Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 21. forduló

2020.12.06 - 13:00

Kisvárda, Kisvárda Várkerti Sporttelep (Várkert sportpálya)

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
TÓTH TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZABÓ FERENC SZILÁRD, RAJCSÁNYI SÁNDOR
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
90'
45'

Gólok

SIKORSZKI BENCE

7'

1 - 0

 

 

1 - 1

33'

PÖLÖSKEI PÉTER

 

1 - 2

38'

RÉDEI MILÁN

 

1 - 3

59'

GOHÉR GERGŐ

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TISZAKÉCSKEI LC TISZAKÉCSKEI LC 21 18 1 2 57 14 43 55 11.6
2 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 21 16 3 2 57 23 34 51 11.2
3 EGER SE EGER SE 21 12 5 4 38 17 21 41 11.4
4 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 21 12 4 5 43 28 15 40 11.5
5 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 21 12 1 8 41 23 18 37 10.7
6 BALASSAGYARMATI VSE BALASSAGYARMATI VSE 21 10 5 6 28 24 4 35 11.2
7 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 21 10 4 7 42 28 14 34 10.9
8 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 21 10 4 7 34 28 6 34 10.3
9 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 21 8 7 6 29 32 -3 31 10.6
10 TISZAFÜREDI VSE TISZAFÜREDI VSE 21 8 3 10 39 39 0 27 10.5
11 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 21 8 3 10 23 29 -6 27 10.5
12 DVSC II. DVSC II. 21 7 4 10 29 33 -4 25 10.2
13 DVTK II. DVTK II. 21 6 6 9 31 34 -3 24 10.3
14 PUTNOK FC PUTNOK FC 21 6 4 11 27 41 -14 22 10.1
15 SBTC SBTC 21 6 4 11 28 44 -16 22 9.8
16 GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 21 6 4 11 30 51 -21 22 10.6
17 FC HATVAN FC HATVAN 21 6 2 13 31 42 -11 20 9.8
18 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 21 4 6 11 22 32 -10 18 9.5
19 SAJÓBÁBONYI VSE SAJÓBÁBONYI VSE 21 5 2 14 29 63 -34 17 10
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 21 3 2 16 25 58 -33 11 9.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 11 6 4 1 11 3 8 22 10 6 2 2 12 6 6 20 21 12 6 3 23 9 14 42
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 10 6 2 2 10 6 4 20 11 5 3 3 9 6 3 18 21 11 5 5 19 12 7 38
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 10 6 3 1 19 5 14 21 11 4 5 2 6 3 3 17 21 10 8 3 25 8 17 38
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 10 5 5 0 9 2 7 20 11 5 3 3 8 3 5 18 21 10 8 3 17 5 12 38
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 11 5 6 0 7 2 5 21 10 4 2 4 6 9 -3 14 21 9 8 4 13 11 2 35
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 12 6 5 1 17 7 10 23 9 2 6 1 5 4 1 12 21 8 11 2 22 11 11 35
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 11 3 6 2 8 6 2 15 10 5 3 2 10 4 6 18 21 8 9 4 18 10 8 33
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 11 5 3 3 10 8 2 18 10 3 3 4 8 13 -5 12 21 8 6 7 18 21 -3 30
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 9 4 3 2 7 3 4 15 12 2 9 1 6 5 1 15 21 6 12 3 13 8 5 30
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 11 4 4 3 11 5 6 16 10 3 4 3 4 4 0 13 21 7 8 6 15 9 6 29
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 12 6 2 4 8 8 0 20 9 1 5 3 1 5 -4 8 21 7 7 7 9 13 -4 28
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 10 1 3 6 5 13 -8 6 11 4 6 1 10 5 5 18 21 5 9 7 15 18 -3 24
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 10 5 2 3 9 6 3 17 11 1 3 7 5 12 -7 6 21 6 5 10 14 18 -4 23
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 9 4 2 3 6 4 2 14 12 2 0 10 3 15 -12 6 21 6 2 13 9 19 -10 20
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 10 3 4 3 5 7 -2 13 11 1 4 6 6 11 -5 7 21 4 8 9 11 18 -7 20
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 10 2 4 4 5 10 -5 10 11 2 3 6 5 12 -7 9 21 4 7 10 10 22 -12 19
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 10 1 6 3 2 4 -2 9 11 2 4 5 5 7 -2 10 21 3 10 8 7 11 -4 19
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 11 3 4 4 10 7 3 13 10 0 6 4 4 13 -9 6 21 3 10 8 14 20 -6 19
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 11 3 4 4 8 10 -2 13 10 0 5 5 4 14 -10 5 21 3 9 9 12 24 -12 18
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 11 2 4 5 6 8 -2 10 10 2 0 8 7 22 -15 6 21 4 4 13 13 30 -17 16
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 11 10 0 1 30 6 24 30 10 8 1 1 27 8 19 25 21 18 1 2 57 14 43 55
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 10 9 1 0 36 10 26 28 11 7 2 2 21 13 8 23 21 16 3 2 57 23 34 51
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 11 7 2 2 29 10 19 23 10 5 3 2 9 7 2 18 21 12 5 4 38 17 21 41
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 10 6 2 2 26 13 13 20 11 6 2 3 17 15 2 20 21 12 4 5 43 28 15 40
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 10 7 0 3 26 8 18 21 11 5 1 5 15 15 0 16 21 12 1 8 41 23 18 37
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 11 5 5 1 14 7 7 20 10 5 0 5 14 17 -3 15 21 10 5 6 28 24 4 35
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 12 7 3 2 32 14 18 24 9 3 1 5 10 14 -4 10 21 10 4 7 42 28 14 34
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 11 3 4 4 17 14 3 13 10 7 0 3 17 14 3 21 21 10 4 7 34 28 6 34
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 10 2 3 5 13 22 -9 9 11 6 4 1 16 10 6 22 21 8 7 6 29 32 -3 31
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 11 6 2 3 24 15 9 20 10 2 1 7 15 24 -9 7 21 8 3 10 39 39 0 27
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 12 5 2 5 17 17 0 17 9 3 1 5 6 12 -6 10 21 8 3 10 23 29 -6 27
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 9 5 0 4 17 9 8 15 12 2 4 6 12 24 -12 10 21 7 4 10 29 33 -4 25
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 10 3 3 4 13 14 -1 12 11 3 3 5 18 20 -2 12 21 6 6 9 31 34 -3 24
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 10 4 1 5 16 19 -3 13 11 2 3 6 11 22 -11 9 21 6 4 11 27 41 -14 22
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 11 4 2 5 15 14 1 14 10 2 2 6 13 30 -17 8 21 6 4 11 28 44 -16 22
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 11 4 1 6 19 25 -6 13 10 2 3 5 11 26 -15 9 21 6 4 11 30 51 -21 22
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 10 5 0 5 18 14 4 15 11 1 2 8 13 28 -15 5 21 6 2 13 31 42 -11 20
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 10 2 4 4 8 10 -2 10 11 2 2 7 14 22 -8 8 21 4 6 11 22 32 -10 18
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 11 4 1 6 15 20 -5 13 10 1 1 8 14 43 -29 4 21 5 2 14 29 63 -34 17
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 9 2 1 6 14 23 -9 7 12 1 1 10 11 35 -24 4 21 3 2 16 25 58 -33 11
 
BALASSAGYARMATI VSE
1 - 0-2 - 1-2 - 01 - 11 - 0-1 - 1--0 - 0-1 - 1-4 - 1-0 - 11 - 1
BVSC-ZUGLÓ
--3 - 2--5 - 00 - 1-2 - 2-2 - 03 - 3-5 - 1--2 - 13 - 11 - 2
CEGLÉDI VSE
0 - 11 - 21 - 5-1 - 11 - 01 - 22 - 12 - 0-2 - 21 - 0-3 - 0----2 - 3
DVTK II.
---0 - 0--2 - 31 - 0-0 - 12 - 1---0 - 02 - 12 - 31 - 13 - 4
DVSC II.
3 - 10 - 13 - 13 - 00 - 21 - 0-----0 - 15 - 02 - 3-----
EGER SE
-0 - 2-2 - 04 - 04 - 0-2 - 13 - 31 - 36 - 05 - 0--1 - 01 - 1---
FC HATVAN
--4 - 12 - 3--1 - 2-4 - 0-2 - 1---0 - 11 - 03 - 21 - 30 - 1
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
---2 - 23 - 10 - 1-3 - 0-1 - 11 - 2---2 - 31 - 14 - 00 - 30 - 0
FÜZESGYARMATI SK
3 - 05 - 00 - 1-0 - 1-4 - 2--4 - 0-3 - 14 - 01 - 2----2 - 1
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
---0 - 02 - 0--1 - 21 - 3-3 - 0-4 - 2-2 - 01 - 43 - 41 - 71 - 3
JÁSZBERÉNYI FC
4 - 03 - 21 - 0-3 - 3-3 - 22 - 0-6 - 0-2 - 16 - 16 - 1-----
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
0 - 40 - 2--1 - 11 - 2--1 - 3-1 - 4-5 - 23 - 2-2 - 3---
PUTNOK FC
0 - 2--1 - 4--4 - 22 - 4-3 - 0-3 - 0--2 - 4-1 - 00 - 30 - 0
SAJÓBÁBONYI VSE
1 - 32 - 40 - 10 - 0-0 - 10 - 43 - 1-3 - 00 - 3-3 - 13 - 2-----
SBTC
-1 - 1-4 - 1-1 - 21 - 11 - 2-1 - 2--2 - 0-1 - 0-2 - 11 - 30 - 1
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
3 - 01 - 20 - 0-2 - 1---2 - 4-2 - 25 - 0-6 - 26 - 11 - 04 - 2-0 - 0
TÁLLYA KSE
3 - 21 - 10 - 2-3 - 0---0 - 0-0 - 1-0 - 01 - 30 - 0--0 - 1-
TISZAFÜREDI VSE
0 - 1-3 - 0-2 - 20 - 0--0 - 1-2 - 14 - 23 - 43 - 1-3 - 24 - 1--
TISZAKÉCSKEI LC
--1 - 0-3 - 02 - 04 - 1-3 - 0-1 - 22 - 1-7 - 1-3 - 02 - 02 - 1-
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
----1 - 30 - 0--0 - 21 - 31 - 33 - 2-2 - 2--3 - 21 - 11 - 4

Meccsek

KISVÁRDA MASTER GOOD II.

2020. 08. 02. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
FÜZESGYARMATI SK
2020. 08. 09. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 08. 12. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
JÁSZBERÉNYI FC
2020. 08. 16. 14:00
DVTK Edzőközpont
2020. 08. 16. 14:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 08. 23. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
DVSC II.
2020. 08. 26. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 08. 26. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 08. 30. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 09. 05. 16:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
EGER SE
2020. 09. 09. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 09. 09. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 09. 13. 16:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 09. 27. 16:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 10. 04. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
TISZAFÜREDI VSE
2020. 10. 10. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
2020. 10. 10. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 10. 18. 14:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 10. 18. 14:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2020. 10. 25. 13:30
BVSC-Zugló Stadion
2020. 10. 25. 13:30
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 11. 01. 13:30
Sényő Sportpálya
2020. 11. 01. 13:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 11. 08. 13:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 11. 08. 13:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 11. 14. 13:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
TÁLLYA KSE
2020. 11. 22. 13:00
Hatvani Népkert Spottelep
2020. 11. 22. 13:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 11. 29. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 12. 06. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 02. 28. 14:00
Jászberényi Városi Stadion
2021. 02. 28. 14:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 03. 07. 14:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 03. 07. 14:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
DVTK II.
2021. 03. 14. 11:30
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2021. 03. 14. 11:30
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DVSC II.
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 03. 21. 15:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 03. 21. 15:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 03. 27. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 03. 27. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 04. 04. 16:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 04. 04. 16:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 04. 11. 16:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 04. 11. 16:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
CEGLÉDI VSE
2021. 04. 14. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 04. 14. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 04. 18. 17:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 04. 18. 17:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 04. 25. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 04. 28. 17:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 04. 28. 17:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
SBTC
2021. 05. 02. 17:30
Mezőkövesd Zsóry Edzőközpont
2021. 05. 02. 17:30
Mezőkövesd Zsóry Edzőközpont
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 05. 08. 17:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 05. 08. 17:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
BVSC-ZUGLÓ
2021. 05. 12. 17:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 05. 12. 17:30
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 05. 16. 18:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 05. 16. 18:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
PUTNOK FC
2021. 05. 23. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 05. 30. 18:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 05. 30. 18:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
FC HATVAN

GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON

2020. 08. 02. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 08. 02. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 08. 09. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 08. 12. 17:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 08. 12. 17:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 08. 16. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 08. 23. 17:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 08. 26. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
TISZAFÜREDI VSE
2020. 08. 30. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 08. 30. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 09. 05. 16:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2020. 09. 09. 16:30
BVSC-Zugló Stadion
2020. 09. 09. 16:30
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 09. 13. 16:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 09. 27. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 09. 27. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 10. 04. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
TÁLLYA KSE
2020. 10. 10. 15:00
Hatvani Népkert Spottelep
2020. 10. 10. 15:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 10. 18. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 10. 18. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
FÜZESGYARMATI SK
2020. 10. 25. 13:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 10. 25. 13:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 11. 01. 13:30
Jászberényi Városi Stadion
2020. 11. 01. 13:30
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 11. 08. 13:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
DVTK II.
2020. 12. 10. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 12. 10. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
DVSC II.
2020. 11. 22. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 11. 29. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 12. 06. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 02. 28. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
CEGLÉDI VSE
2021. 03. 07. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 03. 07. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 03. 14. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 03. 21. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 03. 27. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
SBTC
2021. 04. 04. 16:30
Mezőkövesd Zsóry Edzőközpont
2021. 04. 04. 16:30
Mezőkövesd Zsóry Edzőközpont
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 04. 11. 16:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
BVSC-ZUGLÓ
2021. 04. 14. 16:30
Sényő Sportpálya
2021. 04. 14. 16:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 04. 18. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 04. 18. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
PUTNOK FC
2021. 04. 25. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 04. 28. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 04. 28. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
FC HATVAN
2021. 05. 02. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 05. 09. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 05. 09. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
EGER SE
2021. 05. 12. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
JÁSZBERÉNYI FC
2021. 05. 16. 18:00
DVTK Edzőközpont
2021. 05. 16. 18:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 05. 23. 16:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
2021. 05. 23. 16:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 05. 30. 18:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 05. 30. 18:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple