Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 27. forduló

2021.04.04 - 16:30

Putnok, Putnoki Várady Béla Sportközpont

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
GÁL PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DEME RAJMUND, KURINKA BÉLA
PUTNOK FC
TÁLLYA KSE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

3'

OHÁR ROMÁN

 

0 - 2

9'

MOTKÓ BENJÁMIN
ÁDÁM FERENC JÓZSEF

41'

1 - 2

 

 

1 - 3

52'

SERECIN FILIP

 

1 - 4

53'

OHÁR ROMÁN
MAHALEK MARCELL

79'

2 - 4

 

 

2 - 5

84'

TÓTH SZABOLCS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TISZAKÉCSKEI LC TISZAKÉCSKEI LC 27 22 2 3 69 19 50 68 11.1
2 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 27 18 4 5 61 32 29 58 11.4
3 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 27 17 6 4 64 30 34 57 10.4
4 EGER SE EGER SE 27 15 7 5 49 22 27 52 11.3
5 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 27 16 1 10 50 28 22 49 10.2
6 BALASSAGYARMATI VSE BALASSAGYARMATI VSE 27 13 6 8 33 26 7 45 11.3
7 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 27 11 9 7 40 38 2 42 10.6
8 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 27 12 4 11 40 43 -3 40 10.2
9 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 27 11 7 9 50 43 7 40 11.1
10 TISZAFÜREDI VSE TISZAFÜREDI VSE 27 11 3 13 50 52 -2 36 10.9
11 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 27 10 6 11 29 34 -5 36 10.9
12 DVTK II. DVTK II. 27 9 8 10 46 42 4 35 10.2
13 SBTC SBTC 27 9 4 14 36 52 -16 31 10.4
14 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 27 8 6 13 40 44 -4 30 10.2
15 GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 27 8 6 13 37 58 -21 30 10.4
16 DVSC II. DVSC II. 27 8 4 15 31 41 -10 28 9.7
17 FC HATVAN FC HATVAN 27 7 3 17 33 49 -16 24 9.8
18 PUTNOK FC PUTNOK FC 27 6 6 15 35 58 -23 24 10
19 SAJÓBÁBONYI VSE SAJÓBÁBONYI VSE 27 6 2 19 32 76 -44 20 9.9
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 27 4 4 19 31 69 -38 16 10.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 14 9 3 2 16 9 7 30 13 6 4 3 11 7 4 22 27 15 7 5 27 16 11 52
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 14 8 4 2 15 4 11 28 13 7 2 4 13 8 5 23 27 15 6 6 28 12 16 51
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 13 7 6 0 12 2 10 27 14 6 3 5 9 5 4 21 27 13 9 5 21 7 14 48
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 13 7 4 2 21 7 14 25 14 4 7 3 6 4 2 19 27 11 11 5 27 11 16 44
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 15 9 5 1 22 7 15 32 12 2 6 4 6 10 -4 12 27 11 11 5 28 17 11 44
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 14 6 7 1 8 3 5 25 13 5 3 5 7 10 -3 18 27 11 10 6 15 13 2 43
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 12 3 3 6 9 14 -5 12 15 7 6 2 14 7 7 27 27 10 9 8 23 21 2 39
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 14 7 4 3 14 5 9 25 13 3 4 6 6 9 -3 13 27 10 8 9 20 14 6 38
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 14 6 4 4 11 9 2 22 13 4 4 5 9 15 -6 16 27 10 8 9 20 24 -4 38
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 13 4 7 2 10 6 4 19 14 5 4 5 11 10 1 19 27 9 11 7 21 16 5 38
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 15 7 4 4 9 8 1 25 12 2 6 4 2 7 -5 12 27 9 10 8 11 15 -4 37
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 12 4 4 4 7 5 2 16 15 2 10 3 6 7 -1 16 27 6 14 7 13 12 1 32
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 13 6 4 3 8 4 4 22 14 2 1 11 4 18 -14 7 27 8 5 14 12 22 -10 29
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 13 6 2 5 10 8 2 20 14 1 5 8 5 15 -10 8 27 7 7 13 15 23 -8 28
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 14 5 5 4 11 11 0 20 13 1 5 7 6 17 -11 8 27 6 10 11 17 28 -11 28
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 14 4 5 5 13 10 3 17 13 1 8 4 8 14 -6 11 27 5 13 9 21 24 -3 28
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 13 2 7 4 7 9 -2 13 14 3 6 5 9 10 -1 15 27 5 13 9 16 19 -3 28
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 13 4 5 4 7 9 -2 17 14 2 4 8 9 15 -6 10 27 6 9 12 16 24 -8 27
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 13 3 4 6 7 9 -2 13 14 3 1 10 9 25 -16 10 27 6 5 16 16 34 -18 23
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 14 3 5 6 10 16 -6 14 13 2 3 8 5 14 -9 9 27 5 8 14 15 30 -15 23
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 14 12 1 1 39 9 30 37 13 10 1 2 30 10 20 31 27 22 2 3 69 19 50 68
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 14 10 2 2 39 16 23 32 13 8 2 3 22 16 6 26 27 18 4 5 61 32 29 58
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 13 10 2 1 42 14 28 32 14 7 4 3 22 16 6 25 27 17 6 4 64 30 34 57
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 14 10 2 2 36 10 26 32 13 5 5 3 13 12 1 20 27 15 7 5 49 22 27 52
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 13 10 0 3 34 9 25 30 14 6 1 7 16 19 -3 19 27 16 1 10 50 28 22 49
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 14 6 6 2 17 8 9 24 13 7 0 6 16 18 -2 21 27 13 6 8 33 26 7 45
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 12 3 4 5 19 25 -6 13 15 8 5 2 21 13 8 29 27 11 9 7 40 38 2 42
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 13 5 4 4 20 14 6 19 14 7 0 7 20 29 -9 21 27 12 4 11 40 43 -3 40
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 15 8 5 2 37 17 20 29 12 3 2 7 13 26 -13 11 27 11 7 9 50 43 7 40
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 14 8 2 4 30 21 9 26 13 3 1 9 20 31 -11 10 27 11 3 13 50 52 -2 36
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 15 7 3 5 21 18 3 24 12 3 3 6 8 16 -8 12 27 10 6 11 29 34 -5 36
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 13 5 4 4 20 17 3 19 14 4 4 6 26 25 1 16 27 9 8 10 46 42 4 35
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 14 6 2 6 20 17 3 20 13 3 2 8 16 35 -19 11 27 9 4 14 36 52 -16 31
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 13 4 4 5 17 15 2 16 14 4 2 8 23 29 -6 14 27 8 6 13 40 44 -4 30
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 14 5 2 7 22 27 -5 17 13 3 4 6 15 31 -16 13 27 8 6 13 37 58 -21 30
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 12 6 0 6 19 12 7 18 15 2 4 9 12 29 -17 10 27 8 4 15 31 41 -10 28
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 13 6 0 7 19 16 3 18 14 1 3 10 14 33 -19 6 27 7 3 17 33 49 -16 24
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 14 4 2 8 23 33 -10 14 13 2 4 7 12 25 -13 10 27 6 6 15 35 58 -23 24
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 13 5 1 7 16 22 -6 16 14 1 1 12 16 54 -38 4 27 6 2 19 32 76 -44 20
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 13 3 3 7 19 27 -8 12 14 1 1 12 12 42 -30 4 27 4 4 19 31 69 -38 16
 
BALASSAGYARMATI VSE
1 - 0-2 - 13 - 02 - 01 - 11 - 00 - 11 - 10 - 0-0 - 0-1 - 1-4 - 1-0 - 11 - 1
BVSC-ZUGLÓ
--3 - 2-2 - 15 - 00 - 13 - 02 - 2-2 - 03 - 3-5 - 15 - 13 - 12 - 13 - 11 - 2
CEGLÉDI VSE
0 - 11 - 21 - 51 - 01 - 11 - 01 - 22 - 12 - 01 - 12 - 21 - 02 - 03 - 0----2 - 3
DVTK II.
1 - 0-1 - 10 - 0--2 - 31 - 0-0 - 12 - 1-5 - 2-0 - 02 - 12 - 31 - 13 - 4
DVSC II.
3 - 10 - 13 - 13 - 00 - 21 - 02 - 1----0 - 15 - 02 - 3---0 - 10 - 1
EGER SE
-0 - 2-2 - 04 - 04 - 03 - 02 - 13 - 31 - 36 - 05 - 03 - 0-1 - 01 - 1--1 - 0
FC HATVAN
0 - 10 - 14 - 12 - 3--1 - 2-4 - 0-2 - 1--1 - 00 - 11 - 03 - 21 - 30 - 1
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
--2 - 02 - 23 - 10 - 1-3 - 0-1 - 11 - 2-1 - 0-2 - 31 - 14 - 00 - 30 - 0
FÜZESGYARMATI SK
3 - 05 - 00 - 1-0 - 1-4 - 2--4 - 05 - 03 - 14 - 01 - 2--2 - 11 - 02 - 1
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
0 - 1-1 - 10 - 02 - 0--1 - 21 - 3-3 - 0-4 - 22 - 02 - 01 - 43 - 41 - 71 - 3
JÁSZBERÉNYI FC
4 - 03 - 21 - 0-3 - 3-3 - 22 - 0-6 - 0-2 - 16 - 16 - 1--3 - 01 - 22 - 2
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
0 - 40 - 2--1 - 11 - 20 - 0-1 - 31 - 21 - 42 - 05 - 23 - 22 - 22 - 3---
PUTNOK FC
0 - 21 - 4-1 - 4-2 - 24 - 22 - 4-3 - 0-3 - 0-2 - 32 - 42 - 51 - 00 - 30 - 0
SAJÓBÁBONYI VSE
1 - 32 - 40 - 10 - 01 - 00 - 10 - 43 - 1-3 - 00 - 3-3 - 13 - 2----0 - 2
SBTC
-1 - 1-4 - 1-1 - 21 - 11 - 21 - 01 - 22 - 0-2 - 0-1 - 02 - 32 - 11 - 30 - 1
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
3 - 01 - 20 - 0-2 - 11 - 13 - 1-2 - 4-2 - 25 - 01 - 16 - 26 - 11 - 04 - 2-0 - 0
TÁLLYA KSE
3 - 21 - 10 - 2-3 - 0---0 - 0-0 - 12 - 10 - 01 - 30 - 05 - 02 - 40 - 1-
TISZAFÜREDI VSE
0 - 1-3 - 01 - 52 - 20 - 02 - 0-0 - 13 - 12 - 14 - 23 - 43 - 1-3 - 24 - 1--
TISZAKÉCSKEI LC
--1 - 03 - 23 - 02 - 04 - 15 - 03 - 01 - 11 - 22 - 1-7 - 1-3 - 02 - 02 - 1-
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
---1 - 11 - 30 - 0-5 - 20 - 21 - 31 - 33 - 2-2 - 2--3 - 21 - 11 - 4

Meccsek

PUTNOK FC

2020. 08. 02. 17:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
PUTNOK FC
2020. 08. 09. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 08. 09. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
TISZAFÜREDI VSE
2020. 08. 12. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 08. 12. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
PUTNOK FC
2020. 08. 16. 11:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 08. 16. 11:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2020. 08. 23. 17:30
BVSC-Zugló Stadion
2020. 08. 23. 17:30
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
PUTNOK FC
2020. 08. 26. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 08. 26. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 08. 30. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 08. 30. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
PUTNOK FC
2020. 09. 05. 16:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
PUTNOK FC
2020. 09. 09. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 09. 09. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
FC HATVAN
2020. 11. 25. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 11. 25. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
PUTNOK FC
2020. 09. 27. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 09. 27. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 10. 04. 15:00
Jászberényi Városi Stadion
2020. 10. 04. 15:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
PUTNOK FC
2020. 10. 10. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 10. 10. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
DVTK II.
2020. 10. 18. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 10. 18. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DVSC II.
PUTNOK FC
2020. 10. 25. 13:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 10. 25. 13:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 11. 01. 13:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 11. 01. 13:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
PUTNOK FC
2020. 11. 08. 13:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 11. 08. 13:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 11. 14. 13:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 11. 14. 13:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
PUTNOK FC
2020. 11. 22. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 11. 22. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 11. 29. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 11. 29. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 12. 06. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
PUTNOK FC
2021. 02. 28. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 02. 28. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
SBTC
2021. 03. 07. 14:30
Mezőkövesd Zsóry Edzőközpont
2021. 03. 07. 14:30
Mezőkövesd Zsóry Edzőközpont
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
PUTNOK FC
2021. 03. 14. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 03. 14. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
BVSC-ZUGLÓ
2021. 03. 21. 15:00
Sényő Sportpálya
2021. 03. 21. 15:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
PUTNOK FC
2021. 03. 27. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 03. 27. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
EGER SE
2021. 04. 04. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 04. 04. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
TÁLLYA KSE
2021. 04. 11. 16:30
Hatvani Népkert Spottelep
2021. 04. 11. 16:30
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
PUTNOK FC
2021. 04. 14. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 04. 14. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
FÜZESGYARMATI SK
2021. 04. 18. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 04. 18. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
PUTNOK FC
2021. 04. 25. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 04. 25. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
JÁSZBERÉNYI FC
2021. 04. 28. 17:00
DVTK Edzőközpont
2021. 04. 28. 17:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
PUTNOK FC
2021. 05. 02. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 05. 02. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
DVSC II.
2021. 05. 09. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 05. 09. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
PUTNOK FC
2021. 05. 12. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 05. 12. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 05. 16. 18:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 05. 16. 18:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
PUTNOK FC
2021. 05. 23. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 05. 23. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
CEGLÉDI VSE
2021. 05. 30. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 05. 30. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
PUTNOK FC

TÁLLYA KSE

2020. 08. 02. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 08. 02. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
TÁLLYA KSE
2020. 08. 09. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 08. 12. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
TÁLLYA KSE
2020. 08. 16. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
SBTC
2020. 08. 23. 17:30
Mezőkövesd Városi Stadion
2020. 08. 23. 17:30
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
TÁLLYA KSE
2020. 08. 26. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
BVSC-ZUGLÓ
2020. 08. 30. 17:00
Sényő Sportpálya
2020. 08. 30. 17:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
TÁLLYA KSE
2020. 09. 05. 16:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
PUTNOK FC
2020. 09. 09. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 09. 09. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
TÁLLYA KSE
2020. 09. 13. 16:30
Hatvani Népkert Spottelep
2020. 09. 13. 16:30
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
TÁLLYA KSE
2020. 09. 27. 16:00
Tállya Községi Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
FÜZESGYARMATI SK
2020. 10. 04. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
TÁLLYA KSE
2020. 10. 10. 15:00
Tállya Községi Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
JÁSZBERÉNYI FC
2020. 10. 18. 14:30
DVTK Edzőközpont
2020. 10. 18. 14:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
TÁLLYA KSE
2020. 10. 25. 13:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
DVSC II.
2020. 11. 01. 13:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 11. 01. 13:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
TÁLLYA KSE
2020. 11. 08. 13:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 11. 14. 13:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
TÁLLYA KSE
2020. 11. 22. 13:00
Tállya Községi Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
CEGLÉDI VSE
2020. 11. 29. 13:00
Tállya Községi Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 12. 06. 13:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
TÁLLYA KSE
2021. 02. 28. 14:00
Tállya Községi Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
TISZAFÜREDI VSE
2021. 03. 07. 14:30
Szojka Ferenc Stadion
2021. 03. 07. 14:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
TÁLLYA KSE
2021. 03. 14. 14:30
Tállya Községi Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2021. 03. 21. 15:00
BVSC-Zugló Stadion
2021. 03. 21. 15:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
TÁLLYA KSE
2021. 03. 27. 15:00
Tállya Községi Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 04. 04. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 04. 04. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
TÁLLYA KSE
2021. 04. 11. 16:30
Tállya Községi Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
EGER SE
2021. 04. 14. 16:30
Tállya Községi Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
FC HATVAN
2021. 04. 18. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 04. 18. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TÁLLYA KSE
2021. 04. 25. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 04. 28. 17:00
Jászberényi Városi Stadion
2021. 04. 28. 17:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
TÁLLYA KSE
2021. 05. 02. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
2021. 05. 02. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
DVTK II.
2021. 05. 09. 14:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
2021. 05. 09. 14:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
TÁLLYA KSE
2021. 05. 12. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 05. 16. 18:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 05. 16. 18:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
TÁLLYA KSE
2021. 05. 23. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 05. 30. 18:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 05. 30. 18:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
TÁLLYA KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple