21. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 03. 27. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 03. 27. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 04. 04. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 04. 04. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 04. 11. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 04. 11. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 04. 14. 16:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 04. 18. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 04. 18. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
TISZAFÜREDI VSE
2021. 04. 25. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
2021. 04. 25. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 04. 28. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 04. 28. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2021. 05. 02. 17:30
BVSC-Zugló Stadion
2021. 05. 02. 17:30
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 05. 09. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 05. 09. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 05. 12. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 05. 12. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 05. 16. 18:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 05. 16. 18:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
TÁLLYA KSE
2021. 05. 23. 18:00
Hatvani Népkert Spottelep
2021. 05. 23. 18:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 05. 30. 18:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 05. 30. 18:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
FÜZESGYARMATI SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple