Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 29. forduló

2021.04.14 - 16:30

Balassagyarmat, Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep (Kövi Pál Sportközpont)

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
MENCSIK LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZABÓ DÁNIEL, DOBOS DÁVID
BALASSAGYARMATI VSE
SAJÓBÁBONYI VSE
90'
45'

Gólok

TÓTH LEVENTE MILÁN

19'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TISZAKÉCSKEI LC TISZAKÉCSKEI LC 29 24 2 3 74 19 55 74 11.3
2 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 29 20 4 5 64 32 32 64 11.3
3 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 29 18 6 5 65 31 34 60 10.6
4 EGER SE EGER SE 29 15 8 6 51 26 25 53 11.4
5 BALASSAGYARMATI VSE BALASSAGYARMATI VSE 29 15 6 8 37 26 11 51 11.5
6 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 29 16 2 11 51 32 19 50 10.3
7 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 29 12 9 8 41 39 2 45 10.3
8 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 29 12 8 9 52 44 8 44 11.1
9 DVTK II. DVTK II. 29 11 8 10 54 45 9 41 10.8
10 TISZAFÜREDI VSE TISZAFÜREDI VSE 29 12 4 13 52 52 0 40 10.9
11 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 29 12 4 13 40 48 -8 40 9.8
12 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 29 11 6 12 31 35 -4 39 10.6
13 SBTC SBTC 29 9 5 15 40 57 -17 32 10.5
14 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 29 8 7 14 43 48 -5 31 10.1
15 DVSC II. DVSC II. 29 8 6 15 33 43 -10 30 9.9
16 PUTNOK FC PUTNOK FC 29 8 6 15 40 58 -18 30 10.1
17 GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 29 8 6 15 37 61 -24 30 10
18 FC HATVAN FC HATVAN 29 8 3 18 35 52 -17 27 10.1
19 SAJÓBÁBONYI VSE SAJÓBÁBONYI VSE 29 6 2 21 32 81 -49 20 9.5
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 29 4 4 21 32 75 -43 16 9.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 15 8 5 2 15 4 11 29 14 8 2 4 15 8 7 26 29 16 7 6 30 12 18 55
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 15 9 4 2 16 9 7 31 14 6 5 3 11 7 4 23 29 15 9 5 27 16 11 54
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 14 7 7 0 12 2 10 28 15 6 3 6 9 7 2 21 29 13 10 6 21 9 12 49
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 15 7 7 1 9 3 6 28 14 6 3 5 9 10 -1 21 29 13 10 6 18 13 5 49
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 14 8 4 2 22 7 15 28 15 4 8 3 6 4 2 20 29 12 12 5 28 11 17 48
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 16 9 6 1 22 7 15 33 13 2 7 4 6 10 -4 13 29 11 13 5 28 17 11 46
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 13 3 4 6 9 14 -5 13 16 7 7 2 14 7 7 28 29 10 11 8 23 21 2 41
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 15 7 5 3 14 5 9 26 14 3 5 6 7 10 -3 14 29 10 10 9 21 15 6 40
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 15 6 5 4 11 9 2 23 14 4 5 5 9 15 -6 17 29 10 10 9 20 24 -4 40
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 15 7 4 4 9 8 1 25 14 2 8 4 2 7 -5 14 29 9 12 8 11 15 -4 39
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 14 4 7 3 10 8 2 19 15 5 4 6 11 11 0 19 29 9 11 9 21 19 2 38
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 15 6 5 4 12 11 1 23 14 2 5 7 8 18 -10 11 29 8 10 11 20 29 -9 34
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 13 4 5 4 7 5 2 17 16 2 10 4 6 8 -2 16 29 6 15 8 13 13 0 33
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 15 5 5 5 14 10 4 20 14 1 9 4 8 14 -6 12 29 6 14 9 22 24 -2 32
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 14 6 2 6 10 9 1 20 15 2 5 8 7 16 -9 11 29 8 7 14 17 25 -8 31
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 14 4 5 5 8 11 -3 17 15 3 4 8 11 15 -4 13 29 7 9 13 19 26 -7 30
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 14 6 4 4 8 6 2 22 15 2 1 12 4 19 -15 7 29 8 5 16 12 25 -13 29
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 15 4 5 6 12 16 -4 17 14 3 3 8 6 14 -8 12 29 7 8 14 18 30 -12 29
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 15 2 8 5 9 12 -3 14 14 3 6 5 9 10 -1 15 29 5 14 10 18 22 -4 29
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 14 3 4 7 7 11 -4 13 15 3 1 11 9 26 -17 10 29 6 5 18 16 37 -21 23
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 15 13 1 1 40 9 31 40 14 11 1 2 34 10 24 34 29 24 2 3 74 19 55 74
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 15 11 2 2 40 16 24 35 14 9 2 3 24 16 8 29 29 20 4 5 64 32 32 64
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 14 11 2 1 43 14 29 35 15 7 4 4 22 17 5 25 29 18 6 5 65 31 34 60
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 15 10 2 3 36 12 24 32 14 5 6 3 15 14 1 21 29 15 8 6 51 26 25 53
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 15 7 6 2 18 8 10 27 14 8 0 6 19 18 1 24 29 15 6 8 37 26 11 51
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 14 10 1 3 35 10 25 31 15 6 1 8 16 22 -6 19 29 16 2 11 51 32 19 50
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 13 4 4 5 20 25 -5 16 16 8 5 3 21 14 7 29 29 12 9 8 41 39 2 45
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 16 9 5 2 38 17 21 32 13 3 3 7 14 27 -13 12 29 12 8 9 52 44 8 44
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 14 6 4 4 23 19 4 22 15 5 4 6 31 26 5 19 29 11 8 10 54 45 9 41
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 15 9 2 4 32 21 11 29 14 3 2 9 20 31 -11 11 29 12 4 13 52 52 0 40
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 14 5 4 5 20 17 3 19 15 7 0 8 20 31 -11 21 29 12 4 13 40 48 -8 40
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 15 7 3 5 21 18 3 24 14 4 3 7 10 17 -7 15 29 11 6 12 31 35 -4 39
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 15 6 3 6 22 19 3 21 14 3 2 9 18 38 -20 11 29 9 5 15 40 57 -17 32
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 15 4 5 6 20 19 1 17 14 4 2 8 23 29 -6 14 29 8 7 14 43 48 -5 31
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 13 6 1 6 19 12 7 19 16 2 5 9 14 31 -17 11 29 8 6 15 33 43 -10 30
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 15 5 2 8 26 33 -7 17 14 3 4 7 14 25 -11 13 29 8 6 15 40 58 -18 30
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 15 5 2 8 22 29 -7 17 14 3 4 7 15 32 -17 13 29 8 6 15 37 61 -24 30
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 14 6 0 8 19 18 1 18 15 2 3 10 16 34 -18 9 29 8 3 18 35 52 -17 27
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 14 5 1 8 16 26 -10 16 15 1 1 13 16 55 -39 4 29 6 2 21 32 81 -49 20
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 14 3 3 8 20 32 -12 12 15 1 1 13 12 43 -31 4 29 4 4 21 32 75 -43 16
 
BALASSAGYARMATI VSE
1 - 0-2 - 13 - 02 - 01 - 11 - 00 - 11 - 10 - 0-0 - 01 - 01 - 1-4 - 1-0 - 11 - 1
BVSC-ZUGLÓ
--3 - 2-2 - 15 - 00 - 13 - 02 - 21 - 02 - 03 - 3-5 - 15 - 13 - 12 - 13 - 11 - 2
CEGLÉDI VSE
0 - 11 - 21 - 51 - 01 - 11 - 01 - 22 - 12 - 01 - 12 - 21 - 02 - 03 - 0----2 - 3
DVTK II.
1 - 0-1 - 10 - 0--2 - 31 - 0-0 - 12 - 1-5 - 23 - 20 - 02 - 12 - 31 - 13 - 4
DVSC II.
3 - 10 - 13 - 13 - 00 - 21 - 02 - 1----0 - 15 - 02 - 3--0 - 00 - 10 - 1
EGER SE
-0 - 20 - 22 - 04 - 04 - 03 - 02 - 13 - 31 - 36 - 05 - 03 - 0-1 - 01 - 1--1 - 0
FC HATVAN
0 - 10 - 14 - 12 - 3--1 - 2-4 - 0-2 - 10 - 2-1 - 00 - 11 - 03 - 21 - 30 - 1
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
0 - 3-2 - 02 - 23 - 10 - 1-3 - 0-1 - 11 - 2-1 - 0-2 - 31 - 14 - 00 - 30 - 0
FÜZESGYARMATI SK
3 - 05 - 00 - 1-0 - 1-4 - 2--4 - 05 - 03 - 14 - 01 - 21 - 1-2 - 11 - 02 - 1
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
0 - 10 - 21 - 10 - 02 - 0--1 - 21 - 3-3 - 0-4 - 22 - 02 - 01 - 43 - 41 - 71 - 3
JÁSZBERÉNYI FC
4 - 03 - 21 - 0-3 - 3-3 - 22 - 0-6 - 01 - 02 - 16 - 16 - 1--3 - 01 - 22 - 2
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
0 - 40 - 2-1 - 51 - 11 - 20 - 0-1 - 31 - 21 - 42 - 05 - 23 - 22 - 22 - 3---
PUTNOK FC
0 - 21 - 4-1 - 4-2 - 24 - 22 - 43 - 03 - 0-3 - 0-2 - 32 - 42 - 51 - 00 - 30 - 0
SAJÓBÁBONYI VSE
1 - 32 - 40 - 10 - 01 - 00 - 10 - 43 - 1-3 - 00 - 3-3 - 13 - 2---0 - 40 - 2
SBTC
-1 - 1-4 - 12 - 21 - 21 - 11 - 21 - 01 - 22 - 0-2 - 0-1 - 02 - 32 - 11 - 30 - 1
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
3 - 01 - 20 - 0-2 - 11 - 13 - 1-2 - 41 - 02 - 25 - 01 - 16 - 26 - 11 - 04 - 2-0 - 0
TÁLLYA KSE
3 - 21 - 10 - 2-3 - 02 - 21 - 2-0 - 0-0 - 12 - 10 - 01 - 30 - 05 - 02 - 40 - 1-
TISZAFÜREDI VSE
0 - 1-3 - 01 - 52 - 20 - 02 - 02 - 00 - 13 - 12 - 14 - 23 - 43 - 1-3 - 24 - 1--
TISZAKÉCSKEI LC
--1 - 03 - 23 - 02 - 04 - 15 - 03 - 01 - 11 - 22 - 1-7 - 1-3 - 02 - 02 - 11 - 0
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
--1 - 01 - 11 - 30 - 0-5 - 20 - 21 - 31 - 33 - 2-2 - 2--3 - 21 - 11 - 4

Meccsek

BALASSAGYARMATI VSE

2020. 08. 02. 17:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
PUTNOK FC
2020. 08. 09. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 08. 12. 17:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
FC HATVAN
2020. 08. 16. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 08. 23. 17:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 08. 26. 17:30
Jászberényi Városi Stadion
2020. 08. 26. 17:30
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 08. 30. 17:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
DVTK II.
2020. 09. 05. 16:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DVSC II.
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 09. 09. 16:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 09. 13. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 09. 13. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 09. 27. 16:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 10. 04. 15:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 10. 04. 15:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 10. 10. 15:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
TISZAKÉCSKEI LC
2020. 11. 18. 13:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 11. 18. 13:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
EGER SE
2020. 11. 11. 13:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 11. 11. 13:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 11. 01. 13:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
SBTC
2020. 11. 08. 12:00
Mezőkövesd Városi Stadion
2020. 11. 08. 12:00
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 11. 14. 13:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
BVSC-ZUGLÓ
2020. 11. 22. 13:00
Sényő Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 11. 29. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 11. 29. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 12. 06. 13:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
TÁLLYA KSE
2021. 02. 28. 14:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 03. 07. 14:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
FÜZESGYARMATI SK
2021. 03. 14. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 03. 21. 15:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
JÁSZBERÉNYI FC
2021. 04. 07. 16:30
DVTK Edzőközpont
2021. 04. 07. 16:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 04. 04. 16:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
DVSC II.
2021. 04. 11. 16:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 04. 11. 16:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 04. 14. 16:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 04. 18. 17:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2021. 04. 18. 17:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 04. 25. 17:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
CEGLÉDI VSE
2021. 04. 28. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2021. 04. 28. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 05. 02. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 05. 02. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 05. 09. 15:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 05. 09. 15:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
TISZAFÜREDI VSE
2021. 05. 12. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2021. 05. 12. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 05. 16. 18:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 05. 16. 18:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2021. 05. 22. 18:00
BVSC-Zugló Stadion
2021. 05. 22. 18:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 05. 30. 18:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 05. 30. 18:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC

SAJÓBÁBONYI VSE

2020. 08. 02. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 08. 02. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 08. 09. 17:30
Jászberényi Városi Stadion
2020. 08. 09. 17:30
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 08. 12. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 08. 12. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
DVTK II.
2020. 08. 16. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2020. 08. 16. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DVSC II.
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 08. 23. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 08. 23. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2020. 08. 26. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 08. 26. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
EGER SE
2020. 08. 30. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 09. 05. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
CEGLÉDI VSE
2020. 09. 09. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 09. 09. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 09. 13. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 09. 13. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 09. 27. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 10. 04. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 10. 04. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
SBTC
2020. 11. 11. 13:30
Mezőkövesd Városi Stadion
2020. 11. 11. 13:30
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 10. 18. 14:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 10. 18. 14:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
BVSC-ZUGLÓ
2020. 10. 25. 13:30
Sényő Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 11. 01. 13:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 11. 01. 13:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
PUTNOK FC
2020. 11. 08. 13:30
Tállya Községi Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 11. 14. 13:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 11. 14. 13:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
FC HATVAN
2020. 11. 22. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 11. 29. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 12. 06. 13:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 12. 06. 13:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
JÁSZBERÉNYI FC
2021. 02. 28. 14:00
DVTK Edzőközpont
2021. 02. 28. 14:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 03. 07. 14:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 03. 07. 14:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
DVSC II.
2021. 03. 14. 14:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 03. 14. 14:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 03. 21. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 03. 21. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 03. 27. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 03. 27. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 04. 04. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2021. 04. 04. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 04. 11. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 04. 11. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 04. 14. 16:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 04. 18. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 04. 18. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
TISZAFÜREDI VSE
2021. 04. 25. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
2021. 04. 25. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 04. 28. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 04. 28. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2021. 05. 02. 17:30
BVSC-Zugló Stadion
2021. 05. 02. 17:30
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 05. 09. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 05. 09. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 05. 12. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 05. 12. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 05. 16. 18:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 05. 16. 18:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
TÁLLYA KSE
2021. 05. 23. 18:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 05. 30. 18:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 05. 30. 18:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
FÜZESGYARMATI SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple