Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 32. forduló

2021.04.28 - 17:00

Füzesgyarmat, Lázár Gyula Városi Sporttelep (Füzesgyarmat Sporttelep)

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
HORVÁTH MÁTÉ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CZEGLÉDI BARNA, BÍRÓ ROLAND
FÜZESGYARMATI SK
EGER SE
90'
45'

Gólok

POPESCU GHEORGHE ROBERT

26'

1 - 0

 

 

1 - 1

51'

BOROS GÁBOR
POPESCU GHEORGHE ROBERT

64'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TISZAKÉCSKEI LC TISZAKÉCSKEI LC 32 25 3 4 77 22 55 78 10.8
2 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 32 21 5 6 68 35 33 68 11.3
3 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 32 19 7 6 67 33 34 64 10.9
4 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 32 18 3 11 56 35 21 57 10.7
5 BALASSAGYARMATI VSE BALASSAGYARMATI VSE 32 16 7 9 38 27 11 55 10.9
6 EGER SE EGER SE 32 15 9 8 54 31 23 54 10.9
7 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 32 14 10 8 45 40 5 52 10.2
8 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 32 14 8 10 58 49 9 50 11
9 DVTK II. DVTK II. 32 13 8 11 58 48 10 47 10.6
10 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 32 13 6 13 38 37 1 45 10.1
11 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 32 13 5 14 44 52 -8 44 10
12 TISZAFÜREDI VSE TISZAFÜREDI VSE 32 12 5 15 53 59 -6 41 10.9
13 DVSC II. DVSC II. 32 10 7 15 45 47 -2 37 10
14 SBTC SBTC 32 10 6 16 45 61 -16 36 10.6
15 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 32 9 8 15 46 50 -4 35 10
16 GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 32 9 7 16 42 66 -24 34 10.7
17 PUTNOK FC PUTNOK FC 32 8 8 16 43 63 -20 32 10.2
18 FC HATVAN FC HATVAN 32 9 3 20 39 58 -19 30 10.1
19 SAJÓBÁBONYI VSE SAJÓBÁBONYI VSE 32 7 3 22 39 86 -47 24 9.9
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 32 4 4 24 34 90 -56 16 10.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 16 8 6 2 15 4 11 30 16 8 3 5 16 11 5 27 32 16 9 7 31 15 16 57
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 16 9 4 3 16 10 6 31 16 7 5 4 12 8 4 26 32 16 9 7 28 18 10 57
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 16 8 8 0 13 2 11 32 16 7 3 6 10 7 3 24 32 15 11 6 23 9 14 56
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 16 8 7 1 10 3 7 31 16 6 5 5 9 10 -1 23 32 14 12 6 19 13 6 54
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 17 10 6 1 23 7 16 36 15 3 8 4 8 11 -3 17 32 13 14 5 31 18 13 53
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 16 8 6 2 23 8 15 30 16 4 9 3 6 4 2 21 32 12 15 5 29 12 17 51
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 17 8 5 4 14 10 4 29 15 4 6 5 9 15 -6 18 32 12 11 9 23 25 -2 47
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 15 4 5 6 12 14 -2 17 17 7 8 2 14 7 7 29 32 11 13 8 26 21 5 46
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 17 9 4 4 14 8 6 31 15 2 8 5 2 8 -6 14 32 11 12 9 16 16 0 45
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 16 7 6 3 15 6 9 27 16 3 6 7 8 12 -4 15 32 10 12 10 23 18 5 42
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 16 4 8 4 10 9 1 20 16 6 4 6 13 11 2 22 32 10 12 10 23 20 3 42
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 15 5 5 5 12 6 6 20 17 3 10 4 7 8 -1 19 32 8 15 9 19 14 5 39
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 16 6 6 4 12 11 1 24 16 2 6 8 8 21 -13 12 32 8 12 12 20 32 -12 36
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 16 5 6 5 10 12 -2 21 16 3 4 9 11 16 -5 13 32 8 10 14 21 28 -7 34
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 16 5 6 5 14 10 4 21 16 1 10 5 9 18 -9 13 32 6 16 10 23 28 -5 34
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 16 6 3 7 11 11 0 21 16 2 5 9 7 17 -10 11 32 8 8 16 18 28 -10 32
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 16 2 9 5 9 12 -3 15 16 3 8 5 9 10 -1 17 32 5 17 10 18 22 -4 32
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 16 4 6 6 12 16 -4 18 16 3 4 9 8 17 -9 13 32 7 10 15 20 33 -13 31
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 15 6 4 5 8 8 0 22 17 2 1 14 4 28 -24 7 32 8 5 19 12 36 -24 29
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 16 4 5 7 12 12 0 17 16 3 2 11 9 26 -17 11 32 7 7 18 21 38 -17 28
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAKÉCSKEI LC 16 14 1 1 41 9 32 43 16 11 2 3 36 13 23 35 32 25 3 4 77 22 55 78
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BVSC-ZUGLÓ 16 11 3 2 42 18 24 36 16 10 2 4 26 17 9 32 32 21 5 6 68 35 33 68
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. JÁSZBERÉNYI FC 16 12 2 2 45 16 29 38 16 7 5 4 22 17 5 26 32 19 7 6 67 33 34 64
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FÜZESGYARMATI SK 16 11 2 3 38 12 26 35 16 7 1 8 18 23 -5 22 32 18 3 11 56 35 21 57
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. BALASSAGYARMATI VSE 16 8 6 2 19 8 11 30 16 8 1 7 19 19 0 25 32 16 7 9 38 27 11 55
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. EGER SE 16 10 3 3 37 13 24 33 16 5 6 5 17 18 -1 21 32 15 9 8 54 31 23 54
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 15 5 5 5 23 26 -3 20 17 9 5 3 22 14 8 32 32 14 10 8 45 40 5 52
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 17 10 5 2 40 17 23 35 15 4 3 8 18 32 -14 15 32 14 8 10 58 49 9 50
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVTK II. 16 8 4 4 27 20 7 28 16 5 4 7 31 28 3 19 32 13 8 11 58 48 10 47
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. CEGLÉDI VSE 17 9 3 5 28 19 9 30 15 4 3 8 10 18 -8 15 32 13 6 13 38 37 1 45
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 16 5 5 6 21 20 1 20 16 8 0 8 23 32 -9 24 32 13 5 14 44 52 -8 44
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TISZAFÜREDI VSE 16 9 2 5 32 22 10 29 16 3 3 10 21 37 -16 12 32 12 5 15 53 59 -6 41
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. DVSC II. 15 8 1 6 29 14 15 25 17 2 6 9 16 33 -17 12 32 10 7 15 45 47 -2 37
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SBTC 16 7 3 6 25 19 6 24 16 3 3 10 20 42 -22 12 32 10 6 16 45 61 -16 36
15 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. TÁLLYA KSE 16 5 5 6 22 19 3 20 16 4 3 9 24 31 -7 15 32 9 8 15 46 50 -4 35
16 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON 17 6 3 8 27 32 -5 21 15 3 4 8 15 34 -19 13 32 9 7 16 42 66 -24 34
17 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. PUTNOK FC 16 5 3 8 26 33 -7 18 16 3 5 8 17 30 -13 14 32 8 8 16 43 63 -20 32
18 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. FC HATVAN 16 7 0 9 22 21 1 21 16 2 3 11 17 37 -20 9 32 9 3 20 39 58 -19 30
19 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. SAJÓBÁBONYI VSE 16 6 2 8 23 28 -5 20 16 1 1 14 16 58 -42 4 32 7 3 22 39 86 -47 24
20 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II. 15 3 3 9 21 35 -14 12 17 1 1 15 13 55 -42 4 32 4 4 24 34 90 -56 16
 
BALASSAGYARMATI VSE
1 - 01 - 02 - 13 - 02 - 01 - 11 - 00 - 11 - 10 - 0-0 - 01 - 01 - 1-4 - 1-0 - 11 - 1
BVSC-ZUGLÓ
--3 - 22 - 22 - 15 - 00 - 13 - 02 - 21 - 02 - 03 - 3-5 - 15 - 13 - 12 - 13 - 11 - 2
CEGLÉDI VSE
0 - 11 - 21 - 51 - 01 - 11 - 01 - 22 - 12 - 01 - 12 - 21 - 02 - 03 - 0--5 - 02 - 12 - 3
DVTK II.
1 - 01 - 01 - 10 - 0--2 - 31 - 0-0 - 12 - 13 - 15 - 23 - 20 - 02 - 12 - 31 - 13 - 4
DVSC II.
3 - 10 - 13 - 13 - 00 - 21 - 02 - 1---6 - 00 - 15 - 02 - 34 - 2-0 - 00 - 10 - 1
EGER SE
-0 - 20 - 22 - 04 - 04 - 03 - 02 - 13 - 31 - 36 - 05 - 03 - 0-1 - 01 - 1-1 - 11 - 0
FC HATVAN
0 - 10 - 14 - 12 - 3-2 - 11 - 21 - 24 - 0-2 - 10 - 2-1 - 00 - 11 - 03 - 21 - 30 - 1
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
0 - 30 - 22 - 02 - 23 - 10 - 1-3 - 0-1 - 11 - 2-1 - 01 - 12 - 31 - 14 - 00 - 30 - 0
FÜZESGYARMATI SK
3 - 05 - 00 - 1-0 - 12 - 14 - 2--4 - 05 - 03 - 14 - 01 - 21 - 11 - 12 - 11 - 02 - 1
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
0 - 10 - 21 - 10 - 02 - 0-3 - 11 - 21 - 3-3 - 02 - 24 - 22 - 02 - 01 - 43 - 41 - 71 - 3
JÁSZBERÉNYI FC
4 - 03 - 21 - 0-3 - 3-3 - 22 - 0-6 - 01 - 02 - 16 - 16 - 11 - 21 - 03 - 01 - 22 - 2
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
0 - 40 - 2-1 - 51 - 11 - 20 - 01 - 31 - 31 - 21 - 42 - 05 - 23 - 22 - 22 - 3---
PUTNOK FC
0 - 21 - 4-1 - 4-2 - 24 - 22 - 43 - 03 - 00 - 03 - 0-2 - 32 - 42 - 51 - 00 - 30 - 0
SAJÓBÁBONYI VSE
1 - 32 - 40 - 10 - 01 - 00 - 10 - 43 - 1-3 - 00 - 36 - 13 - 13 - 2--1 - 10 - 40 - 2
SBTC
-1 - 1-4 - 12 - 21 - 21 - 11 - 21 - 01 - 22 - 0-2 - 03 - 01 - 02 - 32 - 11 - 30 - 1
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
3 - 01 - 20 - 02 - 02 - 11 - 13 - 1-2 - 41 - 02 - 25 - 01 - 16 - 26 - 11 - 04 - 2-0 - 0
TÁLLYA KSE
3 - 21 - 10 - 2-3 - 02 - 21 - 2-0 - 02 - 00 - 12 - 10 - 01 - 30 - 05 - 02 - 40 - 1-
TISZAFÜREDI VSE
0 - 1-3 - 01 - 52 - 20 - 02 - 02 - 00 - 13 - 12 - 14 - 23 - 43 - 1-3 - 24 - 1-0 - 1
TISZAKÉCSKEI LC
1 - 0-1 - 03 - 23 - 02 - 04 - 15 - 03 - 01 - 11 - 22 - 1-7 - 1-3 - 02 - 02 - 11 - 0
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
0 - 0-1 - 01 - 11 - 30 - 0-5 - 20 - 21 - 31 - 33 - 2-2 - 23 - 1-3 - 21 - 11 - 4

Meccsek

FÜZESGYARMATI SK

2020. 08. 02. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
FÜZESGYARMATI SK
2020. 08. 09. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
CEGLÉDI VSE
2020. 08. 12. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 08. 12. 19:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
FÜZESGYARMATI SK
2020. 08. 16. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
BALASSAGYARMATI VSE
2020. 08. 23. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
FÜZESGYARMATI SK
2020. 08. 26. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SBTC
2020. 08. 30. 17:30
Mezőkövesd Városi Stadion
2020. 08. 30. 17:30
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
FÜZESGYARMATI SK
2020. 10. 14. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 10. 14. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
BVSC-ZUGLÓ
2020. 09. 09. 16:30
Sényő Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
FÜZESGYARMATI SK
2020. 11. 25. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 11. 25. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
PUTNOK FC
2020. 09. 27. 16:00
Tállya Községi Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
FÜZESGYARMATI SK
2020. 10. 04. 15:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
FC HATVAN
2020. 12. 10. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 12. 10. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
FÜZESGYARMATI SK
2020. 10. 18. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 10. 18. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
FÜZESGYARMATI SK
2020. 10. 25. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
JÁSZBERÉNYI FC
2020. 11. 01. 13:30
DVTK Edzőközpont
2020. 11. 01. 13:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
FÜZESGYARMATI SK
2020. 11. 08. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
DVSC II.
2020. 11. 14. 13:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 11. 14. 13:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
FÜZESGYARMATI SK
2020. 11. 22. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SAJÓBÁBONYI VSE
2020. 11. 29. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2020. 12. 06. 13:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 12. 06. 13:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
FÜZESGYARMATI SK
2021. 02. 28. 14:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 03. 07. 14:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
FÜZESGYARMATI SK
2021. 03. 14. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TISZAFÜREDI VSE
2021. 03. 21. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
2021. 03. 21. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
FÜZESGYARMATI SK
2021. 03. 27. 15:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2021. 04. 04. 16:30
BVSC-Zugló Stadion
2021. 04. 04. 16:30
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
FÜZESGYARMATI SK
2021. 04. 11. 16:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2021. 04. 14. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 04. 14. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
FÜZESGYARMATI SK
2021. 04. 18. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 04. 18. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TÁLLYA KSE
2021. 04. 25. 17:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
FÜZESGYARMATI SK
2021. 04. 28. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 04. 28. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
EGER SE
2021. 05. 02. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2021. 05. 09. 17:30
Jászberényi Városi Stadion
2021. 05. 09. 17:30
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
FÜZESGYARMATI SK
2021. 05. 12. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
DVTK II.
2021. 05. 16. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 05. 16. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DVSC II.
FÜZESGYARMATI SK
2021. 05. 23. 18:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 05. 30. 18:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2021. 05. 30. 18:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
FÜZESGYARMATI SK

EGER SE

2020. 08. 02. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 08. 02. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
2020. 08. 09. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 08. 09. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
DVSC II.
2020. 08. 12. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 08. 12. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
BVSC-ZUGLÓ
2020. 08. 16. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 08. 16. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
EGER SE
2020. 08. 23. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 08. 23. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 08. 26. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 08. 26. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONYI VSE
EGER SE
2020. 08. 30. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 08. 30. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
PUTNOK FC
2020. 09. 05. 16:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
EGER SE
2020. 09. 09. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 09. 09. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
TÁLLYA KSE
2020. 09. 13. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 09. 13. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
EGER SE
2020. 09. 27. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 09. 27. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
FC HATVAN
2020. 10. 04. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 10. 04. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI LC
EGER SE
2020. 12. 10. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 12. 10. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
FÜZESGYARMATI SK
2020. 11. 18. 13:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 11. 18. 13:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BALASSAGYARMATI VSE
EGER SE
2020. 10. 25. 13:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 10. 25. 13:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
2020. 11. 01. 13:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
EGER SE
2020. 11. 08. 13:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 11. 08. 13:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
JÁSZBERÉNYI FC
2020. 11. 14. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
2020. 11. 14. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
EGER SE
2020. 11. 22. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 11. 22. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
DVTK II.
2020. 11. 29. 16:30
Mezőkövesd Városi Stadion
2020. 11. 29. 16:30
Mezőkövesd Városi Stadion
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
EGER SE
2020. 12. 06. 13:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
2020. 12. 06. 13:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
EGER SE
2021. 02. 28. 14:00
BVSC-Zugló Stadion
2021. 02. 28. 14:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
EGER SE
2021. 03. 07. 14:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 03. 07. 14:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 03. 14. 14:30
Sényő Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
EGER SE
2021. 03. 21. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 03. 21. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
SAJÓBÁBONYI VSE
2021. 03. 27. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 03. 27. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
EGER SE
2021. 04. 04. 16:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 04. 04. 16:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 04. 11. 16:30
Tállya Községi Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
EGER SE
2021. 04. 14. 16:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 04. 14. 16:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
CEGLÉDI VSE
2021. 04. 18. 17:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2021. 04. 18. 17:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
EGER SE
2021. 04. 25. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 04. 25. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
TISZAKÉCSKEI LC
2021. 04. 28. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 04. 28. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
EGER SE
2021. 05. 02. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 05. 02. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
BALASSAGYARMATI VSE
2021. 05. 09. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 05. 09. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON
EGER SE
2021. 05. 12. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 05. 12. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
TISZAFÜREDI VSE
2021. 05. 16. 18:00
Jászberényi Városi Stadion
2021. 05. 16. 18:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
EGER SE
2021. 05. 23. 18:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 05. 23. 18:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
SBTC
2021. 05. 30. 18:00
DVTK Edzőközpont
2021. 05. 30. 18:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
EGER SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple