Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 29. forduló

2021.04.14 - 16:30

Zalaegerszeg, ZTE Aréna

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
HÉRA CSANÁD
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TINNYEI ZSOLT, GÜLDNER ÁDÁM
ZTE FC II.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
90'
45'

Gólok

VASS PATRIK ÁDÁM

19'

1 - 0

 

VASS PATRIK ÁDÁM

22'

2 - 0

 

 

2 - 1

35'

NÉMETH LÁSZLÓ

 

2 - 2

87'

ANDROSCH ANDRÉ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 29 22 5 2 70 15 55 71 11.2
2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 29 18 6 5 62 24 38 60 11
3 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 29 15 8 6 43 31 12 53 10.6
4 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 29 15 7 7 64 39 25 52 10.8
5 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 29 15 7 7 61 44 17 52 10.8
6 SC SOPRON SC SOPRON 29 13 7 9 41 39 2 46 10.7
7 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 29 13 6 10 40 35 5 45 11.1
8 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 29 13 5 11 50 41 9 44 10.2
9 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 29 13 4 12 42 31 11 43 10.8
10 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 29 12 4 13 41 43 -2 40 10.1
11 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 29 12 4 13 35 50 -15 40 10.8
12 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 29 10 8 11 51 59 -8 38 9.8
13 BICSKEI TC BICSKEI TC 29 10 7 12 34 39 -5 37 10.5
14 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 29 10 6 13 50 49 1 36 10.5
15 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 29 10 6 13 36 45 -9 36 10
16 ZTE FC II. ZTE FC II. 29 7 13 9 36 45 -9 34 10.4
17 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 29 7 10 12 35 47 -12 31 10.6
18 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 29 6 4 19 47 69 -22 22 9.7
19 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 29 4 6 19 28 62 -34 18 10.2
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 29 2 3 24 24 83 -59 9 10.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 15 11 4 0 21 2 19 37 14 6 5 3 9 6 3 23 29 17 9 3 30 8 22 60
2 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 15 8 6 1 18 3 15 30 14 5 6 3 8 5 3 21 29 13 12 4 26 8 18 51
3 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 15 7 6 2 12 7 5 27 14 6 4 4 7 9 -2 22 29 13 10 6 19 16 3 49
4 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 15 5 6 4 11 10 1 21 14 6 4 4 10 9 1 22 29 11 10 8 21 19 2 43
5 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 13 5 6 2 8 4 4 21 16 4 10 2 7 4 3 22 29 9 16 4 15 8 7 43
6 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 15 5 6 4 8 11 -3 21 14 5 4 5 9 15 -6 19 29 10 10 9 17 26 -9 40
7 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 15 6 5 4 9 4 5 23 14 3 8 3 8 8 0 17 29 9 13 7 17 12 5 40
8 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 14 5 4 5 12 11 1 19 15 4 8 3 12 11 1 20 29 9 12 8 24 22 2 39
9 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 15 4 6 5 11 12 -1 18 14 5 4 5 10 8 2 19 29 9 10 10 21 20 1 37
10 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 15 6 7 2 15 4 11 25 14 2 6 6 6 12 -6 12 29 8 13 8 21 16 5 37
11 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 13 5 5 3 10 8 2 20 16 3 8 5 4 9 -5 17 29 8 13 8 14 17 -3 37
12 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 15 3 7 5 9 9 0 16 14 5 5 4 14 12 2 20 29 8 12 9 23 21 2 36
13 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 14 4 9 1 7 3 4 21 15 3 6 6 7 12 -5 15 29 7 15 7 14 15 -1 36
14 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 15 3 8 4 9 8 1 17 14 3 8 3 6 6 0 17 29 6 16 7 15 14 1 34
15 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 14 3 8 3 8 8 0 17 15 2 9 4 7 9 -2 15 29 5 17 7 15 17 -2 32
16 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 15 6 5 4 13 10 3 23 14 1 5 8 7 17 -10 8 29 7 10 12 20 27 -7 31
17 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 14 5 3 6 13 11 2 18 15 3 3 9 10 18 -8 12 29 8 6 15 23 29 -6 30
18 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 14 2 8 4 7 7 0 14 15 3 3 9 5 15 -10 12 29 5 11 13 12 22 -10 26
19 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 15 2 7 6 5 11 -6 13 14 2 7 5 6 16 -10 13 29 4 14 11 11 27 -16 26
20 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 14 1 5 8 4 13 -9 8 15 2 8 5 4 9 -5 14 29 3 13 13 8 22 -14 22
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 15 12 3 0 39 7 32 39 14 10 2 2 31 8 23 32 29 22 5 2 70 15 55 71
2 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 15 12 2 1 38 8 30 38 14 6 4 4 24 16 8 22 29 18 6 5 62 24 38 60
3 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 15 9 6 0 28 13 15 33 14 6 2 6 15 18 -3 20 29 15 8 6 43 31 12 53
4 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 14 9 2 3 35 17 18 29 15 6 5 4 29 22 7 23 29 15 7 7 64 39 25 52
5 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 15 7 5 3 34 29 5 26 14 8 2 4 27 15 12 26 29 15 7 7 61 44 17 52
6 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 14 6 5 3 20 18 2 23 15 7 2 6 21 21 0 23 29 13 7 9 41 39 2 46
7 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 15 7 3 5 22 19 3 24 14 6 3 5 18 16 2 21 29 13 6 10 40 35 5 45
8 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 15 7 3 5 30 20 10 24 14 6 2 6 20 21 -1 20 29 13 5 11 50 41 9 44
9 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 13 8 0 5 23 13 10 24 16 5 4 7 19 18 1 19 29 13 4 12 42 31 11 43
10 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 15 6 2 7 21 24 -3 20 14 6 2 6 20 19 1 20 29 12 4 13 41 43 -2 40
11 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 15 9 1 5 20 21 -1 28 14 3 3 8 15 29 -14 12 29 12 4 13 35 50 -15 40
12 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 15 9 2 4 34 24 10 29 14 1 6 7 17 35 -18 9 29 10 8 11 51 59 -8 38
13 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 14 7 4 3 17 9 8 25 15 3 3 9 17 30 -13 12 29 10 7 12 34 39 -5 37
14 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 15 7 2 6 26 18 8 23 14 3 4 7 24 31 -7 13 29 10 6 13 50 49 1 36
15 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 14 6 3 5 19 18 1 21 15 4 3 8 17 27 -10 15 29 10 6 13 36 45 -9 36
16 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 13 4 8 1 23 17 6 20 16 3 5 8 13 28 -15 14 29 7 13 9 36 45 -9 34
17 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 15 4 4 7 17 23 -6 16 14 3 6 5 18 24 -6 15 29 7 10 12 35 47 -12 31
18 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 14 4 3 7 25 28 -3 15 15 2 1 12 22 41 -19 7 29 6 4 19 47 69 -22 22
19 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 14 3 3 8 16 28 -12 12 15 1 3 11 12 34 -22 6 29 4 6 19 28 62 -34 18
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 15 1 2 12 13 36 -23 5 14 1 1 12 11 47 -36 4 29 2 3 24 24 83 -59 9
 
BALATONFÜREDI FC
-2 - 31 - 10 - 20 - 13 - 0-0 - 32 - 03 - 16 - 10 - 23 - 10 - 14 - 1-2 - 1-0 - 0
BKV ELŐRE
1 - 11 - 0-2 - 10 - 23 - 10 - 11 - 43 - 40 - 1-1 - 1-0 - 13 - 11 - 1-0 - 31 - 1
BICSKEI TC
0 - 03 - 02 - 01 - 1--2 - 11 - 1-1 - 33 - 01 - 02 - 1--0 - 00 - 10 - 11 - 0
ÉRDI VSE
-1 - 12 - 01 - 12 - 00 - 01 - 02 - 32 - 01 - 2-2 - 10 - 5-1 - 32 - 00 - 3-5 - 0
FC NAGYKANIZSA
4 - 13 - 1-0 - 21 - 5-3 - 0-5 - 04 - 13 - 0-1 - 24 - 13 - 12 - 1-1 - 11 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC II.
1 - 41 - 12 - 12 - 11 - 23 - 00 - 10 - 2-3 - 23 - 02 - 01 - 2---0 - 41 - 31 - 1
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
--2 - 02 - 10 - 40 - 12 - 11 - 45 - 13 - 13 - 25 - 1-1 - 03 - 32 - 21 - 3-4 - 0
KOMÁROM VSE
0 - 63 - 12 - 00 - 11 - 00 - 33 - 1-1 - 00 - 1-2 - 1-1 - 33 - 21 - 0-1 - 02 - 2
LIPÓT PÉKSÉG SE
3 - 33 - 3--4 - 2-2 - 23 - 12 - 10 - 63 - 10 - 04 - 21 - 16 - 22 - 10 - 21 - 2-
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
5 - 01 - 10 - 31 - 1-1 - 1-1 - 2--1 - 2-0 - 10 - 60 - 60 - 12 - 11 - 23 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 01 - 12 - 10 - 12 - 11 - 02 - 26 - 0-2 - 0--3 - 04 - 06 - 02 - 0-2 - 12 - 1
NAGYATÁDI FC
-1 - 21 - 20 - 31 - 2-2 - 32 - 20 - 21 - 10 - 51 - 20 - 20 - 34 - 10 - 30 - 3--
PÁPAI PERUTZ FC
2 - 13 - 2-1 - 21 - 2--1 - 1-2 - 10 - 05 - 22 - 20 - 1-1 - 00 - 31 - 00 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
-1 - 27 - 2-1 - 45 - 02 - 23 - 21 - 03 - 10 - 0-4 - 10 - 12 - 11 - 20 - 20 - 0-
SC SOPRON
2 - 0-1 - 12 - 1-1 - 31 - 1-1 - 1--2 - 11 - 21 - 12 - 10 - 40 - 04 - 12 - 1
THSE-SZABADKIKÖTŐ
5 - 41 - 22 - 22 - 3-1 - 1--1 - 3--4 - 12 - 20 - 13 - 11 - 20 - 43 - 00 - 2
TATABÁNYAI SC
0 - 2-2 - 0--2 - 06 - 1-1 - 03 - 1-1 - 01 - 3-3 - 12 - 01 - 20 - 11 - 2
III. KER. TVE
-1 - 0--4 - 4-3 - 03 - 12 - 01 - 00 - 07 - 03 - 02 - 03 - 01 - 02 - 23 - 04 - 0
VLS VESZPRÉM
2 - 2-2 - 02 - 03 - 32 - 11 - 1-3 - 20 - 0-5 - 02 - 1-1 - 11 - 01 - 02 - 21 - 0
ZTE FC II.
3 - 01 - 12 - 21 - 10 - 03 - 24 - 32 - 21 - 22 - 21 - 11 - 1-2 - 0-----

Meccsek

ZTE FC II.

2020. 08. 02. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
ZTE FC II.
2020. 08. 09. 17:30
ZTE Aréna
2020. 08. 09. 17:30
ZTE Aréna
ZTE FC II.
BKV ELŐRE
2020. 08. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
ZTE FC II.
2020. 08. 16. 17:30
ZTE Aréna
2020. 08. 16. 17:30
ZTE Aréna
ZTE FC II.
KOMÁROM VSE
2020. 08. 23. 17:30
ZTE Aréna
2020. 08. 23. 17:30
ZTE Aréna
ZTE FC II.
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 26. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
ZTE FC II.
2020. 08. 30. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 08. 30. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
ZTE FC II.
2020. 09. 05. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 09. 05. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
ZTE FC II.
2020. 09. 09. 16:00
Hévíz Városi Stadion
2020. 09. 09. 16:00
Hévíz Városi Stadion
ZTE FC II.
BICSKEI TC
2020. 09. 13. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 09. 13. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
ZTE FC II.
2020. 09. 27. 18:00
Perutz Stadion
2020. 09. 27. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
ZTE FC II.
2020. 10. 04. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
ZTE FC II.
2020. 10. 10. 15:00
ZTE Aréna
2020. 10. 10. 15:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 10. 18. 15:30
Soproni Városi Stadion
2020. 10. 18. 15:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
ZTE FC II.
2020. 10. 25. 13:30
III. Ker. TVE Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
III. Ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
ZTE FC II.
2020. 11. 01. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 11. 01. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
ZTE FC II.
2020. 11. 08. 11:00
ZTE Aréna
2020. 11. 08. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
NAGYATÁDI FC
2020. 11. 14. 13:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 11. 14. 13:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
ZTE FC II.
2020. 11. 22. 13:00
ZTE Aréna
2020. 11. 22. 13:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 11. 29. 13:00
ZTE Aréna
2020. 11. 29. 13:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
BALATONFÜREDI FC
2020. 12. 06. 13:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
ZTE FC II.
2021. 02. 27. 13:00
ZTE Aréna
2021. 02. 27. 13:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
ÉRDI VSE
2021. 03. 07. 11:30
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 03. 07. 11:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
ZTE FC II.
2021. 03. 14. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 03. 14. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
ZTE FC II.
2021. 03. 21. 11:00
ZTE Aréna
2021. 03. 21. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 03. 27. 11:00
ZTE Aréna
2021. 03. 27. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 04. 04. 11:00
ZTE Aréna
2021. 04. 04. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
FC NAGYKANIZSA
2021. 04. 11. 16:30
Bicskei TC Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
ZTE FC II.
2021. 04. 14. 16:30
ZTE Aréna
2021. 04. 14. 16:30
ZTE Aréna
ZTE FC II.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 04. 18. 11:00
ZTE Aréna
2021. 04. 18. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 04. 25. 11:00
ZTE Aréna
2021. 04. 25. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 04. 28. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 04. 28. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
ZTE FC II.
2021. 05. 02. 11:00
ZTE Aréna
2021. 05. 02. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
SC SOPRON
2021. 05. 09. 11:00
ZTE Aréna
2021. 05. 09. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
III. KER. TVE
2021. 05. 12. 17:30
ZTE Aréna
2021. 05. 12. 17:30
ZTE Aréna
ZTE FC II.
TATABÁNYAI SC
2021. 05. 16. 18:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 05. 16. 18:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
ZTE FC II.
2021. 05. 23. 11:00
ZTE Aréna
2021. 05. 23. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
VLS VESZPRÉM
2021. 05. 30. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 05. 30. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ZTE FC II.

SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK

2020. 08. 02. 17:30
III. Ker. TVE Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
III. Ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 08. 09. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 08. 09. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
TATABÁNYAI SC
2020. 08. 12. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 12. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 08. 16. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 08. 16. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
VLS VESZPRÉM
2020. 08. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 08. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 08. 26. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 08. 26. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
BALATONFÜREDI FC
2020. 08. 30. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 09. 05. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
ÉRDI VSE
2020. 09. 09. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 09. 13. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 09. 13. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
ZTE FC II.
2020. 09. 27. 16:00
MTE 1904 Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 10. 04. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 10. 10. 15:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 10. 10. 15:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 10. 18. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 10. 18. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
BICSKEI TC
2020. 10. 25. 13:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 11. 18. 15:00
Perutz Stadion
2020. 11. 18. 15:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 11. 08. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 11. 08. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 12. 02. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 12. 02. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 11. 22. 11:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 11. 22. 11:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
SC SOPRON
2020. 11. 29. 13:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
III. KER. TVE
2020. 12. 08. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 12. 08. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 02. 28. 14:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
NAGYATÁDI FC
2021. 03. 07. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 03. 07. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 03. 14. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 03. 21. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 03. 27. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
BKV ELŐRE
2021. 04. 04. 16:30
Érdi Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 04. 11. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
KOMÁROM VSE
2021. 04. 14. 16:30
ZTE Aréna
2021. 04. 14. 16:30
ZTE Aréna
ZTE FC II.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 04. 18. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 04. 18. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 04. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 04. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 04. 28. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 04. 28. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
FC NAGYKANIZSA
2021. 05. 02. 17:30
Bicskei TC Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 05. 09. 17:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 05. 09. 17:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 05. 12. 17:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 05. 16. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 05. 16. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 05. 23. 18:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 05. 30. 18:00
Soproni Városi Stadion
2021. 05. 30. 18:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple