Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 5. forduló

2020.08.23 - 17:30

Komárom, Komárom Molaji Sporttelep

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
KATONA BALÁZS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
RÓZSA DÁVID, VAD ANITA
KOMÁROM VSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

41'

TAKÁCS MARTIN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 5 5 0 0 10 0 10 15 14.4
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 5 4 1 0 9 0 9 13 11.6
3 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 5 4 1 0 9 4 5 13 10.8
4 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 5 4 0 1 7 4 3 12 12.4
5 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 5 3 1 1 12 6 6 10 12
6 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 5 3 1 1 5 1 4 10 10.8
7 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 5 3 0 2 11 9 2 9 8
8 BICSKEI TC BICSKEI TC 5 3 0 2 7 8 -1 9 10.2
9 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 5 2 1 2 6 5 1 7 9.8
10 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 5 2 1 2 7 8 -1 7 10.6
11 ZTE FC II. ZTE FC II. 5 1 3 1 7 11 -4 6 12.2
12 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 5 1 2 2 9 8 1 5 11.2
13 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 5 1 2 2 4 5 -1 5 9.2
14 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 5 1 1 3 9 11 -2 4 11
15 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 5 1 1 3 4 7 -3 4 9.6
16 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 5 1 0 4 7 14 -7 3 9.8
17 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 5 0 3 2 7 10 -3 3 10.4
18 SC SOPRON SC SOPRON 5 0 2 3 4 10 -6 2 10.6
19 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 5 0 1 4 3 8 -5 1 6.4
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 5 0 1 4 3 11 -8 1 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC VLS VESZPRÉM 3 1 2 0 3 2 1 5 2 2 0 0 2 0 2 6 5 3 2 0 5 2 3 11
2 BALATONFÜREDI FC BICSKEI TC 1 1 0 0 2 1 1 3 4 2 1 1 2 1 1 7 5 3 1 1 4 2 2 10
3 BALATONFÜREDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 2 2 0 0 2 0 2 6 3 1 1 1 2 2 0 4 5 3 1 1 4 2 2 10
4 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 3 2 1 0 4 0 4 7 2 0 2 0 0 0 0 2 5 2 3 0 4 0 4 9
5 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 3 1 2 0 2 0 2 5 2 1 1 0 2 0 2 4 5 2 3 0 4 0 4 9
6 BALATONFÜREDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 3 1 2 0 3 2 1 5 2 1 1 0 1 0 1 4 5 2 3 0 4 2 2 9
7 BALATONFÜREDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2 1 1 0 1 0 1 4 3 1 2 0 1 0 1 5 5 2 3 0 2 0 2 9
8 BALATONFÜREDI FC KOMÁROM VSE 3 1 1 1 2 2 0 4 2 1 1 0 2 1 1 4 5 2 2 1 4 3 1 8
9 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYAI SC 3 1 1 1 2 2 0 4 2 1 1 0 2 1 1 4 5 2 2 1 4 3 1 8
10 BALATONFÜREDI FC PÁPAI PERUTZ FC 2 1 0 1 4 2 2 3 3 1 0 2 3 4 -1 3 5 2 0 3 7 6 1 6
11 BALATONFÜREDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 1 2 0 1 0 1 5 5 1 3 1 1 1 0 6
12 BALATONFÜREDI FC ZTE FC II. 3 1 2 0 3 2 1 5 2 0 1 1 0 3 -3 1 5 1 3 1 3 5 -2 6
13 BALATONFÜREDI FC FC NAGYKANIZSA 2 1 0 1 2 2 0 3 3 0 2 1 1 2 -1 2 5 1 2 2 3 4 -1 5
14 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 3 1 1 1 1 1 0 4 2 0 1 1 0 1 -1 1 5 1 2 2 1 2 -1 5
15 BALATONFÜREDI FC NAGYATÁDI FC 4 1 2 1 3 3 0 5 1 0 0 1 0 4 -4 0 5 1 2 2 3 7 -4 5
16 BALATONFÜREDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 2 1 0 1 3 2 1 3 3 0 1 2 2 4 -2 1 5 1 1 3 5 6 -1 4
17 BALATONFÜREDI FC SC SOPRON 3 1 1 1 1 1 0 4 2 0 0 2 0 4 -4 0 5 1 1 3 1 5 -4 4
18 BALATONFÜREDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 3 2 3 5 -2 3 5 0 3 2 3 5 -2 3
19 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 3 0 2 1 0 1 -1 2 2 0 0 2 1 3 -2 0 5 0 2 3 1 4 -3 2
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 3 0 1 2 0 2 -2 1 2 0 0 2 1 3 -2 0 5 0 1 4 1 5 -4 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 3 3 0 0 5 0 5 9 2 2 0 0 5 0 5 6 5 5 0 0 10 0 10 15
2 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 3 2 1 0 7 0 7 7 2 2 0 0 2 0 2 6 5 4 1 0 9 0 9 13
3 BALATONFÜREDI FC VLS VESZPRÉM 3 3 0 0 6 2 4 9 2 1 1 0 3 2 1 4 5 4 1 0 9 4 5 13
4 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYAI SC 3 2 0 1 4 3 1 6 2 2 0 0 3 1 2 6 5 4 0 1 7 4 3 12
5 BALATONFÜREDI FC FC NAGYKANIZSA 2 1 1 0 5 2 3 4 3 2 0 1 7 4 3 6 5 3 1 1 12 6 6 10
6 BALATONFÜREDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2 1 0 1 3 1 2 3 3 2 1 0 2 0 2 7 5 3 1 1 5 1 4 10
7 BALATONFÜREDI FC PÁPAI PERUTZ FC 2 1 0 1 5 5 0 3 3 2 0 1 6 4 2 6 5 3 0 2 11 9 2 9
8 BALATONFÜREDI FC BICSKEI TC 1 1 0 0 2 1 1 3 4 2 0 2 5 7 -2 6 5 3 0 2 7 8 -1 9
9 BALATONFÜREDI FC KOMÁROM VSE 3 1 0 2 3 3 0 3 2 1 1 0 3 2 1 4 5 2 1 2 6 5 1 7
10 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 3 1 1 1 4 5 -1 4 2 1 0 1 3 3 0 3 5 2 1 2 7 8 -1 7
11 BALATONFÜREDI FC ZTE FC II. 3 1 2 0 7 6 1 5 2 0 1 1 0 5 -5 1 5 1 3 1 7 11 -4 6
12 BALATONFÜREDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 3 1 1 1 8 6 2 4 2 0 1 1 1 2 -1 1 5 1 2 2 9 8 1 5
13 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 3 1 0 2 2 3 -1 3 2 0 2 0 2 2 0 2 5 1 2 2 4 5 -1 5
14 BALATONFÜREDI FC NAGYATÁDI FC 4 1 1 2 7 6 1 4 1 0 0 1 2 5 -3 0 5 1 1 3 9 11 -2 4
15 BALATONFÜREDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 1 0 2 2 4 -2 3 5 1 1 3 4 7 -3 4
16 BALATONFÜREDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 2 1 0 1 4 3 1 3 3 0 0 3 3 11 -8 0 5 1 0 4 7 14 -7 3
17 BALATONFÜREDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 3 2 7 10 -3 3 5 0 3 2 7 10 -3 3
18 BALATONFÜREDI FC SC SOPRON 3 0 2 1 3 4 -1 2 2 0 0 2 1 6 -5 0 5 0 2 3 4 10 -6 2
19 BALATONFÜREDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 2 0 0 2 1 3 -2 0 3 0 1 2 2 5 -3 1 5 0 1 4 3 8 -5 1
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 3 0 1 2 2 4 -2 1 2 0 0 2 1 7 -6 0 5 0 1 4 3 11 -8 1
 
BALATONFÜREDI FC
-2 - 3--0 - 1-------------0 - 0
BKV ELŐRE
---2 - 1--0 - 1--0 - 1---------
BICSKEI TC
------------2 - 1------
ÉRDI VSE
----2 - 00 - 0------------5 - 0
FC NAGYKANIZSA
4 - 1----------------1 - 1-
MOL FEHÉRVÁR FC II.
-1 - 1----------1 - 2------
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
-------------------
KOMÁROM VSE
---0 - 1--3 - 1--0 - 1---------
LIPÓT PÉKSÉG SE
------2 - 2-------6 - 2-0 - 2--
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
---------------0 - 1-1 - 2-
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 0--0 - 1---------------
NAGYATÁDI FC
--1 - 2-1 - 2----1 - 1----4 - 1----
PÁPAI PERUTZ FC
-----------5 - 2----0 - 3--
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
----1 - 4----3 - 10 - 0--------
SC SOPRON
------1 - 1-1 - 1---1 - 2------
THSE-SZABADKIKÖTŐ
--------------3 - 11 - 2---
TATABÁNYAI SC
--2 - 0-----1 - 0---1 - 3------
III. KER. TVE
---------1 - 0----3 - 01 - 0---
VLS VESZPRÉM
--2 - 0--2 - 1------2 - 1------
ZTE FC II.
-1 - 1----4 - 32 - 2-----------

Meccsek

KOMÁROM VSE

2020. 08. 02. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
KOMÁROM VSE
2020. 08. 09. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
ÉRDI VSE
2020. 08. 12. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 16. 17:30
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 08. 16. 17:30
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
KOMÁROM VSE
2020. 08. 23. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 08. 26. 17:30
MOL Aréna Sóstó
2020. 08. 26. 17:30
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
KOMÁROM VSE
2020. 08. 30. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
FC NAGYKANIZSA
2020. 09. 16. 18:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2020. 09. 16. 18:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
KOMÁROM VSE
2020. 09. 09. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 09. 13. 18:00
Perutz Stadion
2020. 09. 13. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
KOMÁROM VSE
2020. 09. 27. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 10. 04. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 10. 04. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
KOMÁROM VSE
2020. 10. 10. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
SC SOPRON
2020. 10. 18. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 18. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KOMÁROM VSE
2020. 10. 25. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
TATABÁNYAI SC
2020. 11. 01. 13:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 11. 01. 13:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
KOMÁROM VSE
2020. 11. 08. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
VLS VESZPRÉM
2020. 11. 14. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 11. 14. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
KOMÁROM VSE
2020. 11. 22. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BALATONFÜREDI FC
2020. 11. 29. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BKV ELŐRE
2020. 12. 06. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
KOMÁROM VSE
2021. 02. 28. 11:00
Agárd Parkerdő Sportpálya
2021. 02. 28. 11:00
Agárd Parkerdő Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
KOMÁROM VSE
2021. 03. 07. 11:30
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 03. 07. 11:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
ZTE FC II.
2021. 03. 14. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
KOMÁROM VSE
2021. 04. 07. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 04. 07. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 03. 27. 15:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 03. 27. 15:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
KOMÁROM VSE
2021. 04. 04. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BICSKEI TC
2021. 04. 11. 16:30
ESK Ménfőcsanak
2021. 04. 11. 16:30
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
KOMÁROM VSE
2021. 04. 14. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 04. 18. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 04. 18. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
KOMÁROM VSE
2021. 04. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 04. 28. 17:00
Soproni Városi Stadion
2021. 04. 28. 17:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
KOMÁROM VSE
2021. 05. 02. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
III. KER. TVE
2021. 05. 09. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 05. 09. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
KOMÁROM VSE
2021. 05. 12. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
NAGYATÁDI FC
2021. 05. 16. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 05. 16. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
KOMÁROM VSE
2021. 05. 23. 18:00
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 30. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 05. 30. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
KOMÁROM VSE

CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR

2020. 08. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 08. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 08. 09. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BALATONFÜREDI FC
2020. 08. 12. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 08. 12. 16:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 08. 16. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
ÉRDI VSE
2020. 08. 23. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 08. 26. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
ZTE FC II.
2020. 08. 30. 11:00
Agárd Parkerdő Sportpálya
2020. 08. 30. 11:00
Agárd Parkerdő Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 09. 05. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 09. 05. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 09. 09. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
FC NAGYKANIZSA
2020. 09. 13. 16:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2020. 09. 13. 16:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 09. 27. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 10. 04. 17:00
Perutz Stadion
2020. 10. 04. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 10. 10. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 10. 18. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 10. 18. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 10. 25. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SC SOPRON
2020. 11. 01. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 01. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 11. 08. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
TATABÁNYAI SC
2020. 11. 14. 13:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 11. 14. 13:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 11. 22. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
VLS VESZPRÉM
2020. 11. 29. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 12. 06. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 02. 28. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BKV ELŐRE
2021. 03. 07. 14:30
Érdi Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 03. 14. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
KOMÁROM VSE
2021. 03. 21. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2021. 03. 21. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 03. 27. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 04. 04. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 04. 11. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 04. 11. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 04. 14. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BICSKEI TC
2021. 04. 18. 17:00
ESK Ménfőcsanak
2021. 04. 18. 17:00
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 04. 25. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 05. 26. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 05. 26. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 05. 02. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 05. 09. 16:00
Soproni Városi Stadion
2021. 05. 09. 16:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 05. 12. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
III. KER. TVE
2021. 05. 16. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 05. 16. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 05. 23. 18:00
MTE-1904 Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
NAGYATÁDI FC
2021. 05. 30. 18:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 05. 30. 18:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple